24199
Chelsea Fan Club
  • contraste
    #23479
    At elnöke...
  • contraste
    #23478
    Ez hol látod? Csak támogatta őket úgy tudom.
  • Barnabyka
    #23477
    John Terry lett a Chelsea Football Club női csapatának az edzője... Nem vicc! Érdekes lehet ott egy edzés!
  • contraste
    #23476
    Azért a SAF féle MU óriási kivételezésben részesült legalább egy évtizeden át. Ezt még a legelvakultabb MU-s is belátja.
  • pilboy
    #23475
    és anno a chelsea elleni bajnokin sem most ősszel
    de nem akarok belőle ügyet csinálni. ide is oda is tévednek sajnos igen nagyokat a sporik
  • contraste
    #23474
    Hihetetlen, h Mata-t miért kell mellőzni, ez kezd megbolondulni...
  • contraste
    #23473
    Lényeg, h viszonylag jól alakult a forduló, Arsenal, Spurs, City 0 pont, most kellett volna ezt simán behúzni...
  • Pares
    #23472
    A kivétel erősíti a szabályt.
  • limperatore
    #23471
    munak most nem adtak meg egy jogos 11-est
  • Bencee7
    #23470
    Ne kezdjük a mocskolódást rögtön, mindenki tudja miért makker a MU, miért létezik a "Fergie-time" kifejezés, lényeg, hogy borzasztóan rossz volt ma a teljesítmény, ötlettelen focival, nagy mákkal sikerült nyamvadt 1 pontot összekaparni. Nem értem néha, hogy miért verünk "simán" egy Schalke-et, egy Arsenalt, utána meg cumizunk a Newcastle-től és majdnem a WestBrom-tól...

    Néha amúgy azt érzem, Mourinho rosszul állítja fel a csapatot, na meg a cseréi, na azok kiakasztanak. Egyrészt szerintem általában későn cserél, és amikor cserél, nem feltétlenül vagyunk előrébb az adott játékossal. Nem értem Matát miért hanyagolja, vajon tényleg ilyen szar az edzésen, vagy csak szimplán utálja őt? Oscar szerintem meccsek óta nem játszik jól, sőt...és mégis mindig kezdő
  • Pares
    #23469
    Gondolom az a jópár eset, amikor a MU-val csináltak ilyet, nem ütötte meg az ingerküszöböd.
  • pinnacle
    #23468
    kedvezzenek, mert végülis a nagycsapat cumizott otthon a kiscsapattól, de egy totál tisztán látható szituban a bíró befúj egy ilyet az akkor is bicskanyitogató.
  • Pares
    #23467
    Mert, a Chelseanek nem kedvezhetnek egyszer sem a bírók? Csak a MU-nak? A teljesítmény szánalmas volt, simán át kellett volna gázolni rajtuk...
  • pinnacle
    #23466
    Abranak nem lesz új jachtja? :D sok pénz kellett ehhez :D
  • limperatore
    #23465
    ezt a kamu 11-est...
  • contraste
    #23463
    Simán kaptunk ki 2-0 ra..

    Elaludt a csapat egy olyan 90 percre. Ezt nem is értem, teljesen másra számítottam az elmúlt hetekbeli forma után. Egy éhes csapatot vártam, reméltem, hogy bedaráljunk gyorsan ezt a meccset, erre nagy nulla volt ma az egész.
  • contraste
    #23462
    01 Cech
    02 Ivanovic
    03 Cole
    08 Lampard
    04 David Luiz
    26 Terry
    10 Mata
    07 Ramires
    09 Torres
    11 Oscar
    17 Hazard


    12 Mikel
    14 Schürrle
    22 Willian
    23 Schwarzer
    24 Cahill
    28 Azpilicueta
    29 Eto'o

    Matanak orulok, h a kezdoben van, sajna ezzel Schürrle padon:S
  • contraste
    #23461
    Ez fantasztikus lenne, de sztem azoknak az időknek már vége. Lassan 30 ő is, de ettől még nagyon jó csak máshogy. Jose is elmondta, hogy azért ő a kezdő, mert iszonyat, ahogyan kűzd edzésen és a pályán is. Ezt bizonyította is a City elleni góljával. Sztem ott sok csatár már nem futott volna egy elveszettnek tűnt labdára, max immel-ámmal csak. Meg sztem régen nem adott ennyi gólpasszt, mint az elmúlt években. Most van önbizalma is, Castle ellen akár robbanthat is. remélem:)
  • IXEMGabeo
    #23460
    azért remélem Torresnek visszajön a régi gólvágó formája, mint amikor az Atleticoban és a Livpoolban tolta...
  • contraste
    #23459
    Mourinho is refusing to take credit for the revival of Fernando Torres who scored his first league goal of the season against Manchester City last weekend and looks a new player under the Chelsea manager.

    "I did nothing, I do what I always do trying to get the best out of my players.

    "Fernando is responsible for his self-motivation, his self- commitment.

    Ez az a Mourinho akiről beszélni kell... Nem a média által felfújt műbalhékról.
  • contraste
    #23458
    Sturridge beszél arról, h Rodgers megadta neki a lehetőséget csatárként, amit nálunk sosem kapott meg.
  • contraste
    #23457
    Wenger: Chelsea not worthy winners.

    Ha-Ha:D
  • contraste
    #23456
    Nagyon nagy mezőnymunkát végzett Willian. Valóban biztosak voltak védekezésben, de azért nagyon gáz volt párszor, ahogyan pl Essien labdát veszített, szegényben már semmi finesse nincs:)
  • Barnabyka
    #23455
    Willian tényleg jó bár ma kb. semmit sem csinált.
    Ami még nekem szembetűnő volt, hogy a Mikel-Essien páros középen kiválóan játszott, ez nekem nagyon tetszett.
  • contraste
    #23454
    Igen. És ráadásul elég könnyeden játszott a csapat! Azért most érezni, hogy milyen erős a keret! Gondban lennék a kezdő kijelölésével, mert Mata-t nagyon visszatenném, de Schürrlét is bent hagynám, és talán Williant is elkéne kezdeni játszatni! Azpi is elférne:)
  • Pares
    #23453
    Szerintem nem túlzok ha azt mondom, hogy nagyon jól játszott a csapat és teljesen megérdemelt volt a győzelem. Örültem volna még egy 3. gólnak, de így is elégedett vagyok azzal, amit láttam.
  • contraste
    #23452
    Mata mekkora gól, ráadásul jobbal:D
  • Pares
    #23451
    Nagyon szépen köszönöm!
  • banok
    #23450
    CAPITAL ONE CUP / ANGOL LIGAKUPA
    20.45 Arsenal-Chelsea
    tv: Digisport1 hu
    streamek: http://banok.myfreeforum.org/about8.html
  • banok
    #23449
  • contraste
    #23448
    Büszkén idézném korábbi hozzászólásomat:D
  • contraste
    #23447
    Ja második félőda alapján teljesen, max Jose akart nyerni Eto'o behozatalával.
  • limperatore
    #23446
    pedig sima x-es meccs
  • contraste
    #23445
    Szegény Nastasic, de Torres nagyon megérdemelte a gólt! Torres gólpassz, gól !
  • contraste
    #23444
    Schürrle gól, gyönyörű Torres gyönyörű megmozdulása után!

  • contraste
    #23443
    XI:
    01 Cech
    02 Ivanovic
    03 Cole
    08 Lampard
    24 Cahill
    26 Terry
    17 Hazard
    07 Ramires
    09 Torres
    11 Oscar
    14 Schürrle
  • contraste
    #23442
    Barcás vesszőfutása után Zlatant kellett volna megvennünk amúgy...
  • contraste
    #23441
    És Lukaku:(
  • Bulykin
    #23440
    Igencsak belendült!

    És hogy őszinte legyek...Demba Ba egyáltalán nem hiányzik nekem :/ Elég Torres és Eto'o!
  • contraste
    #23439
    Torres megint jót játszott! Kiváncsian várom a City elleni teljesítményét! Nagyon örülnék, ha mondjuk az ő góljai/góljával nyerhetnénk!