12892
  • Silversting
    #10731
    Még jó hogy arcoskodik, neki szabad :P Nagyobb mint te, és neki legalább imperial G56-ja van :D

    Ja és lassan én is beérlek, igaz még mindig csak félig G50-be vagyok 50-s karddal, szval lehet hogy leversz, de csak lehet :)
  • Silversting
    #10730
    Na végre 1 k***a dropp D4-ben: G53 Pain Stick. Tudok az árából venni EXP követ meg Rebit.
  • Cingar
    #10729
    jajj hogy arcoskodik a kis commander :D
    nem tudom ki irta hogy az o swordjaval balnat lehet fogni :x
    szal nem fikazni max puszilni :p
  • Makma
    #10728
    erre a fostalicska ákom-bákomra vagy büszke ?
    még csak nem is hasonlít egy íjra XD
  • Syro
    #10727
    Szép bow :) Csak Cingar tudod az imagehacket nem lehet direkt linkbe betenni mert akkor nem fogja megjeleníteni :) De gondolom hogy tudod.. mondjuk én úgy csináltam hogy nyomtam egy entert és utána meg bejött :)
  • Silversting
    #10726
    De miért nem vmi értelmes képfeltöltő oldalra teszed be?
    Pl:http://kepfeltoltesbcs.extra.hu/
  • Cingar
    #10725
    ramesz a linkre bejon az ablak a linkkel meg a beka. ha alinket kiamsolod es megnyitsz egy uj bongeszoablakot lathatod de inkabb itt a link http://img19.imageshack.us/img19/8460/hunterg56eb8.jpg
  • Silversting
    #10724
    A számból vetted ki a szót
  • Syro
    #10723
    Sajnos imageshacke nem látjuk...
  • Cingar
    #10722
    [URL=http://img19.imageshack.us/img19/8460/hunterg56eb8.jpg]uj bow ^^[/URL]
  • Makma
    #10721
    hi Silversting
    Ha ts-re vágysz én tok segíteni.
    keres meg pm-ben
  • Curbuncle
    #10720
    A lányokat nem szeretheted. Ha ezt ő bunyós méltósága megtudná... :D
  • Silversting
    #10719
    Igen Skype-t használtam eddig, de valamiért mostanában beszart. MSN-t nem tudjuk használni: felhívom az illetőt, ki is írja hogy elfogadta, de utána folyamatosan csak kapcsolódik, és se kép se hang. Pénzt meg nem vagyok hajlandó kiadni csak ezért, inkább kalcashezek belőle, nem mintha lenne 1 kanyi vasam is :P
  • v150r
    #10718
    bérelsz, egyszerűbb. 2e forintért már kaphatsz ts szervert havonta.
    vagy van egy rakat, ahova be lehet jutni.
    aztán ottvan még a szétlagolós skype, meg a tshez hasonló ventrillo.
    meg az msn ... :DDDD
  • Silversting
    #10717
    Emberek tud valaki egy ingyen használható voice chat őrogramot, vagy a teamspeak is ilyen? És ha igen, akkor hogy kell szervert csinálni?
  • DamageAdept
    #10716
    Egyszerűen csak hosszú idő kiütni a cuccost...
  • v150r
    #10715
    nem.
    onnantól elfelejtheted azt, hogy 50 mob után kapsz egy questitemet.
    a talizmánnal amit kaptál, nem tudsz csinálni semmit mert quest.
    az arra kell, hogy dobják azt a fost. sok értelme nincsen egyébként.
  • FL Zoli
    #10714
    Biztos kérdezték már páran..de most nincs türelmem végiglapozni a fórumot.

    No..32 szinti küldetés..Ölj Ghost Woment, szedj össze 10 bizbaszt. Az első része még megvan...de kb 100 után se dobtak ki semmit. Ez bug? Vagy a talival kell csinálni vmit amit adott az ürge?
    [Mellesleg g8 as tigris eladó (Hanin)]
  • blbogus
    #10713
    bakker télleg :D tuttam h furán hangzik :p
  • DamageAdept
    #10712
    AZ egyik legjobb három? Neked se a logikus mondatfűzés volt a jeled az ovodában
  • v150r
    #10711
    ezt nem is tagadtam :D
  • blbogus
    #10710
    most mér? a sör, a lányok és az animék az egyik legjobb három dolog a világon :) nekem is a kedvencek :D
  • v150r
    #10709
    ki kérdezte a többit? :D
    miez társkereső?
  • Ascyra
    #10708
    Tényleg egri vagyok, szeretem a sört meg a lányokat, illetve a kalonline-t és az animéket:D Röviden ennyit magamról.
  • Curbuncle
    #10707
    Guildeknek lehet exp "adományozni". Guild szintlépéshez szükséges egy adott exp mennyiség. Ezt sok külsős pénzért cserébe adja be.
  • FL Zoli
    #10706
    óóóóó
  • Silversting
    #10705
    Bocsi rossz helyre írtam az előző kommentem, rossz honalpot nyitottam meg és nem figyeltem :D

    Nem másnak, hanem guildnek árulják. Belépnek a karival a guildbe, berakják az EXP-t és kapnak érte zsét. Aztán ki is lépnek. Ennyi.
  • Silversting
    #10704
    i'm confused
  • FL Zoli
    #10703
    Vmelyik nap láttam olyat, hogy egy fickó árulta az xpjét..számszerint 1geon/Xp...ezt hogy lehet csinálni? mármint meg lehet azt ügyködni, hogy egyik karimról átrakni az xp egy másikra..vagy hogy működik ez?
  • v150r
    #10702
    gratz
  • Silversting
    #10701
    Én is tudok egyet, ami sztem még a normálisabbak közé tartozik, és nem elrugaszkodott, mint a törtök nagy része. Ráadásul haverom vezeti a ranglistát :) www.kowserv.com
    Ja és végre megléptem ma a lvl58-t.
  • ThedarkmanHUN
    #10700
    @Ascyra
    Télleg egri vagy?
    @blbogus
    Irj privit, tudok egy baromi faszanyos privat servert ;)
  • ThedarkmanHUN
    #10699
    Huu itt aztan vot mit olvasni hihi XD
  • v150r
    #10698
    elvileg 3 hónapig. de még nem mertem pontosan megnézni :D
    pontosabban az accot tovább, csak kb a cuccaidat leszedik rólad mindenhonnan 3 hónap után
  • FL Zoli
    #10697
    hi all!
    Azt szeretném kérdezni, hogy inaktivitás esetén a szerver meddig tárolja az accountot
    köszi
  • Curbuncle
    #10696
    Fogalmazzunk úgy, hogy egy fokkal jobb mint Sigáé.
  • v150r
    #10695
    wtf?
  • Ascyra
    #10694
    Örülök h tetszett a comment:P Ja a legfontosabb:



    Death Note 4 ever
  • v150r
    #10693
    hát nyer a ping. :)
  • blbogus
    #10692
    egész jo volt :p

    nem szoktam anyázni, rühellem aztat a dolgot. és elhiheted h jo ember ismerő vok, átlátok a legtöbb emberen mint az üvegen, ha itt tévedek akko azé van mer nem személyesen hallom a szavakat és a hangsuly rengeteget nyom a lattba.. jah és kommentek alapján lehet a legjobban itélni.. az alapján amit mond és tesz.. és a blbogus kis betüvel kezdődik :DDD