24199
Chelsea Fan Club
  • contraste
    #24079
    Ars-City 2-2 ! Talán jobb lett volna, ha az Arsenal megnyeri, de így sem panaszkodhatunk:) City 2 meccsen 1 pont!

    Hamarosan Swansea, kemény meccs lesz!
  • contraste
    #24078
    Courtois hosszabbitott, 2020-ig.
  • contraste
    #24077
    Odds-ok ki lesz a golkiraly. Bar igy lenne!

  • contraste
    #24076
    És akkor jól eligazolna.. Ő a jövőnk az elkövetkezendő min. 10 évre, de talán tovább. Nem lehet elkótyavetyélni. Sajnos ez a helyzet, Cech megtett minden tőle telhetőt. Majd Courtois-át is megszereted.
  • Pares
    #24075
    Megmondom őszintén, hogy nekem sem tetszik, hogy Cech-et csak úgy hirtelen száműzik a kispadra. Nálam még mindig Cech az első számú kapus. Ezt a Kurtát csak Liga/FA kupában játszatnám egyelőre, PL/BL-t meg meghagynám Cech-nek.
  • contraste
    #24074
    Nathaniel Chalobah a Burnleyhez ment kölcsön.


    Na remelem itt is alapember lesz, mint a Boro-ban tavaly, legnagyobb remenysegem, vegre beepulhetne egy sajat neveles.. egyszer..
  • contraste
    #24073
    Cech igen oszinte nyilatkozata:

    "I don't count on anything but, at the same time, can't rule out anything if there is an offer you can't refuse."

    Asked if he could picture joining another Premier League club, Cech replied: "This is a question I thought I would never be asked. I don't know.

    "The offer would have to be right for everyone. I don't want to rule out anything, I don't know the answer.

    "I am a player of Chelsea, where I still have two years left on my contract. You can predict nothing in football as nothing is 100 per cent sure.

    "I have been here for 10 years and this is a new situation for me. I have not been in the starting 11 in the opening three games but there is no reason to panic, pack my things and leave.

    "It may happen, it may not happen. The important thing is if I get the chance to fight for the position of No.1 goalkeeper. It depends on the manager what decision he makes and on whether I get a chance.

    "I don't know if there is a loan or a permanent move on the agenda, there has been plenty of speculation. Only at the moment when there is an offer on the table, I will start speaking about it."

    Iker Casillas was used as Real Madrid’s goalkeeper for Champions League games last season with Diego Lopez getting the nod in La Liga, but Cech insists no similar move has been mentioned at Chelsea.

    "There is no agreement and I would not like to comment on this. I have not looked for any explanation from anyone," he said.

    "When the manager says 'You will play', I will play. I have been under the same kind of pressure for 10 years at Chelsea, everyone is watching you and expecting the best possible performance."
  • contraste
    #24072
    Deadline Day, orulok, hogy nekunk eleg hatradolve figyelni ezt a napot:)

    Kis Costa szopkodas: :D

    Chelsea csataroknak hany meccsre volt szuksege, hogy elerjek a 4 golt (csak az elmult idoben):


    Torres: 39
    Demba Ba: 27 (PL)
    Drogba: 12 (All Comp)
    Eto'o: 9 (All comp)
    Costa: 3 (PL)

    szep...
  • contraste
    #24071
    Igaz-Igaz, könnyen fel lehet húzni, de az Everton játékosait direkt erre mentek, igazi féregként basztatták, Costa meg felült ennek. Coleman folyamatosan magyarázott neki rúgdosta, csípkedte. Ennyi sztem ezek után simán belefér, hogy mikor a paraszt öngólt vét ódaszól neki.

    Végre van egy igazi világklasszis csatárunk, ne rontsátok el az örömöt:D
  • Pares
    #24070
    Ott van a cikkben, és a videóban is jól látszik:

    "Az Atlético Madridtól igazolt csatár a csapat harmadik gólja után ment a labdáért, majd beleröhögött az öngólt vétő Seamus Coleman arcába."

    Undorító egy alak. Ezért a góljainak sem tudok örülni annyira...
  • Bencee7
    #24069
    Így van, egy idióta, de amíg nagyon csúnya dolgokat nem csinál, viszont folytatja a gólgyártást, addig engem nem zavar. Amúgy meg Howard nem tudom mi fenén húzta fel magát ennyire, meg Costa is mit mondott, az is rejtély...még angolul sem tud az a szerencsétlen xD
  • Pares
    #24068
    Kár, hogy lemaradtam róla, nagy meccs lehetett. De úgy látom Costának megint kellett demonstrálnia, hogy mekkora egy bunkó fasz:

    http://sportgeza.hu/futball/2014/08/31/howard_le_akarta_szedni_diego_costa_fejet/

    Oké, jó játékos, de emberileg egy nulla, egy idióta. Ezt már az Atletico elleni meccsünkön is észrevettem...
  • contraste
    #24067
  • contraste
    #24066
    Hihetetlen amúgy Costa 2 olyan gólt lőtt, amit Torres pl 1000% h kihagy sőt oda sem jut.
  • contraste
    #24065
    Mi meccs volt:)

    Védelem miatt bosszús vagyok... Az a vicc, ha martinez nem rak fel 3 csatárt még esélyük is lehetett volna, mert akkor nem szedjük annyira szét őket.
  • contraste
    #24064
    Baszki Costa gólkirály lest, ha nem sérül meg.
  • j0rmungandr
    #24063
    Góleső!
  • contraste
    #24062
    Najo most mar szedje ossze magat a vedelem...
  • contraste
    #24061
    Mirallast le kene takaritani a palyarol, micsoda egy fereg...
  • contraste
    #24060
    Diegooooo Isten :DDD

    És már 0-2 igaz les. Bedaráljuk őket.
  • contraste
    #24059
    Kicsit védekezőbb a felállás, Schürrle padon most és Oscar keretben sem, helyettük Willian és Ramires. mon Chelsea!

    13 Courtois
    02 Ivanovic
    28 Azpilicueta
    21 Matic
    24 Cahill
    26 Terry
    22 Willian
    07 Ramires
    19 Diego Costa
    04 Fàbregas
    10 Hazard
  • contraste
    #24058
    Redknapp kihagyta Remyt a csapatból, mert azt mondja, 12 kor kapott egyhívást, h megegyeztek a Chelseavel (azaz aktiváltuk a 8.5m fontos kivásárlási árát)
  • contraste
    #24057
    Ign kicsit túlzás, de assistban mindig mondtam, h nagyon jó. És mindig kitette a lelkét, csak szegény elvesztette egyszer az önbizalmát és utána csak szorongott sokszor.

    City szopopalyan van Stoke ellen és mindjar lefujjak:D Everton mindig is az egyik legnehezebb ellenfeleink közé tartozott, volt olyan 1,5 év, amikor mindig megvertek minket pl.

    Remélem Costa ver 2-t ma Lukakut meg valahogy ki kell kapcsolni...
  • Bencee7
    #24056


    Azért kicsit túlzás h csak a sérülések hátráltatták, más is volt ott. De azért jó ezekre emlékezni :)
  • contraste
    #24055
    Egyetértek, de már 30 on túl van. El kell engedni, sztem a Milanba jobban is fog szerepelni. Igaz, hogy 2 év kölcsönt írnak, de az sem ingyen van utana meg lejár a szerződése, szóval félre értés ne essék, ha tényleg megy Torres többé nem húz CFC mezt magára.
  • contraste
    #24054
    van Ginkelt nem akarja adni a klub. Ennek örülök is, mert jó gyerek, és, ha Matic sérült vagy eltiltott stb, kell ő, na meg egy egész szezont csak nem nyom le egyedül.
  • Pares
    #24053
    Én nem sajnálom. Lehet, hogy sokat dolgozott, de azt nem csinálta, amiért kifizették érte azt a rengeteg pénzt. Nem termelte a gólokat és teljesen megbízhatatlan, mint csatár.
  • Bencee7
    #24052
    Én annyira nem örülök. Sajnálom, hogy elment (két évre!!!) kölcsönbe. Mindenki csak a bénázásaira emlékszik, pedig ennél sokkal többet dolgozott a csapatban. Nehéz volt neki, de én ezt annak is betudom, hogy a csapat kb Drogbára volt beállva, akinek előrebszták, küzdött egy jót és bevágta. Na Torres nem ilyen...de mindegy is, elment...
  • szucsy89
    #24051
    megvan az egyezség, már Rómában van orvosin... nem tudom hogy örüljek-e

    viszont Van Ginkelt is kölcsön akarjuk venni, róla valami info?
  • Bencee7
    #24050
    Tagnapi Chelsea TV szerint elővigyázatosságból ugyan, de tényleg kihagyta az edzést, viszont az Everton elleni bajnokira készen kell legyen :)

    Most inkább Torres körül áll a bál, múlt héten JM többször is elmondta, hogy nem távozik, most meg folyamatosan egy AC Milan kölcsönről beszélnek...
  • contraste
    #24049
    Az összes brit szennylap lehozta már tegnap hajnalban, hogy Costa edzésen megsérült, és Everton elleni bajnokit kihagyja. De azóta sincs sehol hivatalosan erről. Csomóan kérdezték, h mi a helyzet a hivatalos twitter, instagram oldalon, de semmi hír.
  • contraste
    #24048
    BL csoportunk

    Chelsea
    Schalke 04
    Sporting CP
    Maribor
  • contraste
    #24047
    Bravo Lukaku:) Remélem ellenünk nem fog tudna majd így ficánkolni:D
  • contraste
    #24046
    Nah vége! Eden benyeste! Azért az első félidőben az idegeimmel játszottak..
  • contraste
    #24045
    első félidő siralomház volt, aludtunk, de a 2-ikban végre megindultak...
  • contraste
    #24044
    Costaaaaaa!! Branna mi csel:D
  • limperatore
    #24043
    azért lőhetett volna gólt az ellenfél is :D
  • contraste
    #24042
    Áááááh, Oscar mekkora tekerés volt, nagy mákjuk volt.. Schürrleét meg kb 4-edjére hentelték le...
  • contraste
    #24041
    Na itt is van az első meccs, amin kiderül, hogy végre túl tudunk-e lépni ezen a kicsik elleni szenvedés c. "betegségen"..

    Filipe Luist hiányolom egyelőre, valszeg ő többet tudna a balszélen.
  • Pares
    #24039
    Torrestől az első adandó alkalommal meg kell válni.