12892
  • VagabondX
    #10251
    Akkor a kéthetes event gyakorlatilag most 1 napos event lett. Fogadni mernék, hogy hiba ide vagy oda, nem fogják kitolni a végét.. :)
  • Csimbi
    #10250
    nem hackel, csak UG...
    kurva idegesitő, lefejez mindent, meg belelö mindenbe :((
  • Dodokacsa
    #10249
    köszi Chamber
    akkor most már csak azt nem értem, mért nem lehet kitenni egy Notice-t honlapra meg gémbe, hogy bocs gyerekek "elkúrtuk, nem kicsit, nagyon"...
    meg tegnap egész délután valaki, vagy valakik hekkelték D1 7-8-9 es szobályát... ilyenkor önne jól 1-2 online GM
  • Chamber
    #10248
    Az eventes teleport első nap működött csak a szokásos heti update után. Aztán másnap megint volt egy kis update és azóta nemlehet teleportálni a robe-okkal (esni esik a loom meg a hemp is az tuti. asszem össze is lehet őket rakni az NPCnél, csak utána nemtudsz vele mit kezdeni).
    Ezt most a tegnap esti állapotról írtam, lehet azóta már megint volt egy update és megszerelték.
  • v150r
    #10247
  • Curbuncle
    #10246
    Próbáltál már 2x rákattintani?

    (xD)
  • v150r
    #10245
    összerakta és egész délután azért panaszkodott tsen, h ez a ratyi fos szar szemét g*ci nem teleportálja oda, hiába friendlistezik.
    dodó, amúgy próbáltad már a doubleclicket?
  • blbogus
    #10244
    nem dobnak, v költöttél rá és nem müxik?
  • Dodokacsa
    #10243
    kur**ra érdekelne, hogy csak nekem nem müxik ez a Robe of the Fairy nevű ratyi fos szar szemét ge*i, vagy globálisan ba**ták el a kis sárga mocskok? de rég voltam ilyen ideges
  • Silversting
    #10242
    Tom, az egyik legjobb szám. Azaz album meg is van :)
  • blbogus
    #10241
    jah jo nem tuttam h ennyire dobják :D
  • Cingar
    #10240
    nem irtam el csak sorban valaszoltam a kerdesere de igen a 3. sum41
  • ThedarkmanHUN
    #10239
    lv 25-ön:P
  • ThedarkmanHUN
    #10238
    Van 17 clothom és 7 loomom^^
  • blbogus
    #10237
    jah ez már télleg katasztrofális amit művelnek néha az árakkal.. Silver irta jol, legalább könnyebb lesz feljutni f5re :) amugy másra nem is tom mire lehet ezeket használni. a low lvl játékosoknak totál felesleges dolog. főleg ien árak mellett......
  • Silversting
    #10236
    A 3. a Sum41. Cingar elírta az előzőben :)
  • ThedarkmanHUN
    #10235
    3. szám cime mi?:)
  • DamageAdept
    #10234
    Az összes eventnél mindenki meg van marhulva az árakkal...
  • VagabondX
    #10233
    Én is így gondolkoztam. Innentől viszont picit túlzásnak tartom, hogy a hemp ára 50k-200k között mozog a shopokban..
  • Dodokacsa
    #10232
    nyilván, mivel az is event item
  • VagabondX
    #10231
    Van még egy érdekes vonzata a dolognak: 2 hét után az összes tárgyat törlik a játékból. Jó kérdés, hogy ez a fairy robe-ra is vonatkozik-e..
  • Cingar
    #10230
    nem publikus ;p
  • Silversting
    #10229
    És az utolsóé? XD
  • Cingar
    #10228
    1. Szükségállapot - Örökkévalóság
    2. Sum 41 - No Reason
  • ThedarkmanHUN
    #10227
    Mi az 1. és a 3. szám cime?
  • Silversting
    #10226
    Az úgy vicces lenne :)
    Pár ezer geonért felmegyek pl. D4 F5-re, és olcsóbb mint a moving :)
  • Dodokacsa
    #10225
    röviden az új eventről:
    - 2 hétig tart
    - a szörnyek dobhatnak: hemp cloth-t és loom-ot
    - 5 hemp cloth-t + 1 loom-ot kell adni az NPC-nek (Lady Who Makes the Robe of the Fairy) akit Narooth-ban vagy Highland-en találhatunk
    - ezekért a tárgyakért cserébe Ő "varr" nekünk egy Robe of the Fairy nevű tárgyat
    - ezt elvileg arra használhatjuk, hogy friend list-en keresztűl odateleportálhatunk valakihez

    pojén ötlet, mindenképp kreatív sztem xD
    az, hogy csak akkor működik-e, ha annak benne vagy a friend list-jében, akihez teleportálni szeretnél, nem tudom, nem próbáltam még ki
    sztem csak így lenne értelme, mert akkor berakok a friend list-be vkit a top 10-ből és meglesem épp mit csinál :P
  • v150r
    #10224
    kicsit mintha feléledt volna az inix eventgyártás terén...
  • Silversting
    #10223
    Ki tud vmit az új eventről?
  • Silversting
    #10222
    Nagyon kira lett!!!!
    Egy képkockán sikerült is megtalálnom magam a video 16:26-ik percében, csak épp túl messze voltam, ezért alig olvasható ki a nevem. Akkor alig volt hátra kb. 40mp, ezért nekiindultam a nálam magasabb szintű lovagnak, és végül is csak a war befejezte mentette meg a bukástól
  • Cingar
    #10221
    mar eleg keso volt es faradt is voltam nem volt kedvem nagyon szamok utan keresgelni de egybol te jutottal eszembe gondoltam rakok bele neked torpikeket is
  • DamageAdept
    #10220
    Az utolsó szám odab×sz... nem tudtam hogy csőrocker vagy
  • ThedarkmanHUN
    #10219
    okés^^
  • v150r
    #10218
    sztem a zöldleveles eddig a legjobb. ezt én a blain törtön láttam legutóbb. sztem igen xar, de ez egyéni. :)
    írj majd msnen ha vagy, van egy két screenem a számodra :)))
  • ThedarkmanHUN
    #10217
    Kurva jo muuvi^^ azt a HUD-ot honnan szerváltad? nagyon bejönn^^
  • fakundo
    #10216
    Másik megoldás (nem kell premium account) megauploados letöltésre

    1.

    http://leech.megaleecher.net/index.php?url=LINK

    FONTOS: a "LINK" helyére a megauload címet írd be!

    2.
    A megnyiló oldalon alul nyomj a 'Click ME to get Download link 1'
    3.
    Azután feljön egy ablak amibe egy számláló megy lefele, miután lement lesz egy ilyen felirat: 'Click Here To Start Download...'
    na arra katt és átírányit a közvetlen linkre és már töltheted is..
  • Cingar
    #10215
    filefront
    http://files.filefront.com/warmovie20070303wmv/;6861333;;/fileinfo.html
  • Doma #10214
    Firefoxhoz van egy Megaupload SX 3.2 nevű kiterjesztés. Azzal bármit le lehet szedni várakozás nélkül ;)
    Amúgy azért nem lehet húzni akármikor mert a szerver korlátozza az adott országokba irányuló adatforgalmat.
  • blbogus
    #10213
    hm.. akko mozilla user nem is tudja letölteni? volt már gondom ezzel a megauploaddal és nem tuttam mi van. lehet h akko ezér? :o majd akko explorerrel..
  • Cingar
    #10212
    ha feltelepitetted azt a toolbart az elmeletileg feltelepitodik az exploreredre. ertelme nincs csak annyi hogy ha explorerben ramesz a linkre akkor lehetoseget fog majd adni arra hogy letoltsd a fajlomat.amugy jobb klikk es kiszeded a pipat a Megaupload Toolbar elol es mar nem fog latszani de az oldal erzekeli ugyan ugy.