307
  • winnie
    #146
    rtl: 2700 - lol:) tv2?
  • Dynamic
    #145
    Aszongya, darabonként 2700 Ft-ért lehetett letölteni a cuccot.LOL...Biztos...:D
  • blackeagle
    #144
    Most mondták az rtl-en. Amatörök voltak ,ennyi
  • blackeagle
    #143
    Jöhetnek , most döglött meg a vinyóm ,ha találnak rajta valamit még meg is köszönöm.
  • gobelin
    #142
    neked előre szólnak, ha jönnek hozzád igaz?
  • CalebJoe
    #141
    Szerintem fontosabb nekik, hogy lebuktatták a forrásokat.
    Meg gondolom több száz vagy ezer embert csak nem keresnek meg.
  • Cormoran
    #140
    sztem már jöttek volna, ha akartak volna.

    ma benn lesz a TV-ben is este.
    Csak a hülye hagyja ezek után a dolgait elöl...
  • Demon Eyes Kyo
    #139
    az nem pár nap lesz :-)
  • cSuwwi
    #138
    miértis?
    összepakolod az illegális cuccost, és átviszed egy net nélküli ismerőshöz pár napra megőrzésre.

    ha ki is mennek a zsaruk, hát vigyék amit találnak.
  • Demon Eyes Kyo
    #137
    Miért is? :)

    Egyébként pedig nem myfusion hanem mindfusion.
  • Demon Eyes Kyo
    #136
    szerinted a money nem scene tag?
  • winnie
    #135
    miért?
  • Unreal1942
    #134
    Igencsak izgul6 mindenki akinek számítógépe van (90%) és rendszeresen használja is.
  • skorpio7
    #133
    Na most igencsak izgulhat az, aki az INSANE fizetős ftp-nek volt a tagja.
  • Unreal1942
    #132
    Szélmalomharc ez mindkét részről!

  • artschi
    #131
    mmint a fent leírt 3-on kívül?
  • artschi
    #130
    lehet tudni, hogy kiket kaptak el?
  • arty
    #129
    minőségibb szolgáltatás a pénzedért? az smsweb meg a minőségi szolgáltatás hol találkoznak ? :D

    más munkáján nyerészkedő senkiházik ... remélem jol seggbek*rják mindet :(
  • z5oTtu
    #128
    En ugy latom, hogy a szegeny orszagokban megy a warez leginkabb. Kina Ukrajna Brazilia Hungary stb,.
    Ha nem lenne ez az orszag is ilyen szegeny akkor sokkal kevesebben warltos accountokat. Az allam bacsinak kell a megoldast megkeresnie.
  • winnie
    #127
    vissza a kommunizmust? azért ne.
  • CalebJoe
    #126
    insane, dakota, myfusion ezek tényleg lebuktak?
    és az elófizetőknek van okuk félni?
  • tudatlanka
    #125
    Én a helyetekben nem vitatkoznék mit miért meddig hanem ha valaki innen fenn volt valamelyiken akkor az ftp miket loggolhatott??????És az alapján kihez és hova jutnak el.......
  • _Vegeta_
    #124
    A scene csapatok nfojaba aligha van.
    max a release groupok nfojaban. :)
  • Demon Eyes Kyo
    #123
    Akkor nem menne ilyen jól a szgép boltoknak :-)
  • Jimmyke
    #122
    Nem hiszem csak álmodozok. :) Minyá beírom az aláírásomba hogy "Vesszen a profitorientált világ!!!"
  • RelakSfromhome
    #121
    Ja, én is ezen agyaltam egyszer kb fél percig (), hogy mi lenne, ha nem lenne hirtelen warez? Megszűnne a konkurrencia, ami ingyér adja a gamét, szal lehet többért adni, amennyiben a szomszéd kiadót már sikeresen megfolytották
  • Demon Eyes Kyo
    #120
    Igen, szóval ne csodálkozzanak ha nem veszik meg hanem letöltik. Egyébként a scene csapatok nfo-jában is ottvan, hogy ha tetszett vegyed meg és én is ezt mondom. Én egy játékot vettem, az ak vs. dr-t, de annyira rövid volt, hogy el is adtam, valszeg többet sem fogok játékot venni.
  • Demon Eyes Kyo
    #119
    Ismerős, egyébként wint és office-t lehet a suli miatt szerezni (campus program v. mi), de cad-et és a többit nem. Szóval elég nevetséges.
  • Cat #118
    te komolyan azt hiszed, hogy olcsobban adnák ha nem lenne kalozkodás? a kiadók a profitmaximalizálásra törekszenek, kiszámolják az optimumot, ahol még ugyan ellopnak párat, de sokan megveszik. A keresztfinanszirozás sokkal inkább a játékok között müxik, tehát 1 piaci siker 3-4 bukást simán eltart, erre törekszenek.
  • RelakSfromhome
    #117
    Ja, amíg a játékfejlesztők ferrárival járnak (legalábbis a jenkik), addig kussdepofabe...
  • NEXUS6
    #116
    hahó
  • Demon Eyes Kyo
    #115
    Az áfa az államnak megy, a mobilcég adót fizet,stb.. warezszervernél senki sem fizet adót, csak a netszolgáltató :>
  • Jimmyke
    #114
    Szerintem meg azért (is) olyan drágák az eredeti játékok, mert ezzel akarják behozni a szoftverkalózkodás okozta hátrányt. Nem hogy adnák olcsóbban (Egy HL2 Collectors edition gyártási költségei <2e ft nagykereskedőknek és erre 20e), így is jutnának haszonhoz...
  • RelakSfromhome
    #113
    Ebben a hl2-es szivatásban felnéztem a steampowered-re. Ott verte a nyálát a burzsuly amcsi, hogy miért érdekes, hogy utána megvetted, előtte elloptad, szóval bűnös vagy. Nameg hogy elmész a boltba, lenyúlsz egy csokit, ízlik, majd visszamész, kifizeted, az milyen lenne? No comment.

    Mellesleg olyanok is vannak ugye, akik azt mondják, hogy ha nincs rá pénzed, ne használd. Napersze. És a sulival mi a helyzet? A géptermek folyamatosan foglaltak, vagy nincs fönt a program, ami kell. Nekünk csak a főiskolához kellett egy windows, office, Delphi, C++Builder, pascal, c, c++, java, rational rose, oracle, orCAD, meg a faxomtuggyami. Kiváncsi lennék, ez hány millió, mert a tanerő szerint csak a Rational Rose védelme 20millába kerül példányonként, plusz a progi ára. Namost annyit a 20millás védelemről, hogy a félév kezdete után nem sokkal már mindenkinek meg volt otthon a cucc...
  • Macc
    #112
    NFS Underground... ja aztan a szuper leultetett auto kereke meg atmaszik a motorhazteton, bocsi, de ennyiert ez gaz...
  • Demon Eyes Kyo
    #111
    Az EA játékok árai is nevetségesek.
  • Macc
    #110
    Ja mar ertem. Nekem mazlim van, alapbol USB-s a billem es egerem.
  • Macc
    #109
    "Én is megzakkantam, amikor a frissen megvásárólt online játék opciós gáméval nem tudtam az ubisopsz szájtjára menni.

    Azannyát de gyors ez a moderátor!
    Kiskomám neked meddig tart a munkaidőd?

    Szal azóta letöltöttem egy freeware anyagot, mindenki ezt használja.

    Szal ez is egy pofátlanság. Kiadnak egy félkész anyagot, moddolási opcióval, majd a lekes amatőrök befejezik ingyen.

    A I-war2 tipikusan ilyen játék volt. a kvékekről dúmokról nem is beszélve!!!!"

    vigyazz NEXUS6 kitorolnek:))))
  • Yv@n
    #108
    Játszottál halo-t xboxon pl? Én igen, pc-s verzió előtt, hát számomra az nem megfelelő, namost ha tele aggatom billentyűzettel egérrel, stb, ami kell ahhoz, hogy jól el irányítgassam, akkor lassan ott tartok, hogy már oprendszert is tehetek rá, és lassan kész a pc.
  • NEXUS6
    #107
    Én is megzakkantam, amikor a frissen megvásárólt online játék opciós gáméval nem tudtam az ubisopsz szájtjára menni.

    Azannyát de gyors ez a moderátor!
    Kiskomám neked meddig tart a munkaidőd?

    Szal azóta letöltöttem egy freeware anyagot, mindenki ezt használja.

    Szal ez is egy pofátlanság. Kiadnak egy félkész anyagot, moddolási opcióval, majd a lekes amatőrök befejezik ingyen.

    A I-war2 tipikusan ilyen játék volt. a kvékekről dúmokról nem is beszélve!!!!