12892
  • Nardon
    #11651
    Tapsoljuk meg együtt Silverstinget, hogy őrnaggyá léptették elő. *nagytaps*
  • Brutal
    #11650
    Jah ujra nyomom ugyan nem fanatikusan de azért elvagyok :D
  • DamageAdept
    #11649
    szerintem meg ha ilyen nagy értelme lenne mint amit levezettél akkor nem ilyen reklámok lennének hanem valami értelmesebb az egész élet egy nagy spam
  • Cingar
    #11648
    ha egy honap alatt megnezi 100szor az oldalt es az oldalon esetleg van valamirol reklam es elmondja 100 embernek es azok fejenkent megnezik szintugy 100szor abban a remenyben hogy kapnak penzt meg mindig jobban megeri mint hogy egy 1 perces reklamert 4 milliot fizessen az adott cég főmusoridoben a tvben.gondolom ha az oldal amerikai ott főmusoridoben a reklam ara sokkal de sokkal tobb mint 4 millio szal sztem meg mindig olcsobb megoldas ez a 60$ megoldas.
  • Silversting17
    #11647
    Jéééé brad, újra játszol? :D Nem láttalak már vagy fél éve lol
  • Brutal
    #11646
    Bagge elb..sztam szóval LINK
  • Brutal
    #11645
    Link
  • dragonfighter
    #11644
    lennél olyan kedves és belinkelnéd azt a topicot?
  • dragonfighter
    #11643
    valami lehet benne :D bár már negyed dolcsit szereztem,lehet télleg nem lesz belöle semmi de sebaj,egyik csávóka épp ma adott egy akkot,nekiállok tölteni a kalt és megnézem mi van rajta =)
  • Brutal
    #11642
    Bele ne kezdj nincs semmi értelme az egésznek nemhogy 60 de még 6 dodot se fogsz megkeresni. Itt az SG-n van egy oldal ami pont ezeket az oldalakat monitorozza, előbb szvsz nézz be oda.
  • ThedarkmanHUN
    #11641
    Nem akarom lerombolni álmaidat de én személyszerint nagyon nem hiszek az ilyenekben, vajon miért is?
    Gondolkozzunk értelmesen, ki az a normális ember aki azé fizet hogy weboldalakat látogatsz?:)
    Ennyit szerettem volna :)
  • dragonfighter
    #11640
    na,haverom elküldte az oldalt.úgy működik,hogy külömböző oldalakat látogatok és úgy kapom a pénzt.havi ~60$ a kereslet és 10$-ként lehet küldetni a pénzt.végülis ha 3 héten mindig megnézed az oldalakat lesz elég pénz a kalcashre =)
  • diegho
    #11639
    közben régi guild társam megvette a panthert 14-ért odaadtam neki (ZalbarGER) nagyon lementek az árak. 70 millát kaptam csak a cuccaimért és tudod mi a komoly? már most 5-10 millával olcsóbban vissza tudnám venni :D azért elég durva, itt 3-4 hónap múlva a 70 millámból már full g50-et fogok kapni king-es kardal, sőőőőt találtam már g56 1h 12/12/2-őt 8 milláért :D 4 napja még 15 felett volt. 1 héttel előbb kellett volna eladni a cuccaimat +10 misi lett volna belőlük.
  • dragonfighter
    #11638
    hanin,de egyik haverom talált egy olyan oldalt ahol lehet szerezni dolcsit csak reklámozni kell valamit vagy mittomén,asszonta már fél dolcsit összeszedett :D majd hazajön elkérem tőle a linket
  • Silversting17
    #11637
    Láttam írtál PM-t mikor nem voltam gépnél, de nem tudtam elolvasni. Majd holnap írj megint, vagy küldj üzit ;)
  • diegho
    #11636
    melyik szerveren akarsz játszani?
  • dragonfighter
    #11635
    végülis akkor működne a dolog e-bayen szerintem..de 100%? nem szeretném elbukni azt a 3-4k forintot ( a jól számoltam 13€*~270Ft=3510Ft)
  • Makma
    #11634
    ezek szerint néhányan nem fogadnak szót az ebay-nak :D
    akkor vehettek itt is csak azt kell megnézni hogy akitöl veszitek az mennyi üzletett bonyolított le és milyen a visszajelzése. ahogy elnéztem az átlag 20-25 és szinte mindig 100% a visszajelzés (azaz a kuncsaftok max. elégedettek). ez persze nem biztosíték hogy késöbb le ne hackeljenek ( sajnos).
  • Silversting17
    #11633
    Elvileg letiltották de mégsem :D Én is szoktam nézegetni és mindig van eladó geon.
  • dragonfighter
    #11632
    hát én nagyon nem akarok okoskodni de itt néztem,és sztem jó lenne.De akkor inkább biztosra megyek és szerzek kalcasht.
  • Makma
    #11631
    az ebay-on már nem kapsz geont mert letiltották. de vannak helyette erre szakosodott webportál(ok).én a helyedben azonban nem biznék bennük mert nagyrészük (talán mind) hacker és ahoz hogy megkapd a geont meg kell adnod hogy melyik serveren vagy és mi a karaktered neve. na most innentől kezdve mozgó (hacker) céltábla leszel. a legbiztonságosabb a kalshop.lehet átutalással(forinban) mivel MO-n a raiffeisen banknál van számlájuk (ez a gyorsabb), vagy boritékban KP. egyetlen hátránya hogy csak akkor lessz belőle geonod ha a kalshopban vásárolt itemeket eladtad (szal időigényes). a leggkisebb kalcash összeg 300, ami átutalási illetékkel 6 900 Ft, amiből kb:25 millió geonod lessz Naraehán. ( a többi szerver árfolyamairól nincs infóm.
    ha további kérdésed van , csak bátran.
  • dragonfighter
    #11630
    valaki elmagyarázná hogy hogy van ez az e-bay-es cucc? me egyik haverommal cserélnék karit (nekem kéne Kal-os neki SRO-s) és akkor venne nekem kb 10kk-t e-bayen.Ez megfelelő lenne?Megbízható az e-bay?Illetve hogy lehet akkor megszerezni a pénzt? Valaki dobjon meg egy privivel :D
    Tnx
  • Nardon
    #11629
    Lol, hogy egyeseknek mire van pénze...
  • Silversting17
    #11628
    XD
  • Makma
    #11627
    F5 is hasonló F4-hez . középen főútvonal , jobbra-balra kamrák. Ott is van híd. Egyébként meg van safe minden szinten: hátul a következö szintre juttató kőtáblánál , és még a hídtól sincs messze. F4-en nem sokat tudsz fejlödni mert ott már sok moob piros de te úgy is G55-re hajtasz inkább.
  • Silversting17
    #11626
    F4-n már voltam de nagyon utálom: szűk(kamera mindig elakad, én meg a mobokban), sok a virág. és nincs safezone -.- F5-re meg még nincs mentésem, de asszem oda fogok felnézni. Igaz nem nagyon ismerem mi hol van és hol éremes partyzni.
  • Dodokacsa
    #11625
    aha, szal tegyek fel másik vírusirtót, mert a T. kalosok lámák?
    inkább unistall...
  • Nardon
    #11624
    Milyen vírusirtód van? Mert volt egy topic erről kalhq-n mert midnenki elkezdett parázni, közben csak egy két gyengébb fajta vírusírtó hibája volt. (ugy néz ki akkor még mindig)

    @Silver D4 F4-F5?
  • Dodokacsa
    #11623
    csak nekem kukacos az engine.exe-m?
    szánalmas az Inix... gondoltam benézek jáccani, erre update-nél Worm/SdBot.946176.3-at talál
    csak nekem van ez, vagy ti annyira fanatikusak vagytok, hogy inkább kikapcsoljátok a vírusirtót, csak tudjatok kalozni?
  • Silversting17
    #11622
    Jó cuccok :P

    Adjon már vki tippet hol a fenében fejlődjek, ahol jó dropok jönnek viszonylag gyorsan.
  • ronesz
    #11621
    tessék
  • Nardon
    #11620
    High lvl-ek hanin-ról nem akartok egy két ss-t postolni magatokról? Kiváncsi vagyok, hogy nyumulnak magyarok full G55-ben G62-vel ^^
    Szal pls ^^ unatkozom és ss nézhetnékem van :D
  • Brutal
    #11619
    A régiek közül DeViLMaYCrY-t meg JohnnyHUN-t szerény személyem fertőzte meg a Kal-al, emléxem Devilre mikor először látta a kalt megkérdezte tőlem hogy mi ez a szar? .D Most éppen 62,6 (tegnap az volt) :D
  • Brutal
    #11618
    A múltról csak annyit hogy én vagyok a rekordtartó 47,9-ről 48-ra 1 év alatt jutottam el :D
  • Cingar
    #11617
    amugy mi is volt szaszaval meg veled mert azt hiszem irtatok rola ide a forumra de nem nagyon reszleteztetek.le tudod irni pls kivancsi vagyok :D
  • Cingar
    #11616
    pff szaszabol is csak annyira emlexek hogy vitte a lvl 30as magemet a 45os archerevel doggibeachre drunkeneket olni:D persze megigerte hogy elvisz skorpizni is de meg mindig nem vitt :(
    a szokasos party d1ben amit meg penge meg hexetra szervezett minden delutan:D
    azt nem ertettem az MLben hogy minden szinten be kellett adnod 1 kockat es elkudleni rola a kepet emailben.amikor a guild nagynehezen lvl4lett nem regeltunk warra mivel hogy ugysincs eselyunk.
    amikor beleptem a karimmal MLbe kb eltelt fel nap es sorra leptek ki a tagok es megalapitottak az RA-t.szoval megvolt a hatasom...
    utoljara haninon akkor jatszottam amikor zox odaadta Mortel archeret amit megvett morteltol geonert es o jott a magevel en meg az archerral felmentunk tsre es assaztunk hajnalig :D persze orditozas amikor egy vagat levertunk akinel 2handed volt:D
    dáá regen mennyivel jobb volt a kal...
  • gvarga12
    #11615
    LOL :)
  • Silversting17
    #11614
    "Múltidéző rovatunkat olvashatták" XD
  • pinaszomi
    #11613
    kb én akkor kezdhetem kalozni ^^ vagy még annál később
  • ronesz
    #11612
    Régi szép idők, emlekszem h pont akkoriban alakult meg az RA mikor Zox jött MLbe, még én is ott voltam akkoriban aztán váltottam RAba