24199
Chelsea Fan Club
  • contraste
    #24039
    "Striker Fernando Torres, 30, could leave Chelsea after they held talks with Roma about a swap deal involving 23-year-old Mattia Destro, regarded as one of the most coveted forwards in Europe."

    En adnam, ha lesz opcio megvasarlasara, ha bevalik.
  • contraste
    #24038
    Na ezert mondtam el, de mivel itt tettem kozze,akiknek szol azok valszeg lattak a meccset is, tehat nem szorult volna magyarazatra.

    Amugy meg nyilvan mivel nem talalta el jol, ezert van ott a HA szocska:) HA eltalaja es bebombazza siman puskas dij eselyes osszevetve az elozo puskasdijra jelolt golokkal.

    Nem azt vagyunk hivatottak itt megvitatni, hogy van-e ertelme a dijnak azt gondolom.
  • Janika114
    #24037
    Nem kötekedésből, de még ha be is rúgja akkor is messze van attól, hogy Puskás díjra jelöljék, max ha kiszedi felső sarkot. Szép mozdulat volt, ahogy átvette de kb ennyi. Nem mintha a Puskás díjnak amúgy olyan nagy értéke lenne...
  • karajjj
    #24036
    meg sem néztem az ismétlést :D
  • Tyler1
    #24035
    Dehogynem, ismétlésből egyértelműen látszik, hogy a kapustól jött a labda. Ha normálisan találja el, és ha be is megy, akkor szép gól, de fociban nincsen ha, ezért felejthető akció :D
  • karajjj
    #24034
    Egyáltalán nem látszik, hogy honnan jön a labda, plusz el sem találta normálisan...
  • contraste
    #24033
    Kapustol jott a labda es nem pattant le, rogton rakuldte egy deka utan, lehet nem latszik ez a videon.
  • contraste
    #24032
    Akkor lehet, hogy sportagat kene valtanod
  • karajjj
    #24031
    én ebben semmi olyan hűdeszépet nem látok
  • contraste
    #24030
    Didier tegnap: Ha ez beakad... Puskas dijra eselyes lett volna.

  • contraste
    #24029
    Na elsők vagyunk, akkor ezt már csak 37 meccen kell tartani:D
  • contraste
    #24028
    Na fasza..a biroi szinvonal maradt a regi
  • contraste
    #24027
    Miiii góóóóóól! Eden és Cesc érdeme
  • contraste
    #24026
    Costa elso PL golja:) Hat biztato, h Torres nem igy kezdte:D
  • mooo
    #24025
    Na Costának nem kellett sok idő :)
  • contraste
    #24024
    Nem tetszik, hogy Filipe Luis nem kezdő... De Thibaut igen!!!!
  • contraste
    #24023
    Elég nehezen tagadhatnád le:D

    Na első meccsen bizonyíthatjuk, hogy idén nem fogunk szenvedni a kis és top csapatok ellen. Szépen vagy csúnyán, tökmind1:)
  • McEachran3
    #24022
    Ja. Én is bízok még nagyon benne. A nicknevemen is ez látszik :D
  • contraste
    #24021
    McEachran a Vitesse nel folytatja. Hihetetlen meg mindig csak 21 eves.. ez az 5-ik klub ahova kolcson adjuk. Meg mindig bizom benne, h lehet belole valaki, mert mar 16 evesen kiemelkedett az utanpotlas csapatbol, es vegre lehetne JT utan valaki, aki keresztul jon az akademian.
  • contraste
    #24020
    Sztem 3-4 hely meglesz igy is, ha tenyleg tud hozni meg 2-3 jo jatekost, akkor meg sztem akar 1 helyert is mehet a harc a vegen.
  • Tyler1
    #24019
    City mellett ti vagytok az esélyesek a bajnokira az biztos, Arsenalról nehéz akármit előrejelezni, tavaly tavaszig vezették a bajnokságot, aztán pár hónap alatt 4. helyre csúsztak vissza, és amíg Wenger ül a padon, ez bármikor megtörténhet szvsz, mi meg kérdőjel vagyunk, csak a PL-re kell koncentrálnunk ahogy tavaly a Poolnak, ha sikerül még erősíteni a kereten és VG is beleszokik az angol fociba, a csapat meg VG taktikájába, akkor remélem 3-4. helyért csatázhatunk.
  • contraste
    #24018
    Egyetertek a Poollal kapcsolatban de azt se feledd, h az nem a Rodgers eraban volt, most o egy stabil edzo hatarozott jovokeppel, amit tart is, nem egy Hodgson, Dalglish.

    Ha tavaly minket is kikialtottak, mint eselyesek, az epulo csapatunkkal 20 eves KP-val, akkor most Costaval Cesccel sztem joval eselyesebbek leszunk, Cityvel egyetemben.

    MU sztem jovore epulhet fel teljesen a tavalyibol, Arsenal egyre erosodik, de keretuk meg mindig nem top.

    De egyetertek, hogy felesleges kovetkeztetni, bar mindig ezt mondjuk aztan csak bejon kb a vegen, hogy nem igaz az, hogy 5-6 csapat is verseng a cimert, vegul mindig az a 3 van ott, aki eros volt az elozo evben is.
  • contraste
    #24017
    Ez jo volt:DD

    Amugy nemhiszem, h kirakja, mert ha nem is nyerunk semmit biztosan csak hajszallal maradunk le, annyira meg nem lehet hulye abra, hogy ne tudja, h sokszor csak a szerencsen mulik... Hanyszor buktuk a BL-t nuanszokon. Tavaly a ligat par hulye elszalasztott meccsen buktuk, ha azokbol 2-t nyerunk sima arany. Iden erosodtunk 1 top kozeppalyassal, 1 top csatarral. Cityvel nagy kuzdelem lesz valszeg.
  • Tyler1
    #24016
    A Poolnak tavaly csak a PL volt, a középszintű csapatukat a csatár kettős emelte ki, viszont Suarez nagy érvágás, akárhonnan nézzük, hiába maradt Sturridge, olyan szezont még egyszer nem hoznak le. Most több sorozatban érdekeltek, jónak tűnő igazolásokat csináltak, de rengeteg pénzt költöttek ők már jó nevű játékosokra az elmúlt években, akiket képtelenek voltak beépíteni.

    Szerintem egyedül a Cityről mondható el, hogy belőhető az első 2 hely valamelyikére, mert a masszív keretüket jó igazolásokkal erősítették veszteség nélkül, mindenki más formája majd a féltáv környéki rendeződésnél tisztázódik komolyabban, addig felesleges bármi követkézetetést leszűrni.
  • limperatore
    #24015
    ekkora hülyeséget ne mondj már pls :D
  • bakkerman
    #24014
    ha kirakja akkor vagy elmegy a portugál válogatotthoz vagy visszavonul szerintem
  • limperatore
    #24013
    kíváncsi vagyok ha josé idén se nyer semmit mi lesz fele jövőre, valószínűleg abra kirakja
  • contraste
    #24012
    Igaz, csak első meccsek voltak, de ugy nez ki MU ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta, Arsenal szintén, nem rosszak, de bajnokságra nem lesz esélyük valszeg. Sok hozzáértő angol lapokban a MU-t, City-t minket tartottak esélyesnek, de szerintem rajtunk kívűl (ha kiscsapatokon végre nem bukunk, tavaly minden nagyot vertünk) City, és a Pool lesz az esélyes Suarez távozása ellenére. Rodgers nagy csapatot épített újra, és Sturridge elég jó ahhoz, hogy rúgjon 25 gólt egy szezonban legalább, és jól is erősítettek a nyáron, szóval sztem a Pool előrébb fog végezni a MU és az Arsenalnal is.
  • contraste
    #24011
    Remélem azért hétfőre újraéled a topik:)
  • contraste
    #24010
    Mezszám változások:

    Nathan Aké: 6 (jó hír, úgy néz ki José komolyabb szerepet szán neki idén)
    Oscar: megkapta Lampard számát
    Didier így ismét 11
    Courtois: 13 hivatalosan is
  • contraste
    #24009
    Rohadt jo jatekos, en ezt nezem:)
  • Pares
    #24008
    Costa egy faszfej, az most már biztos.
  • contraste
    #24007
    Nézd meg a fapadosokat, elég olcsón találsz, Booking.com-n eléggé olcsó szállások is vannak, inkább az ott töltött idő a drágább (kaja, metro, buszjegyek, stb) Na meg a meccsjegy.

    Mondjuk kb. 120-150 bol megvan egy 2 éjszakas ottmaradás, olcsóbb szállással, de nem szűkölködve utazással, kajával, de lehet nagyon lowbudgetbe is, ha van haver, akinel lehet kint aludni, zsömle-szalámit tolsz, és citybike-al jársz, nem metroval (rohadt draga).
  • lippet
    #24006
    Volt már valaki közületek meccsen kint? Azon gondolkodom, ősszel jó lenne egyre kinézni. Mennyibe kerülhet egy ilyen kiruccanás?
  • contraste
    #24005
    Szakadjon, de majd csak ez a meccs utan:D
  • Tyler1
    #24004
    "Tisztában vagyok vele, hogy a magyar válogatott korábban Európa legjobbja volt, a Ferencváros pedig a legnagyobb klub az országban. Éppen ezért, nagy megtiszteltetés a Chelsea-nek, hogy a Fradi velünk ünnepli új stadionjának megnyitóját." - Matic

    :DDDD istenem, rájuk ne szakadjon az a gyönyörű új stadion...
    Utoljára szerkesztette: Tyler1, 2014.08.07. 14:34:25
  • contraste
    #24003
    Hat jah.. Na majd a Fradin kitoltjuk:D
  • Pares
    #24002
    Akkor is kiábrándító...
  • contraste
    #24001
    Jajo, megneztem, 3-bol 2 tizi volt
  • contraste
    #24000
    Courtois elso meccse Chelsea mezben:) Viszont szegenykem kapott 3 at a werdertol nem lattam, tudja vki mi a segg tortent?:D Drogba is jatszott?