9022
Far Cry 2
  • CamelX
    #6222
    29 játékóra után végignyomtam. Eszméletlen komoly játék volt, kár hogy a vége nem teszi lehetővé hogy visszatérjek néha terrorizálni az őrházakat. Rendesen fel van adva a lecke a jövőben megjelenő játékoknak ezután.

    Bónusz küldetésekbe amúgy mennyire éri meg belevágni? El lehet velük lenni, és ha igen mennyi +játékidő?
  • MasterJay
    #6221
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem.
    Feltelepítettem a játékot, de egy nagyon csúnya hibával elszáll. Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc000001d). Erre tud valaki valamit mondani?
  • Konaboy
    #6220
    Köszönöm.
  • Doomista
    #6219
    vagy xfire ;)
  • grebber
    #6218
    Felteszed a Fraps progit és azzal tudsz!
  • Doomista
    #6217
    print screen gomb
  • Konaboy
    #6216
    Költői kérdés-hogyan tudok fényképezni a játékból?
  • Borg
    #6215
    Na, most a második mapon ez az uszály védős mission elég jó volt :) Változatosabb végre, mint az első map. Valami ilyesmit vártam asszem.

    AS50 meg nagyon durva :D Csak közelre már végképp használhatatlan, szóval kénytelen vagyok a pisztolyövön lecserélni a grenade launchert uzira vagy vmi ilyesmire...
  • Doomista
    #6214
    LOL
    kis csaló
    jolvan benyomok minden kodot,és rekord idö alatt végigtolom a játékot,elsö leszek
  • Gunner
    #6213
    ja és csak főtörténet szerint érdekel 100%, gyémánt szempontjából nem (benyomtam a 993 gyémánt cheat-et 1x )
  • Gunner
    #6212
    jóvan, és a tömörgumi? meg a lukak a szélvédőn ami motorjavítás után eltünnek? :D
    na... válogatni mindenki tud :P
  • Doomista
    #6211
    ki akarod vinni 100%ig a játékot ? akkor gyerünk gyémántot is keresni !
    ott még nem tartok,de nemsokára fogok.
    az a rossz hogy ha elromlik a kocsi füstöl stb,meg egyéb jármü...akkor csak egy csavarhuzoval javitod :D ez elég béna lett azért nem ? :D mind1 nem olyan lényeg egy ilyen játékban...:)
  • Gunner
    #6210
    én leváltottam a gyémánt keresést az antennás küldetésre
  • Doomista
    #6209
    huh ezt kiprobáltam,és télleg,kösz :DDDDDDD
    értem hogy miért gyullat be igy természetesen ^^
    gyémánt keresést megszerettem :D kihozza belölem a detektiv vagyok és tarolok cimü fejezetemet >.< :D
  • Gunner
    #6208
    a trükkje az hogy belekell állni a bozótba amit felgyujtanál és onnan lősz az égre, tuti begyullad :D
  • Doomista
    #6207
    :Dd nem :D
    monotovkoktél rulez :D
    azért kár hogy a rakétavetövel ha mondjuk rendesen betalálsz valami bozotba,az nem okoz tüzet :)
  • Gunner
    #6206
    a késsel égettél?
  • Marcinko
    #6205
    Sziasztok !

    Segítséget kérek a játék egyáltalán nem indul el. Felugrik a Far Cry felirat aztán semmi. És semmi nem megy se Benchmark se safe mode. Pedig indent ugy csináltam ahogy le van irva.

    XP m van és radeon kártyám. Ja radeon hot fix is van .

    Megoldást tudja valaki ?
  • Doomista
    #6204
    tolom a játékot...jó játék...:D
    bozotvágonak vagy késnek vagy minek azért van ereje :D 5 katona géppuskával reám,énmeg késsel kinyirtam azt az 5 embert,maradt 1 csik életem,de a quest complete lett,ezért full lett az élet :D ez azért tetszett :D milyen szép tüzeket lehet már csinálni :D egy jo nagy térséget leégettem,ahogy égtek a fák meg a bozot,nem volt semmi
  • Gunner
    #6203
    van
  • barmi
    #6202
    Az nem lehet hogy karakter függő a dolog? tboy01 te melyik karakterrel nyomtad? Konaboyg és te kivel játszol?
  • Disk
    #6201
    A partnerek küldetéseiért kapok valamit? És a hírnév mire jó? Mindig nő ,ha segítek a partnernek ,de van valami kézzelfogható haszna is?
  • vorosanti
    #6200
    hali hamachi server 1.0.2.2-es verzióval,
    csoki11 jelszó:1234
    Mindenkit várunk
  • killecske
    #6199
    Helló

    Most sikerült végigvinnem a játékot és azt szeretném kérdezni, hogy van több befejezése a játéknak?

    Köszönöm
  • Konaboy
    #6198
    Én Lumberben nem találtam,de Fis-ben igen.
  • tboy01
    #6197
    Verziókülönbség lehet
  • tboy01
    #6196
    Hát akkor LOL
  • Cat 02 #6195
    Valszeg a térkép készítő hc-n játszik és lehet h ott itt van a gyémánt kereső v nem tom.
  • barmi
    #6194
    Nálam ezen a helyen táska nuku! Íme a kép:


    A térképemen pedig ott a kifosztott gyémánt helye flash fishben!

    Az én karakterem egyébként Paul (nem tudom ez számít e valamit ) .

    (Ha jól emléxem az is egy házban volt)
  • tboy01
    #6193
    Körbejártam Fresh Fisht is, de nem találtam semmiféle gyémántot. Egy mapon csak annyi gyémánt van, amennyi fel van tüntetve a térkép bal felső sarkában.

    Ha valahol bejelez még a GPS, akkor az már csak kazetta lehet.
  • maffioso
    #6192
    én azt szeretném kérdezni, hogy mit állítottam el a grafikánál, hogy homályosak a kocsiban a mérőműszerek és a gps-map is, és mitől lenne újra éles?
  • tboy01
    #6191
    A térképet én csináltam. Fresh fishben egy deka gyémánt nincs. Lumbernél meg a képen látható helyen van.
  • Cat 02 #6190
    És honnan szabadítottad ki a túszt ? o.O Ám lehet h te más fokozaton kezdtél.
  • barmi
    #6189
    Az azért nem lehetséges mert a begyüjtött gyémántokat is jelzi a térkép de ott nincsen kis kék jel hogy begyüjtöttem volna...
  • Borg
    #6188
    És ha én nem? :D Szerintem nekem a lumber millben volt...
  • Cat 02 #6187
    Pedig ott kezded a játékot :D
  • Borg
    #6186
    Sosem jártam abban a fresh fisben... pedig most jutottam át a 2. mapra :)
  • Cat 02 #6185
    Az nem ott van, hanem Fresh Frish-ben :)
  • Borg
    #6184
    A lumber millben lévőt azért nem találod, mert az volt az első, amit össze kellett szedned a tutorialban.
  • Rage47
    #6183
    lol, tényleg ennyien nem tudnak gyémántot keresni a játékban, hogy ki kell írni bannerba? :S