24199
Chelsea Fan Club
  • contraste
    #23398
    Joset mennyire imádom ezt a kezdőt meghúzni Schürrle a csatar kezdőbe:!! Mégcsak kezdő sem volt eddig.:)
  • Bulykin
    #23397
  • contraste
    #23396
    Rohadt jó játékos, de ez már frusztráló kicsit, hogy ennyi KP-nk van, nem értem..Ba-Benteke cserét én is adnék:D
  • Barnabyka
    #23395
    Úgy tűnik megvan Willian..


    Pedig nekünk csak egy Benteke kéne..legalábbis szerintem.
  • Oziris666
    #23394
    vki tuti megy kölcsönbe ha jön a brazil(remélem nem) Moses a sanszos h megy vmi Pl klubbhoz kölcsönbe

    Ez a Willian amugy is egy szarfej:D amikor hívtuk meg udvaroltunk neki akkor elment oroszba,akkor most maradjon is ott!
  • Bulykin
    #23393
    jaa és még Marin is ott van, igaz kölcsönben :P
  • Bulykin
    #23392
    Moses így sem fog túl sok szóhoz jutni, hát még ha Willian is itt lesz :P
    Sajnálom mert azért van benne potenciál és tud ő elég jól ha akar!

    De azért a Hazard, Mata, Oscar, DeBruyne, Schürrle...és még lehet Willian mellet :D
  • contraste
    #23391
    Lehet, hogy végül mi igazoljuk le Williant. Csak tudnám, hogy hova?:) Nagyon sok a KP-nk már..
  • contraste
    #23390
    Elindult a szezon, Jose bemutatkozott ujra, nyertunk!

    Hol van mindenki a topikból??:))
  • contraste
    #23389
    Schürrle mekkora góóóól
  • contraste
    #23388
    1-0 Kevin, gólpassz Eden.
  • contraste
    #23387
  • banok
    #23386
    FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
    00.30 Milan-Chelsea
    streamek:
  • contraste
    #23385
    Chelsea 2 - 0 Inter

    Oscar gyonyoru goljaval!
  • Tyler1
    #23384
    Meglennék lepve, ha Moyes az első évében az aranyért menne. Ez az év biztosan elfog menni arra, hogy összeérjen a csapat és a teljesen új edzői stáb, ez a helyzet mindenkinek teljesen új. Reálisan én is Chelsea-City párharcot látok, sőt talán még az Arsenal is megelőzhet minket, de valóban nehéz akármit is levonni a nyári felkészülés alapján. Moyes még nincs 1 hónapja se munkában, a mostani eredmények még inkább "ismerkedősek" mintsem töketlenkedősek, de könnyen lehet hogy igen gyorsan beleszoknak az új irányvonalba a játékosok. Ez majd élesben derül ki.
  • Japep
    #23383

    Semmiféle következtetést nem lehet levonni az előszezonból, mert könnyen koppanhat az ember. Sőt, szerintem még az első 1-2 forduló alapján se lehet. Várjuk ki a végét - eddig ígéretes, igen, de majd meglátjuk.
  • contraste
    #23382
    Az is nagyon jo! De nekem a turkiz kapus mez is nagyon tetszik. Hat en amugy is szeretem a v nyakut, meg kenyelmesebb is, mint a regebbi idegenbeli fekete mezem, ami sima szuknyaku, es amugy teljesen hasonlit erre az uj 3 ikszamura, amit a napokban tettek kozze.
    Viszont ez eloben fantasztikus! Es most hajra F1:)
  • contraste
    #23381
    Nagyon tetszik a csapatunk most, Jose meg, mint mindenbol ki fogja hozni a maxot, sztem iden sajnos a Cityvel fogunk harcolni a bajnoksagert, nekem ugy tunik, h ha a MU nem erosit, max 3.ik hely realis nekik, persze ez csak megerzes, ami Moyes kicsit toketlen kisugarzasabol is fakad.
  • Japep
    #23380

    Jó dolog is egy mez... de én még barátkozom ezzel a V-nyakkal, és majd meglátjuk... :D
    Nekem a 2012/13-as fehér kapusmezünk van meg - tetszett is nagyon, meg persze azon nem annyira szembetűnő, hogy nem idei.
  • contraste
    #23379
    Nezem a meccset a Malaysia XI ellen, nagyon jól néz ki a csapat. De Bruyne több, mint ígéret már most, viszont miközben vert egy bombát sajnos megsérült:S nagyon remélem nem komoly:S

    Traore is jónak tűnik. Lukaku is kiraly!
  • Oziris666
    #23378
    Tavaly nálunk is jó volt a felkészülési meccseken!

    A gond h ottse fog kibírni egy szezon sérülések nélkül
  • Bulykin
    #23377
    Marin 2 góllal mutatkozott be a Sevilla felkészülési meccsén :)
    Szerintem neki is jót fog tenni 1 év kölcsönben ott, akárcsak tavaly Lukakunak meg De Bruyne-nak!
  • contraste
    #23376
    Bocsánat a bénázásért, egyszerűen nem tudtam feltölteni.
  • contraste
    #23375
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/7/16/a1_2013_7_16_klsb1uz53v_tn.jpg]
  • contraste
    #23373
    Tegnap érkezett meg, nagyon patent!
    Végre megvehettem egyet, ez a második CFC mezem, a másik egy régi darab:)
  • Barnabyka
    #23372
    Abrapapa! :)
  • Pares
    #23371
    Bárki bármit mondd, jó hogy itt van nekünk ez a pénzeszsák, mert manapság a foci egy kibaszott nagy biznisz, nem csak sport, és az eredményekhet pénz kell. Baromi sok pénz.
  • contraste
    #23370
    Ma 10 éve, hogy Roman Abramoviché a Chelsea Football Club!

    Én köszönöm neki, bogy BL-t nyerhettünk vele, neki köszönhetően, érte!
  • Bulykin
    #23369
    Schürrle hivatalos már, átesett az orvosin és aláírt :)
    Ami számomra érdekes, hogy a 14-es mezszámot fogja viselni, ugyanis az De Bruyne kapta nem? Mou pedig azt mondta h számít rá...
    Lehet h megint kölcsönbe fog menni szegény :/
    vagy más számot kap xD
  • contraste
    #23368
    Moses - Zaha ugyanabból a csapatból indult, követtem azóta őket.
  • Pares
    #23367
    Mosest én sem sorolnám közéjük.
  • pilboy
    #23366
    másképp látjuk a dolgokat, de ez nem is baj
    sztem több szurkolótársad lehet, h velem ért egyet
    písz

    zaha-t nem értem, h kevered ide, amikor még be sem mutatkozhatott nálunk, hiszen csak nyáron jön
  • contraste
    #23365
    Na ne túlozzunk azért ezen nevek közül több jó vétel volt, PL Mosest milyen alapon sorolod ide, arról fogalmam nincs... Mióta itt van 80% kezdő játékos, ráadásul jól játszik, Zaha-nal biztosan jobb...
  • Pares
    #23364
    Focizni is alig láttam...
  • Oziris666
    #23363
    Kevés volt a Poolos a csapatba...
  • pilboy
    #23362
    amiért marint, mosest, meirelest, romeut, sturridget, zhirkovot stb.
    ezek csak az utóbbi 4 év termései.
    mindegyiknek (vagyis inkább nem is mindegyiknek) volt 1-1 jó idénye, és máris lecsap rá a chelsea
  • Pares
    #23361
    Hogy Bénajúnt minek kellett megvenni...
  • contraste
    #23360
    Chelsea released player: Amin Affane, Yossi Benayoun, Abdul Deen-Conteh, Paulo Ferreira, Hilario, Florent Malouda, Archange Nkumu, Ross Turnbull


    Schurrle meg vegre jon:)
  • Monoton
    #23359
    :DDDD
  • Pares
    #23358
    Óriási! :D