9022
Far Cry 2
  • Borg
    #6262
    Én egyedül a radaros missziók közül hagytam ki párat (összesen 1-et csináltam meg), viszont a buddy missionök mind megvoltak, meg a fegyverkereskedősek is.
  • Freddycom
    #6261
    a kék is főküldi, csak haverszálon.
  • Gunner
    #6260
    látom ti nem nagyon csináltok kék küldit... csak bele a vakvilágba, naná h rövid és uncsi a game
  • elitehun
    #6259
    akkor ott :D
    köszi szépen
  • Borg
    #6258
    Nekem 32% körül volt ez a rész, és onnantól kb 3 mission volt zsinórban, majd mehettem a dolgomra megint.
  • elitehun
    #6257
    De, mert 20% körül (SPOILER! miután kijutottunk a homokviharból) elkezdi automatán adni a küldetéseket és akkor nem tudok mást csinálni. Mondjuk lehet hogy egy idő után ez abbamarad és és minden olyan lesz mint az elején. csak jó lenne tudni
  • Freddycom
    #6256
    Nem teljesen értem mit mondasz, de a fegyveres küldetésekért el kell menned a fegyverkereskedő boltjába(ha van felkiáltójel mellette), és adja a feladatot, h pusztítsd el a convoyt.
    Nincs összefüggésben a főküldetésekkel.
  • elitehun
    #6255
    Most a játék automatikusan adja a küldetéseket. arra lennék kíváncsi hogy akkor már nem tudok csinálni más küldetéseket (pl.: fegyver)? Mert jó lenne megvenni a desert-et
  • Skiper
    #6254
    Hi!
    Kutakodtam a guglival, de nem találtam választ a következő problémára (lehet, hogy önnön hibámból, legyen úgy):

    EMU 1212m hangkártyám van (zenecsinálós hangkari, ennek ellenére eddig minden játék, amivel toltam, kitűnően ment vele), és egyszerűen nincs hang a game-ben! Beállítottam default hangkarinak az alaplapit, bedugtam rá a fülest, és azzal már hang - jó zajos... Kiváncsi vagyok, miért nem komálja az EMU kártyát a játék. Azért szeretném ennyire az EMU-n tolni, mert csak arról tudok hangfalon játszani.

    Előre köszi minden válaszért
  • Doomista
    #6253
    ha meghalsz,ide temetnek el mint egy halott karaktert.
  • Freddycom
    #6252
    Kurvára bírom a játékokban az ehhez hasonló rejtett scene-eket.
    Sétálgattam valahol a puszta szavannán diamondra vadászva, erre azt veszem észre, h vmi barnállik a fűben :D
  • Leky
    #6251
    Köszi.
  • elitehun
    #6250
    A térképen 1 boríték jelzi felkiáltójellel
  • Leky
    #6249
    Azokkal a bizonyos pályakódokkal, ha aktiválom a pályákat akkor azokkal hol lehet játszani?
  • MasterJay
    #6248
    Valaki #6221
  • fer007
    #6247
    Sziasztok!Elakadtam a játékban!88% -nál tartok és az a feladat h "meet Reuben at the marina bar"!Meg is találtam a bárt de valahogy nem tudok bemenni az ajtón!Tudtok segiteni?Lehet h valamit elfelejtettem megcsinálni?köszi elöre is!
  • Balumann
    #6246
    (vagyis lan-on is lehet upgradelni, csak elveszik mindig újrakezdésnél).
  • Balumann
    #6245
    Hát ha érdekel az én véleményem a multival kapcsolatban:
    A játékmenet elég gyors, jármű van 1-2 de könnyű kilőni belőle. Nekem 1 nagy problémám van a multival, mégpedig a túl sok élet, hogy a sniperrel (alap és 1x upgradelt) ha nem találod fejbe 2 lövés kell minimum (volt már 3 kellett), és a többi fegyverel is túl sokáig kell lőni. Bár neten ha lehet upgradelni, utána jobb fegyverek vannak nyilván.
    Emellett nincs voice chat, csak egy gyorsan eltűnő chat.

    És valószínűleg vmi bug volt, 2 menetben folyamatosan meghaltunk a semmitől rövid időközönként, mikor nem lőttek ránk meg semmi, tehát fedezékbe mentünk, nem lőtt ránk senki, még egyhelyben állva is magától lecsökkent hirtelen az élet és meghalt.
    A pályák viszonylag nagyok (különböző méretűek vannak)
  • lac111
    #6244
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen vége. Nem az a Disney féle Happy end! :D Én az aku+dinamit kombót választottam.. A másik milyen?
  • SeanJRRussel
    #6243
    [spoiler]Nem hsizem me lefognak lőni.Én irtottam őket de kemények nagyon,mellesleg olyan mind1 h életben hagyod e őket vagy sem me vége a játéknak azon a pályán.[/spolier]
  • SeanJRRussel
    #6242
    Nah végre végig vittem a gémet.15óra 18perc alatt ebbe volt egy kevés mellékküldi is.A vége érdekes bár én a sokak által emlegetett krokodilos résszel nem találkoztam.Összességében enm volt rossz a játék de egy idő után nagyon unalams a sok monoton menés.
  • bulba
    #6241
    Esetleg egy rövid leírást tudnál adni?
    Pályaméret, vannak-e járművek, mennyire gyors a játékmenet stb, egyszóval minden ami lényeges :)
    Két játékot tervezek a közeljövőben venni és lehet ez lesz az egyik.
  • Doomista
    #6240
    überf*sza a multiplayer része a játéknak :)
  • Doomista
    #6239
    multisat nem vágom,nem megy nálam...de a másik topikba irtam...
  • Ragnar360
    #6238
    hát én boxon tolom és vmi eszeveszett jó!

    a map editor az meg no komment mennyire durva...
  • Doomista
    #6237
    huh multit még nem probáltam,most nézem :o
  • Ragnar360
    #6236
    Na nagyonjó a gém, tegnap soakt toltam...viszont volt egy olyan pont ahol azt mondtam komolyan, h hagyom a francba és eladom az egészet a picsbe...

    Ja igen, kb még az elején mikor annyit kellett utazni h belevertem a .... ráadásul v 3x egymas utan [ja az oázishoz kellett menni]- meg akkor vhogy kicsit uncsi volt a gém, de utánna jólett, mert sokszor tudtam buszozni stb. bepörgött a játék meg minden és BAROMIJÓ - a MULTI meg ááá HATALMAS!

    Ja btw, néha zavar, hogy kiirtom a Őrsposztot és alig adja be, h megvan, volt ugy h járkáltam 10 percet is, mire megtaláltam az ammo pakkot v az élet kitet stb. mert ált. akkor irja ki a képrenyöre, h okés megvan a cucc!
  • FlyHigh
    #6235
    oda-vissza autózol, ezzel megy el minden idő, tényleges akció meg ritka.
  • FlyHigh
    #6234
    fpsek közül csak a haloban szórakoztató az autókázás sztem. Aki nyomta a Halo egyet, azt tudja miröl beszélek.
  • VRSDM
    #6233
    nem tetszik hogy a fű nem ég le, csak feketére vált a színe... :/
  • Doomista
    #6232
    mivel akartál volna menni ? vadászgéppel ? :D
  • FlyHigh
    #6231
    Nem számítana ez hosszú játéknak, ha nem ilyen béna kocsikázással menne el az idő nagy része, ami engem már kegyetlenül untat. Nem lenne ez 6 órás játék sem, ráadásul annyira sivár a sok autókázás, gyaloglás.
  • Bucser
    #6230
    háztetőn van a gyémánt jópár helyen.
  • Doomista
    #6229
    huh bameg de szeretem a bombákat :D
    1 km körzetben letettem csomot oszt szrrá feketitettem a szavannát :D print screeneltem,de nem találtam hogy lementette volna [fenébe,nem is mentettem el] mind1 akkor majd xfire a barátom :D áh de nagy volt :Dbombákkal játszani jó dolog :)
  • Freddycom
    #6228
    Tényleg kibír a faszi egy két rohamot mielőtt elhalna, de nem is kell vele foglalkozni, mert amikor már az utolsókat rúgja akkor automatice beveszi a pirulát
  • Gunner
    #6227
    shading-get vedd lejjebb sztem
  • simonl #6226
    Sziasztok,

    A beállításokban melyik opcióval lehet kikapcsolni "motion blur " -t, avagy a homályt körben a célzáskor és futáskor???

    Köszi
  • Doomista
    #6225
    láttál volna a géppuskával...azzal eresztettem ki a gözt.
    sok macska az agyadra ment :D
  • lac111
    #6224
    Aki már végigjátszotta pls help!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most jutottam el az uccsó pályára, és volt egy olyan rész, ahol le kellett mészárolnom az összes Buddy-t, el lehet ezt vhogy kerülni?
  • Cat 02 #6223
    Csak kiereszted a gőzt :D