12892
  • Silversting17
    #12092
    Amúgy milyen klán? :)
  • persil
    #12091
    Biztos nem csal, klántag, sőt haver is ráadásul, de akkor is baromi zavaró, papírforma szerint egy az egyben erősebbnek kéne lennem. Ráadásul mobok ellen jobb is vagyok, ahogy kell. O.o
  • Silversting17
    #12090
    Vagy rohadt mákos, vagy egy szar bug, vagy használ valami illegális dolgot, mint sokan mások. Duel tournamenten is van 4-5 olyan ember, aki sorban nyomja a criteket meg eb-t, te meg el sem találod, pedig jobb cuccaid vannak. Tudnék neveket sorolni, de most nem akarok.
  • persil
    #12089
    Oké ezt magyarázza meg nekem valaki...
    Ugyanolyan szint, srácnak clean minden ruha, nekem full revenges, ugyanolyan ij. Nekem minden értékem jobb, több otp, több hp, több eva. Neki 10en akárhanyas állat, nekem 20as. És nem tudom megölni duelben... 10ből legalább 7x nyer. Miss, miss, miss... ez hogy lehetséges? Ő meg nyomja a criticalokat. -.-"
  • persil
    #12088
    Valahogy nem tudok nem játszani... :D Ez kész xD
    Meg van Saru, sikerült is szegénnyel veszíteni 1 kockát kb 1 nap alatt.. :D

    Naraehan nyomom csak, az ijásszal.
  • Chamber
    #12087
    Már megint játtszol? Gondolom nem Hanin-on mi?
  • Silversting17
    #12086
    Köszi :) Nem törlik, karin én majdnem 1 évig nem játszottam, és nem is lépett fel vele senki. Feltettem, beléptem, minden megvolt ugyanúgy, ahol és ahogy hagytam.
  • persil
    #12085
    Oké köszönöm a segítséget eddig én is az 50 str 70hp többi agi felé vettem az irányt, szal akkor nincs elbaszva :)) Most 124 az otp-m (lvl 43) hp-m kevés, de azon vagyok... :)

    Silver neked meg sok sikert.
    Még egy kérdés, látom nyomtad/nyomod a cabalt. Nem tudod véletlen ott törlik a karakter hosszú tétlenség esetén...? Jó néhány hónapja abbahagytam, de azért nem bánnám, ha még meg lenne az accountom. (assszem 53as volt a karim)
  • Nardon
    #12084
    Ez a base str-es ic build (base str, 90hp, 119agi @lvl65) azért is érdekes, mert a cuccokkal amit említettem, mert ez 4,4k hp és 171 eva (clean g55el) és még így is 135 otp (ccvel). De valszeg ha lassabb lvl-er vagy, akkor érdemes max később sobolni mert 50ig szenvedés sztem clean str-el...
  • Makma
    #12083
    Off.
    gyere fel Silver és keress meg PM.-ben.
  • Nardon
    #12082
    Van egy Ic bango-n base str-el, most van neki full clean g55je meg egy közepes g59 impje. Érdekes, hogy szinte alig van otp-je de egész topot oda tudja vágni duelben, pedig csak 65-66os most.
    De inkább én is az 50str, 70-80hp, 120+agi-ra szavaznék @lvl70. Sztem mondjuk wisre se érdemes tenni, veszel egy +4wises mage trinektet és azzal máris durva wised lesz, meg mondjuk wisdomos accot is ha úgy érzed kell vmikor annyi...
  • Silversting17
    #12081
    Jah lovagnál is marhaságokat ír, de kezdésnek jó, igaz anno ez nekem egy SoB-omba került :) Hát IC-nek sztem nyugodtan adhatsz ugyanolya statrendzsert, mint EA-nak. A lényeg a minél magasabb eva. Szval max 50 str, 70-80 hp, a többi meg mind agira. Így garantáltan pvp király leszel, az IC meg amúgyis az ;)

    *OFF*
    Légyszi valaki segítsen! Office XP-hez tudna adni vki Serial Numbert? Hétvégén kellene kicsit gyakorolnom infoérettségire :) De csak Office 2000 van itthon, abban meg nem minden ugyanaz.
    *OFF*
  • persil
    #12080
    Hú elolvastam a magyar nyelvű segítséget, és tele van hibával, elírással, meg hülyeségge, ami nem is úgy van... apróságok, de akkor is.
  • persil
    #12079
    Valaki mondjon nekem egy körülbelüli statelosztást imperial commanderhez... :)
  • Cingar
    #12078
    warra a regeles tuti nem 5kor volt csutortokon hanem kesobb nem tudom mikor. ha 6kor volt akkor a war is 6kor lesz
  • Nardon
    #12077
    Így egyszerűbb: pvp-k +3 óra, cw meg vagy 3 vagy 4 mert volt egy újabb notice miszerint +4óra (nálunk 18:00), szal most nem vágom melyik állja meg a helyét. Legyetek fent 5től :P
  • persil
    #12076
    Koreaiak 8 órával előbb kezdik a következő napot... :) (gmt +8)
    Most már mindenki át tud váltani mindent magyar időre.(gmt +1)
  • Silversting17
    #12075
    Nah tegnap voltam 3.3-s pvp-n egy zsoldosokkal meglehetősen felerősített LH-val. :) Első benyomásra tetszett, amikor még csak az alap szintű mobok jöttek, másodszorra már kevésbe, és amikor már megjöttek a stormolós mobok is, na az már k*rvára nem tetszett. Bossból egyet se sikerült kinyírni, lvl 60 alatt ez a pvp csak szenvedés. A legvégén mikor a 3. szintű szörnyek jönnek, akkor meg szinte át se lehet már jutni az ellenfél oldalára, be voltunk szorulva a kezdőhelyhez -.-, vagy nehezen de eljutottunk a középső hídig. Ott meg megin' halál, még EE-vel is.
    A játék fejlesztői megint nem alkottak nagyot.
  • Nardon
    #12074
    War ugy tudo 5kor lesz magyar idő szerint, ez 3 óra csúszás.
    pvp-k is ennyivel vannak eltolva asszem.
    Am biztos 3.3 18:30 kor kezdődik, tehát 3.2 17:xx, 3.1 meg 16:00
    Igen most már biztos vagyok magamban ^^
  • Cingar
    #12073
    most inditottam el a kalt es olvasgatom a frissites listajat.le tudna valaki esetleg irni magyar idoben hogy a war es a tobbi pvp hogy valtozik idoben mert nem ertem.
  • Nardon
    #12072
    Csodálkoztam is hogy mivan mert nekem gond nélkül ment.
  • Silversting17
    #12071
    Nah estére már megjavítottak mindent, úgy látszik csak fenyegetni kell őket XD
  • Nardon
    #12070
    höhöhö és nekem pont ma jött meg a kc-m, akkor ez fincsi lesz...
  • Silversting17
    #12069
    Nekem 1 óra próbálkozás után sikerült a 2 kalból az egyiket elindítanom -.- Vagy a HackShield Confogerrorol vagy miután az nagynehezen végzett akkor elindulásnál kibassza a "There is an anti-hacking funktion, game is closing." ablakot -.- Ha ezt nem javítják meg, akkor azt hiszem hogy elfelejtem ezt a játékot örökre.
  • blbogus
    #12068
    megvettem a gépet és most jövök rá h minden egyes játék dög unalom.. nem tok mit kezdeni magammal..
  • persil
    #12067
    Na jó nekem ebből elegem van, kezdem megérteni az öngyilkosokat.

    Mindíg ez van. A probléma mindenkinél tökéletesen megoldódik, csak nekem nem. Nem 20x hanem 69ezernégyszázszor indítottam újra, egyszer felment kb 80%ig, azt hittem most végre jó de nem... azóta meg még csak nem is megy fel egy dekát sem a folyamat ábra (mint amikor elindítom, olyan végig...)
  • persil
    #12066
    Szal nem nálam van a gebasz, fasza :)

    Akkor, ha egyszer valahogy leszedi, utána nem lesz gond, jól értelmezem?
  • Joe1977HUN
    #12065
    jah, mükszik. kb 25.-re lejött.
  • Chamber
    #12064
    Csak indítgassátok szépen a Kal-t előbb-utóbb menni fog ! :D Van akinek előbb 20x feldobja a "pls reinstall client" ablakot, de el fog az indulni :D

    KalEncyből meg pénteken lett új. Ittvannak linkek letöltéshez, ha vkit érdekel:
    FileFrontRapidShare
  • Joe1977HUN
    #12063
    Hali, nekem se megy a hacksield, nem tom mi van.Kb. 40% letőlt a sield és error ablak. Remélem gyorsan rálépnek a dologra a Kal-tól.(XP SP2-őm van)
  • persil
    #12062
    A rohadék hackshield nekem sem megy, a legújabb patch óta, most mi a rossebet tudok csinálni? (nem vista, azt a szart pénzért sem tenném fel erre a gépre)

    Azt írja, hogy congig error és installáljam újra a kalt. Ez megtörtént, de még mindíg szar.
  • Silversting17
    #12061
    Csatlakozom: mikor?
  • blbogus
    #12060
    biztos :D
  • Adamikus
    #12059
    Mikor lesz frissítve a kalencik ??
  • Chamber
    #12058
    lol, mi vagyunk a newbiek? Akkor mért neked vannak problémáid a Kallal? :o
    Na mind1, a hangnemed miatt úgysem fog veled foglalkozni senki mostantól szerintem :P

    @blbogus a törtszerverek is pont azért mennek vista alatt mert azokon egy az egyben ki van szedve a hackshield... nem pedig azért mert azok meg bírták oldani a problémát amit az Inix nem :P
  • Doma #12057
    #12047
    Első sorban a válasz.
    Méghogy tons of newbie.
    Helyesírás szövegértés 1es :P
    De nem baj ilyen stílusban is lehet ahogy te. Legfeljebb nem fognak kedvelni.
  • blbogus
    #12056
    sry én egyáltalán nem értek az op rendszerekhez.. vistán már jáccottam kallal de az tört szerver votl.. eredeti kalt sok éve nem láttam már.. ide is csak szidni járok fel haha.. nah azé nem de a lényeg h nem tok segiteni.. ami vistán jáccottam azt se én tettem fel.. semmit nem tok rola, csak hogy a san andreas gyakran lefagy rajta :p
  • Silversting17
    #12055
    Hogy segítenénk ha egytől egyig xp-t használunk? :D Én Vistát még csak képen láttam, és nem is akarom saját gépemen látni amíg lehet. Amúgy én is csak azt tudom javasolni, hogy szedd le és tegyél fel xp-t.
  • MURopi
    #12054
    tons of newbie... nem azért jöttem ide hogy sirjak a ku***rva vista miatt csak meg szeretném oldani ezt a problémát ti agyon képzettek.én azt hittem hogy itt majd segítenek is a bajomon de hágy nem így lett...
  • Cingar
    #12053
    damagekhoz belog az ablakon egy diofa szoval naluk aktualisabb a falevel..