12892
  • pinaszomi
    #11611
    ja voltaz volt az ea m neve csak 63 on belementem egy rossz üzletbe
    és szabolcs "SZASZA" átbaszott de legjobban Mortel szívta meg ő vitte fel azt a karit 71 re ^^ ja bene vagyok a top100 FENIXCOMANDER a neve a vagámnak chamber ne írj valami kis tanító szöveget az accshare ról amugy 2 en viszük a karimat az öcsémel de csak rokon al osszátok meg a karitok ha netalántán azt csináljátok mondjuk mostmár le lockolod a cucaid és nem veszi le senki ^^
  • Cingar
    #11610
    zoxra emlexik valaki?lvl 55ig vitte es hermit volt haninon.kalkezdes ota jatszott 1 evet. meg a magyarlovagokba is benne volt de legtobbet abban a nemet excalibur guildban volt.kb amikor penge 40volt zox olyan 37 .nah neki sikerult a kallal engem meg meg par szaz embert megfertoznie.
  • Cingar
    #11609
    spy6 ra meg emlexek mert jatszott naraehan meg server kezdeskor mert azt hiszem blockoltak meg egy par hetre a vagajat.
    de neked nem volt egy archered valami "pinaszomoritok" vagy valami ilyesmi?marcsak a forumneved miatt kerdezem.
  • ThedarkmanHUN
    #11608
    Beindult a forum juppi :D
  • Silversting17
    #11607
    Akkor az még csak apprentice knight lehetett maximum XD
    Amúgy nem tudtam hogy ennyi nagy kari van Haninon. Benne vagy TOP100-ban? Mennyit játszotál te ha 1 év 1 hónap alatt felvitted 40-ről 69-re? :O
  • pinaszomi
    #11606
    40 es voltam kb a vagámal mikor a bango nyilt ha jól emléxem
  • pinaszomi
    #11605
    én vagyok al egnagyonn szintű magyar a haninon 69 es vaga
    Over is 69 es mondjuk ő abba hagyta a kalt^^
    chamber 67 es HelenaHUN 65 ös de ő már nagyon régota nem játszik
    lelkiismereted 65 ös ^^ de a haninon lévő 55+ karik:
    devilmycry,fatalsamurai,titanila,chamber,zanbare,tiranda,natrak,elfhun,
    jadishun,johnnyhun,sigadragon,tormentdeath,freezprof,goleohun,ezustroka,
    grealehun,lelkiismereted,spy6,én, ezeket a neveket még szoktam látni haninon szoval aktivak valamennyire ^^ ezek jutottak eszembe ha valaki tud még írja bátran
  • Silversting17
    #11604
    Tudom hogy nuclear hollandiában él már jópár éve és egyidős velem, de abbahagyta már több mint fél éve, és odaadta a karaktert másnak. Ő már csak Cabalozik.
  • Nardon
    #11603
    Hát akkor én is láttam épp az volt utolsó talán... HAcker néha benézegetett rá, meg igazi tulaj is néha...
    De azután egyszer csak honlapon törölte hacker ID-t...
  • Cingar
    #11602
    amugy nuckler alapbol hollandiaban el mar vagy 10 eve es gondolom a haverja jatszik rajta akivel kozosen toltak eddig is. volt amikor BetBoy jatszott a karin.
    (legkozelebb megprobalom a 3 hozzaszolast egybe irni >.< )
  • Cingar
    #11601
    amugy mikor beirtam es visszaolvastam egybol jott az a noi megerzes hogy ezt fogod reagalni
  • Cingar
    #11600
    nem volt egy honapja mikor lattam a karit copba akkor meirt toroltek?
  • Nardon
    #11599
    Protector-t nem olyan rég törölték ki. Gyerek kb 2006 őszén kilépett, majd 2007 tavaszának végén meghackelték. Ekkor már nem nagyon izgatta dolog, el volt mentve még különbözé karikon neki olyan 400 milla, arra vártak hacker had játsszon aztán akkor majd pass change és kapnak egy két cuccot...
    Majd most karácsony idején egyszer csak karit kitörölték, többi kariról meg pénz elúszott, mert nem loggoltak be vele...
    Mondtam is neki, hogy azér egy C/S-t megért volna hack idején, mert ennyi cuccból meg a kariból egész sok valódi pénzt lehet kiszedni...
    Amugy vmi egyiptomi csavo volt a hacker...
  • Silversting17
    #11598
    TMNuclearral már vmi holland játszik, Protectort meg rég kitörölték

    @Makma
    Köszi :) Amúgy ugyan ilyen monitorom van nekem is :D
  • DamageAdept
    #11597
    Lool tetszik a kézikamerás megoldás
  • Doma #11596
    Másfél éve eladtam a karimat ;) Akkor 57es volt.
  • Makma
    #11595
    @Silversting:
    http://members.chello.hu/makmarci/Stone%20of%20Mystery.AVI
  • DamageAdept
    #11594
    Haninon háát a Dodokacsa az van vagy 2 méter
  • Cingar
    #11593
    amugy total elfelejtettem Protectort meg TMNuckleart. protector aszem meg elvitte ranking 3. vagy 4. helyig lvl 65 ea volt mikor meghackeltek.nuke meg lvl 65 storm mage es olyan ranking 70ig vitte a maget.
    amugy magyar guild hmmm.sztem ha a 3 server osszes magasabb szintu magyarjat sikerulne atrakni bangora egesz utos klan lehetne :D .
    ott van szasza ronesz chamber protector nuke silver apuci makma meg meg azok a magyarok haninrol akik 60+ csak epp nem tudok igy perpill roluk.
    amugy haninon a magyarok kozul kik a legmagasabbak?
  • Silversting17
    #11592
    Átadtam, köszöni szépen :) Azt kérdi hányas vagy Haninon :P
  • Doma #11591
    Mond már neki pls hogy Andr3j üdvözli :) Anno tanitvanyom volt Haninon most meg 64es
  • Silversting17
    #11590
    Igen játszott ő is Haninon, csak nagyon nem tetszett neki a lagok miatt és átjött Naraehára. Most 64-s ő is
  • diegho
    #11589
    tényleg srácok ha valaki tud naraehán eladó vagát megbízható embertől az szóljon, lehet érdekelne egy vaga. (vaga cw-re, solora, commander egg partyba)
  • Cingar
    #11588
    nem tudom. annyi biztos hogy 50+ marmint a kora es mar baromi reg jatszik naraehan legalabb is reg ota ismerem.de en haninrol nem emlexek semmilyen apucira :S
  • diegho
    #11587
    én is félúton vagyok az 55+ hoz 512% van most, de perpill unom szóval horgászok :D
  • Silversting17
    #11586
    ahh és Blaze :P
  • Silversting17
    #11585
    Totti is meg Bleck is
  • blbogus
    #11584
    http://myex.ath.cx/?id=c1e081e7

    neh.. mer offbol sosem elég.. páran már láttátok :D
  • Doma #11583
    Apuci, az az Apuci aki kb 2 és fél éve még Haninon tolta?
  • Cingar
    #11582
    apuci makma silver archermaster thrall es en. van meg vki masi is?:o
  • Makma
    #11581
    7-8 ,kb.
  • pinaszomi
    #11580
    mennyi lvl 55+ magyarvan Naraeha -án?
  • Silversting17
    #11579
    Egyetértek :) Az tuti, nem hagyom ott NWA-t, ha már tavaly január óta ott vagyok :D
  • Nardon
    #11578
    Egy magyar klán dolog, de mivelhogy arányában kevesn vagyunk, nem lehetne egy erős guildet csinálni, ami pvp-n és cw-n is megállja helyét. És mivel már sokak régóta vannak egy guildben, elégé hozzá lehet nőni az emberekhez...
  • diegho
    #11577
    naraehán minden magyart zaklatnak azok akik magyar guildet akarnak csinálni? engem már másodszor... és nem foggja fel a kisgyerek, hogy nem megyek oda. inkább kiléptem a játékból remélem elfelejti, hogy létezek végre.
  • blbogus
    #11576
    hát ha az ien eccerű lenne :P
  • ThedarkmanHUN
    #11575
    Megkínáltad pezsgővel igaz?:DDD
  • blbogus
    #11574
    engem szilveszter alkalmábol betámadott egy aranyos kis virus :D idegesitő volt, de tettem fel virusirtot, ugyhogy kivételesen védve vagyon a gép, pedig ez nálam nem szokás :D boldog uj évet éjfél után is !!
  • diegho
    #11573
    jah és BÚÉK mindenkinek
  • diegho
    #11572
    nah szétkockultuk magunkat a guildből szilveszter éjjel is :D úgyse lett volna értelme elmennem semerre úgy hogy nem ihatok alkoholt nem ehetek szinte semmit, így maradt a kal :D azért dúrva volt éjjel 11kor 6os guild party az üres d3-ban f6-on :D