805
Szerintem az egyik legjobb zenemaker program
  • berlinboy6329
    #565
    Vmi masterelős dolgot nem tudnátok adni?linket,tippet,akármit..Mert hallgatgatom a zenéket(trance,most pl az ASOT400at)és olyan tökéletesen egyben van minden.Ok,milliós felszerelések,meg minden,de ha az embernek egy FLen kivül nincs semmije,akkor hogy tudaj a legtöbbet kihozni a szmából?Hallom,h mindig a dob a domináns,a basszust szinte alig hallani,de mágis nagyon ott van,és a Perc.ek,meg a HH-k,azok is nagyon hangosak,élesek..Hogy lehetne ezt beállitani,v ehhez nagyon hasonló eredménxt elérni FLben?próbálkozok compressorral,meg EQUDval,de vhogy nem megy :(
  • gameplusz
    #564
    Olyan hosszan szólal meg egy hang, amilyen hosszúra húzod a vonalacskáidat.
  • Samex
    #563
    Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy Fruity Loopsba a gitár nyújtásokat hogyan tudom megcsinálni? Vagy egy külön plugin kell hozzá? Mert van ugyan gitár szimuláló pluginom (Realstrat), de ahol elvileg nyújtás van a két hang között, ott csak normálisan kijátssza a két hangot, és annyi. Valakinek valami ötlete?
  • gameplusz
    #562
    +1
  • Petka
    #561
    Aláírásodból próbáltam következtetni :)
  • gameplusz
    #560
    Az kéne még csak :)
  • Peetboy
    #559
    Meghallgattam a mixedet, hát elég jók a zenéid.
  • Petka
    #558
    Te Törökországban élsz?
  • Peetboy
    #557
    Na egész jó zenei alap kár, hogy nincs meg egész hosszában.
  • gameplusz
    #556
    Link
    Fentebb letölthető egy amolyan demo-mixet erősen éreztető, kezdetleges zenealap. Első komolyabb progressive próbálkozás. Többi rész nem publikálható.
  • flsman
    #555
    Sziasztok!

    KB 2002-től használom a fruty-t, és a mai napig is azzal bütykölök.Az esetek 80%-ban azzal csinálom az alapokat de pl masterre és MIDI mást használok.
    Amit feldobtam, csak Fruityvel készült és egy válogatás 2002-től, 2008-ig a különböző verziókkal készített nótáimból. ( a minőség szándékosan butított ).
    Kivácsi vagyok a véleményetekre.....

    Üdv: Flsman

    http://rapidshare.com/files/224102166/Flsman0208.mp3.html
  • Peetboy
    #554
    Egyik szerzeményem, amit az FL Studioval csináltam: Three Drives - Air Traffic
  • gameplusz
    #553
    Kellemes. Legközelebb bátran tekerd fel a hangerőt.
  • DaemoonHunter
    #552
    Nekem tetszik!:)
    Jó lett!
  • Sütifutár
    #551
    First Moon Landing

    igy talán jó is lesz:-)
  • Sütifutár
    #550
    Szevasztok!Ezt Flstudio 8al követtem el:-)
    Kellemes hallgatást

    First Moon Landing
  • Celeronikus
    #549
    Hello, légyszi írja már meg valaki, hogy hogyan lehet beállítani, hogy a Fruity Loops több magos cpu-nál mindegyik magot kihasználja. köszi
  • jumper1
    #548
    Sziasztok :)

    Segítségre lenne szükségem: A PianoRollban a hangok nem a kis kockáknak megfelelően állnak, hanem ha huzogatom a sávokat, akkor folyamatosan megy, és nem ugrik 1ik négyzetből a másikba... hogy lehetne visszaállítani, hogy ugráljon a zöld sáv?

    Előre is köszi, szóljatok, ha nem volt érthető! :DDD
  • Simms
    #547
    Én azt tudom mondani, hogy a sávok hangerejével játsz, amelyiket jobban akarod hallani azt helyezd előre, másikat hátra, szal vmi ilyesmi, ne egyforma hangerőn legyen minden mert az tényleg szarul szól, én is a hangerőkkel játszom, meg a balance-al és így egész jó hangzásvilága van a zenéimnek... Remélem tudtam segíteni, ja és használok Fruity Limitert is...
  • forzaferrari
    #546
    elkészült az első hardstyle megamixem végre...:)
    sajna linket nem tok adni...
  • forzaferrari
    #545
    thx de már nem kell megoldottam a problémát...

    csak letöltöttem a z3ta+ 1.5.3-as verzióját és az már ment...:)
  • Mikiller
    #544
    Küldtem privátot.Jelentkezz be és olvasd el. :)
  • forzaferrari
    #543
    senki se akar segíteni, mert már kurvára idegesít...azt tom h vmi mappastruktúra jól van de a többi nem tom h mit jelent!

    plz segítsetek #537
  • Murder3
    #542
    annyit még hozzá tennék hogy azt mondtam régóta de sokáig a 4 demója volt és tavaly óta használom a 8-at és kb most vagyok azon a szinten hogy a mixer panelt teljesen megértettem és már sok effektet is tudok bele rakni meg nagyjából már elsajátítottam az fl kezelőfelületet.
    Most a zenével van a baj mert hangzásilag xarok
  • Murder3
    #541
    hello én segítséget szeretnék kérni.
    Elég hülye vagyok hozzá igaz viszonylag régóta fl-ezek de tavayl óta a 8-at használom bár egyre jobbak a zennéim de naygon amatőr vagyok zenei téren.
    Szóval itt sok profi van és én teljesen az alapoktól szeretnék útmutatást.
    Van magyar nyelvű leírásom az fl-ről de az nekem nagyobn kínai mert a technikai részhez én marhára nem értek.

    Kezdésnek én olyan segítségre gondoltam hogy nagyjából egy zenét h kell összerakni hogy az jól hangozzon?
    Nem az összetevőket kérdem hanem pl hogy dinamikája legyen a zenének meg stb. Értitek.

    még az a kérdésem lenne hogy a VST az végülis mi meg hogy kell használni és hogy honnan tudok a tört fl-studióhoz is letölteni?


    Itt van életem első albuma.:D Nem sok mega nézzétek meg kb iylen szinten vagyok igaz mostanában már jobb zenéket csinálok de nem sokkal.

    Dj Gom and Dj Drum-Hard Energie
  • forzaferrari
    #540
    nem tom inspirál-e vkit a hardstyle(showtek,noisecontrollers, headhunterz, the prophet)...?:)

    a választ várom egy ideje...a kvraudio fórumjára fel van rakva h mit kell csinálni ilyenkor de olyan lámának érzem magam h alig tom lefordítani... am én 14 vok de már 1-2 éve használom én is igaz nem olyan sok sikerrel, mert a hardstylet is idén szerettem meg.

    tudtok linkeket vst progikról(vanguard, v-station stb.)
    ja hol lehet letölteni a vanguence1-et v 2-öt?
  • forzaferrari
    #539
    Fl Studio-s hardstyle melody videók:

    http://www.youtube.com/watch?v=j4djmMwgmZU
    http://www.youtube.com/watch?v=AYyujjmEj7Q
    http://www.youtube.com/watch?v=wjz5PFHbBdo

    ha érdekel ez vkit...:)
  • forzaferrari
    #538
    hány hardstyleos van itt?
  • forzaferrari
    #537
    Hello!

    Egy kis segítséget kérnék. Nekem az FL Studio 8 van meg és megvan hozzá az rgcaudio z3ta+ is. Egy probléma van csak: amikor elindítom a progit az fl-ben azt a hibát írja ki h:'Bitmap not found.'. Mit tegyek ilyenkor, mert nekem naon kéne ez a progi...:(((a verzió 1.4-es)

    plz segítsetek!!

    egy hardstyleos..:)
  • vizipipa19
    #536
    Sziasztok!
    Ez egy Fruity loops os zeném.
    http://www.youtube.com/watch?v=0xsvAeUNR0o
  • fergusonpapa
    #535
    Triberrihac nekd irnák annyit h más helyen is kaptad az ivet legalab ne reklámozd h könyü a zenélés..miatad hal ki egykét stilus de komolyan,én 2 éve zenélek és még mindig amatör vok.legyen nekd is önkritikád mielöt kiteszel 1 zenét!köszönöm!
  • DaemoonHunter
    #534
    Egyik új művem:
    Íme
    Örülnék egy kis kritikának, mert úgymond új vagyok, úgy érzem minden egyes szám után egyre kifinomultabb a dolog:)
  • balee66
    #533
    Bővebben?:D
  • gameplusz
    #532
    Hmm... valami olyat alkottam, aminek lesz vízhangja ;)
  • Lord Mike
    #531
    Bocsi, megoldódott a probléma, kábel felcserélés volt De azért köszi a segítséget!
  • Lord Mike
    #530
    Sziasztok!

    Az lenne a problémám, hogy beszereztem egy MIDI kábelt amivel a Yamaha szintimet ráakarom kötni a gépre. Ez mind sikerül is, tehát IN/OUT ból megy a hangkártyám MIDI portjába a kábel, de az FL Studio-n belül a MIDI settingsnél hiába kapcsolom be az In részt Aktívnak írja, de mégsem hallatszik semmi(Pl:Nexus-nál próbálkoztam, de néztem a Sytrusal is) Esetleg egy beállítási leírást írhatna nekem, hogy megszólaljon a szintin leütött bill. a gépemen, előre is köszönöm!
  • Simms
    #529
    Köszönöm, örülök hogy tetszik nektek! :)
    kb. 2éve foglalkozom zenéléssel, de úgy komolyabban fél éve feküdtem rá a dologra, nem tracker-eztem:)
    lassan elkészül legújabb zeném is, azt is feltolom majd!
  • balee66
    #528
    Nekem is tetszik:)
    Véletlenül nem tracker-eztél régebben? Olyan trackeres vonásokat vélek felfedezni a zenéidben:)
  • DaemoonHunter
    #527
    Tetszik:) nagyon jó lett(Y)
    Megkérdhetem milyen rég foglalkozol fruity loops-al?:)
  • Simms
    #526
    Sziasztok!

    Legújabb szerzeményem :)

    Simms - L.O.V.E.


    ha nem lenne jó akk: http://www.speedyshare.com/748339932.html