12892
  • xHeDex
    #12172
    sokszor próbálkozz és előbb-utóbb be fog engedni
  • Tomy Lee
    #12171
    Most valami anti-hack üzenet miatt nem indítja el a klienst:(
    ez miért?
  • Tomy Lee
    #12170
    Nah,karbantartás történt ma az oldalon,lehet regelni.
    Csak kivártam,most így 1 hét után sikerült:D
  • blbogus
    #12169
    sok sok gratu !! :D ird át az aláirásodat is (vagy mi az) :D gogo lvl 70 ;D
  • Silversting17
    #12168
    Whahahahahahahahahahahahahaha LVL 65!!! :D
  • Tomy Lee
    #12167
    Alphabet and Arabic letters are only allowed for account name (ID).
    Hogy írjak neki arab betüket?
    Kivagyok már ettől
  • ronesz
    #12166
    biztos h van szám a passban?
    (igen tudom h a hibauzenet az idre irta de a passban muszaj szamnak lennie asszem)
  • Tomy Lee
    #12165
    IE-el is ezt írja ki
  • Doma #12164
    Firefox-al próbálod?
    Nálam ott volt egy ilyen hiba. Csak "copy paste"-el tudtam bemasolni az idt.
  • Tomy Lee
    #12163
    Tipp?
  • Tomy Lee
    #12162
    "ID must be over 4 letters and below 12 letters.
    With no space in english,numbers,or english and numbers are together"
  • xHeDex
    #12161
    pontosan mit ír ki?
  • Tomy Lee
    #12160
    Regisztrálásnál nem fogad el ID-t és jelszót.
    Miképpen kell oda bármit is írni?thx
  • Silversting17
    #12159
    Pff fantasztikus... Tegnap elveszítettük a várat, ma reggelre feltörik az allynk egyik legerősebb guildjának a leaderét, aki mellesleg TOP10-ben van. Hát nem érdekes? Ezzel szinte teljesen megfosztva a visszavágás lehetőségétől -.-
  • blbogus
    #12158
    d4f5 ha jol tom..
  • xHeDex
    #12157
    valaki el tudja magyarázni hol találom meg a Crazy Demon Warriort?
    A repetable questben kéri,de én úgy emlékszem hogy ez a szörny D4-ben van
  • Silversting17
    #12156
    LoL Tuti nem volt normális aki ezt a képet készítette XD Nekem nagyon tetszik, sztem a filmet mindenki ismeri.
  • blbogus
    #12155
    törtön is köcsögök.. hu mekkorát montam igy félkomában.. LOL xD
  • ronesz
    #12154
    én a haninon lévő állapotokról beszéltem nareaharól semmit nem tudok ebben igazad van
    kiváncsi lennék bangon mi van szal vmi bangos oszhatná az észt
  • Silversting17
    #12153
    Az elmúlt 1 hónapban 3-4 nagy, KC-t használó karakter kapott DB hacket, egyiknek sem lett visszaállítva semmije, sőt az egyik Vagából Commanderré avanzsált (!). Klántársamnak eltűnt a botja (G62 imp) csak úgy --> nem állították vissza, nekem eltűnt a kardom --> nem kaptam vissza (7 üzenet után sem), pedig egy az egyben a szerver hibája volt. Prince kb. egy éve lett feltörve, kb fél év múlva szerezte vissza a kariját néhány ismerőse segítségével (!). Ebből az következik, hogy a játék készítői és üzemeltetői sz@rnak az egészre és nem érdekli őket, hogy mióta, hogyan, mennyit játszol, pénzzel/nélkül. Páran már személyesen is felhívták az Inixet telefonon, nulla sikerrel. Nekem eddig csak az SN-emet adták vissza, semmi másban nem segítettek. A tavalyi serverlaggal kapcsolatos üzenetek, amiket küldtem neik C/S-n -mikor naponta 2-3x volt hiba, mindenkinek lassú c/l és halál- azok még mindig "Progression" állapotban vannak -.- Erről ennyit. Ez sehol és semmilyen szinten nem nevezhető segítségnek. Vagy netán erről te másként vélekedsz?
  • ronesz
    #12152
    nemtom én elég sok mindenkit ismerek és ált. ha vki joggal írt a gmeknek és igaza volt abban amit akart, segítettek neki...
    persze angol tudás meg a "gmek egy köcsög buzik" szintnél magasabban állás segíthet...
    (azt már csak halkan jegyzem meg h senkit nem törnek csak úgy fel és főleg nem a kis lvlűekre mennének)
  • Silversting17
    #12151
    Most jutott eszembe, hogy lehet azért nem tudsz, mert lvl 30 feletti kari kell hozzá, de ez nem 100%.
  • Silversting17
    #12150
    Nemtom, de sztem erre a játékra egy fillért se költs. Tapasztalat + más játékosok tapasztalatai. El lehet lenni KC nélkül is ha ügyes vagy. Ha feltörnek nem kapod vissza a pénzed, ha csak a cuccokat lopják le a kariról vásárolhatsz akármennyi KC-t, a GM-ek akkor se fognak segíteni, mert köcsög buzik.
  • xHeDex
    #12149
    mért kapom ezt hogyha arra megyek rá hogy PayPal-lal akarok KalCash-t venni?
  • blbogus
    #12148
    a VIP kedvencem verte a horvátuk utáni abszolut kedvencemet .. egy rossz szavam nincs, igy is ugy is örültem volna :D
  • Silversting17
    #12147
    Nyehehe, meccs ma is tett róla, hogy ne tudjak időben lefeküdni XD Amúgy nagyon tetszett, mindkét csapat megérdemli a dícséretet, de most az oroszok voltak a jobbak :)
  • blbogus
    #12146
    ne is mondd.. én meg még jopár kalos horvát faluban lakva horvátok vagyunk ugy félig meddig.. én anyai ágon.. hát ne tudd meg mien csalodás van.. :(((
  • Silversting17
    #12145
    Nemtom nézi-e itt vki az EB-t, de ha nem, akkor lehet nekiállni :D HIHETETLEN! Ilyen meccset én még nem láttam, vagy hirtelen nem jut eszembe^^ Uccsó 3 percben 1-1 gólt rúgni mindkét oldalon ráadás hosszabításban....ahhh

    Bocsi az OFF-ért. Hogy témához is írjak vmit némi segítséggel vettem új kardot (G56 imp), ha már köcsög GM-ek 7 üzi után se hajlandóak segíteni, pedig ez teljességgel az ő hibájuk. Na nem baj, ezzel elleszek 67-ig aztán majd akkor kezdek el pénzt gyűjteni G62 impre. Persze ha vkinek van felesleges pénze s2-n és nagyon húzza a zsebét, azt teljességgel elfogadom XD
  • Nardon
    #12144
    Amugy sokáig nem nagyon mehetnek a fegyók, értem én itt a G70+-t mert, ez a game 70-nél eléggé befejezettnek tekinthető, oké koreaiak elérik a 75-t is de ott már nagyon kevés ember lenne.
    Hacsak nem kitalálnak vmit arra, hogy 71 fölött felpörögjön xp, vagy vmi durván motiváló 3rd job changes skilleket.
    Én személy szerint a job changeből nem számítok többre, mint max 2-3 skill meg mondjuk 1 free skill, mert nincs nagyon lvl/skill pont a sok új skillhez...
  • Nardon
    #12143
    ÉN is erre gondoltam, sztem tök rondák is amugy.
    Amugy mynerr mondta, hogy ahogy egyre többször öljük meg a lordot, ugy fog erősödni. Koreain kb 70szer ölték meg és mostanra már elég durva lett...
  • Chamber
    #12142
    Nemtom mért van oda mindenki ezekért a honor fegyókért annyira. Az igaz, hogy elég jók, mert csak kevés dmg-el maradnak el a normáltól viszont jobb statokat adnak, DE...
    - saját magadnak kell felhúzkodni őket mert bound, és ez nem kis pénz (rámegy az előző fegyód ára, vagy még több x)
    - mi a f@szt csinálsz vele, ha elavul? Bejönnek az új fegyók (G68+) és a sima G62/65 megfizethető lesz (A napi lordkillek már most durván lenyomták az árakat: G65 1H = 100M x). Alapból ilyenkor ugye az ember eladja a régi fegyót meg gyűjt hozzá geont és vesz új/jobbat. De a honor fegyó rajtadrohad mert bound...
    - Van olyan cucc amit CSAKIS rewardért lehet kapni! Pl skillbook (utazós állatkák, ha 1x megcsinálják) <- ezekre KELL a reward. Szóval én nem b@sznám el a reward pontjaim olyasmire amit megvehetek geonból is.

    Mondjuk Hanin-on nem sok embert fenyeget a veszély hogy ilyenje legyen a Captain rang korlátozás miatt ugyebár xD

    Csak pár észrevétel, hogy gondoljátok át mielőtt honor fegyót vennétek! Mert utólag már hiába sírtok :P
  • Silversting17
    #12141
    Én eladnám, ha végre visszaadnák ami serverbug után eltűnt -.- Igaz én sztem gyűjtögetnék rendes G62 impre, full tuningosra :P Reward pontot Skill bookra akartam elkölteni :) ( +2 OTP mindig jól jön XD )
  • Nardon
    #12140
    Ma 13:30 kor tudtuk rávenni mynerr-t, hogy indítsa be tesztszerót, mert szépen updatelgettek, csak elfeledték, hogy ne meegy szerver vagy nem tom. Eddig nekem is ez volt most már fincsin megy.
    Szerintem mindenképp hívd őket, vhol kalhq-n be votl postolva egy szám ami közvetlen az inixhez megy ahol tudnak kal gm-et kapcsolni. Állítólag néha egy kedves hangú csaj jön, de a privát számát nem adja xD
    Üzi most nekem se jött be... nem kaptam honort, ott voltam 90 percet, honlap szerint 80 is elég lenne, szerintük én nem voltam ott annyit...

    Ahogy mondtam most durván adja el mindenki a G59/G62-jét ha captain és van 400k free rewardja. Mert szimplán jobban megéri egy honor cucc most. Annak ellenére, hogy úgy néz ki mint a ronda G65, vagyis mint egy disznószeletelő...
  • Silversting17
    #12139
    TE fel tudtál menni testszeróra? Nekem állandóan azt írja ki mint amit Kalnal szokott, ha maintenence van -.- Valami tipp, hogy mi a bibi? Mert megnézném én is azokat a bicskákat meg a statjaikat, mert kéne valami kard-féle, ha a mostani üzim sem jön be GM-eknek.
  • Nardon
    #12138
    Chamber megjelent a G62 honor bow/sword :D
    Ideje az kalency updatenek, hahy lássuk van e már full bofod xD
    Amugy elég szar az uj honor bow mert dmg-ben csak egynéhánnyal tér el a normál G62-től, otp-ben, hp-ban jobb is... Épp hogy kint vannak test szerveren, bangon már szinte mindenki adogatja el G59/G62-jét. Nálunk ugye szinte minden 60+ az Captain.
    Nekem ez csak jó mert honor bow az ritka ronda viszont igy egyszer lehet lesz egy gyönyörű G59 imp-em vagy egy normál G62-m :D
    Eddig nekem egy honor cucc se jött be nagyon kinézetre... uj designerek kalnál?
  • Silversting17
    #12137
    Nah ha már úgy sem történik itt semmi különös

  • DamageAdept
    #12136
    Gondold át mégegyszer. Ha kell segítek, csak nem szívesen.
  • Nardon
    #12135
    A meghal ez a szar-t arra értettem, hogy a koreai ISP meghalt és game/honlap stb nem működött...
  • DamageAdept
    #12134
    akarjál kétszer akkor már 50%os sikerrátával játszol. gratulálunk
  • Nardon
    #12133
    egyszer akarok fejlődni akkor is meghal ez a szar...