12892
  • Silversting17
    #11571
    Boldog és Dropokban Gazdag Új Évet Kívánok Mindenkinek :)
  • blbogus
    #11570
    nah boldog uj évet srácok és lányok !! :) én akko most lelépek !! :D
  • Silversting17
    #11569
    Csak azért mert kb 1 szintűek vagyunk. A kisebbeket nem gyepálom. Amúgy elég nehéz volt megtalálni HUNtert, mert állandóan harcvonal mögött állt, és ha berusholtam, persze hogy én húztam a rövidebbet XD Kaptam tőle heart breakert --> mindenki rám --> halál XD
  • DamageAdept
    #11568
    Jah hallottam róla. Tetszik a hozzáállásod...itt a hülye magyar gyerek ismerem menjünk neki próbáljuk 10szer megölni nehogy egy percig is segítsek nehogy tudjon játszani inkább megölöm és megmutatom én vagyok a világfaszagyerek
  • Silversting17
    #11567
    Párszor megtaláltalak, meg te is engem :D
  • Nardon
    #11566
    Honlapon Bango-ra is az volt írva, hogy "On Maintance" pedig semmi baja se volt...
  • Cingar
    #11565
    dáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá pedig mar kezdtem elvezni =D
    war kezdete totalis megsemmisules defenderek nyomjak a spawnkillt aztan mar a kapukat vertuk. a belso north gate is ledolt kezdett volna izgalmas lenni erre leall a server -.-'...
    gondoltam felemgyek haninra szetnezni egy lvl8as maggel castlewaron persze safetreenel behaltam ahol kiabaltam egy ket sort chambernek hogy reviveljen de nem figyel a noobokra :/mire ezt leirtam ujraindult a server
  • Makma
    #11564
    csak azért irja ki mert ez egy automatikus üzenet ha leáll a server, tök minde1 mitől.
    valszeg valaki megint meghackelte.
    mert a többi mükődik( Hanin-Bangó).
  • Silversting17
    #11563
    Nah gratulálok a GM-eknek. CW kellős közepén Maintenence -.- Normálisak ezek???
  • Nardon
    #11562
    Jah én is boldog voltam, hogy megtaláltam magam xD.
    Amugy nem komolyra ment még csak nem is hb-ztem. Csak blow-up. Gondoltam másik G56-os vaga elintézi. Aztán mégse :D
  • Silversting17
    #11561
    Haha Nardon, láttalak legutóbbi Bangos CW movie-n. Nem sokat ártottál annak a vagának :D
  • diegho
    #11560
    már meg is néztem jól, mikor lesz ori pajzs a kal-ban? :D
  • blbogus
    #11559
    örvendjetek mer kijött az uj stargate film !! :P bocs az offér már megint :D
  • Nardon
    #11558
    jah xD
  • ronesz
    #11557
    Bible egy teljesen más kari és soha nem változtatott nevet...
    Most az a kari akire te gondolsz DIESELz néven fut és vmi német srác tolja azt hiszem, cuccaról meg gőzöm sincs
  • Nardon
    #11556
    Télleg SZASZA/Nhirach/SzaSza/BibleBlack még magyar kezekben van?
    Milyen cuccai vannk?
  • Silversting17
    #11555
    Különböző szintű fegyverhez különböző mennyiség kell. G56 mixeléséhez vagy impezéséhez asszem 20db kell. Amúgy nem nagyon használják, mert nem éri meg megvenni KC-ből, inkább vesznek helyette vmilyen G53-s clean fegyót és azzal helyettesítik.
  • diegho
    #11554
    droppoltak nekem 5 demon swordot amit nem lehet eladni... na most ezzel mit tudok csinálni? tudom hogy mixeléshez kell, de mit hogyan? erről tud valaki valamit mondani?
  • v150r
    #11553
    amit tudnia kell, az ott van az npc-nél.
  • blbogus
    #11552
    egy linket v leirást amit egy guild leadernek feltétlen tudnia kell.. és még több.. magyarul lenne a legjobb.. tyvm..
  • blbogus
    #11551
    rofl
  • Silversting17
    #11550
    OFF
    Check it
    OFF
  • Silversting17
    #11549
    Jah :D
  • Nardon
    #11548
    Akkor lassan knight-ok elfelejthetik, hogy hozzáérjenek :D
  • pinaszomi
    #11547
    ha minden igaz 3 g60 a van mert beszerzett egy chestet is
  • Nardon
    #11546
    Ez lenne én honor táblám:

    Elég gagyi mert még bőven 50 alatt kezdtem pvp-zni, de legalább korán tudtam venni 3/3 acc-ot magamnak...
  • Silversting17
    #11545
    Nemtom pontosan, mert Haninon van a csávó, de asszem 2 G60(szoknya, csizma), G62 imp SODB.
  • Nardon
    #11544
    Érdkes S2 nincsenek ilyen honor függő merc-ek...
    Amugy milyen cucca van msot neki? VAgyis hány G60? ^^
  • Silversting17
    #11543
    Láttam én is azt a képet vagy hasonlót. Akkor volt 3218/32-s statja :D Hát olyan cuccokkal és akkora szinttel nekem is menne, főleg hogy guildből guildba vándorolt.

    X-Perience amúgy tényleg fasza lesz ha újraindul. Kicsit át volt variálva már az utóbbi 4 hónapban és annyira nem is volt jó. De most tényleg lehet majd fejlődgetni :)
  • Cingar
    #11542
    egyszer azt hiszem elfenlied felrakott kalhqra egy kepet a honor ablakarol meg mielott general volt. valami 1100-1200 kill es kb 20-30 halal.irta hogy egyszer egy leader vedos pvp alatt osszeszedett 5k honort csak killekbol.

    az xperience privat tenyleg fasza. meg jatszottam rajta kb 1 eve nem emlekszem pontosan de az tuti hogy nem volt az hogy mindenkinek g60 mint ami most van :p meg csomot dolgoznak rajta a gmek meg foglalkoznak a dolgokal nem az hogy nah csinaljunk mar egy privatot es majd rahagyjuk ha meguntuk.
  • blbogus
    #11541
    nem igen vágom mi is ez :S

    megen off.. ugy döntöttünk páran xiu.rol h átmeünk a január 1től startolo X-Perience.re.. reméljük jo döntés lesz.. szal reset után jertek akik akartok oda..
  • Silversting17
    #11540
    Látszik hogy 68-s karid van :) Csak 6 halál, szép :P

    Itt az enyém:

    A death countom elég rossz, mert amíg viszonylag kicsi voltam (52-59) állandóan nagyon nagy guildeket kaptunk ellenfélül. A kill counttal meg vagyok elégedve, de hol vagyok én a legnagyobbakhoz képest :P
  • ronesz
    #11539

    Sajnos PvPre annyit nem tudunk menni, mert sok kis guild is benevez, de azért anyira nem rossz sztem :)
  • Silversting17
    #11538
    Akik játszanak aktívan eredetin, azoktól kérdem: jártok pvp-re? Ha igen, légyszi vágjátok már be ide a honor ablak ss-jét. Csak kíváncsi vagyok rá :) Köszi
  • blbogus
    #11537
    most lettem 78.. te még tolod arra fele? voltunk többen is magyaok de mintha mindenki eltünt volna.. :/
  • v150r
    #11536
    lvl?
  • Silversting17
    #11535
    Mai 4 legfontosabb drop bosstól: 2db G60 archer chest, 1db G60 archer short és 1db G62 1H. Jó kis pénzt fogunk kapni :P
  • ThedarkmanHUN
    #11534
    Hát tényleg csak érdeklődtem :DDD Nincs kedvem nekem ujra kalozni még privin sem :))
  • blbogus
    #11533
    http://xiu.ath.cx
    legalább érdeklődő van :P
  • Nardon
    #11532
    Állítólag banned...

    Ez az event nem megy nekem... 1h IR és mindent én szedtem föl és semmi event cucc nem esett...