805
Szerintem az egyik legjobb zenemaker program
  • Murder3
    #605
    Lenne 1 oylan problémám h csináltam 1 hangra Delay efektet amit levettem róla a hangot.
    És automation clipbe beraktam a playlistbe azt akarom h ott szóljon pár másodpercig a delay efekt aztán hallgasson el sak az a baj h amikor elindul utánna hiába h csak 1-2 ütem hosszú nem áll le.
    Mit kéne csinálnom h az a delay efekt csak 1-2 mp-ig szóljon amikor én akarom?
  • Petka
    #604
  • rolieee
    #603
    sziasztok
    kérlek halgassátok meg legújabb remixemet --> zaaaaaaaaj
  • EK1TEP
    #602
    Sziasztok!

    Beszereztem a programot.Nem használtam még, tök új az egész.Valami drum and bass-t szeretnék készíteni vele de nem tudom merre induljak!
    Valaki esetleg adhatna kis segítséget bővebben msn-en vagy skype-on megbeszélve mert gondolom hosszadalmas lehet!
    Aki szívesen segítene írjon egy pm-et és a többit megbeszéljük ott!

    Előre is köszönöm!
  • SL
    #601
    Köszi Szépen!
  • Dj Faustus #600
    Speech Synthesizer néven van benne ilyen "hangszer".
    3 részes oktatóanyag képekben:
    [url=http://fc09.deviantart.com/fs12/f/2006/336/e/3/FLS_Tutorial_Part_I_by_Quie_Scent.jpg]#1[/url]
    [url=http://th09.deviantart.net/fs12/300W/f/2006/336/c/c/FLS_Tutorial_Part_II_by_Quie_Scent.jpg]#2[/url]
    [url=http://th05.deviantart.net/fs12/300W/f/2006/336/3/a/FLS_Tutorial_Part_III_by_Quie_Scent.jpg]#3[/url]
  • SL
    #599
    Helló!

    Valaki ismer olyan progit amelyel vocal-okat lehet generálni? Bővebben itt most arra gondolok, hogy beírom neki pl: "Come on" és ezt elmondja.
  • Alwares
    #598
    Fel. És 7-re is.
  • jaki88
    #597
    sziasztok! fruity loops studio felmegy vista-ra?
  • Imrusssss
    #596
    Sziasztok!!! Honnan tudok letölteni pluginokat és hangpackokat???
  • Xflax
    #595
    Egy egyszerű kérdésem lenne.
    Mennyi idő megtanulni azon a szinten használni, hogy egy jó rap ütemet összerakjak vele?
  • Petka
    #594
    Youtube-on van egy valagra való tutorial, nézz körül!
  • The Protector
    #593
    Nah mind1 legyen igazad.Tudsz esteleg mi jó oldalt ahol van ehez tutorial mert elég durva progi ez és vmi úton el szeretnék indulni.
  • Petka
    #592
    Érdekes, nekem az AVG vírust jelzett...
  • The Protector
    #591
    Fejed az vírusos.
  • Petka
    #590
    Warezolni. Nem mellesleg, amit linkeltél oldalt, az vírusos!
  • The Protector
    #589
    Mit?
  • Petka
    #588
    Ezt azért itt nem kéne!
  • gameplusz
    #587
    http://thepiratebay.org/

    8-as jó, én is azt használom. Bár én megvettem.
  • The Protector
    #586
    Már törölték:(.Honnan szerezhetem be?
    Vagy tudsz adni egy torrent linket.Haverral leszedetem.
  • The Protector
    #585
    Ezt találtam.Ez jó?
  • The Protector
    #584
    sohasem torrentezek.
    De megnézem egy oldalon hátha.Verziószám az kérdéses?Vmint ha vmi nem tiszta te tudsz segíteni?
  • gameplusz
    #583
    FL egyszerű és nagyszerű. Linket keress torrenten, nem túl nehéz.
  • The Protector
    #582
    Sziasztok.Szeretnék letöltési linket kérni a progihoz.Sajnos nem nagyon igazodtam el.
    Mellesleg soha nem is láttam zeneszerkesztő progit szal van esélyem normális művek alkotására?Mennyire nehéz kezelni.Előre is köszi.
  • Danai
    #581

    hy! 1 részlet egyik remixemből
    http://www.speedyshare.com/458543879.html
  • Peetboy
    #580
    Three Drives - Air Traffic Saját komponálásomban FL Studióval: Three Drives - Air Traffic (Peetboy remix)
  • Ferrer
    #579
    kvraudio.com
  • Depridol
    #578
    dévidgetta:P
  • gameplusz
    #577
    Ja igen, és nem ártana valamiféle jómodort tanulnod.
  • gameplusz
    #576
    Miért, talán mutassam meg, hogyan használd a Google-t? Beírod, hogy VST, VSTi, és keresgélsz. Nehogy már a fagyi nyalja a kisgyereket. Útmutatási direktívákat adtam, nem taníthatlak meg zenélni, nem írhatok helyetted zenét. Amúgy is, csak azt jegyzed meg, amire magadtól jössz rá. Nekem sem fogta senki sem a kezem, mégis elmondhatom, hogy mára olyan szintre jutottam, hogy bármit megvalósítok, ami kipattan a fejemből. Szóval ne akarj 5 perc alatt Dévidgvetta lenni.
  • berlinboy6329
    #575
    Báááh...Jóvan,majd körbelesek,de egy oldalt nem tudtam belőled kicsikarni..Adj már párat,v legalább mondjad,h nem simersz egyet se..Csak körbemagyarázod a témát.4évig "zenélem"(igen idézőjelben,mer lyaly volt),de nem találtam,v már nem emléxek semmi odalra ahol le volt irva,h mit,hogy,miért....
  • gameplusz
    #574
    Alap FL-ben is sokminden van, csak először körbe kéne nézni.
  • gameplusz
    #573
    Hát szerintem ezt valamilyen szinten nem tanulni kell, csak hallani. Meghallgatsz egy hasonló stílusú zenét, és megpróbálod leutánozni. Leutánzol pár zenét, aztán már megy minden a maga útján.
  • berlinboy6329
    #572
    Pl. milyen pluginek?

    Azt meg azért tom,h a sample =/=loop,mer angolul azért cask tudok.Van nekem halom Closed HH-m,meg Percussionöm,de nem tok belőlük értelmes jól szóló kis egyveleget csinálni,ami kisérőnek, menne a zenébe,meg h kitöltse azt.Ezért lenne jó pár oldal tutorokkal,eligazitásokkal,leirásokkal..Az audio.tutsplus.com ot lestem végig,hátha van benne vmi,onnan találtam,h h kell basszust csinálni.Ebből kellene még több..Hogy kell basszust,Hi-hat loopokat,jól kompresszálni.....
  • gameplusz
    #571
    Először szerintem nézz utána az alapfogalmaknak. A sample-ök nem egyenlőek a loopokkal. Egyébként vannak vst-k, amikkel totál mást lehet kihozni egy VEC sample-ből, mint ami úgy eredetileg volt.
  • berlinboy6329
    #570
    Lehet azt,csak tudni kell,hogy..

    Ám van olyan,oldal ahol vannak leirások?Sok dologgal vagyok bajban:(

    Pl ez a masterleés,h a zenét vhogy összhangba hozzam..A többi,ami még érdekel,hogy hogy lehet normális Basslineokat csinálni,ami nem csak egy hang a 3. 4edben,hanem kicsit bonyolultabb(1/16osak pl).Találtamrá 1 tutort,de megnéznék többet is..Ami neagyon érdekelne még,h Hi-hateket hogy kell csinálni/használni,mert most konkrétan előre megkreált Loopkat szedek ki a Vengeance Essential Clubsoundsból,azt meg nem akarom,m vhogy nem esik jól olyan loopokat hallani a zenében,amik tul.képp előregyártottak,nem az enyémek..:S
  • gameplusz
    #569
    "szimpla". Egyébként nem. Kell hozzá egy kis fül, egy normális hangkártya, fejhallgató, monitor hangfal, stb. Szarból nem lehet várat építeni.
  • berlinboy6329
    #568
    Biztos,h egy szimpla Ozone-nal meg lehet oldani az egészet?
  • Samex
    #567
    Igen, azt tudom. A nyújtást úgy értem, hogy pl egy gitár szólóban szokták "siratni" a gitárt. Úgy értve nyújtani.
  • gameplusz
    #566
    Izotope Ozone + helyes sztereó beállítások.