24199
Chelsea Fan Club
  • limperatore
    #16909
    remélem az csak deco nem kell :D
  • Bulykin
    #16908
    aztakúrva
  • Atti12
    #16907
    ha ez igaz..
  • Japep
    #16906

  • kuzco007
    #16905
    nem való neki az angol bajnokság
  • Bulykin
    #16904
    ejj Sheva;) nagyon sajnálom h nálunk nem igazán tud:S
  • Krisz018
    #16903










  • Krisz018
    #16902












  • Atti12
    #16901
    edzőcuccon szinte mindig más szám van :)
  • Pethy23
    #16900
    Ki tudja lehet Joe Coleal fogadtak :D
  • hedonist
    #16899
    teljesen mind1, ez edzőcucc, láttam múltkor Terry-t 10-esben:D
  • kuzco007
    #16898
    azóta már Zhirkovon is volt:D
  • Pethy23
    #16897
    Multkor még Sturridge-on volt a 18-as szám:D hamar változtattak xD
  • Bulykin
    #16896
  • Krisz018
    #16895










  • hedonist
    #16894
    az biztos, de az is biztos,h az iskolában tanítják oroszországban(van egy orosz bnőm), tehát valamilyen latin abc-re épülő nyelvet, és gondoltam ez az angol elsődlegesen, de lehet,h más. és hát Yuri 25 éves nem hiszem,h 7 éve más lett volna:) de mind1 biztos gyorsan belejön, azért ott sokkal könnyebben ragad rá, mint az iskolapadban.gólt meg angolul is tud már rúgni az biztos:D
  • karajjj
    #16893
    azért gondolom a cirill betűről nem egyszerű áttérni a latin ábécére
  • hedonist
    #16892
    8 általános csak megvan
  • Atti12
    #16891
    focista.. alig járt suliba :D
  • KAMIONOS KOGYO
    #16890
    Nem tanulnak idegen nyelvet??
  • hedonist
    #16889
    sportgézán egy rövid idézet Zhirkov-tól

    LOL mit tanulnak ezek az iskolában ott, ha nem angolt?
  • hedonist
    #16888
  • Krisz018
    #16887






  • Krisz018
    #16886
    Zhirkov
  • hedonist
    #16885
    egyébként, meg nem gondoltam, csak megnyugtattam a népet:)
  • hedonist
    #16884
    köszönjük:)

    Japep, valamilyen szinten igaza van az újoncnak:)abban,h kell helyettes ashley-nek és úgy általában a bal oldalra, főleg jó,h 1 személyben ez azért ritka, de az meg a részedről igaz és nyílvánvaló,h Zhirkov nem lehet pados. én is ezt írtam rögtön,h örülök,de nem igazán értem, de valahogy csak lesz:S
  • Nuno88
    #16883


    Jól áll neki :D
    Sok sikert Carletto!
  • Ramox
    #16882
    Majd meglátjuk de egyszerűen kizártnak tartom hogy gond lenne azzal hogy ki is játsszon... szerintem senki nem fog panaszkodni....
  • Japep
    #16881

    Mi az, hogy ne csináljam már?
    Melyiket fogod padra tenni? Melyik viseli el, hogy 38 bajnokin 8-9-szer csak legyen kezdő?

    Mert nálunk - sajnos - ez a módi...Malouda meg (Drogbával egyetemben) sanszos, hogy tényleg megfúrták Scolarit - szerintem Malouda tud jól is játszani, ha akar.
  • Ramox
    #16880
    Egy másik helyen kifejtettem a véleményem...

    Nem... Egyszerűen szükség volt egy bal oldali játékosra több okból: A Cole-nak nem igazán van helyettese... ha Ő lesérül vagy eltiltását tölti (lásd BL elődöntő) nem igazán van helyettese, de innentől Zhirkov ott lesz mint lehetőség. A másik oldala pedig hogy Malouda teljesítménye nem volt egyenletes a szezonban. Csak Hiddink éra alatt indult be... de akkor nagyon. Ha megint silány teljesítményt nyújtana akkor ott lesz Zhirkov. Plusz így már rotálni is egyszerűbb stb. Én mondjuk már most jobban favorizálom Zhirkovot de majd meglátjuk hogy teljesít Angliában. Szerintem Nála hasznosabb igazolást nem is követhettünk volna el.
  • Ramox
    #16879
    Jajj istenem ne csináld már. Mit nem értesz? Meséld már el nekem ha mondjuk lesérül A Cole kit raksz a helyére.
  • Japep
    #16878

    Pizarro? :O
    Remélem csak nyárra jött "vissza", nem az ő bajnoksága a PL... :S

    Én igazán - ha nem lesz távozó - Zhirkov leigazolását nem értem...
  • Japep
    #16877

    Ha valakinek - akár itt a fórumon is - komolyan megfordult a fejében, hogy elmegy, az ássa el magát... :)
  • Krisz018
    #16876














  • hedonist
    #16875
    Na azthiszem Dzséjtí-vel kapcsolatban megnyugodhatunk: ChelseaFc.com
  • hedonist
    #16874
    ez gyors volt

    Igazábol hova igazoltuk? bal szélre vagy baloldali védőnek?
    És ki helyére?:S
  • hedonist
    #16873
    azonoooos? te miről beszélsz?:D és nincs összefüggés a két játékosról szóló pletykákkal, tehát nem értem, miért kéne választani, egyiket sem adjuk és kész. Zhirkov hamarosan aláírja a heti £80,000 kis szerződését, amit ugye csak azért tesz, mert a nagy barca nem veszi meg.. de azért welcome in the best league...
  • Atti12
    #16872
    Elvileg Terry rekord fizetést is visszautasított.. :) Nem fog ő elmenni.
  • Barnabyka
    #16871
    inkább di santo menjen mint a válogatott csapatkapitányunk...mekkora hiba lenne már őt eladni, mert tudjuk ,h Terry, Alex, Ivanovic közel azonos szintű játékosok szerintem, de azért mégis csak az egyik(ha nem a legnagyobb) ikonunkról lenne szó.
  • Pethy23
    #16870
    Én ugyan ezt teszem ha tényleg elmerik adni Terry-t mert egyre több pletyka van erről...

    De remélem ez annyira igaz, mint amennyi igazat a politikusok mondanak:)