307
  • Bandee1987
    #186
    Akkor úgy mondom, hogy nincs bizonyíték arra, hogy te ezt magáncélú felhasználáson kívül bármire is használtad volna...(tudom, hogy nem helyben nézik meg, hisz akik zsaruk eljönnek ide, hát, enyhén szólva, nem értenek a géphez, csak visznek amit látnak)
  • tudatlanka
    #185
    #179képes vagyok
    de kérdezd meg az ASVA-t erről teljesen más a véleménye.....
  • Demon Eyes Kyo
    #184
    De ők nem helyben nézik meg hanem elviszik, szóval te ott bizonygathatod az igazad.
  • Bandee1987
    #183
    tudod, mi a vicces helyzet? Pl. mielőtt elviszik a gépedet, te ezt időben megtudod, és kiszeded a winchestert belőle, a "szakértő" meg elhűlve nézi, hogy hiába minden, ha nincs a gépben vinyó...
  • Bandee1987
    #182
    hiszen te csak magáncélú másolatot készitettél, nem árultad senkinek pénzért ezeket a filmeket..
  • Demon Eyes Kyo
    #181
    Igen, de attól még elviszik, mert majd náluk elemzik, szóval vicces az eljárás.
  • Bandee1987
    #180
    igy pl. hiába van a gépeden mondjuk 100 gigányi film, ha ezenkívül minden program legális a gépeden...
  • Demon Eyes Kyo
    #179
    Igen, a program letöltés az gáz, de dvd már nem.
  • Demon Eyes Kyo
    #178
    Értelmes válaszra is képes vagy?
  • Bandee1987
    #177
    most ez nem teljesen világos, hogy mi legális, mi illegális, ezért itt egy link:
    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=9666
    Érdemes elolvasni az egészet...
    Pl. az érdekes, hogy ha letöltünk egy filmet a netről azért nem büntethetnek, a szoftverek megitélése viszont teljesen más kategóriába esik...
  • tudatlanka
    #176
    Mi van fiuk öregszetek??????
    Az új game már nem igazán tetszik hozzá teszen én nagyon leragadtam az első unreal tournamentnél igaz annak méf feilingje különösen a magyar szinkronnal....
    Mondjuk az is igaz hogy a szoftvereim is legálisak.....
  • Bandee1987
    #175
    soha...asszem nemrég a fifa 97-et tették ki a honlapukra ingyé...na most akkor kiszámolhatod, hogy pl. a fifa 2005-öt 2012-ben láthatjuk viszont ingyen :)
  • Demon Eyes Kyo
    #174
    Már nem tetszik, 1 évig én is nyomtam. Akkor még 12e volt, ha akkor adták volna 4e-ért megveszem. Volt mostanában egy játék aminek megjelent a 2. része és ezért az első részt ingyenessé tették. Ezt vajon az EA-tól mikor fogjuk látni?

    A tv-ben a faszi azt mondta, hogy természetes személyek letölthetik a dolgokat ha nem terjesztik. Természetes személy=magánszemély?
  • Bandee1987
    #173
    pedig nem is utálom az autós/szimulátoros játékokat...
  • Bandee1987
    #172
    Én nem ezt akartam mondani. Számomra a tetszik szó azt a játékot jelenti, amit szivesen megvennék eredetiben, mert imádom. Én sem vennék meg mindenféle lószar gémet, és nem követem a "divatot". Pl. mostanság nagyon felkapott lett az nfsu2. Egész osztályban mindenki erről beszél, hogy "hű de májer kocsit állitottam össze" meg még faszomtuggya mi. Őszintén megmondom: engem egyáltalán nem érdekel, nem izgat az nfsu2, és soha nem is fogom megvenni vagy letölteni. Anno az nfs 2-t szerettem, de a mostani nfs részek nem jönnek be...
  • Garfield
    #171
    "huzat", rövid "u"-val.
  • Bandee1987
    #170
    Lehet, hogy 2 éves a Bf42, de érdekes módon még mindig népszerű, még mindig zajlanak Bf bajnokságok, még mindig elég sok szerver, és elég sok klán van. Vajon miért??? Azért mert népszerű a game (sztem is király, bár én már bfv párti vok, majd megláttyuk milyen lessz a bf2, de sztem kurva jó lessz), az, hogy neked nem teccik, az a te véleményed. Pl. a cs-t nagyon sokan imádják pedig asse tegnap jött ki.
  • Garfield
    #169
    Hagyjuk már Nyugat-Európát.

    Nem azt a játékot kellene megvenni, ami tetszik, hanem ami igazán kell.
    Miért kellene minden játékot megvenni, ami az NForce-on megjelenik? Mert az a trendi? Égés lenne a szomszéd Pistike előtt, aki már nyomja?

    Az utolsó pár játék, ami érdekelt, az UT2004 és a Ground Control 2, meg esetleg a 18 wheels: Pedal to the metal. Ennyi. A Doom3, a HL2 meg a többi játék úgy elment mellettem, mint a húzat. Még csak késztetést sem éreztem a letöltésükre.
  • Demon Eyes Kyo
    #168
    Már nem játszok vele, mert nem köt le. A BF42-ért pedig max akkor fizetnék érte ha olyat lett volna alapból, mint a forgotten hope kieg.
  • Bandee1987
    #167
    1000 ft-ért? Én ugyanugy 4-5 rongyért elmennék megvenni, mert nekem megérné kiadni ezt az összeget a bfv-ért. De amig 12 az ára, adddig annyit nem adok ki egy játékra sem, bármennyira is jó.
  • Bandee1987
    #166
    Mármint a fateromnak a fizetése, hisz én még tanuló vagyok :)
  • Demon Eyes Kyo
    #165
    Röhögjenek ki, attól ő még nem lesz több. De ha megveszi és nem jön be a játék akkor sem fogja bevallani.

    1000 Ft-ért megvenném a bfv-t, de 4-et (bf42) egy 2 éves játékért nem adok ki.
  • Bandee1987
    #164
    itt nem a mentalitással van a baj, hanem azzal, hogy nem 200-250 ezer forintnál kezdőik Magyarországon az átlagfizetés...Mer akkor nem lenne gond az árakkal. Ott van Németország, Hollandia, stb: Azokból a pénzekből, amit ott keresnek, normálisan meg tudják venni, mindenfajta nehézség nélkül a játékokat. Ha nekem is annyi lenne a fizetésem, mint azoknak, lefogadom, hogy megvenném a boltban azt a játékot, ami teccik...
  • Garfield
    #163
    "Van, aki megvan."

    Van, akinek megvan a lóvé.
  • Garfield
    #162
    Van, aki megvan.

    De te legalább megveszed akkor, amikor 4 rugóba kerül. Más még erre sem hajlandó, még akkor sem, ha tetszik neki a játék.
  • Bandee1987
    #161
    És mikor is jelent meg a game? Márciusban...
    Fogadok, jövő év áprilisig/májusig biztos nem megy le az ára, csakhogy akkor meg jön a BF 2
  • Garfield
    #160
    Aki 12 rugóért nem vesz meg egy alap játékot, az egy felturbózottat sem fog.
    Mindenki csak az áron siránkozott, rajtad kívül senkiben sem merült föl az ár/érték arányon való elgondolás.

    Szerencsére ebben az országban van még olyan netes fórum, ahol sokszor nem az a legnagyobb gond, hogy "mikor jön már ki warezbe'", hanem hogy az előrendelést mikor teljesíti a bolt és mié' késik annyit a szemét bolt.

    Egy ilyen témát ott kiröhögnének.

    Nem, mielőtt valaki lemenne alacsonyabb színvonalra, nem milliomos csemeték elit fórumáról van szó. Csak kicsit más a mentalitás.
  • Bandee1987
    #159
    Ezzel nem értek 1et. Én pl. imádtam a Bf42-t, amikor lement az ára 4 rugóra, AZONNAL rohantam a boltba megvenni. De amíg a Bf Vietnam még mindig 11-12 rongyba kerül...Nincs nekem 11 rongyom erre a játékra...ahogy sztem a diákok többségének sem.
  • winnie
    #158
    nem lesz sem aktívban, sem fókuszban? ehh. akkor csak holnap röhögünk...
  • winnie
    #157
    vazz, de mindkettő azon van kiakadva, hogy magyarországon még meg nem jelent filmek és zenék? és szoftverek? azok mind megjelentek? mintha a net határokhoz lenne kötve...
  • Yv@n
    #156
    "Arról megy a nyálverés, hogy miért 12 rugó a játék"

    Ha megfigyelted erről nem problémáztam, elfogadom hogy annyi, fizetésünk meg szar, és ennek megfelelően könnyen meg lehet számolni, hogy mennyi játékot veszek meg, ettől függetlenül a kínálatot hiányolom, illetve nehezményezem hogy a dzsunka fapados szart adják annyiért amennyiért a kézikönyves változatot illene...
  • Dynamic
    #155
    TV2-n most volt, ott nem mondtak árat:)
    De az rtl 2700/db-on még mindig röhögök:)
  • Garfield
    #154
    Még csak nem is azzal van a baj, hogy letölti és játszik a warezzel, hanem azzal, hogy akkor sem veszi meg ha tetszik.

    Magyarországon süket duma az, hogy a játékok drágák, majd ha 1000 forint lesz (normális az olyan, aki ilyeneket mond???), akkor megveszi.
    Túrót. Akkor sem fogja megvenni, mert pénzt kell adni érte, de ő ingyenesen hozzájuthat az internetről.
  • akyyy
    #153
    és még olaszországban strikolnak LOL
  • Demon Eyes Kyo
    #152
    Demo tetszik, megveszem, kiderül, hogy szar -> kidobott 12 Ft. Utána talán nem akarok több játékot venni. A demo nem mindig mérvadó.
  • blackeagle
    #151
    "Mellesleg aki szerint egy játék túl drága," drága is. A duron 1.6 -om olcsóbb volt ,pedig abba is van tudás és munka. Nem utolsó sorban pedig sufniba nem lehet előállítani ,nem kevés pénz kell a gyártósorhoz. Na mind1 , a lényeg hogy drága.
  • RpPRO
    #150
    "Ja, amíg a játékfejlesztők ferrárival járnak (legalábbis a jenkik), addig kussdepofabe..."

    Tessek, adva van a lehetoseg, h Te is ferrarival jarj, fejlessz jo jatekot, addig kussdepofabe...
  • Demon Eyes Kyo
    #149
    Vagy valamelyik elkapott dvd díler gépén találtak 1-2 ftp-t.
  • Garfield
    #148
    viszont annyira nem tartják piacnak az országot, hogy egy nyűves Collectors edition-t forgalomba hozzanak...ez szerintem erős ellentét.

    Ez a gondolat is.

    Arról megy a nyálverés, hogy miért 12 rugó a játék erre te meg a normálisnál drágább Collector's Edition-öket hiányolod? Na ne...

    Mellesleg aki szerint egy játék túl drága, azon is elgondolkodhatna, hogy miért érez kényszert arra, hogy megvegye mind. Ha meg csak egy-két igazán érdekeset, akkor miről is van szó?
  • Dynamic
    #147
    ...akkor már majdnem mindegy, ha pistike megveszi a boltban.Ennyit a híradók pontos informálásáról.