24199
Chelsea Fan Club
  • Pares
    #23999
    Hú, nem tudom elképzelni, hogy Cech padozzon...
  • contraste
    #23998
    Mar hivatalos.

    En nem haragszom erte, biztos van valami a hetterben, a ManCity "testverklubja" a NYC szoval nem tudom mennyire volt beleszolasa, vagy milyen volt a helyzet.. Meg igazabol, vajon mennyit fog jatszani? Lesz 3-4 meccse 20 percekre. Na bumm.
  • Pares
    #23997
    WTF
  • contraste
    #23996
    Lampard ugy nez ki a Cityhez megy kölcsönbe

    Mivel az MLS csak marciusban kezdodik, igy kolcsonadhatjak a testverklubuknak... szep..
  • contraste
    #23995
    Fabregas hogy lett ennyire csunya az evek alatt?

    Nem mintha erdekelne, hogy neznek ki a jatekosaink, de ez brutal valtozas:D
  • McEachran3
    #23994
    Faszfej, faszfej, faszfej, faszfej, faszfej. Ez a véleményem a vezetőségi tagokról és Mourinho-ról is. Azokat a játékosokat küldték el sorra akiknek jelentett valamit Kékben játszani, és lecserélték őket zsoldosokra. Kurvára idegesítő. Lampard, Cole, Mata, de Bruyne, Lukaku. Lassan minden szerethető elvesz ebből a kurva klubból. Szopjanak le. Szemen köpték megint egy jó nagy harákos köpéssel a szurkolókat. Komolyan elgondolkoztam most hogy kinek lehet itt szurkolni még, és sok mindenki nem maradt. Amennyire vártam Mou visszatérését, most annyira sajnálom hogy visszajött.
    Bocs a sok trágár szóért, de nem bírtam magamban tartani.
  • contraste
    #23993
    Ja azt majd elfelejtettem, hogy Costa lenyegeben 3 golpasszt adott, 2 rendeset es a szabadrugast rola fujtak.
  • contraste
    #23992
    Vitesse - Chelsea 1-3

    Mohamed Salah 4', Fàbregas 24', N. Matić 76'

    Cesc gyonyoru szabadrugas golt lott
  • Pares
    #23991
    Torres helyére nyugodtan befért volna.
  • McEachran3
    #23990
    Kibaszott mérges vagyok erre a vezetőségre. Mata, de Bruyne után Lukaku is megy. Mind szerethető játékosok. Mind kiváló tehetségek, és erre elengedik őket. Bassza meg. Ráadásul nem is valami irdatlan áron, mint Luiz-t.
  • contraste
    #23989
    Lukaku ugy nez ki tenyleg elmegy az Evertonhoz, de most nem kolcson...

    Twitteren irta: "Time to write a new chapter."

    Nem orulok...
  • contraste
    #23988
    Picsaba akkor jo kis bundameccs lesz ez, remelem nem feleslegesen csesztem ki ennyi kesst ra:D
  • karajjj
    #23987
    hát ez se lesz akkor valami nagy akció :D
  • Barnabyka
    #23986
    A Samsung annyiszor 10% kedvezményt ad a tévéire, ahány gólt rúg a Chelseanek a Fradi(3gólig).

    Komoly :D
  • contraste
    #23985
    Didier 10 éve kapta meg a 15-ös mezszámot, amikor Jose megvette a Marseille-től. Ma ismét megkapta a 15-öst, miután Jose megvette:D
  • contraste
    #23984
    Nem ertem.. Simeone allitolag akarja nagyon az Atletibe pedig..
  • Pares
    #23983
    Pffff. Atyaúristen. Erre már tényleg nem találok szavakat... Elég lett volna, ha testtel belefut vagy mittomén... De most komolyan, miért nem adtuk el? Csak foglalja a helyet a csapatban. Akár ingyen is, a fizujából három játékosnak is telik. Vagy a mezeladások és reklám miatt tartják?
  • contraste
    #23982
    Hat igen, lazsik, h ezt mar kulon ki sem emelem, ez is hozza tartozik mar a jatekahoz:D
  • Barnabyka
    #23981
    Torres akármilyen jól si játszott ez azért... :D


  • contraste
    #23980
    Zouma, majd Branna is betalált. van Ginkel rohadt jól játszik!
  • contraste
    #23979
    Costa beverte elso Chelsea goljat :) Meghozza gyonyoruen, igaza csatar gol volt. Hozzateszem Torres is a palyan, 2 csatarral jatszunk most eppen, Torres jol jatszik, de szokasos, h ennek eredmenye nincs. Costa nem kulonosebben csinalt semmit, de amikor kellett beindult, lefutott 2 vedot es bebombazta a kapus melett a rovidre, ahogy kell, hat ezert vettuk! Na es ki adta a golpasszt? Cesc Fabregas:D
  • Barnabyka
    #23978
    Valószínüleg azért jön vissza, hogy JM kinevelje edzőnek, mert igazából nem szorulunk rá.
  • contraste
    #23978
    Egyelore 1 eves szerzodese van, aztan kiderul, h marad meg, mint jatekos vay esetleg csatar edzo lesz?:)
  • Pares
    #23977
    WHAT?
  • contraste
    #23977
    Najo nem percek, de egy ora volt:)
  • Barnabyka
    #23976
    Drogba meg nálunk.
  • contraste
    #23976
    Didoer visszater, perce kerdese es bejelentik:)
  • Pares
    #23975
    Lampard a New York City FC-ben folytatja.
  • Bencee7
    #23974
    Nekem is nagyon tetszik, a fekete-sárga óta ez a legjobb!
    Viszont a második számú szerelés szerintem borzasztó, inkább maradtak volna a fehérnél...
  • contraste
    #23973
    3rd kit

    Nem lett rossz! A tavalyi kockásnál sokkal jobb
  • contraste
    #23972
    Megjött a jegy!

    Megfelelő környezetbe helyezve!:)

  • contraste
    #23969
    Na, egy felesert megmondtam volna nekik...

    Filipe megis csak a 3 ast viseli, mert h Zouma kapja az 5-ost :D komedia..
    Miert nem engem kerdeztek?:D
  • Bencee7
    #23968
    Romeu-val nem tudom miért hosszabbítottak. Szerintem mikor szerencsétlen a sérülése előtt játszott, nem ment neki, nem is tudom mit láttak benne.
    Moses és Marin szerintem is mehetne, plusz még Mikel.

    Salah-ot pedig rohadtul nem kellett volna megvenni, és én személy szerint Williannel sem vagyok kibékülve, hagyni kellett volna a Tottenhamnek, az való neki. Mata milliószor többet ért, f*sz Mourinho meg eladta és máig nem tudja senki miért...
  • contraste
    #23967
    Jose: summer spending over

    Az oké, de eladni azért remélem még fogunk!

    Moses, Marin, de talán még Romee is total felesleges.

    Most nézegetem a keretünket, hát jobban örülnék, ha De Bruyne maradt volna, és Salah nem kellet volna sztem, helyette Piazon/Atsu tb fiatalok kapjan végre lehetőséget.

    Főleg Piazont szeretném már a keret körül látni.
  • contraste
    #23966
    Ja igen: 5-öst Zoumanak szántam volna..
  • contraste
    #23965
    Érdekes: Luis az 5-öst fogja viselni. (miért nem a 3-ast?)

    Costa meg Ba 19-esét kapta. Akkor Torres marad talán:D
  • McEachran3
    #23964
    Jól kezdődött a felkészülési szezon. Első meccsen, ifi kerettel 5 gólt rúgott kedvenc csapatunk a Wycombe-nak.
  • IXEMGabeo
    #23963
    íme
  • IXEMGabeo
    #23962
    Mourinho Cavanit szeretné
  • Pares
    #23961
    Én sem tudom elképzelni, hogy valaki elvinné, talán csak ingyen... De adja Isten hogy tévedjek, és elmegy. Semmi keresnivalója a csapatban.