24199
Chelsea Fan Club
  • Pares
    #23438
    Egy kis érdekesség:


    Wargaming and Warplanes at Chelsea Stadium, London, October 31st
  • contraste
    #23437
    Ja és Lukaku-t vissza:(
  • contraste
    #23436
    Hazard jól játszott a hétvégén, Luiz óriási hibája miatt szerzett vezetést a Cardiff a 10-ik percben. Kicsit el lazázta Ramires hazaadott passzat és elengedte, de az nem volt elég gyors, hogy Cechig eljusson...
  • contraste
    #23435
    Schürrle mesterhármast vert Svédországnak, De Bruyne egyet lőtt.
  • contraste
    #23434
    Evertonból visszajön és nem játszatjuk, egyrészt hüléyk vagyunk másrészt elvesztettük... Folytassa így, legyen egy fantasztikus szezonja és jövőre hagyjuk, hogy bejátsza magát a kezdőbe!
  • Oziris666
    #23433
    Még mindig ezen vagytok fönnakadva, ő kérte a kölcsönadását mert garantált játéklehetőséget akart a vb miatt már százszor lenyilatkozta!

    Mondjuk ezért nem kellett volna Etoo és akkor biztos nem kéri a kölcsönt
  • Barnabyka
    #23432
    Minek is ő ide, nem?:)
  • Barnabyka
    #23431
    Mai kezdő:

    Cech - Ivanovics, Luiz, Terry, Cole - Ramires, Lampard - Oscar, Mata, Schürrle - Ba.
  • contraste
    #23430
    Alapvetően nem a teljesítménnyel volt gond, vagyis nem a pozíciójából adódóan kijött problémákról, hanem, hogy végtelenül önzően játszott és sok labdát vesztett, e inkább hozzáállásbeli hiba, nem pedig poszt.

    De ezek melett többször is játszott középcsatárt, úgysem ment. Lehet pont most érett meg, hát így jártunk...
  • pilboy
    #23429
    nem vok biztos benne, de nem lehet, h sturridge-nál az volt a baj, h inkább szélen játszott a 4-3-3-as rendszerben?
    míg a poolban egyértelműen befejező csatár
  • contraste
    #23428
    Lukaku-t még nem szerencsére!

    Bár hozzáteszem engem is frusztrál, de Sturridgenak jot tett, hogy elment. Itt közel sem játszott így... Én nem tudom mi van, de, ahogy elmennek tőlünk a tehetségek rögtön berobbannak.
  • pilboy
    #23427
    elherdáltatok egy sturridge-lukaku csatárduót
    ez ám a pazarlás
  • contraste
    #23426
    Ilyenkor merül fel a kérdést, hogy Lukakut mi a .... nak kellett kölcsönadni 1 évre. Verdesse a gólokat az Evertonban mi?:) kiraly
  • Barnabyka
    #23425
    Na egy kis lépésnek ez a mai meccs tökéletes volt.
    Schürrle egészen elképesztően játszptt, Mata mondhatni, hogy hozta a szokásos szintet, és ha Hazard felépül és esetleg ő váltja Oscart( nekem ő még midnig gyenge a góljai ellenére) egész jók lehetünk az év hátralevő részében. Csatárunk szinte a nullánál is kevesebb, Torres az eltiltást megúszta, a sérülést nem..így hajrá Eto'o
    Come'n Blues, szép este volt a csapatnak:)
  • Bulykin
    #23424
    DeBruyne és Hazard nem lesz ott bukarestben, Hazard kisebb sérülést szenvedett, DeBruyne-t meg az U21-be küldték edzeni...
  • contraste
    #23423
    Mindezt leszűrted 8-10 meccs után:D Sosem csalódunk benned:)
  • limperatore
    #23422
    jose elvesztette a varazsat
  • Bencee7
    #23421
    Egyetértek. Mata beállítása sokat dobott a játékon, remélem most már egyértelmű Mourinhonak, hogy Mata igenis KELL a kezdőbe :)

    Azt a dupla védekezőkp felállást még mindig nem értem...
  • contraste
    #23420
    Undorito modon allitotta ki Dean Torrest...

    Mata fantasztikus volt miután beállt. És Torres nagyon jól játszott, erre most egy meccsre kiesik megint. Pedig sztem JM most lehet belátta, h ot kell jatszatni. De, hogy Matat azt biztos...
  • contraste
    #23419
    Na hat igen.. Cserekent lehet tobbet erne.
  • Rockynhooo
    #23418
    Meg, hogy miért kell ennyire erőltetnie Eto'ot?
  • contraste
    #23417
    Igaz h Oscar eddig legjobb formajat mutatja de Matat hanyagolni kb akkor faszsaga, mint Casillast.
  • Bencee7
    #23416
    Mourinhot egyszerűen nem értem. Úgy rakja néha össze a csapatot, hogy messziről látszik, nem ez a legjobb felállás.
    Kompletten kirakta a kezdőből a spanyol alakulatot, amit nem értek. Világ és Európa bajnokokról beszélünk. Azért mert jött Etoo nem kell hirtelen hanyagolni Torrest. Azért, mert Azpi nem a legjobb képességő jobbhátvéd a PLben, legalább ő igazi jobb hátvéd, ezt tanulta, erre készült, Iva pedig középhátvéd, játszatni kellene. Mata kiszorulása még rejtély számomra :

    A cserepadot megirigyelné sok csapat, Mourinho meg olyan kezdőket pakol össze, hogy falnak megyek. Volt egy jól működő kezdő, egy nagyon is jó csapat. De van egy olyan érzésem, hogy ő egy "sajátot" akar kialakítani, ilyen csakazértisnehogymárugyanazlegyenmintBeniteznél felfogása van. Remélem ezért nem sértődnek be az emberek, kár lenne ilyen személyes okok miatt elveszíteni olyan (tavalyi év játékosát) embereket, mint Mata...
  • CnSportsnews
    #23415
    Az tény, hogy megy a rotáció, de Mourinho csapataira ez azért valamilyen szinten mindig is jellemző volt. Arról nem is beszélve, hogy pl Mata igenis befér ebbe a Chelsea-be és lenne is ott helye, de Jose kerek-perec megmondta, hogy addig, amíg nem tanulja meg a játékát, addig nem is lesz kezdő:

    Mourinho: Matának meg kell tanulnia a stílusom
  • Oziris666
    #23414
  • Oziris666
    #23413
    http://www.youtube.com/watch?v=PjnbjKY82fc


    Iagábol a legnagyobb baj h még probálgat José rotálgat ezerrel, mindenki futkos csak össze vissza elöl senkinek sincs posztja kb. Hiába van nálunk 60-70 %-ban a labda olyan lassúak a támadásaink és pontatlanok,ötlettelenek h kb. öreganyám is kivédekezi...
  • Monoton
    #23412
    En nem is értem, hogy Jose miert a kezdoben szamol Eto'o-val :S
  • Rockynhooo
    #23411
    Nem láttam a meccset, de mi a franc volt? Szimplán ennyire nem ment? Jobb volt a Basel? Vagy nem volt lélek? Valaki kis összefoglalót a meccsről plz. Azt hittem Joséval azonnal minden rózsaszín lesz... :S
  • Bulykin
    #23410
    Kezdő volt, jól mozgott szerintem ,de még azért össze kell szoknia a csapattal :)

    Nekem Eto'o játéka egyáltalán nem tetszik am...valamint eddig ebben az idényben nem látom hogy lenne elképzelés a támadásokban :/ Persze sok új játékos van...
  • Janika114
    #23409
    Willian nevezve van az esti meccs keretbe?
  • Japep
    #23408

    A nulla játék azért nem teljesen igaz.
  • contraste
    #23407
    0 játék, 0 gól, 0 pont...
  • contraste
    #23406
    MU bukott, bravo Sturridge:D
  • Oziris666
    #23405
    Jó onnantól h Realban is volt meg Barcában is onnantól kb. ez a legkevesebb:D
  • contraste
    #23404
    10 ember az állítólagos legjobb csapat ellen a világon nem rossz, fel a fejjel. Szegény Lukaku.. minek rúgattak vele..
  • Jagumo
    #23403
    fasza meccs volt :) ez van fiatal a csapat. Lukalu első tizenegyese , nem lehet hibáztatni. a Bayern jelen pillanatban a legjobb csapat de keményen megizzadtak legalább :)
  • Bencee7
    #23402
    Hát ezért kár volt :\ 8mp, ennyit kellett volna még kihúzni. A mi hibánk, sajnos. Az élet ad és elvesz, menni kell tovább!
    Go Blues!
  • pilboy
    #23401
    erre mondják, h pénz beszél, kutya ugat
  • pilboy
    #23400
    szimpatikus

    Eto'o in 2004 - "I would rather be selling groundnuts in my village than to play for a pathetic team like Chelsea. "
  • Bencee7
    #23399
    Elég érthetetlen dolgok voltak sajnos, nem értem miért akarta kihúzni a meccset döntetlennel...
    Én megértem, hogy próbálkozik, meg h szezon legeleje, de azért a MU ellen mindig presztízs meccset játszunk :)

    Azt sem értettem, csatár nélkül felállni? Nem vagyunk mi Barca :D