9022
Far Cry 2
  • zeoos
    #5119
    ez nem olyan egyszerű ... előbb szerezz sok-sok gyámántot, majd szerezz új fegyvereket és fejlesztéseket
    csak ezek után tudsz majd válogatni a fegyverszobában és ott már egyértelmű lesz, hogy mit-mivel tudsz lecserélni
    (nem biztos, hogy pont lesz a kedved szerinti varriáció, de azért ha már van miből válogatni, akkor egész jó arzenált lehet összeszedni)
    ameddig nem fejleszted a fegyvert, addig tök rozsdás és mindig beragad ... érdemes áldozni a tunningolásra
    gyémántkeresésre lentebb visszaolvashatsz, a gps-zöld led-je villog ha a közelében vagy és folyamatosan világít, ha szembe-irányba állsz vele ... ha pedig már a közelében vagy, akkor meghallod a táska hangját
  • inter94
    #5118
    link
  • Freddycom
    #5117
    Amikor ezt írja, akkor meg kell erősen fogni az egered görgőjét, és TEKERD !!!
  • deicide
    #5116
    Sziasztok..

    Még az elején tartok és tudom hogy lehetett már rola szó!

    második vagy harmadik feladat amikor a GPS-sel kell szenvednem vagy is valami gyémántott kell keresni de nem találom hiába zöld a jel a térképen nem látok semmit!
    mit kell itt pontosan csinálni...??

    Állok és fiorgok de semmi!
  • Freddycom
    #5115
    Na itt egy another one:


    Viszont az éjszakák csúnyák, mint kisdisznó.
  • Borg
    #5114
    Mi, ott is van egy? Északkeleti hegyen is van, a goku fallsnál.
  • Freddycom
    #5113
    Itt éppen lemente, de a lényegen nem változtat. Egyetértünk
  • Gibor
    #5112
    Hát igen a napfelkelte gyönyörű szép...
  • Freddycom
    #5111
    Itt egy siklóernyő spot:


    És itt meg egy kép, aminél szebb nem kell:
  • Bokafix2
    #5110
    Vigasztaljon az, hogy másoknak tökéletesen fut a játék, probléma nélkül.
  • Varga10
    #5109
    Az a gond hogy ez van fenn :S
  • Encore
    #5108
    ESC és statistic menü
  • chooselee
    #5107
    #5104 + hol lehet megnézni hány %-nál járok?
    Ez a videó elég hangulatos,a játékban is lehetne már valami változatosság.
    Ki a főnök?
  • Encore
    #5106
    Az őrjáratokon, hogy kiakad mindenki. :D Minden kereszteződésnél van, a térképen jóelőre látod, megállsz, odaosonsz és egy lövéssel felrobbantod valamelyik tartályt és annyi. Az útakon járőrözők meg egyedül, vagy max ketten szoktak lenni, ha jönnek utánad megállsz és két jól irányzott lövéssel orvoslod a problémát az egész pár másodpercig tart.

    A ballisztika és a sérülésmodellel nincs gond, a dragunov lövése két emberen is átmegy ha úgy állnak.

    vannak benne idegesítő dolgok és az a furcsa, hogy ezek apróságok semmeddig sem tartana orvosolni őket, épp ezért merek reménykedni, hogy a patchek megoldják. Az egyik, hogy a kilött őrjáratok csak pár óra múlva termelődjenek újra (ne haljanak ki végleg mert akkor tömény unalom lenne a kocsikázgatás, akkor meg az lenne a baj), legyen kihajlás és fekvés. Ezeket megoldják, akkor tökéletes lesz.
  • Torrents
    #5105
    már annyi féle drivert feltettem és egyikkel sem lett jobb :/
  • chooselee
    #5104
    Szevasztok.A kazettás magnókkal nem kell semmit csinálni?
  • Mr_no_NaMe
    #5103
    de még a 8600hoz sem...rohattak
  • zsotee
    #5102
    Használd ezt a driver-t:
    Forceware
    A 180.43-as szerintem már nem is jó a 7xxx-es GF karikhoz.
  • The Protector
    #5101
    mah egy kérdésem lenn.szóval van alapból nálunk 3 fegyver.meg a bozótvágó.van egy pisztoly,géppuska és raksu(bazooka).Én viszont pisztoly helyett mást akarok vinni mondjuk snipert.Azt h tudom változatni.mert ha rámegyek egy fegyverre a főfegyveremet cseréli le.1x vhogy összejött és pisztoly helyett sniper volt nálam,raksi helyett a isztoly és a főfegyver AK.H tudom váltani h mit mire cseréljek???
  • Torrents
    #5100
    de van 180.43-as nekem megvan csak nem engedi feltelepíteni a gép :S 3 napja szarakszok a játékkal
  • Varga10
    #5099
    Hello!

    nem jó a játék mert pálya töltés közben újraindul a gép. Arra gondoltam hogy nem jó a videokártya driver. 7600Gs-em van ehhez néztem volna drivert a 180.43-as verziót nem nem találtam. Egyátalán van ilyen? Vagy ha nincs akkor mi van? Nem lehet ilyen videókártyával játszani? Mert érdekes lenne mivel a minimum gépigény szerint elég a 7600GS...
  • VRSDM
    #5098
    nekem tetszik a vér, messziről jólnézki ahogy fröcsög, közelről ronda. :D
  • Magh
    #5097
    Egy sima kis MOD, ami mondjuk STALKER szintre hozná a ballisztikát és sérülésmodellt, elérhetővé tenne lopakodást, kúszát, kuhajolást és kicserélné a vért szvsz hasznos lenne. Remélem nem kell rá sokáig vérni, a legtöbb top játékhoz kijön a reality mod.
  • SeanJRRussel
    #5096
    Ha hiszitek ha nem először a játékban esett az eső!!!!!!!!
  • ricsa008
    #5095
    üdv
    mos probálom telepíteni havernál és alkalmazáshibát ír ha indítani akarom ez mér van?
  • Cat 02 #5094
    Ezt próbálta vki ?
  • xido
    #5093
    ne villogjon..ha villog..akkor bármerre lehet..ha beáll állandó zölden világít,az a jó irány..ha pittyeg is emellé,akkor vagy közel:)
  • Sleepy Bone
    #5092
    köszike :)

    de én nem béla vok :S XDXD
  • Cat 02 #5091

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1100954573&no=4670
  • Cat 02 #5090
    C:\Documents and Settings\béla\Dokumentumok\My Games\Far Cry 2
  • sylas
    #5089
    nem kell megvan már:)addig addig járkáltam amíg betévedtem a a tatyóhoz amiben a gyémánt van:)az volt a baj hogy többfelé mentem akkor is fullon villogott a zöld
  • Sleepy Bone
    #5088
    Hello!

    Meg tudnátok mondani, hogy hol találom meg a játék mentéseit, mert újrahúznám az xp-t de nem találom.

    Köszi
  • Cat 02 #5087
    Ezt kéne fejlécbe berakni nem ?

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1100954573&no=4670
  • HD JOHNNIE
    #5086
    erre az amBX opcióra én is kíváncsi volnék!
    Másik: játszottam neten teamdeath meccset, amikor a társamat meg kéne menteni akkor mit kell nyomni? mert hiába nyomtam az e-t nem csinált semmit, ha pedig a h-t nyomtam akkor magamat kezdtem egy gyógyítani. ?
  • sylas
    #5085
    lehet már kérdezték de ott mit kell csinálni amikor előkell hozni a map-et"use teh diamond tracker"ez mi?gyémántot kell keresni?:)?vagy vmit a gyémánttal?
  • Balumann
    #5084
    Igen, ezeket én is nagyon hiányolom sajnos. Ki kell állni teljesen fedezékek mögül, ha lőni akarunk. Vagy beállhatunk vmi alacsony fedezék mögé, ami megvédi a lábunkat...
  • [HUN]Crassus
    #5083
    aztaqrva:S nos ez így 2009-hez közel elég gyengusz....

  • Magh
    #5082
    Grafikával én a sok bugon kívül nagyon elégedett vagyok. A Crysis szebb, de hol fut az ilyen jól ekkora mappel? Egyedül a vér szúrja a szemem, Bioshockosan gagyi.
  • Magh
    #5081
    Nekem is nagyon fapadosnak hat a control, de gondolni kell a console tardokra is. Se fekvés, se kihajolás, gurulás, még séta sincs. Osonni ezért nem nagyon lehet, engem legalábbis a legnagyobb fűben is azonnal kiszúrnak 50 méterről. A sebzésmodell szerintem egy vicc, ezért a harc is. FC1-ben oda lehetett sunyulni a bokrokban az ellentől 1 méterre, ha hason csúsztál nem szúrtak ki, aztán kaptak egyet fejbe hangtompítóval.

    Maga a játék nekem tetszik, de félek, hamar meg fogom unni a gyenge combat miatt. Az original FC egy klasszissal jobb nálam.
  • Rodman6
    #5080
    A játékban lehet amúgy repülni vagy ilyesmi, mert van egy reptér repülő nélkül