24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #16869
    Uraim a várva várt alkalom, az idei nyár első komoly igazolásunk pillanata megtörténni látszik holnap azaz hétfőn! Yuri Zhirkov

    Már Londonban van és hétfőn kerül sor az orvosi vizsgálatra, ha átmegy már csak alá kell írnija a szerződést amiben £18 millió áll, mint átigazolási összeg.
  • hedonist
    #16868
    ha eladják di santo-t akkor kimegyek londonba és lehányom a fulham roadot:D
  • Japep
    #16867

    Elvileg 1 év kölcsönről lenne szó.
  • Bulykin
    #16866
    Di Santo-t meg a Blackburn akarja nagyon...én nagy Di Santo fan vagyok:D már mióta várom h kapjon egy kicsivel több lehetőséget, szal nem lenne jó ha eladnánk...még kölcsönbe mehetne is...
  • chelseafan
    #16865
    sajna végleg...
  • Rudee
    #16864
    Ben Sahar kölcsönbe vagy végleg került az Espanyolhoz?
  • hedonist
    #16863
    nem sokat, mert elvileg ingyen igazolható, de asszem mivel 24 alatt van kell vmi kompenzációt fizetni
  • Krisz018
    #16862
    HIVATALOS: Sturridge a második érkező!

    A fiatal angol utánpótlás válogatott csatár, csak úgy, mint Ross Turnbull négy éves szerződést írta alá a klubbal. A klub közleményében nem írta, hogy végül is mennyit kellet fizetni Sturridge-ért.



    A fiatal csatár az első csapathoz fog csatlakozni, és jövő héten áll majd edzésbe, miután visszatér a nyári szabadságáról.

    Danny az angol válogatottban már több Chelsea játékossal is együtt szerepelt, így Ryan Bertrand-al, Jack Cork-al és Scott Sinclair-el is.

    Forrás:

    www.chelseafc.com
  • Krisz018
    #16861
    HIVATALOS
  • hedonist
    #16860
    Chelsea have rejected a 2nd offer for J.Terry from Man.City

    barmok...
  • hedonist
    #16859
    3.ik számúnak. valszeg sose fog játszani. még egy olyan időszak ne legyen, mint amikor cech és cudicini is sérült volt.
  • Bulykin
    #16858
    hmm...
  • Krisz018
    #16857
    HIVATALOS
  • Atti12
    #16856
    Hát Essiennek csak adtak már egyet, végülis elég közel áll a csapathoz..
  • hedonist
    #16855
    kiknek van meg már most? az egy foto amit cfc oldalrol szedtek le:D
    egyébként sztem a 3.ik számú is ütős.
  • Cabell
    #16854
    dedurva, én azt hittem Bosingwáról, hogy 21 éves:D
  • Nuno88
    #16853
    Nyugodtan várhatod, de nem fog elmenni az tuti =)
  • Fabio Capello
    #16852
    nem megy sehova sztem, ő azért keményen érzi Milánóban, hogy mit kap Kaká miután azt mondta hogy őőő tuti marad, aztán elhúzta a belét, nem hiányzik ez neki :D
  • Bulykin
    #16851
    trú
    Pato-val mi lesz szerintetek? én őt is várom^^
  • Fabio Capello
    #16850
    ha nem hozzájuk, akkor az MU-hoz, hát kellett volna ez neked? :D:D:D:D
  • Bulykin
    #16849
    Benzema is a reálé, szal ő már kilőve...pedig őt szívesen láttam volna chelsea-s színekben;)
  • Krisz018
    #16848
    Muszáj lesz egy ilyet.is beszereznem.
  • asfa
    #16847
    bazzeg, ez nagyon durva.. pff.. kell :)
  • Nathan66
    #16846
    Nekem a fekete-fehér tetszik, de ez se rossz!
    a hazait, csak focizni vagy szurkolni! utcára ezt simán felvenném, meg a fekete-fehéret (ami van is, igaz 06-07-es meg 08-09es ) hordom is büszkéne
  • Japep
    #16845

    Nem kérdéses, hogy ebből a mezből rendelek-e ... sőt, szerintem utcai használatra... :D

    Nagyon durván néz ki, csak kíváncsi lennék, honnan szerezték már most... :)
  • hedonist
    #16844
    1. internek vertikálisan helyezkednek a sávjai, ez nekem meg horizontálisnak tűnik...
    2. alves-t én kifejezetten vártam a chelsea-be, mert volt róla szó, de már örülök, h nem jött, összemérhetetlen bosingwaval, de maiconnal is és ramos-szal is,sőt sztem rafinha is jobb sokkal.
    3. bosingwa 2 hónap múlva 27, testvérek között sem "nagyon fiatal" focista években mérve.
  • Cabell
    #16843
    Alvest én addig nagyon nagyra tartottam, amíg nem láttam a BLben játszani, szerintem összeszedetlen, nem elég összeszedett a mozgása, pontatlanul játszik. Kétségtelen, hogy fáradhatatlan és kurva jól lő, de Bosingwa sokkal nagyobb játékos lesz, ha beérik, ne feledjük, hogy még nagyon fiatal.
  • bonebeni
    #16842
    nekem bejövős a mez
  • Atti12
    #16841
    szerintem csak egyszerűen ronda.. :S 2. mezetek még mindig vezet nálam. Lassan a miénket és bemutatják, kíváncsi leszek :)
  • Oziris666
    #16840
    A Boca Juniorsnak is volt van hasonló meze:)
  • banok
    #16839
    szerintem nem kicsit
  • Matthew Prosac
    #16838
    "pöppet" interes, valóban
  • Monoton
    #16837
    Így első pillantásra azt hittem inter mezeket linkeltél :D
  • Krisz018
    #16836
    Az új idegenbeli mezünk:



    [/[center]



    [center]






  • Matthew Prosac
    #16835
    azért Bosingwa sem megy a szomszédba egy kis agresszióért, lásd Benayoun alattomos megtaposása a Pool elleni meccsen a szögletzászlónál.
    btw mindhárman klasszis szélsőhátvédek, és ezzel le is zárhatjuk a témát mielőtt valami vita kirobbanna (csak javasol :))
  • Japep
    #16834

    Hát én nem látom benne azt a nagy védőt - vagyis pontosítok, nagy védő, de az én szememben nem nagyobb mint Maicon, Ramos vagy Bosingwa ... pl ellenünk is csak egy agresszív bunkó volt (már bocsánat) és abból a 10-12 beadásából egy sem volt jó, mint túlment a kapun ... tudom, ebből lett az a szerencsétlen gól, de kétlem, hogy szándékosan.
  • pilboy
    #16833
    akkor nem tudom, melyik meccset nézted... :)
    vagy inkább az ellenfél jobb bekkjét :D
  • Japep
    #16832

    Hát én Dani Alvesről sok jót hallottam, de úgy igazán azóta láttam játszani, mióta Barcás ... hát engem nem nyűgözött le.
  • Matthew Prosac
    #16831
    ...Dani Alves és Maicon után.
  • Cabell
    #16830
    Nyilván maradni fog - bár elmenne:D
    a világ talán legtöbbre hivatott jobbhátvédje szerintem.