9022
Far Cry 2
  • Farbiter
    #6182
    <object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" id="gtembed" width="480" height="392"> <param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" /> <param name="allowFullScreen" value="true" /> <param name="movie" value="http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=41956"/> <param name="quality" value="high" /> <embed src="http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=41956" swLiveConnect="true" name="gtembed" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" allowFullScreen="true" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="392"></embed> </object>


    ki fog jelentkezni?
  • barmi
    #6181
    Az első képen (amit valaki tett be a minap) látható Lumber-ben egy gémánt amit nem találtam (a második kép az én általam készített) pedig az egészet bejártam centiről centire. Fresh fish-ben lévő néhány házikóban viszont találtam egyet ami az első képen (amit valaki tett be a minap) nincs feltüntetve. hogy lehet ez?

    1. kép (amit valaki tett be a minap)


    2.kép (saját készítés)

  • Matt07
    #6180
    de bemegyek és üres a ház.van bent 1 ajtó ami hátul kivezet a szabadba
  • Cat 02 #6179
    Ajtón belül van még1 ajtó
  • Matt07
    #6178
    Üdv!
    Felvettem 1 küldetést az UFLL-nél,de az őr adta aki az ajtónál áll.Elküld h 1 faluban ki kéne szabadítani 1 túszt.Bejelöli a térképen.Odamegyek,kiírtok mindenkit,bemegyek a házba és sehol senki..58%nál van ez a küldetés.Lehet h én nézek el vmit v bug nem tudom.Itt 1 kép:
  • Doomista
    #6177
    faszán kilett méretezve a gyémántos quest,ha ez után is idejön valaki hogy hogy kell megcsinálni,szijjel lövemet magam veletek.
  • JaSoN HuNTeR #6176
    kinyafog te? csak kérdeztem h miért nem lehet tovább jútni innen.
  • Endiman
    #6175
    esküszöm nem vettem észre, bocsi :))))
  • davidka003
    #6174
    Magyarosítás nem lesz. Magyarítás már valószínűbb, hogy igen.
  • elitehun
    #6173
    de lehet hogy lesz
  • davidka003
    #6172
    Magyarosítás nem is volt és nem is lesz.
  • Gunner
    #6171
    akkor nem játszol

    és ez szól a többieknek is, ha nem megy, és egyszerűbbnek érzitek h itt nyafogtok akkor ez a játék NEM nektek való
  • JaSoN HuNTeR #6170
    nem tudok tovább jútni!
  • JaSoN HuNTeR #6169
    van egy olyan küldi még az elején amikor egy fegyverárushoz mutat a térkép:D de bemek oda és nincs bent senkise:S:S
  • Freddycom
    #6168
    egyelőre nincs
  • Freddycom
    #6167
    Nem tom emlékszik-e vki erre a küldire: Destroy the kiln at the Dogon village
    Na most itt mégis mi a fészkes f*szt kell csinálni? Elmegyek a Dogon village-ba, ott van egy csomó ember, egy darabig ölöm őket, majd megunom, megyek a kék célkereszthez, emrt ott van a főcucc. HÁ! Vagyis csak mennék mert ott van egy hegy, és nem bírok rajta átmenni. Máshonnan sem sikerült megközelítenem.
  • JaSoN HuNTeR #6166
    srácok van valami magyarositás?
  • barmi
    #6165
    Kár :( pedig nem lenne rossz
  • smusher
    #6164
    Ezt nem hiszem el. Nem tudod megnézni a 21 mp-es videót a fekete színű link mögött?
  • Doomista
    #6163
    ....
    fent irva is van,én még uj vagyok,és még most rakom fel a játékot,de már okosabb vagyok >.<
  • Endiman
    #6162
    sziasztok!
    még az elején vagyok a játéknak, a GPS-el kellene megtalálnom a "diamonds"-okat. odamegyek egy szénaboglyához, akkor égve marad a zöld pötty de nem történik semmi...mit kell csinálni?
  • dzsozefo
    #6161
    Házba.. :) oké megvan a csávó

    Mikor lesz végig játszás?
  • elitehun
    #6160
    Kétlem
  • Cat 02 #6159
    Menj be a házba.
  • barmi
    #6158
    külső nézetre van valami konzolparancs e? :)
  • dzsozefo
    #6157
    Help kellene! Legeslegelején, miután megjavitottam az autót elmentem az első pontra majd onnan a másodikra mindenkit lelöttem :) és onnan hogyan tovább a gps piros meghatározása a hegy felé mutat, körbe körbe járkálok... illetve mire jó a kis kütyü és h lesz zöld ? köszi
  • Freddycom
    #6156
    vagy 0-t nyomsz, majd bepötyögöd, h showfps 1
  • grebber
    #6155
    Fraps!
  • mapi
    #6154
    Hi! Melyik az a program ,amivel játék közben a FPS-ek számát meg lehet mérni?
  • Freddycom
    #6153
    Amúgy a karakterek közt van vmilyen eltérés? Kinézeten kívül.

    A Jackal megrakta


    Sunrise


    Volt egy olyan helyszín, ahol patakokban folyt a vér... Volt vagy 5-6 ember, és azok vértócsában feküdtek, sajnos screenshotot elfelejtettem.
  • elitehun
    #6152
    Akkor Andrey Hyppolite
  • Cat 02 #6151
    Néger és raszta haja van talán :D
  • elitehun
    #6150
    Kivel kezdtél el játszani?
  • Gunner
    #6149
    már mások is mondtak valami zárt ajtót... keress rá h ki játszotta végig

    (keress rá h "végig")
  • Cat 02 #6148
    Mégse jó, megcsináltam de még mindig zárva van az ajtó :S
  • Cat 02 #6147
    Nem a legjobb fedezék :D


    Ez madarat lő, wtf
  • Cat 02 #6146
    Most nem a gyógyszer miatt paráztam, hanem azért mert főküldit nem tudtam felvenni :D Elvileg 1-2 rohamot még túlélek gyógyszer nélkül is.
  • Freddycom
    #6145
    Tényleg kibír az emberünk 2-3 maláriasokkot? Spórolni kell a cuccal.

    Végre van egy prntscrn-em, h felsegíti a haverját. Mégsem kamu.


    Itt meg egy sárkányrepülő spot. (az ottani safehouse előtt van)

  • Gunner
    #6144
    mellesleg, szerinted használná valaki? a warez-topic linket se használja senki sem
  • Gunner
    #6143
    hát lehet... és ha azt megcsinálod akkor lesz újra nálad gyógyszer :)
    underground = gyógyszer-küldi