24199
Chelsea Fan Club
  • contraste
    #24119
    Orulok h Costat pihentetjuk meg, sztem ez nelkule is meg kell, h legyen. Epuljon fel teljesen, aztan tiszta lappal indulhat vegre.
  • contraste
    #24118
    Whu tett nekunk egy szivesseget, igy teljes nyugalommal mehetunk a MU hoz, golkiralysag ide vagy oda, nem eroltetnem Costat most, ha nincs jol, majd pihen, jon, lat, es kitomi a tobbi csapatot kesobb...
  • contraste
    #24117
    Ez egy jo edzes volt egy MU elott, igy, h Remy leserult, nagyon remelem Costa rendbe jon, mert bar imadom, szeretem Didiert, nagyon latszott ma is, hogy mar nem tudja hozni, amit par eve. Szive vinni, de laba le van maradva kicsit :(
  • contraste
    #24116
    Drogba ismet 11 est lott, gol, tortenelem:)
  • contraste
    #24115
    Di Matteo lett a Schalke uj managere. Visszavagon talalkozunk is:)
  • contraste
    #24114
    Wenger a meccs utan:

    "Wenger ócska kifogással magyarázta meg a vereséget

    A francia menedzser a rangadó elvesztése után fontosnak tartotta kiemelni, hogy a Chelsea lényegesen jobb pénzügyi helyzetben van, s nagyrészt a győzelmet is ennek köszönheti: – Kiegyenlített, egálos meccs volt, végül azonban a gazdasági erőfölény a Chelsea javára döntött. Náluk vannak olyan játékosok, mint Diego Costa vagy Hazard, akik ezúttal a különbséget jelentették a két csapat között. Nem volt több helyzetük, sőt, mi több lehetőséget is kidolgoztunk, csak néhány részlet miatt szenvedtünk vereséget – értékelt Wenger."
  • contraste
    #24113
    Ugye nem gondolod komolyan, hogy osszehasonlitottam?

    "Na meg a Forma1 utan latni egy fejserulest nagyon nem volt jo." Ezt azert meg lehet ertelmezni nem? orakkal az eset utan nem volt kellemes atelni, nyilvanvaloan mas szint.

    Amugy meg volt mar halallal vegzodo kapusbaleset, persze ritka eset szerencsere.

    Juteszembe Cechnek azert nem "katonadolog" volt, amikor fejberugtak, es amiert hordja a sapkat. Lehet Courtios is megfontolja most mar:D
    Utoljára szerkesztette: contraste, 2014.10.06. 15:53:34
  • Tyler1
    #24112
    Azért Bianchi bukása után bármilyen focibaleset "katonadolog". Persze még jobb, ha nem történik baj senkivel.
  • contraste
    #24111
    Courtois jol van, nem tortent semmi komoly baja szerencsere, csak a fulenel felszakadt a bor, azert verzett. Azert, ha a fulbol ver folyik lehet sokkal rosszabb is.. Na meg a Forma1 utan latni egy fejserulest nagyon nem volt jo. Remelem Bianchi is megussza.
  • Pares
    #24110
    Köszi!
  • contraste
    #24109
    Összefoglaló: CFC-ARS
  • Pares
    #24108
    A qrva életbe hogy nem tudtam megnézni...
  • contraste
    #24107
    Mi gooool Diego:D isten ez a csoka, egesz vegig semmi villogas csak dolgozik aztan befejezi a jatekot!
  • contraste
    #24106
    Ez h ben piros?:D pff
  • contraste
    #24105
    Nah akkor GO BLUES!

    Kicsit kesik a meccs, mert arsenal szurkolok pirotechnikai eszkozokkel jatszottak kint a stadion korul.
  • contraste
    #24104
    Piazonnak jol megy a nemet "Piacon" (bocsi) :D

    szabadrugas bomba:o
  • contraste
    #24103
    Ez elég sima volt, Costa megint gólt szerzett. Jövőhéten Arsenalt fogadjuk, remélem nem azt fogjuk csinálni, mint a City ellen. Nem lesz gond velük sem a Stamfordon ilyen játékkal.
  • contraste
    #24102
    :D nem volt jo erzes latni.

    Lenyegeben az X realis volt sajnos, mert sztem tulsagosan atengedtuk a Citynek a kezdemenyezest. Tudom, hogy erre epitettnuk, de tulzas volt es tul keves volt a mi tamadasainkbol. Lathattuk Costanak szinte semmi nem kell es maris majdnem rugott 1-2 golt, ha kicsit eroltettuk volna a tamadasokat, neha 1-1 10 percre sima liba lett volna sztem.
  • Oziris666
    #24101
    Mondjuk ez törvényszerű mindig (a büdös picsába:D )
    Íratlan szabály h a volt csapatod ellen kötelező betalálnod...
  • Pares
    #24100
    Lampard öngólt rúgott.
  • contraste
    #24099
    Lampard gól:D aztamindenit:D
  • contraste
    #24098
    Annyira buta ez a kommentátor, fogalma nincs, h ez a taktika azzal jár, h nem csillognak a támadóink és azt mondja Hazard nem játszott jól:D Nem a * nem...
  • contraste
    #24097
    Gyönyörű kontra! 0-1!
  • contraste
    #24096
    Na piros, ezt megérdemelte, így meg kell nyerni mindenképp!
  • contraste
    #24095
    Na Costa majdnem megvolt a gólja bakker!
  • contraste
    #24094
    Értem én, hogy kontrára játszunk, de túlságosan közel a City a kapuhoz. Yaya szépet kezezett, sima 11 es volt...
  • contraste
    #24093
    Jah, ezt benéztük, kicsit ellazázták, aztán mire Jose cserélt, már görcsösen próbálkoztak csak. Amúgy Drogbán azért érződött, h nem mai csirke, szegény nagyon nem ment neki.
  • Pares
    #24092
    Na ezt megint jól elbalfaszkodták. Simán nyerhettünk volna akár 3-4 góllal is...
  • Pares
    #24091
    Fabregasnak kellett volna sárgát adni... de mindegy...
  • contraste
    #24090
    Ma Schalke ellen kezdunk otthon a BL-ben. Remelem kicsit mas csapatot kuld Jose a palyara, pl kapasbol Salah-t most kezdetnem, Remy-t is, Costa pihenjen csak a City elleni meccsre. Na meg vegre Filipe Luis is kaphatna mar eselyt jatszani.

  • contraste
    #24089
    Cesc & Diego interview. The hattrick ball:)
  • contraste
    #24088
    Diego Costa:

    ‘Every striker has their own way of playing and their strengths and a different team behind them,’ said Diego Costa.
    ‘That is very important. If you do not have the team behind you then you cannot do things on your own. It all depends on the team.

    ‘I try to play in the best manner, and hopefully things will continue like that. But there will be a moment when I cannot score – that is football.’

    Annyira nem is tusko:P
  • contraste
    #24087
    Sztem ezt senki sem gondolta volna, első 4 meccsen 7-et még sosem lőtt senki a PL-ben nagy eredmény, nagy a hype is, de sajnos ez nem tarthat örökké, én megelégszem, ha rendszeresen hozza a jó formáját keményen dolgozik és nem sérül le, ez a legfontosabb. Jose tudta kit kell hozni.
  • limperatore
    #24086
    nem gondoltam volna h ilyen jó lesz, azt hittem 1 szezonos csatár
  • contraste
    #24085
    Nem hiszem el mesterharmas... ebresszetek fel:D most komolyan van végre egy klasszis csatárunk?
  • contraste
    #24084
    Elképesztő, Costa dupla, WTF 6 gólos már!!!
  • j0rmungandr
    #24083
    Costa egyre esélyesebb, ha nem sérül meg, a gólkirályi címre. Mondjuk Fabregas/Hazard stb. kiszolgálásával elég sokkal könnyebb a helyzete.
  • contraste
    #24082
    Diego megint :D
  • contraste
    #24081
    Igen mi meg ők csak 100% osak, es ahogy mondtam kemeny lesz, sajnos el is inteztük, hogy mégnehezebb legyen. John bzmg....
  • Tyler1
    #24080
    Most nézem a Swansea a második. Mekkora lenne ha ők jönnének fel első helyre :D