9022
Far Cry 2
  • Dugo999
    #5159
    :P
  • Adam II
    #5158
    Ocsmány
  • Dugo999
    #5157
  • Facek
    #5156
    valamelyik fülnél ott van hogy mik kellenek egy érvényes multiplayer pályához. valamit nem raktál be, ami kéne, és azért írja ki ezt.
  • Sland
    #5155
    Az nagy gáz, hogy ha mindkét haverom halott?:D
    Mivel nem volt nálam két alkalommal sem gyógyszer ezért fejbe kellett h lőjem Ferencet is, meg egy öreg bajszos fickót. Így most egy spanom sincs.
    Cinkes, mi?:D
  • zeoos
    #5154
    ja (!?) az előzőt is neked írtam :)
    a gombkiosztásokat a szokott módon tudod megnézni a beállításoknál
    5 - térkép (térképnagyítás, ha közben megnyomod a R-gombot
    E - általános akció (beszállás, felvétel, használat ... stb)
    F5 - gyorsmentés
    ha a fegyvered beragad R gomb a javításhoz
    busszal utazás (több térképet találsz az állomáson) zöldből mész pirosba
    javítás a motor felől közelítve E gomb (homokfutón, csónakban hátul van a motor)

    valójában tök egyszerű a kezelése ... majd megszokod

    ha csinálni kell valamit (kinyitni, beszélgetni, lefeküdni alukálni) ... mind-mind E gomb
  • Adam II
    #5153
    Az APR utolsó küldijéről van szó. Ezt lehyagytam, szóval ha nem jársz még itt ne olvasd el.
  • Cat 02 #5152
    Nekem is meghalnak. Próbáld először magadat megöletni, hátha.
  • Adam II
    #5151
    Ha valaki már itt jár kérem válaszoljon:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miután megöltem Dr. Gakumbát a vízesésnél Reuben felhívott, hogy találkozzak vele. Tájékoztatott, hogy miután elvégeztem a piszkos munkát az APR ki akar nyírni engem a civileket Palában illetve a haverjaimat és nekem döntenem kell kiket mentsek meg. Én először a haverokat választottam de egyszerűen képtelenség őket megmenteni mert olyan könnyen meghalnak az ellen meg csak jön megállás nélkül. Arra már rájöttem, hogy itt csak úgy lehet továbblépni ha hagyom magam "meghalni" de mi értelme a haverokat választani ha úgy is meghalnak? Ha meg a civileket választom ők legalább megmenekülnek de a haverok szintén odavesznek. Van valami módja, hogy életben maradjanak esetleg később még lehet velük találkozni? A statisztika menü alatt az van írva, hogy sorsukra hagytam őket nem az, hogy meghaltak de a buddiesnál meg ki vannak hőzva.
  • zeoos
    #5150
    a játék elején csak végigvezet a kezelés funkciókon egy amolyan kis bevezető pályarészen .... csináld amit a gép kiír (tudod: ilyen gomd, olyan gomd, ezt csináld, azt csináld)
    később kitágul a tér és az egész térképen kell öszevissza mászkálva fő, illetve mellék-küldetéseket csinálni
    van egy harmadik fajta feladat is ... mivel maláriás vagy a játékban, szükséged lesz folyamatosan gyógyszerre, amit külön küldetésben tudsz megszerezni
    fő feladat - kék
    másodlagos küldetés - piros
    gyógyszer ügy sárga (jelölésüek)
    alapvetően két egymással szembenálló csoportnal fogsz segíteni elintézni piszkos ügyeiket (hol ennek, hol annak)

    áááááá ... nagyon sokat kellene itt dumálnom a kezdeti lépésekhez, szerintem olvass kicsit vissza .... sok felmerülő kérdésedre találsz megoldást
  • zeoos
    #5149
    rozsomák? ... azaz wolverin? ... avagy torkosborz :)

    hékás az nem afrikai állat, viszont nagyon bizarr kis jószág (használom máshol a wolverin nick nevet)
  • MORO67
    #5148
    Sziasztok segitemétek most kezdtem a játékot és a tájoló az elején odairányit egy sárga kocsihoz de ott nemtudom mit kell csinálni segitenétek???Elöreis köszi
  • zeoos
    #5147
    kukker úgy jön elő, ha a térképet tartjuk a kezünkben és akkor jobb egér

    térkép nagyítása "R" gomb

    lámpa: "G" gomb

    jó-jó !!! ne torkoljatok le, az éppen most kezdők segítségére írtam
  • chooselee
    #5146
    Rozsomák lesz benne... :D
  • zeoos
    #5145
    most még csak zebra, gazella, gnu és pár kecske képviseli a négylábúak táborát ... nahh meg "SAKÁL" (akik ugye mi magunk vagyunk a játékban)
  • zeoos
    #5144
    Lesz majd ragadotó a FarCry2-ben:
    Korábban Patrick Redding az első letölthető extra tartalmakról is nyilatkozott. Állítása szerint később ragadozó állatok is az utunkba kerülhetnek, akik simán az életünkre is törhetnek. Redding arról nem beszélt, hogy pontosan milyen vadakról van szó, ám az afrikai szavanna királya, az oroszlán tuti benne lesz.
  • zeoos
    #5143
    ASUS ENGTX 280/HTDP/1 GB DDR3 RAM ..... 114.599,- Ft
    (digitalTREND Számítástechnika)
    de ha nem ragaszkodsz a legjobb kivitelhez, biztos találsz ASUS-on kívül is más gyártót olcsóbban
  • zeoos
    #5142
    van itt is minden, mi szem szájnak inegere, csak mint az általad említett stalkerban, itt is anyagiak kellenek hozzá (itt gyémánt a lé) és itt is lehet fejleszteni, hogy ne ragadjon be állandóan
    amúgy látványra is van különdbség ... egy alapfegyver ütött/kopott/rozsdás szar, a tunning viszont zsírkutya
  • chooselee
    #5141
    Nem is néztem még... :) THX
  • zeoos
    #5140
    "F5" - gyorsmentés
  • zeoos
    #5139
    ennek a játéknak nincs bődületes gépigénye
    amúgy nvidia dolgában a 280-as széria most a legjobb (9800 már a múlt)
    nézz utána megfelelő oldalakon
  • chooselee
    #5138
    Igen,csak a korlátról rafkós és ha leesel tényleg meghalsz...egyszer bekaptam.Aztán mehettem megint irtani...
  • Cat 02 #5137
    Nem kompatibilis 1 játékmóddal se.
  • Borg
    #5136
    Egyébként a térkép peremén a sivatagos részeken is érdemes végigspeedelni valami járművel, lehet egy pár diamondot találni :)
  • Amigoss
    #5135
    Itt a kép
  • Amigoss
    #5134
    Sziasztok!:)
    Akarok map editorral mapot csinálni de,mikor kész és el akarom menteni mindíg ezt írja ki.Pedig beletettem mindent spawn pont stb.Ha vkinek sikerült írjon lécci!
  • Cat 02 #5133
    Képet a helyről. De ha magasan van állj oda autóval.
  • zeoos
    #5132
    a vagon tetején lévő táskához nem a zil-ről kell felmászni, hanem a mellette lévő három olajtároló középső silójáról kell átugrani
  • zeoos
    #5131
    előző válaszokban kaptál segítséget a gyémántok felderítéséről

    most csak szólok, hogy a gyémántokat tartalmazó táska néha elég szopatós helyen van (háztető, bedeszkázott helységben, vagy bemélyedésben, esetleg valami magas jármű tetején)
    mindig van valami megoldás, csak meg kell keresni a helyes utat
    a deszkázatot egyszerűen verd szét a macsétáddal, a magasabb pontokat legegyszerübben úgy érheted el, ha odaállsz a járgányoddal és arról ugrasz át, a magasabb pontok általában egy szomszédos akármiről átugorva kűzdhető le, de használhatod akár a sárkányrepülőt is, ami a szomszédos hegyen van (már ahhol)
    gyémántok a pálya egész területén vannak, még a térkép legszélén autózva is találhatsz jópárat, csak folyamatosan figyeld a gps lámpáját
  • chooselee
    #5130
    Igen, küldetésekkel is lehet gyémántot szerezni,de szerintem csak azokkal, amiket a két főmufti ad.
    Barmi: Ahogy a képen állsz elvileg jobbra van a legalacsonyabb része,odazargatsz egy jeep-el és rámászol.Így feljutsz rá könnyen.
    Egy részen találtam én egy táskát egy vagon tetején,de nem tudtam rá felmenni,mert a zil felrobbant...pech.Jeep szerintem ahhoz meg túl alacsony lenne.Majd legközelebb..
  • TaRka0107
    #5129
    A geforce 9600as a legújabb videokártya? pls válaszoljon valaki aki zseni ilyen téren:D És az kb mennyibe kerül vagy egy olyan videokártya mennyibe kerül ami elviszi ezt a játékot maxon "jó" fpssel:D
  • Borg
    #5128
    Én arra tippelnék, hogy a railyardon van platós zil, és arról fel tudsz ugrálni.
  • Borg
    #5127
    A főküldik sokszor 10-et, vagy még többet is adnak.
  • Borg
    #5126
    mac10-et a pisztolyok helyére rakja?
  • chooselee
    #5125
    A kapott/szerzett fegyvereket is el lehet raktározni?
  • Magh
    #5124
    Még valami. Vettem pár upgradet, ezek automatikusan felkerülnek a raktár fegyvereire?
  • barmi
    #5123
    Erről a kőről ami velem szemben van hogy tudom megszerezni a táskát mert egyik oldaláról sem lehet feljutni rá pedig elvileg enneek a kőnek a tetején van :(



  • Ron Ragm
    #5122
    Vaslaki erősítsen meg hogy gyémántokat nem csak keresgéléssel lehet szerezni hanem küldetéssel is. Elég jó a játék de baromi fárasztó folyton a táskákat hajkurászni (főleg ha utána csak egy darab van bennük)
  • Magh
    #5121
    Most lecseréltem a sidearmot MAC 10-re, na ez viszont valami brutális. Közelre és kisebb távolságokra tűpontos sorozatokat ereget és simán megöl bárkit, ehhez képest a könnyűgéppuska vagy az eddigi gépkarabélyok ócskavasak :) Direkt nem sniper vonalon indulok el, STALKER-ben is folyton megvettem az elején a Vintar-t aztán mást nem is használtam, pedig nem 1-szer vittem végig. Valami durva golyószóró akad itt is?
  • chooselee
    #5120
    Rossz helyen nézed.A zöld nyil a térképen te vagy,az mindig zöld.A gyémántokat a GPS antennáján kell figyelni, ott villog egy zöld lámpa. Minél közelebb van annál gyorsabban villog,ha nagyon közel vagy akkor folyamatosan ég. Amúgy a gyémántok kofferekben vannak,ha közel vagy pulzáló hangot hallasz majd.