9022
Far Cry 2
  • kirol
    #6423
    Nem ma? Ma van 5.-e!
  • grebber
    #6422
    Valamikor novemberben!

    Patch is jön majd valamikor!
  • boki0819
    #6421
    akkor most mikor lesz a magyar verzió?
  • peti71
    #6420
  • Tib
    #6419
    Oda, ahova a ScreenShot-okat is menti [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1100954573&no=6408]#6408[/URL]
    Pontosabban 1 könyvtárral visszább
  • zorrobomber
    #6418
    költsd angol tanfolyamra a spórolt pénzt ;)
  • gduck
    #6417
    Hát jól m****opatták a hazai forgalmazókat azzal, hogy később jelenik meg a magyar változat egy vacak felirat miatt Így sajnos sokkal kevesebbet fognak belőle eladni Nem értem miért nem lehetett már ezt alapból belerakni, hiszen év eleje óta béta fázisban volt már a játék, szal idő lett volna rá bőven!
  • Apus
    #6416
    köszi a választ!
  • Borg
    #6415
    Majd később lehet, mert a slotokba egyre több féle fegyvert tudsz venni.
  • hentesferi
    #6414
    Sziasztok

    Én a Magyar felirat után szeretnék érdeklődni, hogy esetleg az interneten , megtalálható-e , vagy esetleg majd , aki megveszi , fel tudja-e tölteni az internetre... :) Előre is köszönöm.

    Most ezzel lehet , hogy egy mocskos , szemét , játék céget nem tisztelő , ember vagyok , de igenis az vagyok. Halomnyi eredeti játékom van , régebben mindent megvettem , de aztán ahogy telnek az évek , rájöttem , hogy a pénzt amit megkeresek , költhetem sokkal értelmesebb/komolyabb dolgokra is.
    Tudom , hogy nagyon olcsó...sőt... , és hogy egy tökéletes játék , de szerintem akkor se fogom már megvenni...
    Előre is bocs mindenkitől... ha esetleg , lenne bárki , kinek nem tetszik a hsz-em nyugodtan töröljétek.
  • lac111
    #6413
    Hali!

    Ha már ilyen szép terjedelmű a fórum, érdemes használni a lenti keresőt. Bízom benne, hogy legközelebb így teszel, ezért megmondom:

    Igen, nagyon hamar visszatérnek az őrök, sajnos túl hamar. Próbáld meg elkerülni őket, esetleg gyorsan áthajtani rajtuk. + ha este közlekedsz kevesebben vannak, és nehezebben vesznek észre.
  • xotyi
    #6412
    Egy kérdés,miért nem lehet nálunk egyszerre egy gépfegyver meg egy mesterlövész puska? Vagy csak én rontottam vmit el vhol?
  • grebber
    #6411
    Összesített eladási lista!


    1. Fallout 3
    2. FIFA 09
    3. Wii Fit
    4. Fable II
    5. Pro Evolution Soccer 2009
    6. Far Cry 2
    7. Quantum of Solace
    8. Mario Kart Wii
    9. Saints Row 2
    10. LEGO Batman
  • Endiman
    #6410
    azt szeretném kérdezni, hogy a savegame-t hova rakja a gépen!
  • Apus
    #6409
    Üdv urak!
    Ma kezdtem és azt szeretném kérdezni, hogy a guard postokon tényleg újraspawnol az ellenfél ilyen sűrűn? Kinyírtam őket, odébbmentem 50 métert, vissza és megint ott dekkoltak. Ez normális?
  • Tib
    #6408

    Afrika, szavanna, forróság, vadvilág, állatok, vadászat...
    Ha a játék közben szerinted egy érdekes szituáció adódott, ha találtál egy eldugott helyen valami furcsaságot (easter egg), vagy ha felfedeztél egy hibát a programban, csinálj róla egy képet, hogy láthassák mások is!

    A képek beküldési címe: ScreenShot [kukac] fc2 [pont] hu
    ScreenShot-ot játék közben az F12 gomb megnyomásával készíthetsz, majd utána itt találhatod meg:
    C:\Documents and Settings\felhasználóneved\Dokumentumok\My Games\Far Cry 2\Screenshots\
  • radeer
    #6407
    Elkészült a Chips & Cola magazin 2.száma melyben a Farcry 2 játékot is teszteltem. Hát igen még csak az elején vagyok de azért felfedte ez a játék a benne rejlő szépségeket. Az oldalon lehetőség van 3gp vagy PSP változat letöltésére így útközben is megnézhetitek vagy elvihetitek a suliba vagy akárhova megmutatni mivel játszotok manapság.

    Chips& Cola magazin 02 benne Farcry 2 videóteszt ( Jó szórakozást !)


    Jó lenne ha lenne valaki olyan akinek tetszik a game és van véleménye a játékról felvenné velem a kapcsolatot mert készül a Podcast 02 rádióműsor amiben erről a játékról is beszélni szeretnék!!

    Megtaláltok :
    Skype : radeer_2008
    MSN : [email protected]
  • Quki
    #6406
    hamachival kapcsolatban....ha már valaki feljött hamachira...akkor csináljon is valamit meg válaszoljon....ha meg nem játszik akkor lépjen le a hama szerverről...
  • Cat 02 #6405
    Ha csinálsz küldetéseket a fegyverboltosnak.
  • MerlinW
    #6404
    Nem tudom hogy csinálod, nekem már 6%-nál 8+ fegyverem volt.
    Raktár melletti bódéban a számítógépnél lehet vásárolni.
  • Pokerface86
    #6403
    Sziasztok!

    28%-nál vagyok de a fegyverboltban még mindig csak egy két fegyvert lehet megvenni, pedig már van 80 gyémántom! ezt miért van? mikor lehet a többi fegyvert megvenni???
  • MerlinW
    #6402
    Valaki kérdezte mit tud a DX10.1:

    Sok mindent, de többek között az alábbiakat:

    "A legfontosabb újítás, hogy a vezérlők egyénileg definiált alpha-to-coverage eljárást használhatnak, mellyel szebb képminőség és nagyobb sebesség érhető el az átlátszósági információt hordozó textúrák éleinek simításánál. Ezenkívül a Shadow Map számításáért felelős rutinok megváltoztatása további sebességelőnyt hozhat a Radeon HD 3000 és 4000 szériát birtokló felhasználók számára. A nyert teljesítményt az Ultra képminőség opció bekapcsolásával rögtön el is lehet költeni a napsugarak és az árnyékok részletességének növelésére."

    (PH)
  • Leky
    #6401
    A neten találtam, ha valaki nagyon ráér kipróbálhatja, hogy működik-e Pc-n.

    Bonus missions

    Enter "2Eprunef", "6aPHuswe", "96CesuHu", "Cr34ufrE", "JeM8SpaW", "sa7eSUPR", "SpujeN7x", "tar3QuzU", "THaCupR4", "tr99pUkA", or "zUmU6Rup" as a case-sensitive code to unlock the "The Georgian", "The Bolivian", "Special Delivery", and "Le Français" missions. If you entered the correctly, the message "You have successfully unlocked the missions" will appear. Start a new game or continue a saved game. Pause the game, and display the "Map Legend" menu. You will see a new envelop legend labeled "Special Mission". Successfully complete the tutorial and a few missions. You will eventually get a phone call from a distorted voice that sends you on your "predecessor's tracks". Go to the envelop map legend location to find an old bus that is now a shack, and continue.
  • barmi
    #6400
    Ilyen jellegű kérdésekkel inkább HOZZÁJUK fordulj!

    Üdv ;)
  • 16gaborm
    #6399
    NAGYON FONTOS LENNE!!! KÖSZÖNÖM SZÉPEN AKI SEGÍT ÉS VÁLASZOL!
  • Borg
    #6398
    Szerintem nem ad gyógyszeres küldetést addig, amig nincs szükséged rá.
  • Freddycom
    #6397
    Nem tudjátok, a gyógyszereket lehet halmozni?
    Szóval mehetek egymás után 2 gyógyszeres küldetésért, vagy várjam meg, amíg elfogy az egyik dobozzal, és csak aztán menjek?
  • Pengn
    #6396
    Ja és még az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet LAN ra csinált mapot betenni?
  • Pengn
    #6395
    Igen az 1.0.1.5 ös Hamachi verzió van fent mind a kettőnknek csak neki Vista-ja van nekem meg XP de egyikőnk sem látta a másik szerverét. Majd szólok neki hogy nézze meg ezt a megoldást.THX
  • Danecay
    #6394
    Én is kérdeznék. Elmentem egy antennabázisra küldetést felvenni mert a térképen is ott volt a sárga felkiáltójel, de amint odaértem, elkezdek rám lőni, de miután elintéztem a bandát, nem találtam semmilyen küldetés felvételi lehetőséget. Elhagytam a bázist, majd egy perc múlva visszatértem és természetesen ismét tele volt enemyvel. Hogy lehet itt küldetést felvenni? Egyébként az első térkép jobb felső sarkához közel található ez az állomás.
  • Danecay
    #6393
    Mivel nem írtad, hogy milyen OP rendszerrel próbálkoztok, valamint milyen verziójú HAMACHI-val, elég nehéz egyértelmű választ adni. Mindenek előtt az 1.0.1.5-ös vagy annál korábbi verzióval kell próbálkozni és érdemes végigfutni EZEN is. Amennyiben így sem működne és VISTA oprendszer van, akkor a Vezérlőpult / Területi és nyelvi beállítások / Felügyelet alatta, a Területi beállítások módosítását át kell állítani angol (Egyesült Államok)-ra és restart. Amikor én próbálkoztam akkor én a Területi és nyelvi beállítások-nál a helyet is megváltoztattam, de nem hiszem, hogy azt kell, de az is megér egy próbát.
  • Pengn
    #6392
    Sziasztok.A broblémám az,hogy csinálok hamachiba szobát haverom belép, csinálok a játékba LAN-os szervert és nem látja hiába keresi a LAN os szerverek közt.Fordítva is ugyan ez, hiába csinál ő is én sem látom.Tudjátok mi lehet a gond? Előre is THX
  • UnknownAsshole
    #6391
    te mi a rákról beszélsz ?
  • Prince23
    #6390
    PES most nagyon jó lett... csak angol kommentár van
  • davidka003
    #6389
    1 Ft-ot nem ér a FIFA 09. Rakás szar lett a konzolos verzióhoz képest. Far Cry 2 a best buy. Olcsó és szvsz kurva jó.
  • Wheeler
    #6388
    Természetesen magyar:P
  • grebber
    #6387
    Nem mindenki warezhuszár valaki vásárol is gameket!
  • UnknownAsshole
    #6386
    FIFA 09...
    úristen ilyen játékokat még értékelnek valamire ? nevetséges
  • Borg
    #6385
    Nem egyszer be lett már rakva a topikba.
  • Attelee
    #6384
    Kár h regisztrálni kell azért a végigjátszásért!
    Persze ennyi tisztelet biztos jár annak aki irta,de nekem elég lenne egy
    Gyémántlelöhelyes térkép a második térképröl!
    Valaki nem tud ilyet?