9022
Far Cry 2
  • LackoMester
    #5202
    szerintem a legjobbak a bérgyilkos küldetések...belopózol azt kinyirod,igaz volt amikor rommá löttem 1 bádog falut,mire meglett a célszemély....birom nagyon:-)
  • Cat 02 #5201
    Szerintem 2.
  • lalakov
    #5200
    Ne a buszokat nézd, van ott négy tábla, azon jelzi hová visz egy-egy busz. Rákattintasz arra amerre menni akarsz és már ott is vagy.
  • lalakov
    #5199
    A Goka Falls-nál(jobb felső négyzet), a "k" betű felettihez, hogy jutottál fel? Körbejártam az egész hegyet, de nem tudtam feljutni rá.
  • Cat 02 #5198
    Bal alsó sarokban Barom kedvenc safehousa :o
  • tboy01
    #5197
    Csináltam egy térképet, hogy könnyebb legyen megkeresni a gyémántokat

  • SeanJRRussel
    #5196
    voltam a buszmegnél de ott csak ronscok vannak.Amúgy ott lehet másik mapokra átjutni?Vki tudja h hány map van?
  • timantes
    #5195
    huh anyám de ronda...
  • timantes
    #5194
    Super Mario Bros 3 sokkal , de sokkal izgalmasabb és jobb játék lett mint ez. Mivel nem nagyon hiszem hogy 10-15 év múlva ezt is előfogjuk venni , azt meg 50 év múlva is elővesszük, mert jó lett.
  • davech
    #5193
    üdv!
    valaki tolja HD 4870 512 DDR5 ős videókarival? Megy full grafikán? 1920x1200? 60fps? kösz
  • Encore
    #5192
    Magasabb nehézségi szinten kell nyomni, ez easy-n iszonyat könnyű. A konvoj igaz hogy köröz, de látod, hogy így is sokaknak gondot okoz, mi lenne ha nem lehetne előre kiszámítani az útvonalát? A fejlesztők mindig az aktuális játékostársadalomhoz igazítják a játékmenetet és mint az megfigyelhető a játékok kicsit butulnak, a gynegébb playerek miatt, ez van.
  • Rodman6
    #5191
    Szerintem elég gáz hogy a konvoj körbe-körbe mozog. Legalább lenne valami uticéljuk és meg kellene gátolni hogy odaérjenek. (bár csak easy szinten nyomom, de a többiben sem különb szerintem) Sajnos a mai játékok zöme csak a grafikára hajaz, játékmenetben néha a 80-as évek végét súrolja. (Pl Assassins Creed) Néha úgyérzem - egyenlő szinten van a kihívás a Super Mario Bros 3-al.
  • tboy01
    #5190
    Én zillel mentem oda, arról simán fel lehet szedni.
  • Encore
    #5189
    A konvojos küldetések ilyenek elvégre mozgó konvojt kell elkapnod, de figyeld a térképet hogy merre mozognak és kerülj eléjük. Sok ilyen küldetést lehet felvenni, de ezek mellékküldetések, ha utálod akkor vegyél fel másnál küldetéseket.
  • zeoos
    #5188
    látom nagyon dilettáns módon állsz a kérdéshez (nem gond, majd belejössz egyszer)
    videókártya driver tök mindegy, hogy milyen nyelvű ... a lényeg, hogy lehetőleg a legfrissebb verziójú legyen (illik időnként frissíteni)
    arra mindig figyelj, hogy az operációs rendszerednek és a videókártyádnak megfelelő verziót szedd le és a bétákat szerintem hagyd a fenébe
    (béta verzió: még csak próbaszerűen kiadott dolog ... ha vársz egy kicsit és kijavítják a "gyermekbetegségeit" kijön majd normálba is)
  • zeoos
    #5187
    háááát (?!) ... neked sem lennék a szomszédod
  • 50cent911
    #5186
    nekem 8.7,szerintem is hagyom inkább minden játék fut tök jól nincs kedvem most szenvedni!
  • macleody
    #5185
    XP-d van vagy Vistád? De ha megy rendesen szerintem hagyd a fenébe. Az előző drivert teljesen le kell pucolni. Nekem még a 8.8-as van és semmi gond vele.
  • 50cent911
    #5184
    és ezt hol tudom letölteni magyar nyelven?
  • macleody
    #5183
    Attól még lehet régi a driver. Töltsd le a 8.10-es catalystot.
  • 50cent911
    #5182
    hát most vettem vadi uj gépet,hd 4850es-em van!
  • macleody
    #5181
    Mert régi a videókártya drivered?
  • 50cent911
    #5180
    helo,felraktam ma a játékot és inditás előtt ezt irja ki:your video card drivers are too old,please update them!ezt mér irja ki?
  • abalogh
    #5178
    Azt szeretném megkérdezni, hogy másoknál előfordul a játékban ,hogy ahol egyszer már megöltél mindenkit és ugyanoda visszamész akkor újra vannak ott?
    Lehet ez ellen tenni valamit? példáúl nehézségi szintől függő?
  • Bokafix2
    #5177
    Bizonyos küldetésektől fel tudnék robbanni!! Olyan mértékű dilettantizmusról árulkodik az ilyesmi, hogy ki se lehet mondani? Milyen dolog az kérem szépen, hogy a célpont, amit meg kell semmisíteni állandóan megy össze-vissza. Vagy néha körpályán körbe-körbe.
    Sokszor már majd belerúgtam a gépbe, mert sosem tudtam elcsípni az átkozott célpontot. Próbáltam kocsival üldözni, de mindig gyorsabb volt. Mindig csak mentem utána, de sose kaptam el.
    Próbáltam elé vágni, de kikanyarodott és így ez se sikerült. Szal, tizen-huszon akárhanyadszorra tudtam egy ilyen mozgó célpontos küldetést, nagy nehezen megcsinálni. Az egerem ki kellett utána csavarni, mert olyan ázott lett az izzadt kezemtől.
    Ha egy npc mégegyszer ilyen küldetést bíz rám eskü, hogy ledurrantom.
  • Rage47
    #5176
    milyen vid karid van?
  • Mr_no_NaMe
    #5175
    Ahhoz képest, hogy mennyire le van butítva elég szép.
  • Maxtreme
    #5174
    Király.. és mit csináljunk vele?
  • TaRka0107
    #5172


  • Dugo999
    #5170
    köszi
  • Harry Seldon
    #5169
    A benchmark progin keresztül tudod behívni.
  • pirosBoci
    #5168
    passsz:/egyik haverom találta én 82% elakadtam mert bebugolt a játék
  • Harry Seldon
    #5167
    Mentsd el így, ne foglalkozz vele, aztán küldd át a mail címemre, mert ezt csak élesben lehet kinyomozni.
  • Dugo999
    #5166
    még egy kérdés:D ha felveszek videot.... num 8 talán "Recording playback" amit kapok filet azzzal mit lehet kezedeni??
  • Gunner
    #5165
    most találtam meg én is, de nem nagyon izgatott fel, inkább hangtompitos mp5 :D
  • BiG G
    #5164
    és kopik az arany AK is? :)
  • BiG G
    #5163
    el kell kerülni az őrposztokat, le kell vágni az utat ahol lehet, illetve ha nincs rá mód akkor minnél gyorsabban és ügyesebben átszáguldani, néha nem vesznek üldözőbe, néha meg le is lehet őket hagyni.
  • pirosBoci
    #5162
    HA IDE MÉSZ:

    ILYET TALÁLSZ:
  • Adam II
    #5161
    Sajnos nem.
  • Dugo999
    #5160
    Valaki azt mondjamá meg nekem h arra van e megoldás h amikor mek az úton.. ne támadjon meg mindeki... mert egy kicsit már idegesítő.