12892
  • ronesz
    #12212
    lol @ def spawnba is bemegyek ha magyart latok jeleneteken
    annyira magyar vonas hogy hihetetlen
  • Cingar
    #12211
    itt a movie ha erdekel valakit
  • Cingar
    #12210
    nincs rajta cucc csak bow meg parduc
  • Nardon
    #12209
    oO Cingar láttam legutolsó vided-et sztem jó, de mért nem eadon toltad? :D
    GZ silver a G62 imp-hez, régi G59ed viszakaptad végül?
    Talán apucihun villogott full g55 meg g59ben? oO
    De megszalad mindenkinek S2-n :P
  • Nardon
    #12208
    -s
    Éljen éljen hogy nem lehet módosítani...
  • Nardon
    #12207
    Nash szoval s2-től s8ig...*
  • Nardon
    #12206
    Naja nálunk csak tree-t ismerik, de most ugyis emok storm a divat és s2 től 28ig mindenhol az van általában...
  • Chamber
    #12205
    Bocs, de múlthéten szabin voltam, úgyhogy nemnagyon jártam fórumokon. Ilyet melóból /helyett/ szoktam :D

    Hát mobok sztem nem kellenének PvPre, legalábbis ide nem mivel itt semmi közük ahhoz hogy kinyer elvileg. (3.3ba ugye kellenek mert ott az nyer aki többet öl le)
    5 keypoint van a térképen: 1 középen 2-2 a két csapat oldalán szimetrikusan. A középsőt kell először elfoglalni amíg az nincs meg, addig a többi 4et nemlehet. Elfoglalni = felépíteni a pillart (Naro NPCnél lehet hozzá venni cuccot 10K / db ahol az ágyúkat is).
    Ha az ellenfél lerombolja a középső pillart akkor az összes többi sajátunk is eltűnik, szal célszerű a közepét mindenképp bevédeni :D
    De nekem úgytűnt hogy bugos volt a dolog, mert miután elfoglaltuk a közepét akkoris csak a saját oldalunkon engedte felépíteni a 2 pillart. Ha tuloldalt próbáltunk építeni akkor azt írta, hogy előbb a középsőt kell lerombolnunk pedig már rég a mienk volt... (vagy direkt csak a saját oldalán+középen építkezhet mindenki, nemtudom. de ha jólemlékszem az ellenfél épített a mi oldalunkon is 1x)

    Ja, minden keypoint körül van 3 vagy 4 summoning stone is vagy minek hívják. Azokat kell lerombolni, hogy ne spawnoljanak a mobok tovább. Ezeket végre mage-el is lehet sebezni (LS-el 2-3Kat ütöttem rajtuk)
    A tucat mobok narancsok 68on, de ittis vannak ilyen miniboss félék amik lilák és nembírtam sebezni őket :/

    A mob gyilkolásért meg az építés/rombolásokért számolja pontokat mint 3.3ban, de elvileg annak semmi értelme, mert szimplán az nyer akinek a végén töb elfoglalt keypointja van az 5ből.

    A térképen (szokásos M betű) látszik a saját army összes tagja pirossal + a partytagok zölddel.
    Ha TAB-ot nyomsz akkor látszik a terület térképe és hogy melyik keypoint kié épp + vmi ranglista mind2 armyból hogy kik szerezték eddig a legtöbb pontot (a végén a kapott honorpontok eldöntéséhez van vmi köze, nézzétek meg a Kal oldalon).

    KalHQ-n van fent videó róla akit érdekel.
  • Silversting17
    #12204
    Area 7 és 8. Area 7-n belül van ZG és Tree spot.
    ZG: régen ott partyztak a ZeroGravity guild tagjai és arról kapta a nevét.
    Tree: van három fa a7 másik felében egész jól elzárva az area többi részétől.
  • Nardon
    #12203
    GRATZZ XD
    Ti a7 nek meg a8-nak hívjátok oO nálunk ez s7 meg s8.
    Sajna én nem tok emokon lurolni, valmiért minden lure közepén kapok egy laggot, csak azt látom, hogy fogy szépen a hp-m hiába tolom medit, aztán egyszer csak vége és kiesek saját screenemből... HL-en nincs ez a gond.
  • blbogus
    #12202
    állat vagy ^^ gratz
  • Silversting17
    #12201
    LvL 66 muhahahahaha XD Gyors volt mi? 13 nap... Exp kő + Emok party a7-ben vagy a8 stormparty megteszi a magáét. Hehe
  • blbogus
    #12200
    megvan a 100 szavazat ugyhogy lezárom a szavazást :D
    a végeredmény: éjjel: 57.. hajnal: 40.. passzol: 3.. nyertünk :D

    kis adalék (Google):
    "éjjel+1" 31 200 találat..
    "hajnal+1" 13 200 találat..

    köszi mindenkinek aki szavazott.. Silver ne felejsd a sört ;D hamarosan uj szavazással probálok meg előállni xP
  • TheGooDKinG
    #12199
    najó hol miről kell szavazni ?
  • blbogus
    #12198
    köszi mindenkinek aki innen szavazott.. még 7 szavazat és meglesz a 100 :) ott fogom lezárni.. annyi biztos h az éjjel gyözött :)
  • DamageAdept
    #12197
    Nekem akkor kezdődik a hajnal mikor világosodik, addig éjszaka van. Ha valakinek ezzel baja van az
  • Nardon
    #12196
    Hö akkor meg mitől laggolok hmm ugy gondoltam a nagy távolság miatti "package loss" miatt vannak...
  • Silversting17
    #12195
    Húhhh Dodó :D Még te is létezel? XD
  • Dodokacsa
    #12194
    a válasz eccerű, bocs de muszáj definiálnom
    nyelvhejesség szerint a következőképp kell használni, és szerintem így logikus is.
    pl.: vagy "szombat éjjel 1", vagy "vasárnap hajnal 1"
    ez ugyan arra az időpontra értendő természetesen.

    amúgy az éjjel 1-re szavazom.
    nem meglepő, hogy a fórumot olvasók ezt hozzák ki győztesnek, hisz legtöbben ilyenkor még vagy javában bulizunk, vagy jáccunk, vagy filmet/sorozatot nézünk (legalább is én)
  • Dodokacsa
    #12193
    a kal serverek, hasonlóan elég sok hasonló mmorpg serverhez, franciaországban leledzenek.
  • Silversting17
    #12192
    Chamber, legyél oly szíves és informálj minket az új Battlefield rendszerről, no meg a hozzá kapcsolódó eventről :) Köszi :P
  • Doma #12191
    Nekem is csökkent kb 1-1,5 mb-el a letöltésem Japánba. A ping durván 300 lett, az itthoni 9hez képest.
    T-Online (Suxxelero)- Kábelnet 4megás csomaggal :)
  • Nardon
    #12190
    Hmm lenne egy kérdésem:
    www.speedtest.net
    Mo-n megvan a 4mb/s, upload is 25k6k körül van ahogy a tonline megígérte, ping 50 körül van.
    De viszont messze mondjuk japánba (gondolom koreába is) ez mindössze 1-1,5mb/s körül mozog, upload is feleannyi, ping meg inkább a 400hoz van közel mint 300hoz.
    Ez többek szerint az ISP gondja, mondjuk ha átvándorolnék vmi másik pesti szolgáltatóhoz, ez jobb lenne? Többek közt ezért is laggolok csúnyán a játékban gondolom.
  • Nardon
    #12189
    1 éjjel tőélem, meg 1 fatertól is
  • blbogus
    #12188
    az állás ha vkit érdekel:
    éjjel: 42.. hajnal: 24.. passzol: 3

    jo sok embert érdekel a dolog, és nagy meglepetésemre a legtöbben elkeztek érvelni meg filozofálgatni h akko miko is van éjjel és miko hajnal :D a legtutibb amit kaptam, kb 15 perce volt, h éjjel 11től éjfélig van :D
  • Chamber
    #12187
    Akarom mondani Éjjel +1 xD
    Dejó, hogy itt nem lehet szerkeszteni a hozzászólásokat.
  • Chamber
    #12186
    Ejjél +1
  • blbogus
    #12185
    a sörös ötlet az csak jött és a te nevedet láttam meg először :P de akko ugyfest benne vagy :D
    a jelenlegi állás: éjjel 16 - 9 hajnal
  • Cingar
    #12184
    sztem éjjeli 1 mert közelebb van az éjfélhez mint a napkeltéhez.bar a fene se tudja... északi orszagokban van hogy honapokig sötét van ott nem tudunk beszélni napkeltéről
  • Silversting17
    #12183
    Jah kimaradt az a típus, aki akkor fekszik (mint fénykoromban én XD ), azt az időt éjjeli 1-nek vettem.
  • Silversting17
    #12182
    Hát aki akkor felkel/keltenek annak biztos hajnali egy, de aki átalussza azt az időt, annak az éjjeli 1. Amúgy ez a sörös ötlet honnan jött? :P
  • blbogus
    #12181
    közvéleménykutatás.. nem kérek definiciokat csak egy szimpla választ, de azt télleg :)

    01.00 .. ez éjjel egy ora, vagy hajnali egy ora? másképp.. szerintetek ezidőtájt éjjel van vagy hajnal? ^^ fontos lenne tudnom a véleményeteket, akinek fent vok msn.en irhat ott egy választ, vagy itt provátban, illetve ide a topicba.. válaszotokat előre is köszönöm, majd Silversting mindenkit meghiv egy sörre aki válaszol ^^
  • Nardon
    #12180
    Most estem be a tengerpartról, de nem jutott eszembe ilyet építeni xD
  • Makma
    #12179
    na ez már betegség. XD
  • blbogus
    #12178
    jézusatyauristen !! LOOOOOOOOOOOOL XD
  • Silversting17
    #12177


    Ismerős? XD
  • Chamber
    #12176
    Esetleg próbáld meg úgy, hogy leállítod előtte a hacker progijaidat?! :P
    Ha azokat kilőtted akkor még1 ötlet:
    A HackShield mindent hacker proginak néz ami a memóriát próbálja buherálni, szóval nézz utána nem-e fut valami memória optimalizáló/takarító progi a gépeden. Ha igen akkor állísd le!
  • Tomy Lee
    #12175
    Tényleg nincs más lehetőség elkerülni ezt a hac-tool problémát?
    Ez bizony engem nem enged be vagy 100× indítottam már el mindenhogyan csak ugye nem megy:S
  • Silversting17
    #12174
    Pedig előbb-utóbb be fog engedni. Van egy olyan módszerem is, ha sokszor csinálja, amikor kiugrik a hackinges ablak nem nyomok OK-t, hanem újra elindítom a Kalt és Start Game. Ez még működik esetleg.
  • Tomy Lee
    #12173
    Más tipp?Hiába próbálgatom az indítást nem enged be:(