9022
Far Cry 2
  • Freddycom
    #6342
    De ha belegondolsz neked is kell elég sok ólom, h megdögölj.
  • Borg
    #6341
    Attól függ milyen fegyverrel mész nekik :)

    Az assault gránátvető pl elég effektív már, egy tárral megszórom őket, és nincs is több dolgom :D
  • mapi
    #6340
    Hi!Ha a játék már végig lett tolva és a Credit -et is megmutatták,akkor már nem lehet visszatérni?
  • zorrobomber
    #6339
    Senki sem mondta hogy nehéz, hanem azt hogy bosszantó. Hasonló vita folyik egyébként FM2008-nál FM2009 apropóján még ha tök más játék is. Ott is azzal érvelnek hogy ok, legyen nehéz, verjen meg egy harmadosztályú csapat, de szögletgóllal verjen meg, ne úgy hogy a falusi hentes lefutja Cristiano Ronaldo-t.
  • zorrobomber
    #6338
    És mégis szenved vele az ember. Én ennyi idő után általában már dobom sutba a cuccokat, ezt pedig még nem. Ennek ellenére veled értek egyet. Bosszantó hogy nagyon kevés kellene ahhoz hogy egyszerűen FUN legyen. Lehet az őrjáratokat is elviselném ha nem kellene 80 lövés egy figurának. Igen, fejlövésből elég 1, na de gyomorba ne kelljen már 6-7 :)
  • HD JOHNNIE
    #6337
    Kikerülni egy ilyen post-ot tovább tart mint leölni őket :)
  • dronkZero
    #6336
    Nem nehéz, hanem kurva unalmas. Nekem 2x 3-4 óra alatt elment a kedvem a mindig ugyanott mindig ugyanolyan "csaták"tól. Ráadásul a küldetések is valami rettentő primitívek.

    Pofás, csilli-villi, de sekélyes és unalmas játék ez.
  • HD JOHNNIE
    #6335
    Nálam megjeleníti. Próbáld jobb egérgomb kép megjelenítése.
  • Tib
    #6334
    Nem tudom miért kell fennakadni az őrposztok ottlétén... Könnyen el lehet bánni 3-5 emberrel, főleg ha ésszel csinálod:
    - az autón elhelyezett géppuska gyors, erős, lőszertakarékos megoldás
    - számos helyen van felrobbantható hordó
    - a gránát komoly veszteségeket okoz
    - tüzet gyújtva bevédheted az egyik oldaladat, így csak a másik irányra kell figyelned
    - este kevésbé vesznek észre, akár járművel (lekapcsolt lámpával) is

    Számtalan módon lehet gyilkolni benne, ráadásul a "szurik" gyakorlatilag 1-1 teljes életet biztosítanak...
    Akinek ez túl nehéz játék, az inkább Tetris-ezzen...
  • zorrobomber
    #6333
    Attól hogy elbaszta még meg lehet nézni.
  • Borg
    #6332
    Nem tudnál egyet úgy is linkelni, hogy megnézhető legyen? :D Zsinórban a 3.-at baszod már el...
  • Borg
    #6331
    Én mostmár úgy nyomom, hogy majdnem leszarom. Ezzel a kombinációval semmilyen outpost nem jelent gondot:

    pisztolyövön: UZI
    assault övön: gránátvető
    specialon: sniper dart
    8 gránát, 8 molotov
    oszt hajrá.

    Először is a legközelebbi buszmegállóba buszozok, majd ha lehet útbaejtek egy fegyverboltot, onnantól gyalog, max ha 3 őrposztot kell érinteni a célig.
    Ha autó jön, gránát vető = flawless victory.
    Ha nem tudom elkerülni az őrposztot, akkor sniper, majd gránátvető, max egy kis zárótűz molotovval hogy ne tudjanak közel osonni hozzám.

    Az outpostok felét gyalogosan meg lehet kerülni lazán. Néhányat autóval is, mezőnek keresztbe, vagy ki a térkép szélére a sivatagba. Vizen meg lazán lehet menni, a kisebb mólók mellett simán elspeedelsz, nem kapnak el, a nagyobb kereszteződésekben kell csak vigyázni, abból meg van kb 2-3 egy térképen. Ha csónak jön szembe az nem gond, mert nem tud időben rád fordulni. Ha mégis, akkor gyorsan fel kell állni a csónakban, és kilőni.
  • HD JOHNNIE
    #6330
    Na ez egy szép kép, erről beszéltem:

    [IMG]http://kepfeltolto.hu/i/?t=thb&id=277018[/IMG][/URL]]itt
  • Borg
    #6329
    Az egyedüli különbség, hogy az ő találataik rajtad kevesebbet sebeznek.
  • HD JOHNNIE
    #6328
    [IMG]http://kepfeltolto.hu/i/?t=thb&id=277010[/IMG][/URL]]Meg ez is
  • horthy
    #6327
    Mi a jelentősége a nehézségi fokoknak miben másabbak ? Több az ellenség nagyobbat sebeznek a fegyvereik ? Van-e ebbe a játékba is olyan mint a Stalkerben nagyob nehézségnél az én fegyverem is többet sebez de az ellenségé is ?
  • HD JOHNNIE
    #6326
    Sikerült egy két hülye/vicces dolgot összehoznom a játék során :)
    [IMG]http://kepfeltolto.hu/i/?t=thb&id=277009[/IMG][/URL]]mint pl ez is
  • HD JOHNNIE
    #6325
    Nekem nincs bajom az őrposztokkal. Kinyírom őket aztán megyek tovább. Jobban élvezem a tájat annál hogy ilyeneken fennakadjak
  • Pacal17
    #6324
    tehát hagyjam el a kocsimat és kerülgessem ki őket gyalog, vagy tegyek sok méteres kerülőket, azrán ha úgy is észrevesznek akkor b.hatom? ok.
  • Borg
    #6323
    Nem mindig. Ha meg igen, akkor betervezel csónakázást, azzal a térkép nagy részét át lehet speedelni gond nélkül. Vagy buszozol is.
  • Borg
    #6322
    UK eladások: 43. hét (most a 45. van)

    1: FABLE II
    2: FAR CRY 2
    3: FIFA 09
    4: PRO EVOLUTION SOCCER 2009
    5: SAINTS ROW 2
    6: DEAD SPACE
    7: LEGO BATMAN: THE VIDEOGAME
    8: WII FIT
    9: MARIO KART WII
    10: MIDNIGHT CLUB: LOS ANGELES
    11: WII PLAY
    12: DR KAWASHIMA'S BRAIN TRAINING
    13: STAR WARS: THE FORCE UNLEASHED
    14: CARNIVAL: FUNFAIR GAMES
    15: MARIO & SONIC AT THE OLYMPIC GAMES
    16: TIGER WOODS PGA TOUR 09
    17: GUITAR HERO III: LEGENDS OF ROCK
    18: BIG BEACH SPORTS
    19: BEN 10: PROTECTOR OF EARTH
    20: BROTHERS IN ARMS: HELL'S HIGHWAY
  • zorrobomber
    #6321
    sztem tűrhetően, bár Fable2 üti, meg egyébként is sztem az lesz a mérvadó hogy meddig bírja a magas szintet tartani, nem az hogy most 2.
  • Papirzacsi
    #6320
    Na erről beszéltem...
    Nem ezt írja ki ,hogy a tied, hanem azt, hogy scouted, magyarul felderítve.
  • zorrobomber
    #6319
    na gyalog meg azért már elég húzósak lennének a távolságok.
  • elite
    #6318
    Nem tudja valaki, hogy teljesít a játék eladások terén?
  • tobias88
    #6317
    és ha felrobbant?
  • Borg
    #6316
    Miért kell neked minden őrposztba autóval belerongyolni? Gyalogszerrel, sőt sok helyen autóval is bőven el lehet kerülni őket. Csak okosan kell megtervezni az útvonalat.
  • macleody
    #6315
    Én élvezem, hogy visszadobja a figurákat. Hent
  • Ragnar360
    #6314
    PC-n nemhinném, h van jelentösége annak, h a kéket v a pirosat csinája az ember, boxon van, mert acsivment - amit már énis elkúrtam, mert egyszer a piroshoz mentem, majd a 2. mapon mindig a kékhez loholok... és akkor acsivmentet ad... hogy mindig a baddival spanoltam
  • Ragnar360
    #6313
    Ja, kiirni kiirja, h a tied- aztán meg elég hamar újra ott lesznek...

    Am azon szakadok, amikor megyek járművel és járőrösbe botlok, de amibe csak 1 ember ül :) - nem dzsip, hanem személyautó, az a gagyi:D elmegyek mellette aztán megfordul és spuriz utánnam xD

    Nyomorékja leakars szorítani, fogom kiszallok és kinyirom a gecibe :)
  • Pacal17
    #6312
    De akkor az tényleg nagyon kaka hogy csak buszozással lehet normálisan eljutni a misszió helyére... Biztos nem lehet azokat onnan valahoyg eltüntetni? Első "misszióba" (tutorial) le kellett számolni egy bázissal, ami utána már nem volt ott.
  • Borg
    #6311
    A kék az mellékküldi. Választhatsz, hogy azzal oldod meg a főküldetést, vagy sem.
    Ha elmész a kék küldetésre, akkor utána könnyebb lesz elvileg a főküldi. Vagy elmész egyből a pirosra, akkor meg logikus hogy a kéknek már nem lesz értelme.
  • Papirzacsi
    #6310
    Hát talán próbáld ki egyszer, hogy először a kéket csinálod meg.
  • Pacal17
    #6309
    őőő nem csipázást? :D
  • barmi
    #6308
    Én viszont azt nem értem hogy van mondjuk piros és kék küldim is egyszerre erre elmegyek a piroshoz és megcsinálom erre eltűnik a kék... hogy csináljam hogy mindkettőt végre tudjam hajtani mert mikor felveszem a piros küldit egyből hiv telefonon és adja kéket is :(
  • Papirzacsi
    #6307
    Valamit nagyon félreértettél. Hiába ölsz meg mindenkit és scoutolod (vagy felveszed a lőszert, vagy távcsővel megjelölöd), az őrposzt nem lesz a tied, mert amint elhagyod, újra benépesedik. Csak azok a pöcsök állítják, hogy ha scoutolod, akkor tied az őrposzt, akiknek fingjuk sincs mit jelent a scout.:-)
  • barmi
    #6306
    Buszozzatok és akkor nem kell örökké őrposztokat irtani.....
  • Pacal17
    #6305
    *játékkal
  • Pacal17
    #6304
    Visszaolvastam, és állitólag fel kell venni valami otani lőszert... Ha ez igaz, akkor sztem nagyon elkezdek jéccani a játékért, mert nem kell azzal baszakodni hogy minden második sarkon ellenségbe ütközöm... Amúgy nagyon jó a stuff, aki X360-on tolja az vegyen fel Liveon, aztán multizhatunk.

    GT: lilpac17
  • tobias88
    #6303
    pont erről akartam kérdezni, mert elején megöltem mindenkit, utána megszűnt, most meg az istenért se akar megszűnni