805
Szerintem az egyik legjobb zenemaker program
  • Jack95
    #765
    már sikerült megoldanom a problémám, szóval már mind1. .)
  • Petka
    #764
    Kapcsold ki a metronómot...
  • Sick Lollipop
    #763
    hali nekem az a bajom hogy ha csinálok valami zenét és lejátszom mindíg valami idegesítő kattogást hallok. Mi lehet ez? hogy lehet megzüntetni?
  • Jack95
    #762
    Sziasztok!
    Szeretnék csinálni egy olyan számot, aminek a szövege már meg van, és én csinálok alá zenét. le is töltöttem az acapellát, de nem tudom hogyan kell berakni FL-be valaki tudna segíteni?
    köszi
  • Jack95
    #761
    légyszives nekem is küld el a pluigineket, köszönöm! :)
  • adamq01
    #760
    Sziasztok! Az Fl studio inkább elektronikus zenékhez jó, vagy egyaránt jó vonalba felvett stúdiózásra is?
  • vajo
    #759
    Unatkoztam... xD
  • Petka
    #758
    Ha ingyenes, akkor talán ide is berakhatnád!.. :)
  • Mikiller
    #757
    Küldtem privátot.
  • DeDy
    #756
    Üdv.
    Honnan lehet FL studio 10-hez plugineket szerezni, mondjuk free-n :)
    mindenféle hangszer plugin érdekel. Van egy amit különösen keresek, esetleg ismeri valaki? ( Korg Trtion piano )
  • TheUjoNCBeats
    #755
    Kevés a ram od. vagy hibásan lett feltelepítve. más nem nagyon jut eszembe.
    nézd meg, hogy ott az idő számláló mellett nincs e túltöltődve.
  • lpmaskmancick
    #754
    Nem tudja valaki, miért fagy ki nekem az FL 10 mikor renderelni akarok benni? nincs sok plugin betöltve, csak 4, mert 4 sávos a dal, plusz a mixerbe van betéve 3 plugin a kimenetre. Eddig ilyet sosem csinált.
  • kryptonite
    #753
    Hatalmas szarban vagyok. Írtam egy nagyon jó zenét, és ha megnyitom a mixert, akkor a kijelölt csatornát nem lehet hallani, a többit viszont igen. Ha a maszter-t jelölöm ki, akkor az egész le van mute-olva. Ezzel még úgy meg is barátkoztam, de mikor ki akarom menteni a mp3-ba, akkor automatikusan kijelöli a maszter-t és egy nagy semmit ment csak ki. Csak ennél az egy zenénél van ez. Tudna nekem valaki segíteni, hogy mit bénáztam el???
  • TheUjoNCBeats
    #752
    beatek mutogatására inkább ezt a topic ot szerintem :)
  • barnie1990
    #751
    Hopp, én se maradjak le: MDLM Soundcloud

    Erről a topicról nem is tudtam, örülök, hogy megtaláltam.
    Nekem is van pár számom, ha érdekel valakit. :P
  • TheUjoNCBeats
    #750
    rámész a record gombra felugrik egy ablak ahol több választást is kínál, és te rámész arra h everything..a record gomb a play és a stop gomb mellett van
  • lpmaskmancick
    #749
    És ezt hol lehet benne beállítani? Mert mikor kiválasztok egy hangszert és nyomkodom a billentyűket, akkor rendesen megszólal, de rögzíteni nem tudom.
  • TheUjoNCBeats
    #748
    Tudsz
  • lpmaskmancick
    #747
    Ebben tudok olyat csinálni, mint a Magix music makerban, hogy a sima számítógép billentyűzeten játszom fel a dallamokat? Mert MIDI billentyűzetem nincs.
  • SZilaJMaGGoT
    #746
    Bár én most ableton-t használok... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #745
    Bár nem tudom, modwheel nem biztos(nem láttam, hogy használta volna) de pl. a kontakt nekem csak midi billentyűvel műxik.
  • SZilaJMaGGoT
    #744
    Próbáld ki és kiderül... :D De szerintem nem árt hozzá egy modwheel-es midi se... :)
  • berlinboy6329
    #743
    Szerintetek?Én nem nagyon értek már hozzá,rég zenéltem:P

    Azt olvastam,h kontakt kell hozzá,aztán rákötni még vmi pluginra h jól szóljon.Devil stuio amp,Guitar rig 4,ReValver HPse.
  • SZilaJMaGGoT
    #742
    Jah a guitar rig meg mégiscsak gitárral az igazi... :D Nekem nincs ilyen problémám mert rendelkezek hangszerrel, de aki nem annak inkább a samplerelést ajánlom. Meg én úgy vagyok ezzel, hogy amilyen hangszert nem tudok megfelelő minőségben pótolni azt inkább kihagyom, minthogy valami szar "mű" hangzása legyen tőle az egész zenének... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #741
    Ha ügyes vagy egy dallamból simán vágsz egy elég "saját" dallamot, mellesleg gitár sample lehet csak egy akkord pengetése is, ami hangszerkíséretnek nem utolsó(és nem muszáj, hogy a gitár legyen a szólóhangszer)... :)

    #740

    Sample->Minta, előre felvett hanganyag, mp3, wav, stb... Van pár szabadon elérhető pöpec kis sample pack hangszerekre, akkordokra, skálákra lebontva... :)
  • berlinboy6329
    #740
    Ezek a samplek milyen formában fordulnak elő?

    Betölteni valók vmilyen pluginba,v csak be kell húzgálni a projectbe,amin dolgozok,milyen kiterjesztésűek,hogy érdemes rájuk keresni és mit/milyeneket keressek?
  • TheUjoNCBeats
    #739
    Csak samplerekből nem tudunk saját dallamot csinálni :\
  • TheUjoNCBeats
    #738
    guitar rig et is hozzá lehet rendelni az FL Studiohoz...és igazábol bármilyen vst i re rátudod nyomni az effectet...meg fl studioban is van alapbol Hardcore, az se hangzik rosszul :)
  • lpmaskmancick
    #737
    Meg van ilyen Slayer nevű plugin is amivel fizikailag lehet modellezni gitárt meg erősítőt, elég fasza hangokat lehet kicsikarni vele. :D
  • SZilaJMaGGoT
    #736
    Realguitart keresd meg valahol, az akusztikus, ráteszel egy guitar rig-et és elég tűrhető eredményeket lehet vele elérni. Viszont én inkább azt ajánlom használj sample-ket, sokszor sokkal jobb eredményeket lehet elérni egyszerű sample-kel mint a "csúcsvst-kkel".
  • berlinboy6329
    #735
    gitárról jut eszembe..Létezik már olyan VST,amit tud gitárhangokat?

    elektromos gitár hangok..Mert simát már egész jól tudnak,de jó elektromosat még nem hallottam.Guitar rig-ben vannak jóféle hangok,dehát gitár kell hozzá:C
  • lpmaskmancick
    #734
    guitar pro kottákat lehet importálni a programba?
  • SZilaJMaGGoT
    #733
    Én azt inkább 3oscillator-el csinálnám, +nem árt hozzá egy midi kontroller(bár automatizálni is lehet, de úgy nem az igazi).
  • lpmaskmancick
    #732
    Segítene nekem valaki abban, hogy a Sytrus plugin-ben, hol tudom pontosan szépen beállítani a hanghullámost olyanra, hogy olyan rendes dubsteppes legyen, mert próbálgattam youtube videók alapján, de eléggé eltért tőle. Kicsit hasonlított rá, de nem hangzott jól.
  • TheUjoNCBeats
    #731
    Colossus*
  • TheUjoNCBeats
    #730
    Hali!

    Lenne egy kérdésem. Feltelepítettem az east west colosseumot, de amikor berakom fl stúdióba, akkor nem szól....viszont ha Windows ban indítom, akkor, működik minden probléma nélkül....tudja valaki esetleg a megoldást?

    Telepítéskor ha jól emlékszem valami problémája volt a VSTI mappával, de azt nem értettem, hogy mit akar vele pontosan.

    sal a lényeg: Windowsban szól, fl ben meg se mukkan. megoldás?

    Előre is köszi.
  • Nemesis0812
    #729
    Ok, köszönöm :)
  • SZilaJMaGGoT
    #728
    Youtube-on nézegess videókat ha tanulni szeretnél.

    http://www.youtube.com/user/nfxbeats?feature=chclk
    http://www.youtube.com/user/AcePincter

    A legjobb videó tutorialok amiket találhatsz youtube-on(szerintem).
  • Nemesis0812
    #727
    Sziasztok!
    Nekem az lenne a kérdésem, hogyan tudok hangokat berakni a programba?
    Az alapokat nagyjából tudom, de szerintem kb az 5%-át értem a programnak.:P De nagyon bejön és próbálgatom csinálni a zenéimet.
  • Jack95
    #726
    isstenem kihagytam egy szóót! :D Tehát nem tudok sokat lenni msn-en... :)