12892
  • DamageAdept
    #12132


    Bandi: majd ha megdolgozol érte
  • Silversting17
    #12131

  • Cingar
    #12130
    kivancsi vagyok ram mikor fogsz ennyit költeni .....
  • blbogus
    #12129
    és mindenki együtt !! oléoléolá !! hurrá jeee :D
  • Silversting17
    #12128
    LOL Csillagkapu? XD
  • DamageAdept
    #12127
    Én most bekészítettem az agyamat és a pénztárcámat is erre:
    Stargate Worlds
    Sg link
  • Chamber
    #12126
    Tényleg :/
    1x már majdnem megszűntek, de aztán talpraálltak. Ezekszerint másodszorra nem sikrült :(
    De az oldalon meg mindegyik szervert online-ra jelzi xD
  • Bucser
    #12125
    még jó, hogy lassan fél éve offline van a játék a wiki szerint.

    "On January 30, 2008, an announcement from GameForge stated the possibility of the servers being shut down in the first week of February.

    On second week of February 2008 all remaining game servers were shut down.

    As of early March 2008, the generally accepted, but unconfirmed by the company concerned, speculation was that SpiderWeb International Limited were in ownership of all assets.

    On May 5 2008, the Ryzom forums were taken offline."


    De tényleg jó lehetett:)
  • Chamber
    #12124
    Még mindig a "Saga of Ryzom" (ryzom.com) a legjobb/legösszetettebb MMORPG amit próbáltam, pedig már 4-5 éve hogy nyomtam az open betáját :D
    Csak az sajna fizetős :/
    De talán pont emiatt ott a community és a GM (ott CSR) team fényévekkel jobb mint Kalban pl :P
  • blbogus
    #12123
    értem.. amugy faja kis géped van, én tutira elfogattam volna 3 honappal ezelőtt :) há meg most is..
  • Silversting17
    #12122
    Azért szar, mert sokszor fagy, az okát nem nagyon tudom :S
  • blbogus
    #12121
    ez a 4 éves "szarod"? :D én 2-3 honapja váltottam le a p3 566 (olykor 900) Mhz-es gépemet amiben 256 SD ram volt meg vmi ocska 128 megás videokari :D
  • persil
    #12120
    Jah, hogy kifagy... Azt hittem simán csak szaggat, mert azért a minimumnál neked is messze jobb a géped.
  • Silversting17
    #12119
    Én egy 4 éves szaron futtatom :D
    -Asus P4P800 alaplap
    -Pentium 4 3.0GHz
    -512MB RAM
    -Sapphire 9600 Pro 256MB
    -asszem Mercury 350W táp.
    Elvileg mennie kéne neki rendesen, de csak minimum grafon nem fagy ki a játék, rokonnál gyengébb gépen nincs ilyen probléma, szval ez nálam specifikus. Igaz Ctrl-Alt-Del Feladatkezelő megoldja a problémát, de akkor is elég idegesítő.
  • persil
    #12118
    Silver, Neked milyen géped van?
    Mert, ahogy olvastam semmi extrém igénye nincs, még az ajánlott sem, szóval elviekben mennie kéne, de kíváncsi vagyok, Te min futtattad.
  • persil
    #12117
    Ilyen futurisztikus marhaságot még nem próbáltam, de érdekesnek tűnik, egyszer majd megnézem :)
    (illetve hazudtam, mert az anarchy-val játszottam anno, de az (amelyik rész ingyenes lett, most nem tudom) annyira egy szar, hogy nem igaz :D Ráadásul iszonyat lassan futott, akkoriban, pedig elég ocsmány a graf)
  • Silversting17
    #12116
    Lineage-t is NCSoft csinálta, akárcsak az Exteel-t. Ajánlom mindenkinek kipróbálásra: http://www.exteel.com/us/
  • persil
    #12115
    Úristen végre történt itt valami :D

    Bicskádhoz sok sikert...

    A rappelz (szerintem) iszonyat jó. És picit ki is javítalak, ha nem gond :)
    Nem 3 kaszt, hanem 3 faj van. Ez már sokkal több, mint a kal 3 karaktere. Mert ott a 3 fajból választhatsz nőt/férfit (már kétszer annyi, mint a kal) illetve harcos/mágus típus. Ezek pedig specializálódnak később. Tehát ebben a viszonylatban a kal messze a leggyengebb sajnos... ://

    Nekem nagyon bejött a rappelz, de persze szubjektív. 9dragons nekem túlzottan "ingyenes koreai" ha ez így érthető:)

    Amúgy örök top a lineage 2 és a WoW... meg persze a kal is :D

    Kalban pedig álljon itt az elmúlt két nap "sikerei" számomra: 10/3 tali, kb 15ből 1 sikerült az is 3ra. Decisional, asszem 6ból egy sem jött be, a hetedik lett +5 agi. Doggebie fixing tool, 15-20 már nem tudom, ebből 0 javított fel... :DDD Ezzzazz:DD
    Mindenkinek tízmilliárdszor több sikert kívánok xD
  • blbogus
    #12114
    sztem sose baj az off.. legalább vmi történik.. sok sikert a kardod visszaszerzéséhez !!
  • Silversting17
    #12113
    Eh az elírások, javítanám őket: minusz egy "nem fogott meg" és "új kardot". Pedig magyar írásbelin egy helyesírási hibám sem lett XD
  • Silversting17
    #12112
    Ez picit OFF lesz :)

    Nah múlt héten kicsit meghuhantam mikor eltűnt a kardom szerverbug után (persze még most sincs meg, de bíztató a helyzet). Képes voltam nekiállni új MMORPG-ket keresni, találtam párat, ki is próbáltam a Rappelz-t meg az Exteel-t. Rappelz elég jól össze van rakva de nem fogott meg benne semmi, normál mmorpg 3 kaszttal, azokon belül 9 féle jobbal. Nem igazán fogott meg. Exteel már annál inkább! Ez inkább mmotps, robotos-harcolós-öldöklős, nagyon állat, de gépem nehezen bírja :(
    Ki akrtam még próbálni még 9Dragons-t is, de már nincs hozzá kedvem, visszatérek a kalhoz, és vmelyik haver segítségével kerítek magamnak újat kardot, ha mégsem kapnám vissza az enyémet.
  • szabi34
    #12111
    Hát mostanában nem kezdek karit:( Elromlott a gépem ha játsszok pl vagy ha tévézni akarok lefagy:( Nemtudom mi lehet a baja sztem videokártyám szar.
    Majd ha jó lett felhúzok egy karit.
  • blbogus
    #12110
    eccer nekem is felkéne huznom legalább egy 50es karit..
  • Chamber
    #12109
    Igaz, most nem túl sok ember számára elérhető a G60, DE mivel ő most szeretne új karit kezdeni, felteszem, hogy mire eljut lv65 környékére (ha eljut) addigra már lesz G65 armor is a G60 pedig beszerezhető lesz a többségnek :)
  • Silversting17
    #12108
    Hát jó, de nekünk/neki sosem lesz g60-unk, én személy szerint g55-nek is örülnék, és g55-ben sem túl erős a mágus, a g50 meg olyan mintha nem is lenne rajta semmi. Szval én így értettem, hogy nem túl jó pvp-ben. Én lvl64-gyel képes vagyok leverni akár a lvl68-69-es mágusokat is, akik nincsenek g60-ban. Na mától nincs netem, szval úgy keressetek, hogy max pár naponta kerülök net közelébe. :(
  • Chamber
    #12107
    Na azért a mageket ne írd le PvPben. G60al kezd borulni az egyensúly és ha a G65ök statjait úgy folytatják mint eddig... :D
    Hanin / SEFIROT2 / lv70 CJB ismerős? Most agi builden van (89 base agi) 3x G60 darabbal (short/deco/boots asszem) 170 körüli eva-val (full G2 buffokkal mindig, mivel CJB) :D
    Már mostis elég lazán elrohangál waron és 30an alig bírják leverni. Full BoFos G60ban meg felkúszna az evaja 190 körülire.
    Hermittel ugyanilyen cuccokban rosszabb kicsit mert ugye nemtudja buffolni magát, de ha kibírja addig amíg elnyomja a stormjait akkor sokan betérdelnek körülötte xD

    Egy fontos infó még: a magek nem misselnek, minden támadásuk talál :> Viszont cserébe a max sebzés amit 1 ütéssel be tudnak vinni, jóval kisebb mint a másik 2 kasztnak.

    Mage mindenképp tömegek ellen jó, PvMben és PvPben is. Illetve partyban tud csak igazán fejlődni is. Szóval ha nem szeretsz partyzni (vagy nem érsz rá megvárni míg bekerülsz/összehozol egy partyt, mert teszem azt csak 1-2 órát tudsz játtszani egyhuzamban) akkor ne maget válassz :)
  • Cingar
    #12106
    ha sok penzed van akkor teljesen mind1 hogy mi a kasztod jo mind.
  • blbogus
    #12105
    jovan belőlem a tört szerver beszél :) igazábol nem tom mien egy vaga eredetin.. bár már törtön se jáccok..
  • Nardon
    #12104
    Néha rám is rámjön, hogy hú a vage de király, de aztán mikor cw-n rohangászik utánam a full G55 bofos G62 impes vaga és misselget, akkor nagyon megnyugszom ^^
  • blbogus
    #12103
    nekem a vaga az ami ujonnan naon bejön.. én ha elkezdeném megint akkor azt kezdenék.. és haninon kezdeném :)
  • szabi34
    #12102
    Köszi Szépen!
  • Silversting17
    #12101
    Knight: Sok HP, sok Def, kevés Eva; fejlődési lehetősége kimerül a partykban, és azt is csak lassan teheti; lvl50-ig második leggyorsabban felérő kaszt; nagyon erős, igazi pvp király(még gyengébb armorokkal is), de a jó cuccok drágák rá(kivéve commanderre).

    Archer: Kevés HP, közepesen sok Def, Sok Eva; nagyon gyoran tud fejlődni nagy szinten, akár party nélkül is; lvl50-ig a leggyorsabban felérő kaszt; nem egy pvp király, kivéve ha nagyon jó cuccai vannak( ez alól kivétel az IC akinek a jó skilljei kompenzálhatják a rosszab cuccokat), de azok megintcsak irtó drágák. Nagy szinten jól el tud szórakozni a lovagokkal CW-n, mert ha jók a cuccai a sok eva miatt nem képesek megütni szinte egyáltalán

    Mage: Sok HP(majdnem annyi mint lovagnak), kevés Def, közepes Eva; lvl50-ig ez ér fel a leglassabban, de aztán lvl65-ig nagyon könnyű felmenni vele a tömegsebzéses támadó-skilljeivel partykban(csak támadó mágusra vonatkozik). A mágus tud a legkönnyebben pénzt és jó cuccokat szerezni lvl56-tól(szintén csak támadó mágus), de akkor sem lesz pvp király, max íjjász ellen lehet jó, knight ellen nem sokat ér.

    Lvl50-nél lehet jobot választani minden kasztnak
    Knight:
    •Vagabond Sword-man: csak támadó skillek
    •Commander: jószerivel semmi támadó skill, de jóval több def mint vagánál
    Archer:
    •Expert Archer: ezzel könnyebb fejlődni mint IC-vel, hatalmas critical dmg lvl61-től
    •Imperial Commander: ez az igazi pvp király kaszt, esetleg mágusok ellen lehet gondban, szinte csak partykban tud fejlődni
    Mage:
    •Hermit: fasza tömegsebzős skillek
    •Charpersion of Jong Bang(CJB): healer mágus, sok buffal rendelkezik, előszeretettel hívják partykba, nincs igazi attack skillje

    Nah remélem leírtam minden előnyt és hátrányt meg tudnivalót, ami kell. Ha vmit kifelejtettem volna, akkor a többi veterán majd kiegészít.
  • szabi34
    #12100
    Melyik fajta karakterrel a legkönnyebb játsszani?
  • szabi34
    #12099
    köszi:)
  • blbogus
    #12098
    Nardon irta: "Ha sok laggot, tömeget, sok high lvl-t akarsz akik cw-n leirtanak akkor irány S1 vagy S2. Amugy meg S3"
  • szabi34
    #12097
    Sziasztok
    lehet elkezdem a játékot. melyik szerverre menjek?
  • blbogus
    #12096
    hm most is csak 3 féle karakterrel játszhato.. job nem számit :p
    (nah jah ez mér kellett most lol ^^)
  • persil
    #12095
    Gods Army, jó arcok, nekem bejött teljesen :) Benne vagyok a "vezetőségben" xD

    Makma, hát azóta egyel magasabb vagyok de ez nem igazán számít :)
    Viszont tök tisztán nyomja, ő is meg van lepődve, de akkor nardonnak lesz igaza, amúgy is kurva szerencsétlen vagyok... xDD
  • Nardon
    #12094
    van ilyen volt nekem is hogy 58as haverommal szórakoztunk, neki jobb bow magasabb szint stb stb. És 10ből 10szer megvolt... Sima szerencse, főleg, hogy perfect evasion is sima random dolog.
  • Makma
    #12093
    Ha ugyanaz a szint, és szarabb a cucca, akkor csak kettőre tudok gondolni:
    1. buffoltatja magát mage-val.
    2. scroll-okat használ amit kalshopban lehet megvenni.