24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #16829
    nem is értem... ha meg csak kitalálta vmi firkász akkor meg az éles fantáziája, kissé elrúgaszkodott az egyáltalán lehetséges,logikus pletykálgatásoktól...
  • Bulykin
    #16828
    Glen Johnson meg nem jött vissza, hanem a 'poolba ment inkább
  • Japep
    #16827

    Ja, meg ha megvennék Pirlót, az is...
  • Atti12
    #16826
    ha eladnátok az lenne a nyár baklövése :D
  • Japep
    #16825

    Szerintem mind a 4 hülyeség ... nincs alapja, ennyi.

    Felesleges, én fel sem veszem ezeket a marhaságokat, majd ha biztos lesz, arról tudni fogunk!
  • hedonist
    #16824
    közel vagyunk sturridge-hoz
  • hedonist
    #16823
    viszont, állítólag Maicon-ért érdeklődünk, úgí néz ki Bosingwa-t tényleg eladjuk a bayern-nek, nem értem miért,de ancelotti ott látja a gyengénket, és cserélni akar. tényleg nem értem, sztem kiemelkedoen jo volt bosingwa ebben az egy évben.
  • hedonist
    #16822
    pont most olvastam aBBC-n ami megbizhato h semmi alapja a pirlo historianak, sztem csak a milan akarja eladni
  • Grove4
    #16821
    Láttuk azokat a világbajnokokat a Konföderációs Kupán.Szvsz. Pirlo nem lenne jó vásár,főleg nem a Chelsea be,bár ki tudja,lehet ,hogy jót tenne neki a környezetváltozás,de a Milanba már nagyon beleszürkült.
  • Barnabyka
    #16820
    Ahogy elnéztem a(z) eurosport2 híreit számomra egyre biztosabb ,h Pirlo-t lefogja igazolni a csapat. Nekem semmi bajom vele de akkor is értelmetlennek tartom de hátha-hátha,mert elvégre nem rossz játékos ő, sőt!
  • kuzco007
    #16819
    meg azért mégiscsak szeretnél olyan focista lenni:P
  • karajjj
    #16818
    na álljunk már meg :D most ő tehet arról, hogy mit találnak ki az újságírók? meg azért azok az őskori leletek mégiscsak világbajnok játékosok...
  • Tyler1
    #16817
    beszarás mekkora indulótok van :D egésznap ezt dúdoltam xD
    (ettől azért még nem állok át hozzátok) :)
  • Bulykin
    #16816
    egyetértek, lehet h jó edző, meg a játékosok is kedvelik, sőt Hiddink is őt ajánlotta...de én se kedvelem:S
  • hedonist
    #16815
    hivatalosan csak 1-étől ő a manager és igaz, h eddig nem sok mindent csinált, de vhogy nem tetszik... már eleve ezek a hülyeségek,h szobahozzák egyáltalán a klubot gattuso val uristen miiiiii. burdisso pirlo és még sok ilyen őskori digó leletekkel...

    (tudom h burdisso argentín)
  • Bulykin
    #16814
    ha eladjuk Bosingwa-t akkor elmegyek Londonba és megütöm Ancelottit az biztos...
  • hedonist
    #16813
    sok hír szól arról, h a bayern közel áll bosingwa megszerzéséhez, továbbá,h mi, glen johnson-é hoz. na most mi ez a faszság már bocsánat??? eladnánk 1 év után a világ egyik legjobb jobbszélső védőjét, azért h drágábban visszavásároljuk a volt játékosunkat??? mi van itt ancelotti ki akarja irtani az összes portugált, carvalho és deco után?
  • Bulykin
    #16812
  • bviko
    #16811
    foci forum

    jo már jo.
  • Japep
    #16810

    Attól, hogy a sajtó Agüerót kapcsolatba hozta a csapattal, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy van valami alapja - lehet eszükbe sem jutott még.

    Nem feltétlenül kell mindennek hinni.
  • hedonist
    #16809
    Ancelotti telefonon csábítja Tévez-t

    Mi van a vezetőséggel??? Agüero-t meg lehetne venni, ehelyett egy drága, és szerintem gyengébb és 4 évvel idősebb játékosért akarunk kb ugyanannyit fizetni? hihetetlen
  • hedonist
    #16808
    No offers arrived for Agüero

    De miért nem??? mi a szarra várunk? van pénz rá, nem költöttünk nagyon rég óta.

    És nincs csatárunk.
  • Etelkozi Vata
    #16807
    Operálják!
  • Oziris666
    #16806
    Tegnap hiányoltam is Alexet ebből a gyenge brazil védelemből:)
    Még a keretben sincs ha jól láttam,pedig jó szezonja volt nagyon...
  • hedonist
    #16805
    Érdemi lépéseket kéne most már tennünk néhány fontos igazolás tekintetében, mert mindenről lemaradunk:S remélem már a héten történik valami. Egyébként Deco és Carvalho mennek az Interbe szinte biztosan, előbbit egyáltalán nem sajnálom, Carvalho-t bánnám,de mivel Alex iszonyú jó volt és Hiddink sem véletlenül őt preferálta, ezért tőle is meg tudok válni, viszont láttam valahol,h Ancelotti carvalho helyére a romabol Juan-t hozná:o hogy minek azt nem tudom.
  • hedonist
    #16804
    Rendes tőled!
  • Bulykin
    #16803
  • kuzco007
    #16802
    nah visszatérhettem, szeretnék bocsánatot kérni mindenkitől akit megbántottam, nagyon sajnálom
  • Japep
    #16801

    Ő mondott olyat is, hogy soha - vagy legalábbis még egy jó ideig - nem szeretné elhagyni Spanyolországot.
    Olyan mint Torres volt, erre tessék... :S
  • Oziris666
    #16800
    Azért ne vegyél rá mérget...
  • Gunnersboy
    #16799
    sztem nem a Chelseaben nincs "kedve" játszani, pusztán arról lehet szó, hogy vonakodva hagyná el azt a spanyol bajnokságot amit már megszokott
  • hedonist
    #16798
    Állítólag David Villa-t csak azért nem vehettük meg, mert ő maga madridba menne,pedig mi többet adnánk érte, tehát, ha a valencian múlna... dehát az a fontos,h a jatékos hova akar menni.szarul esik,h nincs kedve a PL-ben játszani nélunk..
  • szucsy89
    #16797
    nem áll jól rajta:P

    és tuti nem megy el, Galliani nyilatkozta...
  • lippet
    #16796
    Agüeronak örülnék! =)
  • Krisz018
    #16795
  • Krisz018
    #16794


  • hedonist
    #16793
    Agüero-ért £45m

    NSO, szóval semmi komoly,de sztem biztos jön vki ebből a 3asból: Villa,Agüero,Pato
  • hedonist
    #16792
    Ez ugyan az a csapat, dehogynem:) írja is a wiki. mekkoradrogbáróolajszőkítők:D
  • karajjj
    #16791
    erre nem emlékszel?
  • hedonist
    #16790
    jah, úgy ismerősebb?:D