805
Szerintem az egyik legjobb zenemaker program
  • tmisi
    #645
    Alaplapi Realtek hangkártyával nekem is recsegett. Aztán vettem egy Alesis IO2 külső kártyát és a recsegés megszűnt. De lehet a Realtek ASIO drivere a szar, mert az Alesishez a sajátját használom.


    Az a proci valóban nem éppen erős, de ha proc-terheltség mutató nem kúszik fel 100-ra, akkor nincs baj.
  • Peetboy
    #644
    Fent van az is,nem minden zenénél recseg, de közben ha böngészek vagy msn-ezek, akkor is szakadozik a hang. Sztem csak erősebb gép kellene. Az FL 8-nál is ez volt, a régi FL 4-nél annál nem.
  • Balázs 17
    #643
    Asio fent van?
  • Peetboy
    #642
    Ma feltettem az FL 9-et, de hiába tettem maxra a buffert, néhány zenénél recseg a hang. Gyenge a procim hozzá? AMD 2500+ Vagy külső hangkártya kell?
  • SZilaJMaGGoT
    #641
    Ezt nekem írtad?? :D
  • Soundmixerz
    #640
    hypersonic 2 is jó erre a célra:

    http://www.steinberg.net/en/products/legacyproducts/legacyproducts_hypersonic2.html
  • SZilaJMaGGoT
    #639
    Valakinek nincs valami jó vst-je vagy tutorialja trombitához? :O
  • Soundmixerz
    #638
    vááá, lol :) nem is tudtam h te vagy az...hardstyle.hu fórumon hallottam már felőled
  • SL
    #637
    üdv. az SG-n!

    egyébként Soundcontroller vagyok :]
  • Soundmixerz
    #636
    én is beállnék a sorba, csináltam már vagy 25-30 zenét, de csak pár sikerült igazán jól. ezeket itt hallgathatjátok meg:

    http://www.myspace.com/soundmixerzmusic/

    info rólam a leírásban...rem a zenék tetszeni fognak!
  • Licsi papa
    #635
    Toby, nagyon rideg a muzsika. Grat.
  • janika1972
    #634
  • SL
    #633
    Most őszintén minek oda hivatalos? Tört verzióval is lehet zenét csinálni és kiadónak demo-t küldeni.
  • Petka
    #632
    Ajánlom figyelmedbe az ebay-t! Vagy, ha van rá lehetőséged, kb 40000ft a hivatalos ára a Producer Editionnek. Ehhez még 30000ft a Sytrus plugin, amit viszont lehet más ingyenes VST-kkel is helyettesíteni.

    Tudom, nem olcsó, de egy hónap alatt össze lehet szedni diákmunkával, ha nincs más kiadásod.

    Nem akarlak bíztatni arra, hogy tört verziót használj, de ennek nemigazán néznek utána. Mindenesetre elégg jutányos áron adják az FL Studio 9-et!
  • H3LLBoY
    #631
    Gondolom eredeti progival csináltad a zenéd, nem tört verzióval?
  • Petka
    #630
    Egyszerű. Elküldtem és tetszett nekik. Ha komolyabban érdekel, akkor menj fel beatportra, keress hasonló stílusú zenéket, mint a tied és keresd fel a kiadójukat. Ne eröltesd rájuk, ha tetszik nekik, akkor azt úgyis jelezni fogják. Általában ilyen céllal megadnak egy külön e-mail címet, ahova lehet küldeni.

    Ui.: mielőtt mégis elküldenél valamit, azért mutasd meg pár ismerősödnek a művedet, hogy ők is értékeljék. Én is belefutottam már abba a hibába, hogy húdejólsikerültmegminden, aztán a kiadó egy jót röhögött rajtam, hogy mi ez a szar :) Külső szemmel (füllel) minden teljesen másképp hallatszik...
  • H3LLBoY
    #629
    Hogy jutott el kiadóhoz a zenéd? Nekem is van egy zeném, amit jó lenne megjelentetni.
  • H3LLBoY
    #628
    Hali!
    Nemrég kezdtem én is FL Studiot használni és nagyon bejön. Ha valakit komolyabban érdekel és kéne neki pár plugin annak ajánlom figyelmébe a következő oldalt:
    http://vstpirate.blogspot.com/
  • SL
    #627
    van benne vst amivel ritmust tudsz kialakítani.
  • berlinboy6329
    #626
    Ilyen jó?Régebben néztem a 3ast,de pfff....Közel se volt az FLhez..Asse tudtam mi hol van,mit hogy kell,nincs benne olyan cucc,nem tom mi a neve,mint ami FLben van,h 16 kis bogyó és oda pakolom a cuccot,Cubasebe eltévedek..nem is lehet ritmusra csinálni...
  • Toby0501
    #625
    Sziasztok! Eddig csak olvasgattam a topikot és hallgattam a zenéiteket, most azonban én is megosztom egy viszonylag régi zeném veletek.. :P

  • SL
    #624
    gratulálok

    én már Cubase-re tértem át :]
  • Petka
    #623
    Első FL Studio 8-al készült zeném, ami kiadóhoz is eljutott!

    Dezur - That You
  • Imrusssss
    #622
    Nahh találtam jó pár hangokat de hova kell berakni ha fl 9 em van
  • Imrusssss
    #621
    Sziasztok! Nem tudtok olyan oldal(lakat) ahonann lel ehet tölteni a hangokat plugineket meg ilyenek ingyen!!!
  • Globagábor
    #620
    vagány
  • SL
    #619
    csináltam egy screenshotot ha nem gond :]
  • Globagábor
    #618
  • Globagábor
    #617
    köszi,de nem találom
  • gameplusz
    #616
    Innen
  • Globagábor
    #615
  • Globagábor
    #614
  • Globagábor
    #613
  • Globagábor
    #612
  • Globagábor
    #611
    hello, hol tudom letölteni az fl studio 4-et?
    (ÿA 8 MÁR MEG VAN´)
  • Petka
    #610
    Véleményeket várok, akár itt, akár youtube kommentben!

    Youtube link, ha nem jelenne meg.
  • Peetboy
    #609
    Sziasztok!

    A Javierferrervidal.com oldal zenéjét akarom megcsinálni, ahhoz tudtok jó hangszíneket? Ha valaki próbálta akkor küldjön linket, hol vannak hangszerek, amiket le lehet tölteni. Ha elkészül, felteszem a zenét ide.
  • Rag Oil
    #608
    Heló , fl 8 at használom.Mindent tudok autoclip kontroler belövése stb...
    keveröpultot akarok rácsatlakoztatni minthogyha egy vdj lene csak nem dj alkalmazásra kell!
  • Murder3
    #607
    Én azt tettem csak hiába veszem le róla a hangot tovább szól mint ameddig kijelöltem:S
  • Petka
    #606
    Az effects panelen az adott delay effekt mellett van egy controll poti, amivel az effekt hangerejét lehet szabályozni. Na azt tedd automation clipbe és playlisten szépen tudod szabályzoni, hogy mennyi ideig, milyen hangerőn szóljon.