12892
  • fakundo
    #10771
    :D az van !!!

    Istenem , lemaradt a vessző:)!
  • Cingar
    #10770
    "Typhooon loszar vagyok, majd segítek! "
    neked aztan van önkritikad xD
  • v150r
    #10769
    szerinted?
    bilbogus: igen. írd csak be googlebe, hogy "kalonline private server", ki fog dobni pár toplistát.
  • geri777
    #10768
    Most akkor yo vagy rossza a szerver?
  • blbogus
    #10767
    heti toplisták? :)
  • Killer18
    #10766
    Egyre jobb ez a x-perience szerver. az elmúlt pár napban 72 órából 40 órát volt offline. És ezek vannak az első helyen 2 toplistán is. Atyaég, miez?
  • fakundo
    #10765
    Typhooon a guildtagunk, csak ezek szerint nem kér segítséget tőlünk, vagy legalább tőlem, mivel én is archer vagyok ott! Átnyálaztam már az összes lehetséges variációt, egy statreset 3.45 kk ba kerül csak, és az első ingyen van ráadásnak.
    Typhooon loszar vagyok, majd segítek!
  • Killer18
    #10764
    Dodokacsánál a pont!
    Qsss :D
  • v150r
    #10763
    igazából meg se lepődőm rajt...
  • Dodokacsa
    #10762
    ezt dlága balátaim nyelvújításnak híják...
    olyan mint a pattanik, vagy az ugrajtó... amúgy a TV-ben is azt mondta valamelyik kommentátor, hogy "nem volt rajt ember..." uh ne okoskoggyá vazze, mert... mert izééj... vasaláss lessz
    ja, és ne feledjétek! "Lóma a balátotok!"
  • v150r
    #10761
    rajt?
  • Killer18
    #10760
    Ezen a képen én is rajt vagyok, ejnye adtam erre engedélyt? :P
    Amúgy majd gyerünk gyúrjál aztán mehetünk partyzni. :)
  • blbogus
    #10759
    sztem meg egy bizonyos idő után pakolj str-re :-P
  • Silversting
    #10758
    Minden a cuccoktól függ: én mindig ahhoz igazítom és azokkal együtt nézem. Sok segítséget nyújt hozzá a KalEncy is.
    Igazából az alapstatja az íjjásznak 90 agi, 70hp, és 50str, és ha nem raktál wisdomra akkor ez lvl44-re megvan. Elosztás nevű doc utána azt írja, hogy szintenként +1agi +1str. Ezzel elszórakozhatsz akár lvl64-ig is, és akkor lesz ugye 110agi,70hp és 70str: Attack - 77-125; OTP - 52; Eva - 36; HP - 2308.

    Másik lehetőség: szintenként erőre és hp-re raksz: 90agi, 90hp és 70str. Na ez így néz ki: Attack - 75-120; OTP - 50; Eva - 30; HP - 3018.

    Előbbi a jó OTP-nek és evának van, utóbbi pedig az életpontot helyezi előtérbe. A te statjaid aranyközéputat képviselnek. De mondom, mindig a cuccok határoznak meg alapvetően mindent. Persze 64 felett is lehet még pakolgatni. Cél: 120agi, 90hp, 70str. Ez lvl82-re lehet meg. De persze törtön ez nem akadály :)
  • geri777
    #10757
    hát viszonylag elég drágák a cucok
  • Cingar
    #10756
    nekem alapstatjaim most olyan 93 agi 70 str es maradek healt.
    a legjobb statelosztast ugy lehet megcsinalni hogy a cucaidhoz viszonyitasz.de pl ha most van egy otp bowod akkor nem szukseges 68 str mondjuk eleg 48-50 ( nem tudom pntosan hol van a hatar hogy ad pontot)
    es a pontokat mivel nincs meg csak 1 g55os armorod raraknad agira es nyernel evat vele.de a jo elosztas sztem 90 agi 70 str es maradek healt de ez inkabb pvm elosztas es nem pvp de annak se rossz
    sztem privatserveren nyugodtan varialhatod nem hiszem hogy tul draga a sob.
  • v150r
    #10755
    szerintem igen
    bár a hp-t én kevésnek találom.
    mondjuk nemtudom h hogy érdemes íjjászt fejleszteni
  • geri777
    #10754



    SZerintetek ez yo stat elosztás????
  • Cingar
    #10753
    naja tukorforditasba eleg erdekes foleg webforditoval:D
  • Makma
    #10752
    That's really cool that GM's want to interview me.

    Vagyis hűtsd le azt igazán GM meg akar interjúvolni engem.
  • Makma
    #10751
    azt hittem beszarok
    a http://www.webforditas.hu/index.php nagyon muhaha
    pl:
    Which one is the most popular item?
    A : TOI's are probably most popular items because I usually get them as drops in IR parties.

    Melyik a legnépszerűbb tétel?
    Egy : TOI vagy valószínűleg legnépszerűbb tételek mert általában IR pártokban kapom őket cseppekként.

    vagy :
    What is the request to KalOnline?
    A : Probably more traing areas and also fixes on minor bugs like engines errors during castle war and F/L freezes.

    Mi a kérés KalOnline-nak?
    Egy : Valószínűleg többet traing*területek és szintén megszilárdul kisebb bogarakon mint motorok a hibák vár alatt háborúznak és f/L fagy.
    MUHAHAHA
  • v150r
    #10750
    és kipotyognál...
    x-D
  • DamageAdept
    #10749
    nah abba a partyba szívesen bepotyognék
  • Silversting
    #10748
    Na az szép
    Nálunk is ilyet kéne :DDDD
  • Cingar
    #10747
    van egy ismerosom kettos allampolgar ( nemet-magyar) es ruhelli a kalt:D
    amugy a prophecy nem is inkabb penzzsak hanem kocka.befoglaltak d4f5ot es 24/7 van ott 2 partyjuk fullon healerrel mind2 oldalon es poytoignak a g55 armorok amiket elosztogatnak ingyen a guildben kb .
  • v150r
    #10746
    a németek 90%ban mind balfaszok. nem csak officialon, törtön, kalban, mindenhol.
  • Silversting
    #10745
    Dr3am rendes guild, Turullal régen volt szövink, de nagyon gyengék. A legnagyobb ember 57-s ha jól tudom (keresztfater kariját is beléptettem oda mert nem volt guildja :)
  • Silversting
    #10744
    Hehe köszi :) Amúgy én eddig semmi ilyenről nem tudtam, fogalmam sincs hogy hová megyünk, meg kivel és mikor. Amúgy a Prophecy nagyképűségét már én is rég észrevettem: tele van pénzeszsák németekkel és orrba-szájba nyomják a kalcasht, megveszik a legjobb cuccokat és azt hiszik, hogy övék a játék... Kb. az RC is ilyen, meg még néhány német guild.
  • Cingar
    #10743
    jah es szo nincs arrol hogy penzert eladjuk hanem inkabb lemondtunk a varrol de nem baj legalabb mostantol lehet tamadni Silverstinget ezert mar megerte az egesz hercehurca
  • Cingar
    #10742
    Na most lenyegeben az van , hogy....
    mar december 23. ota mienk a var valtozatlan allyval.ugye minel hosszabb ideig birtokolja egy alliance a varat annal tobb seggfej aramlik be a szovetsegbe es csak csinaljak a konfliktusokat.nem tudom eszre vetted e de volt egy idoszak hogy allychatben csak a vitak folytak.mar eleg reg benne vok ebben a szovetsegben es regebben (kb 1eve) ezerszer jobb volt habar egy war alatt sikerult egy kaput ledonteni de meg igy is jobb volt... szoval ezt a valtozast tobben eszrevettek ezert felmerult a dolog hogy mi legyen.bejott az a variacio hogy kemenyebb szabalyok es ha vki vkivel konfliktusba keveredik azokat felzavarjak tsre hogy ne allychatben vitatkozzanak mert csak masok agyat is felbaszak.ez hat mondjuk mukodott is meg nem is.aztan egyre inkabb kihangsulyozodott 1-2 guild nagykepusege gondolok a Pr4yersre es Prophecyre.rendszeresen az o guildjukbol jottek azok akik csak vitaztak a szovetsegben.gondolkoztak hogy lehet megszurni az iylen embereket.megelozni mielott beveszik nem lehet mert ugye nem ismerik meg.kozben kirugni hat elofordult mar de akkor ki lehetne a fel szovetseget rugni.majd jott azaz otlet hogy csinaljuk meg a rekordot aserveren es aztan elvalik hogy hogyan tovabb.meglett arekord es LHnak az jutott eszebe hogy kilep a szovetsegbol.aki nem seggfej es szereti a allyt es itt vannak a baratai azok jonnek velunk.akit ez nem erdekel csak a var az ugyis marad.aztan ha kielptunk ujra visszafoglalni a varat mint a regi idoben.nah ez tok jol hangzott de mivel piszok unalmas volt a war megfordult a nagykepu guildek fejeben hogy adjuk el a varat ( nem penzert ) es legyunk ismet attackerek.ez gondolkodoba ejtette az LH-t mert nem volt epp vart huzas.csinaltunk guildszavazast es ugy dontottunk nem a varat hagyuk el hanem a szovetseget.vartunk 3hetet es nm valtozuott semmi a legkorben.ezt bejelentette beasty es kuldott FL-t midnen leadernek hogy aki ugy erzi es akar jonni az uj szovetsegunkbe johet.szoval ha nem jon a guildetek az azert van mert ti dontottetek ugy.a kampfzwerge es BTC jon velunk lesz egy kulsos guild a Dr3am.a mai war ugy volt tervezve hogy odaadjuk a darkness szovetsegnek mert ok vltak meg talan szimpatkusak mint hogy a nagykepu balfasz RC ally.most az tortent hogy odaadtuk a darknessnek csak nem gondoltuk volna hogy annyira benak hogy en mtudjak megtartani.miutanb felraktak a zaszlojukat akkor kb a fele a szovetsegunknek kilogolt vagy ment fejlodni.a dakrness zaszloja 6szor ledolt.most mi meg minek harcoljunk azert hogy valaki mas nyerjen mert vegulis a lenyeg az volt hogy elveszitsuk csak volt egy utolso lehetoseg hogy kinek a reszere.persze ezt sokan nem fogtak fel.nem erdemli meg az a guild a varat aki nem tud egy zaszlot megvedeni es ezert lett RC nem darkness
  • Silversting
    #10741
    Most már nyugodtabb vagyok. Háború után fél órával felhívott unokaöcsén hogy nem azok nyerték a war-t akinek eladták :DDDD Ez az év poénja :DDDD Muhahahahaha

    Előző kommentemben az "Eladjuk"-on a várbirtokló szövetséget értettem
  • Silversting
    #10740
    Na ekkora embertelenséget sem láttam még!!!!! Háború előtt 5 perccel megtudom, hogy ELADJUK a várat, ELADJUK!!!! Na most ez milyen? Merthogy nem tudnak leverni, ezért el kell adni??? Elvileg akiket nem kellett volna bántani, azokat nem is bántottuk, csakhogy ők ezzel nemigen foglalkoztak és ugyanúgy baszogattak. Ja és a végén kiderült hogy új szövetségest csinálnak és minket meg nem hajlandóak bevenni.
  • DamageAdept
    #10739
    Ilyen finomságokat hogy small-medium medicine le kellene tiltani szerintem. 3:3|6:6-ban a cjb sem a legjátékosabb dolog...
    de elnézve a hivatalos screenshotot nagyon rá vannak könyökölve a medire... ennek így mi értelme?
  • Dodokacsa
    #10738
    összesen 100 -.-
  • ronesz
    #10737
    "Registration is limited to 100 players."
    aztan h ez egyszerre vonatkozik-e az osszesre (1vs1, 3vs3, 6vs6) vagy 1vs1re 100an 3vs3ra megint 100an stb azt mar nem tudom de remelem az utobbi :)
    a regisztracio a mi idonk szerint vasarnap 17:00kor kezodik ami szinten eleg barati azt hiszem
  • Makma
    #10736
    ohh , tényleg
    akkor is szeretem a koreai időt
  • Cingar
    #10735
    ez szep... elbirom kepzelni hogy kismilioan registralnak 1vs1 pvpre es mekkora az esely hogy egyszer kisorsol :/
  • ronesz
    #10734
    elszamoltad, most az egyszer nagyon jol el van talalva, leven az a 5:00-9:00 PMben ertendo tehat nalunk az vasarnap 10:00-14:00
  • Makma
    #10733
    imádom a kórei időt
    az event vasárnap 5:00-9:00
    ami nálunk szombat 22:00-vasárnap 2:00
    faszért nem állnak át europai időre :))
  • Silversting
    #10732
    o.O most nézem milyen szép kis eventet kaptunk megint. Végre megérkezett a duel aréna: plusz honor pontokat lehet vele gyűjteni és ennyi.