12892
  • Silversting17
    #12052
    Sztem az a lapulevél
  • blbogus
    #12051
    LOL :D
  • DamageAdept
    #12050
    A falevelet se seggtörlésre találták ki, de ha nagy a szükség...
  • Csimbi
    #12049
    nem értem miért sirtok vista miatt..
    a vista egy rakás szar, és nem játékra találták ki. aki játszani akar, az ne használjon vistát, ennyi.
  • blbogus
    #12048
    mongyuk ez érdekes mit szerencsétlenkednek ezek a vistával.. még a tört serverek is mennek vista alatt..
  • Chamber
    #12047
    Pontosabban csak a hackshield nemmegy vistán, és mivel a hackshield nem indul el ezért a kal sem. De ezis csak a normál szerverekhez való kliensre igaz... a tesztszerverre fel tudsz menni vista alól is :D Gondolom ahhoz újabb hackshieldet raktak már, reménykedj, hogy hamarosan megcsinálják a normál klienshez is és akkor nemkell emulátor :)
  • blbogus
    #12046
    nem a vista a kalt? nah de nem tom.. tegyél fel xp.t ;)
  • MURopi
    #12045
    Létezik XP emulátor vagy valami vistához?Mert kiderítettem, hogy a KAL nem igen támogatja a vistát -.- ... pls segítsetek :)
  • Nardon
    #12044
    Csak hát mindig telhetetlen vagyok ^^ 56 lennék G56 imp nélkül az olyan gáz :P
    Amugy most épp 5/5/2 a bow. Belehúzok egy leget (olyan 4-5 ből egy csak bejön) És máris ugyanolyan mint mostanim, csak hát mégis G56 imp.
    Aztán egyszer megjön kis kc is és akkor egy 25 poli kőböl remélem elmegy 10-11-ig meg olyan 3-4 otp-ig.
  • Chamber
    #12043
    Hát ja, valószínű könnyebb hetente pár millát rákölteni és előbb-utóbb majdcsak lesz belőle vmi értelmes, mint egyben kifizetni érte x összeget. De a tapasztalatok szerint az esetek jelentős részében olcsóbb pimpeltet venni mint saját magad felhúzni :D
    Szóval én inkább a geongyűjtést ajánlom... a geonjaid mennyisége szépen nő közben pedig a kiszemelt fegyó ára minden valószínűség szerint lefele fog menni (ha közben bejön egy új jobb fegyó akkor akár ugrásszerűen esik a gyengébbek ára. Honor stick már van, lehet lesz honor bow/sword is!? :P)
    Ha a kettő összeér megveszed az új fegyót, a régit meg eladod és az ára jólesz rebire/medire :D
  • Nardon
    #12042
    Hát jah csa egyelőre nem vagoyk elég gazdag, hogy jól pimpeltet vegyek, meg bango-n a G56 elég ritka, ha meg felbukkan, elég durván fölviszik árát a kc-sek.
    Szal vettem egy közel clean impet és aztán idővel majd felhúzom...
  • Chamber
    #12041
    Ja, ahogy cingar írta: ha pirossal írja a szöveget mikor rákérdez hogy tényleg ezt akarod-e csinálni? akkor törhet, ha fehér akkor nem.
    (1 kivételt tudok ez alól stickeknél: ha már fel vannak húzva a magic talik rajta +4 fölé, és utána el akarsz kezdeni rá rakni attacktalit is, akkor 1ből pirossal ír már az elsőnél is, pedig az első 4 attacktali is 100% siker úgyhogy nem törhet)

    Szal, attack/magic talinál +4 fölött kell poli minden egyes próbához. ToI kapásból nem törheti a fegyót, de ha fail akkor -5 endurance... szóval legyen a fegyó 5 endurance fölött mindenképp :P

    Amúgymeg nem éri meg magadnak fegyvert húzkodni, a végén drágább lesz mintha vettél volna készen 1et! Hacsak nemvagy nagyon szerencsés...
  • Nardon
    #12040
    Egyelőre nem vagyok gazadg szal azok az 500k-k polira nekem sokat számítanak :P
  • Cingar
    #12039
    ha rahuzod a talit es pirossal irja ki a szoveget akkor törhet! DE az a biztos ha mindig raksz polit abba a par geonba nem halsz bele nem ugy mint a szivinfarktusodba amit kapsz miutan meglatod a revisionkoveket az inventoridban. ha nagyon tutira akarsz menni akkor pimpelt fegyvert vegyel ^^
  • MURopi
    #12038
    énnemértemeztavistát :S viccből nem akar más partícion lévő dolgokkal törődni...lehet ugy lesz h a D re nyomok 1 Xp-t :)
  • ThedarkmanHUN
    #12037
    Igen, ujra kell polizni minden egyes alkalommal mikor ráhuzod a talikat,
    TOI-ról hallottam ezt-is azt-is személyes tapasztalat hogy endurance 5 alatt ne toi-zz mert akk törik, nekem az felett még nem tört toitol :)
  • Nardon
    #12036
    Lenne egy poli köves kérdésem.
    ráhuzom poli követ fegyverre,a kkor úgy csillogni fog. Aztán ráhuzom mondjuk attack talit. És ha sikerül ha nem mindenképp eltűnik poli effekt? Magyarul ujra kell polizni következő próbához?
    És a TOI-knél ugye nem tud törni a fegyó.
  • MURopi
    #12035
    Beszéltem rolla hogy valakitől is koppincsoltam volna a vistát?:S Kb amióta meg jelent a meg vehető verzió azóta meg van :p és nem, nem hamis EREDETI szóval nem értem miért nem adnak ki 1 rohadék updatet a hülye vistához hogy mennyen rajta ez a sok szenny... cod2 pl. 4 perc alatt áll fel a vistán, viszont a crysis tök jól megy... van ami nem megy van ami megy ...
  • Chamber
    #12034
    Ezért nemkell oprendszert cserélni csak azért mert "fúú ez a legújabb, biztos tök jó! nekemis muszáj felrakni!" meg mert egy csomó (idióta) havernak már rég megvan.
    Én maradok az XPnél amíg lehet. Játékra jobb mint a példák mutatják, és nemis zabál fel annyi erőforrást :P
  • MURopi
    #12033
    na, félig mint sikerült! D:/ re raktam a kal-t így már nincs hiba csak az anti-hackinges dolgot nem rakja fel :S a vista átka....
  • MURopi
    #12032
    mákotok van :p vistám van és !!!32!!! es nem 64es és folyton valami hülye text mappa hibávat dob ki a patchelés után aztán start gamera kattintás után rá kattolok az 1ik szeróra be irom nevem jelszavam erre Connection izébizé with server.minden indításkor ujra patchelné az egésszet szóval sztem valami nem igazán jó a vistámmal :)
  • Nardon
    #12031
    Ha sok laggot, tömeget, sok high lvl-t akarsz akik cw-n leirtanak akkor irány S1 vagy S2. Amugy meg S3
  • Makma
    #12030
    sztm egyikre sem :)
    de ha mégis kockulni akarsz akkor Hanint vagy Naraehát javaslom.
    ha gyors sikerekre vágysz, akkor meg privát szerver, Pl: Xiu.
  • MURopi
    #12029
    Sry hogy megint írok de a regelés sikerült :) levélszemétnél volt a levél :) meik szerverre mennyek majd?
  • MURopi
    #12028
    Hi.Valaki nem tudja hogy regisztrációnál miért nem küldik el az aktivációs e-mail-t?
  • Nardon
    #12027
    Hát akkor még kell egy kicsit fejlődnie, hogy ütős legyen :P
  • Chamber
    #12026
    Nem tudom konkrétan, mert már nem nálunk van guildban, de a G65höz lvl65 kell szóval minimum annyi, de nem sokkal nagyobb szerintem 66 max 67.

    Kis helyreigazítás: a G65 Stick nem Engeltjes-é hanem zuO-é, csak ő nemtudott ittlenni mikor ment az aukció szóval Engellel vetette meg. Amúgy zuO csak 63 vagy 64-es, használni még nemtudja... szóval gondolom egy darabig marad Engelnél kölcsönben.
  • Nardon
    #12025
    Szóval bármi nélkül a G65 olyan mintha halvány kék/szürke cuccot lihegne a fejnél a fegyver.
    Ettől függetlenül J0E-nak már imp is meg db is van rajta.
    Btw J0E hányas?
  • Chamber
    #12024
    Még nem lett szétosztva :P Legalábbis én még nem kaptam meg a részem (asszem a BoF meg DB-ket még nem adták el).
    A G65ök már elkeltek:
    Stick_____Engeltjes___700M
    2H Sword__lido________800M
    Bow_______J0E_________950M
    Amúgy ja, J0E íja már Imp volt a tournamenten, stone nemtom van-e már rajt, de alapból is van vmi effektje az íjnak. Azt irogatták sokan, hogy "G65 Bow is breathing" (lélegzik vagy mifene :)
    Még nemvolt időm megnézni mert XPzek ezerrel... meg kell lépnem a szintet a Hanin Lordkill-re :D
  • Nardon
    #12023
    SS Haninról kalhq-n. A test szerveren amelyik csapat nyert az kapott 3 g65-öt 20 db, 20 mystery stonet, meg még dolgokat. Azt eladták és szétt lertt osztva. Bowot J0E vette meg olyan 900kk-ért.
    De állítólag ez nem db effect rajta, hanem a G65-nek alaból van valmilyen efektje. Kalhq-n van egy vid is, de suliból még nem tudtam megnézni.
  • Silversting17
    #12022
    Honnan szedett az G65-t?
  • Nardon
    #12021
    Bazeg ez a J0E zúz Haninon épp hogy megvette G65-öt azt már db-s is meg imp is gondolom... Úgy néz ki mint vmi priv serveren...
  • Silversting17
    #12020
    @diegho
    Tudnál adni nekem valamilyen msn/skype vagy e-mail címet? :P Lenne jó pár kérdésem, de nem itt akarom őket leírni :))
  • Cingar
    #12019
    a baj hogy nem tudok jobbat.a problema az hogy ha full minosegben veszek fel frapsel akkor sem teljesen tiszta mint amilyennek kellene lennie.
  • Nardon
    #12018
    nájsz, mondjuk egy jobb qualityt kibírtam volna.
  • ThedarkmanHUN
    #12017
    Fasza kis vidi :))
  • Cingar
    #12016
    ha vkit erdekel a mult heten sikerult feltornom Silver accuntjat csinaltam is gyors egy warmoviet

    http://files.filefront.com/cw20080419mpg/;10047338;/fileinfo.html
  • sp5
    #12015
    hehe diegho csurgóra járok suliba :)
  • blbogus
    #12014
    nah megvan a gép, és ugyfest remekül müxik.. ha vmi gondom akad akko majd értekezünk diegho :P
  • Silversting17
    #12013
    Nah Chamber, ideje frissíteni a KalEncy-t :D Kiváncsi vagyok majd az új kardokra meg íjjakra is, ha egyáltalán csinálnak.