12892
  • Silversting17
    #11691
    Napi 2-3 óra, és volt hogy nem játszottam pár napot.
    Ma 20 perc után kaptam G55-t ugyanígy f2-n XD
  • Nardon
    #11690
    Ez a 1,5 hónap mit takar? napi 10 óra folyamatos boss? 45 napon keresztül? ^^
  • Silversting17
    #11689
    Más:
    @Chamber
    Haninon is erősebb a boss, mint volt? Nálunk ma kín szenvedés volt, és a purification sem működött rendesen senkinél: csak a lassítót szedte le, az életszívót nem. Marha kellemes volt 9-s szarral menekülni, úgy hogy négy- ötszázat szív másodpercenként.
  • Silversting17
    #11688
    Első g55-ért öltem 5 napot, másodikért 3 hetet, harmadikért 1,5 hónapot, negyedikért 2 hetet. Persze nem egymás után, hanem hónapos különbségekkel. Közben leveleztem meg volt hogy nem játszottam. Unalmas, de nem halok meg annyiszor, mint a többi emeleten. Holnap megyek megint a kövi g55-ért, és addig el sem jövök míg nem lesz elég pénzem mixelésre.
  • ThedarkmanHUN
    #11687
    Évekig xDDD
  • Nardon
    #11686
    Silver te már tapasztalt vagy D4F2 bossnál. Mennyi ideig ölsz ott egy jó droppért (G55,G56) kb?
  • Brutal
    #11685
    Maradjatok a Paybycash rendszernél szvsz. Ha nincs bankkártyád akkor beballagsz a legközelebbi bankba (mivel ők itthon Raifaissen banknál vannak lehetőleg oda) befizeted a számlaszámukra a pánzt az azunosító számmal együtt és két nap alatt legkésőbb megvan a kc. Én webbankon keresztül intézem ha veszek ugy szokott lenni két nap. Ha valakinek kell venni esetleg akkor szivesen segitek.
  • ThedarkmanHUN
    #11684
    Hát külföldön 5k HUF-al max a seggüket fogják kitörölni xDD
  • Nardon
    #11683
    Tehát magyar posta sux... 100%-ot adok rá, hogy itthon tűnt el...
  • Silversting17
    #11682
    Én próbáltam egyszer borítékban. De pnt akkor változtatták meg a kalcash rendszerét(több van 1 csomagban és többe kerül), amikor beért a pénzem. Küldtek vmi sz*r e-mailt, hogy vagy küldök még nekik pénzt és kipótolom, vagy mondjak nekik vmilyen címet és visszaküldik. Elküldtem nekik a címem, de semmi nem jött. Buktam 4,7k Ft-t, azóta nem próbáltam ki és nem is fogom.
  • dragonfighter
    #11681
    valaki próbált már úgy kalcash-t szerezni,hogy postai úton küldte a pénzt?
    esetleg paypal-ról lehet átutalni a pénzt az inixhez és annak alapján megkapni a kalcash-t?nem vagyok otthon az ilyen dolgokban
  • Chamber
    #11680
    "ha fehérrel írja ki, akkor csak alacsony endurance miatt törhet el"
    de ha alapból fehérrel írja mert csak endurance miatt törhetne, akkor feldob egy második ablakot is pirossal hogy túl kevés az endurance, biztos ezt akarod? :P
    Szóval maradhatunk annyiban hogy piros szövegnél törhet egyből ;)
  • Nardon
    #11679
    Hát fortban :D meg trainelnek, nem ücsörögnek.
    Amugy kösz idegenvezetést S2-n :D
  • Silversting17
    #11678
    LoooooooooooooL Hol vannak az emberek Bangon? :D

  • Silversting17
    #11677
    Király oldal, szép munka. Alig várom, hogy teljesen kész legyen^^

    @Nardon
    Miből gondolod hogy én kocka vagyok? XD
  • Nardon
    #11676
    Én is mindent készen vettem, mondjuk igaz mire én 50 lettem...
  • DamageAdept
    #11675
    Nice oldal lesz! csak csiszolni kell rajta
  • Nyuszuke
    #11674
    szioka arcok

    bejelenthetem hogy elkeszult a www.kalonline.hu
    tartalom mar van, es folymatosan toltjuk felfele

    by TormentDeath
  • Silversting17
    #11673
    Én októberben kezdtem el játszani, de másfél hónap után kezdtem 1 új karit, és akkor már volt minden cuccom, ezért nem akartam Bangora menni, ahol mindent nekem kéne megszerezni és tuningolni stb. stb. Szeretem készen venni a dolgokat^^
  • Nardon
    #11672
    Télleg Silver te majdnem bango nyitásakor kezdted a kalt, hogy hogy nem S3-ra jöttél? Ott durván a topba lennél :D
    És sajna nincs kocka magyarunk, aki 60 fölött/körül járna :(
  • Nardon
    #11671
    Néha van olyan nekem is, mintha otp-m vagy evám 20 al kevessebb lenne...
    D1-ben 3 fs egymás után misselt, vagy R10-ben 3 mobot nem tudtam ölni egyszerre mert, mind eltalált -.-
    Nekem egy relog emgoldja ilyenkor, vagy egy idő után visszaáll.
  • Brutal
    #11670
    Tegnap megvolt a G50 chestem pridefulozása és elsőre belement :)
  • diegho
    #11669
    mi megmondtuk hogy noob vagy :D

    vettem egy despo kesztyűt is. most kitettem eladni mindent amit vettem kicsit drágábbért, hátha elviszik ennyiért, akkor kerestem kis pénzt pluszba, hétvégén meg megveszem 5kk-val olcsóbbért :D a kard meg egyszerűen fenomenális, nem gondoltam volna hogy ennyit számít 12/12/3 king diamond vs. 11/11/1 steely pain és a pain messze jobb, pedig most clean g46-ban próbáltam 6-al kisebb otp-vel r10ben de sokkal gyorsabban ölök ezzel.
  • Silversting17
    #11668
    Jajj de jó Dettó akkor vagyok rajta Egida videóján, mikor épp betérdelek. -_- Mind1 amúgy sem tetszett a CW: még életemben nem ütöttem ennyi miss-t, mint akkor. Anno 130 OTP-vel kevesebbet misseltem akárkin, mint most 146-tal. Ez valami bug? Van hogy lvl50 alatti lovagokon meg íjjászokon is missel. Egyszerűen nem értem miért.
  • DamageAdept
    #11667
    Szólj hogy ha a hirdetésreklikkelgetés után 1-2 hónap mulva tudod a géped másra használni mint könyvtámasznak és még pénzt is kaptál...
  • dragonfighter
    #11666
    elvileg lehetetlen hogy eltörjön toi-zás miatt,csak ha kevés az endurance.mivelhogy ha nem sikerül a talizás csökken a fenyódnak az endurancéja 5-tel
  • dragonfighter
    #11665
    Találtam egy olyan oldalt ahol lehet pénzt szerezni,igaz elég lassú de ha türelmesek vagyunk 1-2 hónap alatt lehet szedni annyi pénzt hogy fussa kalcashre.ncsak azért teszem ezt ide,hogy legyen lehetősége anak is kalcash-t szerezni(és eladni a beváltott cuccokat)aki 'csóró'(akár én :D).Olyan ez az oldal,hogy csak hirdetéseket kell leklikkelni,naponta kb 0.20-0.30$ összejön (min kalcash asszem 25$),és az sztem ha úgy nézzük elég jó :D
    link
    Esetleg ha valakit érdekelne és nem érti naon pontosan mi is ez,csak dobjon egy pmet.

  • diegho
    #11664
    nekem tört el nem egy kardom mikor max endurance-n volt és toiztam, haveromnak is az ijja. nem tudom hogy van ez.
  • Silversting17
    #11663
    Jah vettem 14/14/5-s G56-s impet, de mára minden gond megoldódott: 2-s partyban kaptunk G55 mage shortot^^ Ha eladjuk gyakorlatilag az összes pénzt amit kapok fizethetem is vissza XD
  • Dodokacsa
    #11662
    a "2. ToA" az első akart lenni
  • Dodokacsa
    #11661
    marha eccerű a dolog... ha piros a szöveg amit kiír, akkor kell poli, mert bármikor törhet
    ha fehérrel írja ki, akkor csak alacsony endurance miatt törhet el
    ToI-hoz, ToP-hoz nem kell poli, armort csak a ToD-ok miatt poliznak (régen ToE is) fegyót meg 4. attack/4. magic és 2. ToA felett
  • Nardon
    #11660
    @Silver G56-ot vettél vagy hogy hogy? ^^
    Amugy toi-tól el tud törni fegyver? hmmm
  • diegho
    #11659
    figy ha most veszek kc-n cuccot és kell valamennyi lehet tudok adni aztán majd droppokból letörleszted, ha minden jól megy d1 eggezek 56-ig, addig nem is kell g50 cuccra pénz, a pride sisak meg annyira olcsó volt,hogy kénytelen voltam megvenni :D most olcsó g46-okat keresek, mert minden clean rajtam és így azért kicsit necces még a szitu, de ennek a kardnak nagyon örülök, mákkal de meglett egy jó kard és a g56 is elég lesz 59ig úgy érzem, max feltolom 10/10-re hogy mégtöbbet sebezzen. g50 full despo/pride (3despot akarok és 2 pride-ot) után meg megcsinálok egy g59-et ugyanígy steely-re és 12/12+ statra.
  • Brutal
    #11658
    Én most öltöztem fel G50-be G53 Diamond Bow 13/13/3 legendary + a G56-os Bowot most csinálom magamnak de az még régen nem tökéletes.
  • Silversting17
    #11657
    Grat, én meg el vagyok adósodva XD
  • diegho
    #11656
    megcsináltam kal pályafutásom első kardját. vettem egy 11/11 pain-t rányomtam egy pol-t és az első steely sikerült :D mák tudom, így 7.7kk-ból (raktam rá egy toa-t is) megvan az 56-os szintig tökéletes kard, plusz vettem egy 9/9/1 steely g56 generalst is 4kk-ért, majd azt is megcsinálom lehet, de szerintem 9/9/1 is bőven elég lesz az 59 imp-ig.
  • Nardon
    #11655
    Bango bepróbálkozott emokon bossal... Szoptak mert storm cooldownra kellett várni mindig :D Jó, hogy nem mentem RB-ket meg xp-t vesztegetni...
    Talán nyárra...
  • diegho
    #11654
    naraeháról kell valakinek valami kc cucc forintért? most fogok tölteni mert kell egy sob meg egy xp kő, de ha valakinek kell valami szóljon tudok utalni bőven és kiszámoljuk forintban mennyi. mondjuk utalok 500 pontot az 11000 kell egy sob az 159 pont tehát 11000/500*159 ennyi egy sob.
  • ThedarkmanHUN
    #11653
    Grt örnagy xD
  • Silversting17
    #11652
    XD Kösz. Nem tudtam, hogy figyelemmel kíséred a Honor listát :D