9022
Far Cry 2
  • macleody
    #6383
    Köszi. Magyar vagy angol?
  • Wheeler
    #6382
    Sziasztok!

    Ha valakinek szüksége lenne végigjátszára, itt megtalálja!
  • grebber
    #6381
    Német top 10:

    1. Sacred 2: Fallen Angel
    2. FIFA 09
    3. Football Manager 09
    4. Far Cry 2
    5. Warhammer Online: Age of Reckoning
    6. Command & Conquer: Red Alert 3
    7. Pro Evolution Soccer 2009
    8. Sacred 2: Fallen Angel CE
    9. Spore
    10. Fallout 3
  • 16gaborm
    #6380
    Leszedtem a legújabb Radeon Drivert,de nem engedi telepíteni mert azt irja ki hogy nem kompatibilis pedig XP 32biteset szedtem le,a gyári drivert meg nem merem törölni mert multkor úgy jártam hogy letöröltem mindent és semmilyen drivert nem engedet felrakni és Uninstall XP
  • 16gaborm
    #6379
    Jött ki Far Cry 2,Brother In Arms,Stalker Clear Sky...játékokhoz főképpen RADEON DRIVER NOV 3.ai!!
  • Gunner
    #6378
    #6289
  • Gunner
    #6377
    1600x1200 very high, 3 ghz körüli 2 magos proci (lehetőleg intel c2d), 2 giga memó minimum
  • horthy
    #6376
    Tudna-e valaki valami Far Cry 2 jatékleirás linket ? Hogy mit hogyan csináljon az ember , minek mikor mi a jelentősége ? Pl : most csak a Mike Bar-ban felvehető missziokat csinálom az a Buddies-ben növeli a pontszámokat ( valami Warren Claide nevü figurának) csak azt nem tudom mi ennek a jelentősége mert gyémántot nem kapok érte és nemtudok ujjab fegyvereket venni.
  • snowkid16
    #6375
    Nem csekély, adjuk meg a tiszteletet, bocsánat, hanem valami NEM NASA GÉP-re gondoltam xD
  • snowkid16
    #6374
    Ááááá, megveszem a FC2-t . Lesz új monitorom is 1600x-ba fogom nyomni. . Tényleg olyan tűrhető a gép igény? High-ra azt írták a hivataloson, hogy elég 8800GTS, meg valami csekély gép xD. Tényleg? vagy etetnek? és milyen felbontásban? Nah, mindegy fog menni oszt jó lesz :DDD.
  • Gunner
    #6373
    nálam meg 60%-on pörög a proci, max 85%-on a vga játék közben... vajon mit használ 100% hogy limites vagyok?
  • 16gaborm
    #6372
    Hali Olyan gondom lenne hogy van egy AGP-s Radeon Hd 2600XT 512 DDR3 hotfix-es drvier el,és a játékban a HDR és a Bloom funkciót nem tudom egyszerre hazsnálni mert elkezd illogni a képernyő!Mitől lehet ez?
  • Doomista
    #6371
    :DDDDDDDD
  • Pengn
    #6370
    Sziasztok. A broblémám az,hogy csinálok hamachiba szobát haverom belép, csinálok a játékba LAN-os szervert és nem tud belépni.Fordítva is ugyan ez, hiába csinál ő is én sem tudok belépni. Tudjátok mi lehet a gond? Előre is THX
  • elitehun
    #6369
    Nézd meg jobban. vagy rakj be ide egy képet a térképről
  • Borg
    #6368
    Én csak a gránátot dobtam, a puskát nem :D
  • Harry Seldon
    #6367
    Bajban vagyok! Elfogyott a gyógyszerem, és már túl vagyok két maláriás rohamon úgy, hogy a térképen egyetlen Underground küldetés sem érhető el?

    Meg fogok holni? :D De ez most miért alakult így? Eddig két Underground küldim volt, mindkettőt megcsináltam. Most meg sehol semmi és szédelgek, mint pingvin a szaharában!
  • mila69en
    #6366
    nekem is csinált ilyet:D nvidiával geometry-t vedd lejebb aztán tedd vissza fullra... utána nekem jó volt
  • Gunner
    #6365
    dx9-ben a hotfix-es drivernek semmi értelme, kivéve ha BiA Black Friday pályát akartad átvinni, ezesetben vidd át, aztán pakold vissza sima 8.10
  • macleody
    #6364
    Tyű, az szép.
  • 16gaborm
    #6363
    Élsimítást ha beállítom ilyenek a falevelek Mi lehet a gond?Hotfixes driver van fent!SP3 XP
  • Freddycom
    #6362
    Kösz papirzacsi.

    Itt van egy ki képcsokor, ilyen easter egg féleségekről

    A Jackal tiszteletét tette


    Sok vért vesztett


    Elaludt a drága
  • vorosanti
    #6361
    Hali
    Hamachi:csoki11 jelszó:1234
    Itt sokan vagyunk fent esténként,gyertek.
    Gyémánt szerzösre van rakva:)
  • Cat 02 #6360
    Igazából seggbelőtt 1 dzsipp :D
  • extra sensory
    #6359
    És mindezt a macsetével csináltad?
  • Cat 02 #6358
    Nekem ez a kedvence, autó így beállt rendesen :D

  • vérpocok
    #6357
    Dehogy, de ez csak egy játék :)
  • elitehun
    #6356
    Vagy te a valóságban is mindig tudod ki hol van?
  • elitehun
    #6355
    De akkor nem lenne élethű
  • vérpocok
    #6354
    Üdv
    Engem az bosszant, hogy az ellenfelek annyira beleolvadnak a környezetbe, hogy sokszor alig lehet kiszurni őket. Nem egyszer kb. 5-10 perc is eltelt mire észrevettem az ellenfelet, aki folymatosan lőtt és így el kellett használnom egy csomó medkitet. Elkelt volna ide is egy jelzőrendszer, ami mutatja az npc-k helyzetét, hogy könnyebb legyen megtalálni őket, mint ami a Crysisban is van.
  • Papirzacsi
    #6353
    Tegnap belinkelt ide vki egy official guide-ot. Abban le van írva minden.;-)
    A marksmans a mesterlövész puskához, a másik pedig a géppuskákhoz, ha jól emlékszem.
  • Freddycom
    #6352
    Azt ki tudja, h a Marksmans bandolier és a Gunner pack, mihez ad plusz töltényt?
  • horthy
    #6351
    Van-e jelentősége a sztorivonalon hogy frakciofönökhöz vagy Mike-s bárba veszem fel elsőnek a küldetést ??
  • Doomista
    #6350
    ez kamu az agyban...regisztrálsz,de nem kapsz semmit amugy sem.csak arra megy ki a játék,hogy minnél többen regisztráljanak.
  • smusher
    #6349
    ez valami piactér lett itt baszd meg?
    mihez NINCS neked pofád köcsög?
  • barmi
    #6348
    Ja, hogy ez az a színes izé? Valamelyik játék bemutatójánál már láttam ezt. Wáháháhá ilyenem nincs sajnos :) akkor kikapcsolom. Köszi
  • zorrobomber
    #6346
    nem realista játékot akarok hanem szórakoztatót...sok hardcore pistike felejti el hogy ez szórakozás, nem valóság. attól hogy egy játék nehéz még nem jó. elég ha a kihívás illúzióját megteremti+egy jó sztori és nekem már el is van adva.
  • zorrobomber
    #6345
    vévévé.ambx.com
  • Doomista
    #6344
    jöjjön már ki nálunk is a fc2 nem igaz mán :o már a kezemben akarom látni a tokját...
  • barmi
    #6343
    Még 1 kérdésem lenne :)

    Ezt mi a pék: Options / Game options / amBX ???

    Valaki esetleg?