805
Szerintem az egyik legjobb zenemaker program
  • vajo
    #805
    Elkészítettem FL-be egy zenét :)
    Desert
    Utoljára szerkesztette: vajo, 2015.11.08. 13:14:05
  • TheUjoNCBeats
    #804
    az imigeline-nak van launchpad appja. ahhoz elég ha egy hálózaton van a két eszköz.
  • Ryder159
    #803
    Sziasztok! FL studióhoz kéne valami program, hogy a tabletet használhassam, mintha egy launchpad lenne. Találtam egy ilyet de ha jól látom ez csak wifin keresztül tud csatlakozni. Olyan nincs esetleg, ami USB-n is megy?
  • Jack95
    #802
    ÜDv!
    Egy lyan probléma merült fel, hogy Nexusba nem tudok expansion pack-eket berakni. Vagyishát berakni be tudom, de amikor megnyitnék egy minttát, akkor hibát ír.
    Ezt: The expansion product is unknown. Please contact reFX support. The output has been muted.

    Valaki esetleg valami ötletet tud?

    Előre is köszi
  • Jack95
    #801
    Sziasztok!
    Hip-hop, rap, pop, rnb zenékhez milyen vst-ket érdemes beszerezni?
  • Peetboy
    #800
    Akkor viszont egy drágább hangkártya lenne a megoldás. Mivel 4 magos procival hibátlanul kell szólnia.
    Fel raktam a legújabb Traktor Pro DJ programot, már ahhoz is Core 2 Duo kell, és úgy megfogja a gépemet, hogy mixelésnél meg-meg áll a zene, és mellette böngészni se lehet.
  • Hl1234
    #799
    attól is függ milyen szinten használod, én egy core 2 quadot is kiakasztok
  • Petka
    #798
    8-9
  • Peetboy
    #797
    Melyik verziót 4-5 évvel régebbi FL-t? Mert az nekem is jól ment. De a 9-10 már recseg.
  • Petka
    #796
    Az furcsa, mert én anno egy sima 1.7-es celkával, 1gb rammal gond nélkül használtam.
  • Peetboy
    #795
    Próbáltam és ugyanugy akadozik, recseg, fagyogat. Ezen már nem segít semmi.
  • Petka
    #794
    Próbáld meg ASIO driverrel!
  • Peetboy
    #793
    Nálam az a legfőbb baj, hogy recseg az egész program egy komplett zene lejátszásakor.
    Ehhez 2 magos proci kell? Szerintem egy jobb hangkártya se segítene.
    De létezik egy PCI kártya, ami tele van memóriával, zenészeknek való hangszerboltban lehet venni, vagy neten. A lényege az, hogy régi gyenge gépen is lehet zene programot használni. Csomó pluginokkal együtt. Az ára 100 ezer felett van.
  • Jack95
    #792
    Közben szerencsére sikerült megoldanom. Azért köszi! :)
  • Hl1234
    #791
    régen sokat szívtam én is ezzel, Wrapping Settings nél procesing fülnél "Ensure processor state in plugin callback" - ot kapcsold le ha még mindig rossz kapcsolgasd le fel a dolgokat nekem úgy oldódott meg
  • Jack95
    #790
    Hello! Egy kérdésem lenne!
    Nexus 2-t beüzemeltem, de amikor megpróbálok vele csinálni valamit, elkezdem nyomkodni a zongorát, akkor csak iszonyatosan idegesítő sípolást ad ki, egy kis recsegéssel fűszerezve. Esetleg valaki nem tudja, hogy ezt hogyan oldhatnám meg?
  • Jack95
    #789
    Hello.tudna nekem segíteni valaki a masterelésben???
  • Jack95
    #788
    I miss you ( a legújabb dalom)
  • kovacsekjanosa
    #787
    Köszönet, közben "rájöttem" :)
  • TheUjoNCBeats
    #786
    Projects mappába...vagy tök símán behúzod a mappát fel studioba oldalra
  • kovacsekjanosa
    #785
    Üdv!

    Most kezdek el játszania FL studioval és az lenne a kérdésem, hogy a loopokat hova kell bemásolni amit még pluszba le töltöttem ?
    Előre is köszi, légy vidám
  • Peetboy
    #784
    Egyik alkotásom: Beverly Hills Cop - Theme
  • vajo
    #783
    Egyik unatkozásom
    És a másik. :D
    Harmadik
  • Vaaleen
    #782
    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem: vettem egy focusrite scarlett 2i2 -t egy midi billentyűzettel, majd otthon az előírást követve feltelepítettem annak usb driverét, és összekötöttem. A gép tökéletesen felismeri. ezután az Fl studioban szerettem volna kipróbálni, de hiába kötöm rá a fejhallgatómat egy jack-el, nem ad ki hangot. Az fl megy, de hang nincs. mi lehet ennek az oka? Amit én el tudok képzelni, hogy gyenge teljesítményű a fejhallgatóm,(mert tényleg az) viszont van egy 1.2 -es hangfalrendszerem is, (az is olcsóbb fajta) ő is néma maradt. Tudnátok segíteni, hogy ez hogyan működhet? Előre is köszönöm a segítséget! :)

    Klassz napot minden sg fórumozónak.
    Bálint
  • Peetboy
    #781
    Á köszönöm! Tényleg sikerült. Magyarítás is jó volna a progihoz de nincs.
  • Jack95
    #780
    kis fekete sávban bele van írva, hogy none, vagy 1/6 vagy ilyaesmi. azt állítsd át Cell-re
  • Peetboy
    #779
    A Piano roll - szerkesztésnél, hogy lehet a kockákat (hang hosszúságát) úgy hosszabbítani, hogy az kockánként változzon, ne pedig úgy ahogy húzom az egeret??

    Eddig jó volt, valahogy most átállítódott.
  • Jack95
    #778
    értem, köszi!
  • TheUjoNCBeats
    #777
    a Patterneknél rákattintasz a cin re, majd alul az opcióknál bepipálod a reverse-t :)
  • Jack95
    #776
    És az mit takar? Hogyan tudom azt megcsinálni?
  • TheUjoNCBeats
    #775
    Ez egy tök sima cin, csak reverse elve van ;)
  • Jack95
    #774
    vagy ehhez hasonló, igazából tökmind1 mi, csak ilyen kezdőizé legyen. :)
  • Jack95
    #773
    hello.
    tudna nekem valaki abban segíteni, hogy ilyen kezdő cineket honnan lehetne beszerezni?


    Mint itt 0:18-nál, vagy 1:24.

    Előre is köszi!
  • KicsiBeatS
    #772
    Köszönöm! :) Sikerült megoldanom :)
  • 19910128
    #771
    mert nem az kell autodetectedre kell kattintani és ott kiválasztani az utolsó előttit és a project tempójával lesz azonos
  • KicsiBeatS
    #770
    A bar változik,de a tempója akkor is ugyanolyan marad :O
  • dfghj
    #769
    ezt spoilerba kelet volna
  • dfghj
    #768
    audioz.info
  • dfghj
    #767
    a sample editorba time stretching fülnél a time potmternél jobgombal tudod fixálni hány bar hoszúságú legyen az audió fájl
  • KicsiBeatS
    #766
    Heló!Azt szeretném kérdezni,hogy az miért van hogy ha az FL-be behúzom az acapellát,és változtatom a BPM-et,akkor nem változik a tempója?Ugyanolyan gyorsan szól 80BPM-en mint 130-on.....