9022
Far Cry 2
  • macleody
    #6302
    Van aki azt mondja, hogy igen, van aki azt, hogy nem. Próbáld ki
  • Pacal17
    #6301
    Az igaz hoyg a játlkban, ha megölsz midenkit egy olyan őrbázison vagy mi a szaron, akkor onnantól az a "tied" lesz és senki nem támad rád AZON a területenn?
  • zorrobomber
    #6300
    ja és én általában azon az oldalon vagyok aki azt mondja hogy inkább legyen rövidebb egy game de az tartalmas legyen-> sztori pörögjön
  • zorrobomber
    #6299
    lehet, de így ebben a formában nekem ez is monoton. természetesen vedd figyelembe hogy elég finnyás vagyok játékok terén :)
  • Tib
    #6298
    Élettelen fakó színek... Miért milyen legyen egy poros afrikai környezet? Élénk színű, kontúros objektumokkal teli? Persze ha Neked az a hiteles környezet...
    Nekem 1024x768 mellett, minden High beállítással, AA nélkül sem ilyen a horodó A gépedben lesz a bibi...
  • Tib
    #6297
    Az őrjárat a probléma? Lekapcsolt lámpával kell közlekedni (alapból G gomb) és akkor később vesznek észre. Amúgy meg amikor közeledik, átülsz az autóra szerelt géppuskára és pillanatok alatt. Nekem nem jelent problémát... Ezzel a technikával 20 másodperces dolog egy 3-5 fős őrposzt likvidálása...

    Gondolj csak bele. Ugyan azt az utat járod jópár alkalommal a küldetések célpontja felé. Ha csak az első alkalommal lenne arra őrjárat, akkor a többin meg unalmas utazgatás lenne...
  • zorrobomber
    #6296
    Áh, egyszerűen unom hogy nem tudom a küldiket csinálni az állandó őrjáratoktól. Egyszerű időhúzás az egész. Ez így menni fog a levesbe. Pedig ott volt a potenciál, de ez így ebben a formában szar. :(
  • horthy
    #6295
    Most kezdtem el a játkot szeretnék kérdezni pár dolgot !
    1. Mi a jelentősége annak hogy ha a kékkel jelölt küldiket csinálom sorba egymás után és nem megyek egyből a pirosra ?
    2. Vannak reputaton növelő küldik amikért nem kapok gyémántot azoknak mi a jelentősége ?
    3. A sárgával jelölt küldik csak gondolom a malária ellenes gyogyszerért vannak ?
    4. Mi a jelentősége ha egy pályán tegyük fel véletlenül összegyüjtöm az összes gyémántot GPS-esekre gondoltam ?

    Most éppen kaptam egy küldit Mikes Bar-hoz kell menni azt éppen ostromolják valakik azokat szétlöttem és a végén elvesztittük a csatát és bedobtak egy teherautora . Meglehet nyerni az ostromot ? Volt hozzá csatolva egy sárga küldetés egy pappal kellet találkozni Pala-ba bementem hozzá beszélt velem utána nem csinált semmit még doksit se adott . Miért mit kell csinálni ?
    Lehetett volna választani ehelyett a küldi helyett valami vöröscsillagos frakció küldetést azzal nem jártam volna jobban ? Hogy épül föl ez a játék mi a sztorivonal ?
  • Me Ga
    #6294
    Szia!
    Valszeg' nem én vagyok. :-)
    A probléma amit írtál, szerintem egyedi, én még ilyet nem láttam a játékban. Próbájl esetleg DirectX-et frissíteni, esetleg videó drivert.
    Azért írtam amit írtam, mert szerintem 3 óra elteltével ehamarkodott dolog véleményt írni egy játékról. Szíved joga úgy látni a dolgot, ahogy akarod. de nekem is. Peace!
  • bulba
    #6293
    Köszi a részletes leírást!
    Ez az upgradelés hogy néz ki? Olyan mint CoD-ban a perkek vagy inkább úgy kell venni?
    A pályaméretet tudnád valamelyik más népszerűbb multis játékhoz viszonyítani (CoD, CS, Battlefield stb)?
  • Neton
    #6292
    Tényleg lehetne mondani, hogy év csalódása. Engem az jobban zavar, hogy unalmas a játékmenet. Ráadásul az őrposztoknál újratermelődnek az őrök, ami szerintem hülyeség. Én el lennék azzal is, ha random időnként támadnának kocsikkal vagy valami őrjáratba botolnék. De ez így tényleg szívás. Amúgy el lehet vele lenni, de a Spiderman - web os shadows amivel most tolni kell, szóval a game most nálam pihen kicsit. :)
  • macleody
    #6291
    Ez tényleg egyedi gond lehet. Én se láttam még ilyet.
  • Borg
    #6290
    Lol, én ilyen szögletes hordókat még absz. nem láttam benne... pedig fele olyan burzsuj gépem sincs mint neked. Ez inkább valami beállítás, vagy driver probléma lesz.
  • Ragnar360
    #6289
    hoppácska, Ofisöl gém gjúd - tölthető!!!
  • Nwis86
    #6288
    mellesleg minek is kéne tetszeni a FC2 be a dög unalom monoton játékmenetnek és csúnya grafikának az élettelen fakó csúnya színeknek amik iszonyatosan zavarnak... 2048 x1536 ba minden maxon +driverből 4x AA 16x AF és még így se tetszik... nem is beszélve arról, hogy pl a hordókat 10 méterről még 6szőgletesnek jeleníti meg ha közelebb megyek akkor már szép, és ez minden tárgynál így van:S

    hordó 1

    hordó jó

    2 jó pontot tudok adni az egész játéknak 1 az optimalizáció mert nagyon jól megy, 2 a tűz terjedése az nagyon tetszik:)

    ám 1ik jó haveromat hívják Me Ga-nak:) de ő most ép Hollandiába tartózkodik... ugye nem tevagy? XD
  • Doomista
    #6287
    ha ujraraktad a játékot,és a windowsot,akkor tuti hogy nem a játék és nem a windows miatt van,hanem a hardwaredben keresd a hibát.
  • vgvg
    #6286
    aranyosan elbeszélgettek itt,de esetleg valaki nem óhajtana segiteni?
  • Ragnar360
    #6285
    Ja igaz, akkor valszeg azért, na megkaptam az acsit- zsír :)

    btw, az őrposztoknál nekemis az van mint nked ;) - de azoknak akkor végképp nincs értelme (vagyis cxska annyi h minket szivassanak :D)
  • Ragnar360
    #6284
    másik kérdés: a Néger újságíró hol a bánatba van, a bárba sosincs ott - egyébként nem értem ezt mivel 2 fajta kazetta van

    1 mapon vagyok még, jobb alsó sarok, kis levél ikon = azt irja rá h SPECIAL MISSION, na mondom zsir, odamek kiirtom azt a pár embert... és ott volt egy kazetta, ok felveszem... aztán kiadott egy pontot a térképen...

    Fehér körvonalut, de formára olyan mint a piros v a kék...és ez is egy kazihoz vezetett - vmi prediscsi blablaba mi a franc - menübe meglehet ugye nézni

    Aztán megint ott volt a a boriték a térképen... megint megcsináltam, s megint ott van

    mennyi hangkazetta van s mi ezekkel a szitu, h 2 fajta van

    Thx előre is
  • Cat 02 #6283
    Hát a haverok safe housai azok nyitva lesznek neked is.
  • Me Ga
    #6282
    Nem baj, menj vissza legózni. Abból is Duplo-t ajánlom.
  • Ragnar360
    #6281
    na végre talaltam egy locked Safeh.-t remélem ez a uccso
  • Nwis86
    #6280
    hát én rohadtul vártam ezt a játékot kíváncsi voltam, hogy milyen lesz ez a új környezet és történet de 3óra játék után uninstal:) az évezred csalódása számomra:( és ezért kéne kiadnom pénzt, viccnek is rossz:)
  • Ragnar360
    #6279
    btw2 kb 5 órája szopok a Save houseokkal...

    Első mapon mondom már mindet befoglalom... már majdnem átjártam (szinte) másodjára a területet, de nem találom, h holvan a szerintem max 1 elhagyott locked safehouse - térképet is nézek
    Egyébként lehet hülyeség, de már a legelején észrevettem, h van/volt olyan safehouse, amire én nem emlékszem h befoglaltam volna, mert látom a térképen, h vmi cucc mellett van (amine a térképen is van neve pl lumber) és ott nem volt, viszont a safehouse nyitva- de lehet csak nem emlékszem és kinyitottam :S
  • Cat 02 #6278
    Hát ad cuccokat a safe house-ba (töltény, med-kit).

    Nekem akkor szokta unlocolni a post-okat, ha felszedek valamit az ott található dologból (hp-s cucc, lőszer, rakéta, etc)
  • Ragnar360
    #6277
    1 mapon vagyok még, jobb alsó sarok, kis levél ikon = azt irja rá h SPECIAL MISSION, na mondom zsir, odamek kiirtom azt a pár embert... és ott volt egy kazetta, ok felveszem... aztán kiadott egy pontot a térképen...

    Fehér körvonalut, de formára olyan mint a piros v a kék...és ez is egy kazihoz vezetett - vmi prediscsi blablaba mi a franc - menübe meglehet ugye nézni

    Aztán megint ott volt a a boriték a térképen... megint megcsináltam, s megint ott van

    mennyi hangkazetta van s mi ezekkel a szitu, h 2 fajta van

    Thx előre is
  • Ragnar360
    #6276
    Skacok, a buddy side missionöket mennyire érdemes csinálni, acsi nincs rá
    Reput növeli etc. , de ha megcsinalom mindent ad vmit ?

    Az őrposztokat leszarom, elöször vhol láttam, h van rá acsivment, még emlékszme is a szövegére, de aztán mégse, megkönnyebbültem, fasz kivan velük :D 57 dbvan vagy mennyi abból közel 20 van securálva nekem! de ha befgolalkok egyet mindig kiirja, h megvan... csak akkor nemtudom minek számolja...jár érte vmi bonus ha mind megvan ? (btw néha elöjön itt egy bug, kinyirok mindenkit, és 10 percig járkálok és semmi, s mikor megtalálom a medkitet a falon pl, akkor egyből beadja, h megvan)

    másik kérdés: a Néger újságíró hol a bánatba van, a bárba sosincs ott - egyébként nem értem ezt mivel 2 fajta kazetta van
  • Doomista
    #6275
    nincs értelme :o
  • Cat 02 #6274
    Lehet csak megnézte az időt :D
  • Doomista
    #6273
    jéh ezt még én sem láttam :D ilyen is van ?:D lehet küldi vagy valami,ott még nem tartok sorry.
  • tmisi
    #6272
    Ja ok. Csak láttam már olyan előzetes képet, amin a csávó fogja a szavanna közepén. Íme:

    Ezek szerint nem került bele a véglegesbe.
  • Cat 02 #6271
    A kéket, azzal elvileg segítessz a havernak/könnyebb lesz a fő küldi.
  • Doomista
    #6270
    csak alvás közben.
    E betü
    D betüvel állitod.
  • tmisi
    #6269
    Cső.
    Az órát elő lehet venni menet közben, vagy csak alvás előtt? Ha igen melyik gombbal?

    Köszi.
  • vgvg
    #6268
    szevasztok!

    van egy olyan gondom hogy 10-15-x perc után lefagy,szürke képpel lefagy(se kép,se hang)...Mi lehet a gond?

    Configom:amd x2 5000+,geforce 9800gt(hybrid sli 8200) legujabb driverekkel,szépen fut 35-40 fps

    egyszercsak szürke aztán csá...

    mi lehet a gond?
  • SeanJRRussel
    #6267
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végülis nem sokban különbözik a gyémántos az akustól,annyi h a gyémántot elviszed nem túl messze a határhoz avgy mihez ott egy néger tag elveszi és utána jön az a vidi ami az akusnál h robbna a szikla a pali meg fényképez és ennyi.
  • HD JOHNNIE
    #6266
    Amikor elmész az egyik főbázishoz és ad neked egy missziót, ami pirossal van jelölve, aztán rögtön egy buddy felhív, ad az is egy missziót ami meg kékkel. Ha pl a buddys missziót csinálom meg akkor a pirosat később még meg lehet csinálni?
  • Borg
    #6265
    Nekem is volt csukott ajtóm.
    Épp befejeztem egy buddy missiont, és mentem be a városba, ahol csak az 1-ik factionhöz lehetett bemenni. Viszont ott is zárva volt ajtó belül.
    Ekkor vettem észre, hogy mike bárjára közben újra kikerült a felkiáltójel. Visszamentem megcsinálni, és utána már beengedett.
  • Cat 02 #6264
    Nekem is ez, nem tetszett h 1 arctalan ember ad parancsokat :D
    Illetve ugye van 1 csukott ajtóm, szal most szüneteltetem.
  • elitehun
    #6263
    Detto