805
Szerintem az egyik legjobb zenemaker program
  • Jack95
    #725
    de fontos, csak msn-en tok sokat lennI!
  • knorbi36
    #724
    Tessék,ez fullos!

    http://www.megaupload.com/?d=9P4VOZ10

    Pass:stillsmokin

    Gyere msn-re,vagy már nem olyan fontos?
  • Jack95
    #723
    netről le lehet tölteni amúgy Fl-ből a teljes verziót? mert amire írták h teljes, az id demó volt mind.
  • Petka
    #722
    Gondolom az volt a gond, hogy egy másik alkalmazás is használta éppen a hangkártyát.
  • edisonae86
    #721
    Rendben megoldottam frankón megy, köszi :)
  • edisonae86
    #720
    Nos igen tett fel ASIO ALL V2.49-et. Csak mikor arra állítom a settings-ben akkor nincs hang. viszont tálcán kijön az üzenet hogy ott van. Gigabyte alaplapi hangkártyám van (Realtek high definition)WIN7 op rendszer. Szerinted mi lehet a problem? :S
  • Petka
    #719
    ASIO driver
  • edisonae86
    #718
    Hello sziasztok

    Az FL9-et felraktam az új configomra és mikor betöltöm a mixeket lejátszásra, recseg meg akad a hang. A régi gépen is csinált ilyet de hát az azért volt mert a procit leterhelte. Na de kérem azért van különbség egy athlon xp 3000+ meg egy X2 4800+ közt nem? Először a hangkártyára gyanakodtam de finomabbra vettem a proci-memó figyelőt ami benne van és látom hogy felugrál 90% fölé mikor akad. Tettem fel dual core optimizert de azzal sem lett jobb :( Valaki segítsen plíz. Előre is kösz
  • Jack95
    #717
    felvettelek! .)
  • Jack95
    #716
    okés! köszi!
    majd holnap felveszlek, msotmár megyek alszok! :)
  • knorbi36
    #715
    Vegyél fel msn-re,segítek!

    [email protected]
  • Jack95
    #714
    mármint a demó van meg, nem a teljes verzió! :D
  • Jack95
    #713
    Valaki tudna segiteni?
    Elég hülyén fogom mondani amit akarok, mert nem vágom még a progit!
    Szóval: ugye vannak ezek a hangok, amiket be lehet rakosgatni és az játszódik le...
    Na és hogy valaki tudna segíteni, hogy honnan kell olyat letölteni, és hova kell behelyezni, hogy működjön???

    Egyenlőre még nagyon kezdő vagyok, még a teljes verzió van csak meg! Először ki szeretném próbálni rendesen a progit, aztán meg lehet hogy megveszem!
    Szóval valaki ebben segítsen, légyszive!
    Köszi!
    Üdv.
  • Jack95
    #712
    jól sikerült szám! Nekem bejön! :)
  • Petka
    #711
    nyútrekk! tőcsedle!
  • SZilaJMaGGoT
    #710
    Valaki nem tudja nekem megmondani, h samplerbe hogy tudom beállítani, h egy sample-t csak addig játszon ameddig nyomva tartom a billentyűt?
  • TheUjoNCBeats
    #709
    Jómagam is zenékkel foglalkozok, sampleres meg looposokkal is.
  • Soundmixerz
    #708
    Mármint más DAW-ban? Úgy lehetséges...

    Így magában nem, mivel egy .dll fájlból áll, ami - valljuk meg őszintén - nem fut magába.

    Szóval nem
  • RYO21
    #707
    Az FL keys programot lehet valahogy használni az FL Studio nélkül?
  • Soundmixerz
    #706
    Hát én ezt egy elég hülye módszerrel szoktam csinálni, de nekem beváltak:

    Fogod az acapellát, beteszed pl. Mixmeisterbe, ott a Playlistbe, és az automatikus master tempo-t 90-ről átírod annyira amennyire kell. Csak arra ügyelj, hogy az acapella elején állj.

    Végül kimented mp3-ba vagy wav-ba, FL-ben kitallózod és kész is.
  • Soundmixerz
    #705
    Mert nem jól csinálod. A következőket kell tenned:

    1. Picit csavard meg a potit, majd tedd vissza az alapértékre.
    2. Az ablak bal felső sarkában van egy kis háromszög. Arra rákattintasz, majd Browse Parameters.
    3. Bal oldalt megjelenik a legördülő listában kiemelve annak az elemnek a neve, amit az elején megcsavartál.
    4. A listában az elem nevére jobb gombbal kattintasz, Create Automation Clip és a playlistben már benne is lesz.

  • Spike93
    #704
    Sziasztok!

    Letöltöttem pár plugint az FL-hez, beraktam normálisan a mappákba feltelepitettem stb és mikor megnyitottam, működtek is viszont mikor jobbgombbal rákattintok valamelyik szabályzóra a pluginon belül, nem jön ki aza sáv amivel többek között az automata klipet lehet beszurni. Eddig két pluginnal probálkoztam (sylenth1, TAL-Bassline) de mind2nél ugyanez a probléma jelentkezett. Mi lehet az oka?
  • Ferrer
    #703
    Sziasztok!
    Azt hogy lehetne megoldani, hogy egy betöltött acapella tempója a project tempójához nyúljon, és úgy is maradjon tempó változatásánál, automatizálásánál? Az Edisonnak hiába adom meg, hogy az acapella mondjuk 90 bpm, és aztán hiába húzom így vissza a playlistbe, nem történik semmi. (Illetve ha változtatok a project BPM-en, akkor ezzel együtt rövidül az acapella is, ez az, amit nem szeretnék..)
  • Soundmixerz
    #702
    Hello!

    Azért nincs semmi, mert a legfelső részben vannak berakva a patternek, és ott felül még az is látható, hogy melyik note hová van rakva a piano rollon belül.
  • edisonae86
    #701
    Hello sziasztok

    Vannak nagyon jó demó számok az fl studio-ban és én megszeretném remixelni. De néhány számnál nem látom a "kottát" azaz a pattern részen nincs semmi. Ez miért van? És meg lehet-e oldani hogy látható legyen?
    Előre is köszönöm a segítséget.

    Ha akarjátok hallgassátok meg néhány zenémet :)

    http://www.youtube.com/user/EDISON001R
  • Soundmixerz
    #700
    Mert?
  • SL
    #699
    erre is 5 év után jönnek rá
  • Soundmixerz
    #698
    Hamarosan jön az FL Studio 9.5, és egy nagy-nagy változás:

    http://www.image-line.com/documents/news.php?entry_id=1275010378

    Én személy szerint megvárom a 10-et, és csak akkor fogok átváltani. ;)
  • Soundmixerz
    #697
    Lehet emberek a hónap zenéjére szavazni:

    http://www.flstudio.hu/szavaz/

    A The Resistance számom is ott van. Kérlek segítsetek nyerni! xD Persze ha nem feltétlenül rám akartok szavazni, akkor a többire is lehet...
  • Soundmixerz
    #696
    Nem értem, pedig a te barátaid között ott vagyok, az én listámban viszont te nem vagy benne :/

    Megyek, utánanézek, hátha megkaptam a mailt.
  • SL
    #695
    már meghallgattam és jól fejlődsz! 1:14-től legjobb :D

    akkor jelölj te be engem :D
  • Soundmixerz
    #694
    A zenémmel foglalkozz, ne a visszaigazolással!

    Egyébként nem...
  • SL
    #693
    nem jött visszaigazolás myspacen?
  • Soundmixerz
    #692
    most már myspacen is megtalálható:

    http://www.myspace.com/soundmixerzmusic
  • Soundmixerz
    #691
    és a számom el is készült:

    http://www.4shared.com/audio/LxXvj4z-/Soundmixerz_-_The_Resistance__.html

    lehet véleményt mondani
  • SL
    #690
    jó akkor újra bejelöllek
  • Soundmixerz
    #689
    nem kaptam semmi olyan levelet, ami azt igazolná h myspacen bejelóltél
  • Soundmixerz
    #688
    Ajánlom is neked, mivel tökéletesen lehet vele a dobot torzítgatni, ill. én még a bassline-hoz is fogom használni, amint egy profibb presetet össze tudok vele dobni ;)
  • Soundmixerz
    #687
    Pontosabban az volt az első teendőm, hogy kijavítsam.
  • SL
    #686
    gyere át ebbe a topikba ne itt offoljunk :D