12892
  • Dodokacsa
    #10691
    ejjmá' a pingvin az w...
  • v150r
    #10690
    azért kiváncsi lennék egy chuck norris vs. "lucián leventepéter halálosztó kétujjalgyilkoló, desszantos légiós hekker" küzdelemre...
  • DamageAdept
    #10689
    Nem vagy gyerek azér a helyesírásra figyelhetnél...
  • v150r
    #10688
    sok benne a helyesírási hiba.
  • Ascyra
    #10687
    Ha most vki elkezdi nekem mondani h sok benne a helyesírási hiba azt felakasztom:P
  • Ascyra
    #10686
    Sziasztok!
    Igazából már megint erre jövök vissza, h veszekedtek... Kicsit elegem van belőle! Ha megnézem a fórumot akkor xy anyád zxy... ennyi. Igazából én is a "baráti társaság" tagja vagyok. Mellesleg ts-en hallottam majdnem mindent de nem gondoltam volna h a fórumra is felkerül. Igazából a régi kérdéses esetnél nem volt se ts-en se sehol, azonban nem hiszem, hogy fenyegetőzős, forrófejű emberekre van szüksége a guildnek. Én most abból a célból írok ide, hogy azok az emberek felejtsenek el minket akik nem képesek normálisan viselkedni! Ez kortól teljesen független. Nem szeretném ha guildünk bármely tagját fenyegetés vagy fenyegetések sorozata érné. Nem kell mindenkinek szeretnie a másikat! Odadobsz egy sziát vagy annyit se és kész! Nem kell mocsoknak lenni a másik emberrel.
    Még annyit szeretnék a guild védelmében szólni, hogy mi szerintem sokat segítettünk, sőt most is segítünk a guildtársainknak! Bár én most nem tudok sokat tenni, de azért ahol tudok segítek(információkkal, egyebekkel). Azt meg senki nem várja h belép a guildbe és mindent megkap... Még az ML-ben jáccottuk ezt el mikor vki sírt egy SoC ért és a guild összedobta neki. Még aznap uninstallálta a srác a kalt és megmaradtak a tartozások.
    Blbogus te biztos a lelkek nagy tudósa vagy kommentek alapján megítélni egy embert. Gratulálok, de legalább nem anyáztál.
    Tudod van olyan mikor az ember indulatokkal van tele és akkor nem könnyű akár megenni egy tányér levest.
    Még annyit szertnék h nem gondoltam volna h Elit így fog fenyegetőzni! Régebben még segített nekem a gép beállításában most meg itt veszekedik és le akarja járatni a guildünket...

    Jó játékot mindenkinek, sok droppot, és könyörgöm aki nem tud normálisan szólni egy másik emberhez, illetve nem rendelkezik a türelem szikrájával sem az haggyon minket békén! Nem vagyunk kíváncsiak a fenyegetőzésekre, anyázásokra. Mindenki csinálja a maga dolgát!
  • DamageAdept
    #10685
    Köszi a tudósítást tetszett a gólösszefoglaló
  • blbogus
    #10684
    @Elitewarrior #10654

    a story szomoruan hangzik és első hallásra ugy tűnik, az emlitett gonoszak beképzeltek pöppek.. mivel naon érzékeny vok a lányokra, főleg ha bántják őket, fel keltette a story az érdeklődésem..

    @Dodo #10658 & @Nyuszuke (PUNA) #10659

    az érintettek reakciojátol tátva maratt a szám.. uj nézőpontok felbukkanása mellett sztem tul sok hejen van foglalkozás felperesünk mentális és pszihikai állapotárol.. most már véglépp láccodik h a felek nem értenek egyáltalán egyet, illetve vki rosszul emlékszi, vagy csak lejáratni probálja a másikat.. a nézőközönséget feltüzelték az uj kommentek..

    @Elite #10660

    a válasz nem tul erőteljes, nem egy igazi visszavágás.. egy-két helyen javitás az előző hozzászolok kommentjeiben, nincs igazán hozzáfűzni valom..

    @Nyuszuke (PUNA) #10661

    a faszás láma beszolás kivül esik a manapság civilizált vitázás fogalmán, egyszoval szánalmas visszavágás ugy, h mingyá a következő kommentben jelzed h ezzel zárod a vitát..

    @Dodo #10663

    ismét egy beutalo a diliházba.. kezdenek ezek elszaporodni.. a második bekezdés utolso soraiban leirtak teljesen igazak, problémák levezetése ne egy játékba v forumba kerüljenek..

    @SigaD #10664

    a hozzászolás csak egy hejen tutta megragadni a figyelmemet, és ez pont egy oan dolog volt amire érzékeny a pici lelkem..
    "7.Elite több alkalomal is megfenyegetél hogy meg hackelsz!! sok sikert de azt jóbb ha tudod hogy 12h belül ott leszek és nem egyedül!!
    És ahogy írtad nekem hogy SzaSza nagy spanod ő sem fog megvédeni!!!
    Amugy ha meghallom hogy valakivel olyat teszel szerintem költöz 12h belül mert utána nem fogsz!! [EZ NEM FENYEGETÉS CSAK TÉNY]"
    ez a beszolás számomra szánalmas embert jellemez.. az tény h ha vki lehekkeli az embert akko áldozatunk mérges lesz és kitörhetne magábol.. de veréssel (egy pillanatba nem is csak verés jut az ember eszébe ebből a részből!!) nem szabad megoldani.. erőszak erőszakot szül.. szokták mondani.. de az igazán megfogo része a "nem egyedül".. nah ez a bátor ember és az ő filozofiája..

    félidő tájt egyre jobban feltüzelt a "barátok" és elite vitája.. az elite hozzászolását követő 2-3 szimpatizáns dodo első válasz kommentje után már szinét se mutatta.. elite láccolag egyedül van.. v csak szimpatizánsai félnek kiállni mellette, nehogy káruk legyen belőle?
    eddig lehetett már mindent hallani, a kivül állo még nem tudja eldönteni mi lesz a vége..

    @ FL Zoli #10665

    korrekt hsz, vkinek engedni kell..

    @Visor #10667

    vitázni lehet arrol kivel nem lehet beszélni.. egyik kutya másik eb.. semmivel se lehet jobban beszélni az ellenlábas társasággal sem..
    "nem fog játszani? ó istenem. mi lesz most, összedől a világ jaj." - hát amennyire a leirtak alapján észrevettem, a fent emlitett bnő egy kedves, aranyos lány, aki él hal a játékér és a legfontosabbak neki a barátok, szeretne barátokat.. sztem összedől a világ, erre bárki rájöhet..
    "kérlek, bizonyísd ezt:
    "Valamint kijelentették, hogy ők Baráti Társaság és mindenki mást leszarnak nagy ívben! ""
    "akkor is sokan támadtak minket, leszartuk nagyívben." - részben bizonyiték, igaz volt rá ok, de a leszarás az leszarás..(ua. a komm.)

    @Visor #10668

    "áruld már el, hogy mi a fenét akarsz? lejáratni minket egy közösség előtt?" - akivel alapbol joba vagy az előtt nem járathat le senki semmivel ;)

    @SigaD

    értelmes dolog eddig nem naon jött, de jött viszont marhaság.. tutira szed altatot meg hasonlokat.. grat neked..

    @Visor #10673

    hopsz egy kis löket a barátoknak.. egy screen shot ami láccolag perdöntő bizonyiték.. a lecke feladva, bár én magam nem érthetem a lényegét.. az kiderült h elite forro fejü, hamar elkapja az ideg, és akko nincs megállás.. a kérdés h mien válasz érkezik a másik oldalrol..
    a kérdés viszont felmerült bennem, vajon mér készit vki fotot egy privát beszélgetésről? érdekes dolgok ezek..
    a mérleg a barátok oldalán..

    @Dodo #10675

    elégedettség a team arcán, ugy fest győzött a baráti társaság!!

    amugy engem nem érdekelnek ezek a dolgok, itt vmien szinten mindenkiről kiderült egy-két tulajdonság, de vszinű ennek még nincs vége, hacsak az utolso kommentek után meg nem futamodik a kihivo és el nem ismeri vereségét.. szomoru dolog h egy játékon igy össze tudnak veszni emberek.. legalább lenne jo játék!! :))) azzal a táborral vok én aki azt vallja h a magyar nem tud segiteni a másik magyarnak semmien téren és ezér van ott a nép a gameben ahol van.. mindenki szid mindenkit, kibeszéli a háta mögött.. és ebből lesz itt a forumon a sok veszekedés.. mindenesetre én élvezem, ezek tüzelnek fel..

    a hozzáfűzések szimpla meglátások, amugy a vita nem tartozik rám, nem is állok senki mellé.. ha vkit megbántottam, ugy h nem ugy gondoltam attol elnézést kérek, akit meg megbántottam ugy h nem volt szándékom de a dolgot ugy gondoltam az meg ugy is fog egyet nekem szitkozodni..
    hajrá!! isz meg kő mutatni ki mien fajta :DD legalább kiderül ;)
  • Silversting
    #10683
    "az lenne a legjobb ha átvonulnál az okos kis barátaiddal a Naraeha nevű szerverre..."
    Damage, ilyen tippeket inkább ne adjál neki! Az alábbi kommentekből és screenshotokból következtetve ne rontsa itt is a levegőt. Van már itt így is épp elég külföldi hülye.
    Magyarokkal mi jól megvagyunk, igaz magyar guild nincs, de elvagyunk külön guuildokban is, bár egy szövetségben.
  • blbogus
    #10682
    nah elolvastam e remekműveket és kigondoltam hozzájuk véleményeket, egyenként, csak a legérdekesebb részekhez (számomra azok), ugy tekintve h a későbbieket még nem láttam.. mingyár jön :)

    ui: a szitut és a legtöbb embert se ismerem naon, ez első reakcio..
  • v150r
    #10681
  • Dodokacsa
    #10680
    ne csináld! Ő Téglás Lucián, a desszantos halálosztó hekker! vigyázz mit beszélsz!
  • DamageAdept
    #10679
    Hű már mióta nem ír senki:D igazad van elite jobb a megfutamodás ha te vagy a...
  • DamageAdept
    #10678
    javítás: a szavazás során Elitéék-ről volt szó tehát eliteről és reniről én ebben a tudatban szavaztam...
    bocsánat az apró figyelmetlenségért...számít ez?
  • blbogus
    #10677
    nah majd elolvasom az egészet.. kiváncsi vok h jött és h miről szol.. a semmiből megen a csata.. muhaha
  • DamageAdept
    #10676
    Jaj mennyi komment:) pedig délután én olvastam először a "NAGY VISSZATÉRÉST"...
    @elit... szóval ahogy már leírták szavazás volt, annyi különbséggel hogy mi úgy tudtuk elite akar belépni, reniről szó se volt, a szavazás élt két napig mindenkit megkérdeztünk aki ismer téged... hangos röhögés volt a válasz, pont úgy mint akárhányszor előjött az elite név...ha unatkoztunk csak megemlítettük és már dőlt is mindenki a röhögéstől...
    a régi ts jó egy évvel a te tyúkszaros kalos életed előtt élt...erről ennyit...a te guild ts-edhez való hozzáállásod szánalmas...

    miért emlegeted ennyire szaszáékat? minden második mondatod: "engem nemérdekel én szaszával vagyok"... ki az a szasza? ő a superman? ha kedvel téged akkor pont akkora 'szániman' mint te...
    én nem ismerem ezt a kis barátnődet a szaszát de szerintem pont akkora senki mint bárki más...nállam jár az alapvető emberi tisztelet mindenkinek az első beszélgetés során... de te baromi jól kivívtad magadnak hogy mélységes szánalommal lenézzelek...

    alapjába véve semmi gond a guildből kilépéssel játék adta jogod... de ahogy azt ti csináltátok attól normális lelkiismeretű embernek hányingere lenne...
    mi a véleményed a screenshotokról?? - inkább nem érdekel

    azt nem fogod föl hogy teljesen mindegy ki alapította a guildet attól még teljesen röhejes volt...
    ahogy puna írta nem érted a játék lényegét...ez nem arról szól hogy mindenkinek jópofizunk és elvárjuk hogy kinyalják ezért a seggünk...

    sajnos még mindig az az unintelligens paraszt vagy aki anno voltál...sajnálom renit hogy ilyen taggal hozta össze a sors

    bocsánat mindenkitől hogy drága perceket raboltam az életetekből...
    és bocs azért hogy több párhuzam van az előző kommentekkel, de mégis egy témáról van szó...csak ki akartam fejteni a véleményem
    elnézést amiért néhol elég vulgáris voltam, fogalmazhattam volna választékosabban de akkor a sok gyökér nem értette volna meg...
    az lenne a legjobb ha átvonulnál az okos kis barátaiddal a Naraeha nevű szerverre...csak sajnálnám az ott játszó barátaimat

    még talán annyit elite hogy meg NE próbálj eljönni a pesti találkozóra mert nem szeretnék bírósági ügyet...börtönbe vonulni miattad meg pláne nem...

    @Siga menj oda a polchoz és keress egy szép kék könyvet az lesz ráírva "A Magyar Helyesírás Szabályai" vagy csak simán oltsd fel a lámpát amikor írsz
  • Dodokacsa
    #10675
    hát... ehhez nem lehet már mit hozzáfűzni sztem
  • FL Zoli
    #10674
    köszi Doma :)
  • v150r
    #10673
    tessék elite. ezt akartad?
    mivel azt állítod, hogy mindenki hazudik, itt a beszélgetésed nyüszüvel.
    nem is értem, hogy engedsz meg magadnak ilyen hangnemet.

    és itt van siganak a screenje is. tisztán és világosan ottvan, hogy ha visszamegy, visszakapja a helyet, de te ezt máig nem akartad tudomásulvenni.

    innentől kezdve van még kérdésed?
    vagy befejezhetjük ezt a szánalmas hepciáskodást, hogy téged idézzelek, te "lekvár".
    úgy van, ahogy doma mndja, ott van rengeteg remek játék, válassz egy másikat, hátha ott nem fognak kiutálni mindenhonnan. a stílusod, és minden egyéb miatt...
    persze azt is elfelejtetted megemlíteni, hogy talán nem véletlenül lettél kidobva a tört szerverről sem. ők megunták, hogy hülyeségeket pofázol be mindenkinek.

    a beszélgetéshez meg még pár észrevétel. lehet, hogy a hungarian eliteben ez úgy volt szokás, hogy te, meg a másik "vezír" dönt mindenben, ez itt nem így működik. hogy gondoltad, hogy az van, amit puna és nyüszü mond? úgy mégis?
    mi hazudunk? amikor te csináltad a ts szerveredet, akkor már rég egyesültünk a hungarianssel, ergo nyüszü is játszott, szal?!
    -ennyi-
  • SigaDragon
    #10672
    Elite tudom hogy neked az a vágyad hogy embereket lejáras ami nem szépdolog!! Azokat az embereket olyanal vádolod ami nem is igaz mert irigy vagy nemtom miért!! Ittse se a priváton nemhiszem hogy sokra vitted!!

    Ya igen ne másokal üzengesél hanem nekem!! Vagy tudod hogy lefényképezem és nem mered?!

    d4 is megvan nyugi!!
    felteszem
  • SigaDragon
    #10671
    Ya igen elite majd kérnék egy példányt a könyvedből hogy tugyam ott miket hazudsz!!
  • SigaDragon
    #10670
    Én nyugotan alszom altató és hasonló kápszerek nélkül de látom neked nem csak az alvásodat segiti hanem a hülyeség gyártásban is!!
  • Doma #10669
  • v150r
    #10668
    szemtanú. nesze. hívd fel a haverjaidat, azt mondják meg ők, hogy mi a tuti. ez nem egy rendőrségi nyomozás, meg nem lesz tárgyalás, hogy tanú tanú tanú. de hajrá, hozzad, mutasd be, hogy mennyire tudod ugyanazt a százharmincmilliószor lezárt témát még jobban összekutyulni és a faszságaidról beszélni. amikor meg végre úgy tűnik, hogy mindent sikerült tisztázni, akkor jön az, hogy hazudoztok, hogy nem segítetek, hogy blaaablaaablaaa.
    iszonyatosan nagy lúzer vagy apám. szívből.

    "Úgy látom a Baráti társaság szinte minden tagját idegorvosok kezelik és általánosítanak másokra is ebből. De sajna én nem szorulok ilyenekre. "
    ez igazán vicces.
    áruld már el, hogy mi a fenét akarsz? lejáratni minket egy közösség előtt? így? vagy mit? mond el, kérlek. igazán érdekel mostmár.
  • v150r
    #10667
    istenem elite... látod erről van szó. veled nem lehet beszélni.
    kapálódzol itt a barátnőddel, ami szép és jó dolog, de nem ilyen formában. nem fog játszani? ó istenem. mi lesz most, összedől a világ jaj.
    ugyan ne haragudj már, de mindközülünk te neked van a kicsi agyad hozzá, ha már ilyen hangzatosan anyázzuk egymást.
    vedd már észre, h bármennyire is szeretnéd, nem leszel a kalonline istene. aki egy játékba ennyi erőt és energiát akar belefektetni, ahhoz nincs több szavam.

    a baráti társaság igaz is. mi kezdetektől fogva együtt játszunk. én ugyan - mint azt sokan tudjátok - nagyon keveset játszom már officialon, de ez most nem is lényeges. ugyan kurvára nem tartozik senkire, legfőképpen rád, de leírom. amikor én elkezdtem ezt az egészet, curbbal, akkor egy jóbarátom ts-én kaptunk helyet, mert ha valamivel, ezzel nem lehet hosszútávon "egyedül" játszani. csatlakozott hozzánk időközben AscyrA, majd egy site fórumán nyitottam egy topikot ennek a játéknak és így került közénk damageadept és dodo is. eközben felmerült, hogy a ritualfeart felbontjuk azért, hogy megpróbáljuk megteremteni a magyarok főmagját (tekintettel az ml hanyatlására). így feljött breno, nyüszü, puna, stb. akkor is sokan támadtak minket, leszartuk nagyívben. mi azóta minden nap beszélünk, igen, mi egy BARÁTI TÁRSASÁG vagyunk. és mivel mi egy fillért nem fizettünk be a ts-be, ezért nem volt és nincs is köztünk sa azon a tsen. azért voltunk ott, mert nekem van kontaktom. ilyen kurva egyszerű. azt hiszem, azon túlmutat ez az egész (2 nagytalálkozó, több kisebb), minthogy egymás szemébe hazudjunk. és igen, ez nem kockakör, hanem baráti társaság. ha nem kalozik senki, akkor sem lépünk le, nem beszélünk, hanem 24/7 onlineak vagyunk, amikor van időnk kikapcsolódni.

    ahogy leírtad a te ts szervered 3-4 embert bírt el. könyörgöm, az nem egy guild. vagy te úgy gondoltad? tehát ez sem volt jó megoldás, vissza is másztunk, emlékeim szerint párszor fel is jöttetek, mert én tisztán emlékszem a te, reni és zua hangjára.
    beírtuk tisztán és világosan a guildnotice-ba, h aki fel akar jönni tsre, annak megvan a lehetőség, jelezze. egy ideig volt is olyan szoba, ahova bejöhettetek volna, de ez érdeklődés hiányában törölve lett.

    ja, és a hazugságról:
    kérlek, bizonyísd ezt:
    "Valamint kijelentették, hogy ők Baráti Társaság és mindenki mást leszarnak nagy ívben! "

    már így is több szót pazaroltam rád, mint amennyit általában az ilyen idiótákra szoktam. megkérlek, hogy egy kicsit gondold át a dolgokat, ha már ennyi idő alatt megérteni nem tudtad.
    felnőtt emberek vagyunk, nem a kispajtásaid, akikkel így beszélhetsz. egyáltalán minek feszegeted ezt a vicces szitut megint a fórumon? hm?

    azért még megkérdeznék egy dolgot: hogy írnád le azt az embert, aki egy szituációban azonnal azzal fenyegetőzik, hogy feltöri a másikat, lelopja a cuccait? milyen embernek gondolod te magad? ez kívüláll azon, amit mi összetartásnak nevezünk. ezt nem is említetted ugye? mint ahogy azt sem, hogy te nyíltan vállaltad mindig, hogy te vagy a sztárhekker, akivel gond van azonnal ugrassz és kifosztod. ez a "többnek mutatom magam, mint ami vagyok" tipikus esete.
  • Elitewarrior
    #10666
    Csiga!

    Mentegetőzni és szépiteni a dolgokat meg lehet próbálni, de akár hogyan hazudgáltok, annyit érhettek el, hogy 1-2 ember beveszi a hazugságaitokat, de akik ott voltak és szemtanúi voltak a dolgoknak azokat soha nem fogjátok meggyőzni. Még a külföldi is rákérdezett, hogy a magyaroknál ilyen az összetartás, hogy kitúrják egymást. Úgy látom a Baráti társaság szinte minden tagját idegorvosok kezelik és általánosítanak másokra is ebből. De sajna én nem szorulok ilyenekre.

    Ezzel teljesen lezártam az ügyet. Mind feléd, mind a cimboráid felé. Azt terjeszthettek amit akartok. Ha így teljes a lelki békétek ám legyen.

    Hajráááá!

    Ui: Egyik szavatokkal ütitek a másikat.
  • FL Zoli
    #10665
    Basszus...megölni egymást egy játék miatt...
    www.mmorpg.com -->lehet válogatni, s többet az életbe nem találkozni a másikkal, vagy még jobb: elővenni a barbit meg g.i joet s azzal játszani
  • SigaDragon
    #10664
    Üdv mindenkinek!!

    Elitewarrior!

    Szerintem elite te nagyon eltévetél!! Neked mint régen javasoltam a szihologust!! De ugylátom neked az sem segítene!!
    1. Amikor a ReutalFree összeolvatt a Hungarians-al az RF vezető vezetői posztot kaptak hogy segicsük a gildet.
    2. Elite mi szoltunk a ts bajal de nembirtad megoldani!! Ami a másik ts servert illeti ott mi is vendégek voltunk avval a kikötésel hogy 6-7 fönél több nem lehet fent a mi játékukból!!
    3. Elite ami d4 s2 történt mint te is tudod hazukság amit írtál!!! Amikor oda mentem nem ütöt senki!! Ti kint ültetek és nem montátok hogy ütök ott! Fogtátok magatokat és elmentetek és utána írtál pm-ben hogy ott a barátnőd üt!! Megirtam hogy nemtutam hogy ti most ütök-e vagy nem!! Megirtam hogy vissza adom mert nem csak az a hely van a világon de barátnöd nemjött hogy én szemét vagyok és most veletek megy partyzni!! szoval én vissza adtam volna de ti nem akartátok!! Elite ezt te jól tudod!!! A forumon is leírod magad nemcsak a kalosok elött!!
    4. Mi segitünk a kicsiknek de nem ugy ahogy te képzelted 30 szintkülömbség van és ugy akarsz partyzni!! ChamberHUN is tugya mert őt zaklatad!! Mi questekben mit érdemes ütni és ha bajvan segitünk mert mostmár nekünk is van szintünk nem mint akor 65 ellen 50 körül ki tudna segiteni?? Ez nem Privát hogy minden über tuning meg stb......!
    5 A barátnődel semi bajom csak te meséledbe neki!! Én aki magyar annak köszönök söt beszélek vele!! (Ezt benézted) :D
    Amugy szerintem énvoltam az egyetlen de nem biztos aki támogata hogy gyertek vissza de ezt megbántam!! Neked elite üldözési mániád van?
    Nem volt jó a Privát mert ottis megutáltak????????
    6. Szerintem Andersen vagy aki mesél és még ehez a hazukság is hozájön!!
    Sok sikert a könyvedhez!!

    7.Elite több alkalomal is megfenyegetél hogy meg hackelsz!! sok sikert de azt jóbb ha tudod hogy 12h belül ott leszek és nem egyedül!!
    És ahogy írtad nekem hogy SzaSza nagy spanod ő sem fog megvédeni!!!
    Amugy ha meghallom hogy valakivel olyat teszel szerintem költöz 12h belül mert utána nem fogsz!! [EZ NEM FENYEGETÉS CSAK TÉNY]

    Elite olyan ember nincs mégegy aki enyit hazudott vola mint te csak GY Ferikénk!! Rokonok vagytok a hazukságban GZ

    Remélem találkozunk nemsoká ha szeretnéd :D

  • Dodokacsa
    #10663
    szakorvos... a kényszerképzeteid rabja vagy.
    én elhiszem, hogy te úgy gondolod a dolgokat, ahogy leírod, de attól még azok nem igazak...
    van egy félreértés, és neked egyből el kell kezdeni kombinálni...
    embereket ti toboroztatok... én azért kötöttem azt az ally-t, mert tőletek majdnem mindenki elment törtre (a guild vezetése), és gondoltam megkérdezem, MEGKÉRDEZEM, hogy nem akar-e vki átjönni... hogy ez az etikus, vagy a másik háta mögötti szervezkedés, azt mindenki eldöntheti...

    tudod arra jöttem rá, hogy furi ember vagy. addig amíg nem mondanak neked ellent, addig normálisan viselkedsz. de a konfliktusokat úgy kezeled, hogy elkezded írkálni, hogy "te lekvár, ne mond nekem, hogy..." "meghekkellek", stb... hát tudod mit? hekkelj! hajrá!
    attól jobb lesz? nagyobbnak érzed magad? a magánéleti, munkahelyi, stb. problémáid NE a játékban, fórumokon vezesd le, hanem próbáld megoldani! ha nem megy kérj segítséget, vagy fordúlj orvoshoz... köszi...
  • Nyuszuke
    #10662
    PUNA írja:

    Részemről lezárva.
  • Nyuszuke
    #10661
    PUNA írja:

    Te iq figther láma!
  • Elitewarrior
    #10660
    PUNA!

    Kezdjük ott, hogy a HungarianElite guildot nem én alapítottam!!! Úgylátom még mindig kicsi hozzá az agyad, hogy megértsd!!! A másik pont te nem voltál hajlandó meghallgatni és rendezni a félreértéseket. Hazudni ti hazudtok, mint a vízfolyás. Mindenhol volt tanu a tetteitekre. Továbbá a Hungarians guildből a HungarianElite guild tagjai közül senki sem toborzott embereket. Ezt ti csináltátok minden magyar guilddel. Erről ennyit és én lezártam a kérdést örökre nem érdekelnek a kifogásaitok és a hazugságitok.

    Dodó!

    D4f2-n 45-46-os szinten voltunk fent nem 20-ason. Én ha azt mondom valakinek, hogy fátylat borítok a múltra az nem csak duma. Ráadásul én nem akartam hozzátok visszamenni, Csak Lady. Őt furcsamód visszavennétek elméletben, csak gyakorlatban nem így működött és ez tény. Ennyit a szavahihetőségről. Tehát így várjátok szeretettel??? Mind 1 sikerült elérnetek, hogy soha többé nem fog játszani Reni. Gondolom örültök, hogy egy lánnyal eltudtatok bánni. Most is meglehetett volna beszélni de nem vagytok hajlandóak ilyenekre, ezért tartunk itt.

    Jó játékot!
  • Nyuszuke
    #10659
    PUNA írja most ezt:

    Elitewarrior!

    Szeretnék egy pár dolgot elszögezni az elején. A félévvel ezelQtti beszélgetésünkben mondtam neked, hogy rosszul közelíted meg a dolgokat, amikor az új gulidetet akartad megalakítani. Akkor volt egy privát beszélgetésünk, mikor megpróbáltam neked finoman felvázolni azt, hogy nem jó úton jársz. Mi is történt? Közöltem veled, hogy a kalonline arról szól, hogy egyedül fejleszted a karakteredet, és építed. Másod sorban van egy lehetöséged a guidlre "mankóra", ahol ezek az emberek, akik egyedül küzdenek segítséget kérnek és kapnak korlátozottan. Ez lehet party (a szintednek megfelelö partyról beszélek, amikor mindenki jól jár NEM CSAK TE, HANEM ÉN IS), lehet anyagi és lehet erkölcsi segítség. Hangsúlyozom, a megfelelö embereknek. A beszélgetésünkröl a mai napig meg van a screenshot, ahol azáltalam megismert ember, Te Elitewarrior, egy kifordult, ideges, összevissza beszélö emberré vált. Nem értetted meg a titkot, ami igazából nem is titok, az emberi kommunikációt. Mindenki szeretett, mindenki szerette a Renit, a mai napig is, de a gátat, amely köztünk van, a Hungarians és köztetek, te építetted fel. Nem tudom lerombolni, mert erösen ragaszkodsz a gyermeki indulatokhoz (ha nem kapom meg a játékodat, megverlek). A tegnapi beszélgetés, amit Zsófival folytattál, annyiban volt durva, hogy Zsófi már majdnem sírt, mert szeret benneteket, és hazugnak káltottátok, amikor tüzzel vassal kiakarta harcolni nektek, köztük én is, hogy kajatok egy második lehetöséget arra, hogy újra a csapatunk tagjai lehessetek. Az elöítéletek, a felelötlen kijelentések számodra nem csak a játékban, hanem több mint valószínü az életedben is sok keserüséget okoznak. Az indulat nem biztos, hogy jó oktató. Nagyon kellene, hogy átértékeld a hozzáállásodat a jelen problémával kapcsolatban, mert ez a dolog nem kívánatos számunkra. Mikor én ezeket elmondtam neked, mint ahogy ismét megtettem, erre a reakciód az volt, megalakítottad a fantáziadús HungariansElite-t, amelybe becsaltál embereket, majd ott hagytad öket a szarban. Ha lenne önkritikád, csak egy kicsi, akkor meglátnád azt, hogy elhamarkodottan döntöttél, magaddal rántva a Renit (csak róla beszélek), akitöl, ha van jellemed, akkor bocsánatot kérsz. Az utólagos gondolatanik, és az elmúlt félévben higgadtan leszürtük, hogy - köztük ezt én javaslom (PUNA) -, hogy nem vagy megfelelö csapatjátékos, nem látsz mélyebbre egy csapat, egy szellem életébe. Én javasoltam elöször, hogy begyenek vissza benneteket, hiszen mindenkinek jár egy második lehetöség, de ezek után én javaslom azt a gulidnek, hogy téged ebbe a gulidbe sohatöbbé ne vegyenek fel. A Reninek természetesen nyitva áll a kapu, hiszen nem tehet a te elhamarkodott, forrófejü döntéseidröl. Szeretném, ha ezek után szeretne a guild tagja lenni, hogy maga Reni mondja azt, és írj be a gulidcsetbe, hogy Te bocsánatot kértél töle. A te helyedben is szégyelem magam.

    Bye PUNA
  • Dodokacsa
    #10658
    teatyaúristen! mért nem vagy képes felnőni? a 30 akárhány éveddel tényleg ennyire futja? lehazudod a csillagokat is az égről? ne csináld már...

    TS:
    mivel 3-4 embert bírt el, így nem mentünk rá... ha igen, akkor meg lagolt, és nem értettük egymást. a másik TS-t meg másfél éve használjuk... nem a mi TS-ünk, tehát nem "vihetünk fel rá" csak úgy embereket... érdekes, ezt rajtad kívül mindenki megértette...

    segítséget (infót) ha vki kért, mi mindig segítettünk, nem értem mért kell kamuzni...

    d4-es eset szintén nem így volt... mivel ahogy írtad, akkoriban kevés volt az aktív tag(most tele a guild, és nem 20 asokkal, mint a HUNelite), nem volt senki olyan fent aki tudott volna segíteni...
    amúgy meg, ha lvl 20-on felmentek d4f2-re ne csodálkozz, ha meghaltok...

    a kis külön guildetek meg olyan eredite :D Hungarians -> HungariansElite...
    nem furi kicsit se? eredetibb ötlet nem volt? lol, és a lvl 15-ökkel teli guild az elit... azt meg, hogy el se köszöntetek amikor elmentetek, azt mért hagyod ki? ki döfött hátba kit? xD lol... van bőr a képeden ekkorákat hazudni (te volt az egyetlen aki elköszönt, ha jól emléxem)
    ti toboroztátok az embereket tőlünk, hogy nálatok milyen jó lesz... aztán mi lett? mindenki elment törtre jáccani... lol
    ja! az nem 45 fő, ha 15 embernek mindhárom karaktere bent van a guildban xD

    visszajövetel:
    arról volt szó, hogy megkérdezzük azokat az embereket, akik akkor is, és most is jáccanak, mint mikor kiléptetek, hogy vissza vegyünk-e... a többség döntött... el kéne tudni fogadni

    megkérnélek, hogy az ilyen gerinctelen (te használtad ránk ezt a szót) hazudozásokat szüntersd be nyilvános fórumokon
    fenyegetőzni se fenyegetőzz, hogy te majd mindenkit jól meghekkelsz...
    köszi... NŐJJ FEL!
  • Silversting
    #10657
    Még jó hogy ilyen Naraehán nincs. Mindig tudtam hogy Haninon csak a kretének játszanak^^ (tisztelet a kivételnek)
  • Silversting
    #10656
    Hmm érdekes történet, és egyben durva is
  • ThedarkmanHUN
    #10655
    Ez durva sztori, regebben is votl rola szo, es en 98%ig elhiszem neked, mivel amig 1 guildban voltunk ugy-ahogy megimsertelek, es ezaltal rajottem h megbizhato vagy. Es csak hajra az 50hez ;) Es sok sikert a guildnak is, hat Breno-es baratairol meg no comment... (Pedig voltam Hungariansban es sajna telleg azt kellett tapasztalnom hogy nagy ivben le se szartak a kicsiket... de te ezt mar leirtad)
  • Elitewarrior
    #10654
    Kis esettanulmány a Hungarians Guild vezetőiről!!

    Név szerint: Freezproof (Dodó), PUNA, Breno, Sigadragon, Nyuszuke

    Anno amikor még megvolt a MagyarLovagok guild én Hungarians-es voltam.
    A fent említett emberek úgy emlegetik magukat, hogy a "Baráti Társaság"
    Ekkor a Hungarians Guildben szinte nem volt aktív tag, egy pár ember tartotta a lelket a guildben. Éppen amikor az eset elkezdődött Nyuszuke és PUNA nem játszottak csak a többiek.

    A többi tag Freezproof (Dodó), Breno, Sigadragon Olyan szinten leszarták az 50 alatti embereket, hogy még köszönni sem voltak hajlandóak nekik (Kivéve Dodót, aki legalább köszönt és néha válaszolt is). Megcsináltam a Guildnak egy TS szervert ami sávszélessége miatt egy szobában 3 max 4 embert bírt el. A többiek akik kicsik voltunk 50- hiába kérdeztünk tőlük dolgokat szinte soha nem válaszoltak nem segítettek semmiben. Folyamatosan kértük őket hogy ezen változtassanak ezért is csináltam a TS szervert. Változás nem történt sőt átmentek egy olyan TS szerverre ahová más guild tag nem mehetett fel. Valamint kijelentették, hogy ők Baráti Társaság és mindenki mást leszarnak nagy ívben! Ez tükröződött mikor d4f2-n assáztak minket a külföldiek, hiába rimánkodtunk nekik, hogy segítsenek, nem voltak hajlandóak segíteni. Egy másik magyar guild 50+-osai siettek a segítségünkre ez a BlueSky guild volt. Betelt a pohár nagyon, még utoljára megpróbáltunk szót érteni velük de nem lehetett ezért kiléptünk a Hungarians-ból (Kb 6-7 fő, azok akik rajtuk kívül aktívak voltak, 1-2 tag maradt csak bent). Azt hittük szabadon válthatunk guildet de tévedtünk. Jött a Baráti társaság bosszúja! d4f2-n LadyKillHUN-t aki lány SigaDragon úgy kitúrta az egy sponos helyről mint a sicc, úgy hogy én is és CoreyHUN is ott voltunk, éppen egy külföldit tanítottunk magyarra ez egy gerinctelen szemét húzás volt. Majd nekünk esett Nyuszuke, és PUNA, úgy, hogy ők nem is tudtak semmiről, hogy mi történt csak a többi haverjuk hazugságai alapján. Ok nélkül minket hibáztattak. Majd még jöttek egyéb piszkálódások és szemtelen dolgok. Amikor elkezdték az ember toborzásra szolgáló Ally-t a magyar guildek között, már PrekaHUN megalapította a HungarianElite guildot amibe mi is beléptünk. Ally keretén belül Freezproof elhívott d3f2-re ally partyba. A partyban kb 10 percig voltam amíg a Baráti társaság kiutált és 2 hétig a fejemre olvastág, hogy miért szálltam be a partyjukba (Pedig engem ők hívtak le partyzni!) Olyan szintig fajúlt a dolog, hogy LadyKillHUN nem mert miattuk játszani, nagyon sokat sírt miattuk. Egy lányon álltak bosszút. Emiatt az egész HungarianElite guild 45 tagja átvonúlt a tört szerverekre. Mostanában LadyKillHUN vissza jött a normal szerverre játszani, hogy ne legyen egyedül megpróbált kibékülni ezekkel az emberekkel akik ok nélkül összevesztek vele és többször megalázták!!! Igéretet kapott rá, hogy borítsunk fátylat a múltra és visszamehet. Kilépett a guildből, letelt a 3 nap amikor be kelett volna venni a guildbe szép finoman elküldték a jó büdös francba!! Így ismét megalázták és még utoljára jól belerúgtak egy lányba aki soha nem ártott nekik!! És ezek az emberek hangosztatják, hogy TARTSUNK ÖSSZE MAGYAROK!!! Mindenki maga döntse el milyenek az ilyen emberek akik ok nélkül haragszanak emberekre, és mindent megtesznek azért, hogy embereknek lehetetlenné tegyék a játékukat. És kiközösítsék őket bárhonnan!

    Én elkeserítőnek és szomorúnak tartom! Dodó is a pofádba nevet és közben hátba szúr, mint a társai. Itt nekem lenne okom haragra nem nektek!!!! Freezproof (Dodó), PUNA, Breno, Sigadragon, Nyuszuke

    Ui:

    Így a HungarianElite Guild újra aktív!! És mi tényleg támogatjuk a kicsiket!
  • blbogus
    #10653
    nah holnap meek pestre szal gyertek holnap!! :DD
  • blbogus
    #10652
    hohh akko talán végre megbékéltetek és rájöttetek h fasza gyerek :) egyik legjobb srác az egész faluban, a kezemet tűzbe tenném érte :)