9022
Far Cry 2
  • inter94
    #2190
    nekem sajnos procinál lesz gondom:S
  • snowkid16
    #2189
    Nem néztem, csak FC2-nél. Procinál nem lesz gondom xD, Se videókártyánál
  • inter94
    #2187
    sok játéknál nagyon nem reálisan irja ki
  • snowkid16
    #2184
    Van más ilyen "felmérő". honnan veszed, hogy hülyeség?
    Elite : lehet, de operációs rendszernél van..
  • elitehun
    #2183
    Maradjunk annyiban hogy nem valami pontos
  • inter94
    #2182
    pedig k*rvára hogy hülyeség:)
  • snowkid16
    #2180
    Én meg már ott tartok, hogy oroszlánok elől kell bújkálni. Ez egyértelmű volt ez a rész XD.
    K*vára nem hülyeség a systemreqruimetnslab.
  • Tommy093
    #2176
    systemreqruimetnslab nem jelent semmit .. az hülyeség
  • snowkid16
    #2175
    megnézettem systemreqruimetnslab-on és a Recommended-en is túl ment.
    Jó poénjaid vannak :D. Várom a többit :D
  • Mr Bishop
    #2174
    A poénkodás ? Persze.
  • elitehun
    #2173
    Ez a hobbid?
  • Mr Bishop
    #2172
    Biztos nagyon rövid lesz, biztos nagyon optimalizálatlan lesz, biztos nem fog rendesen futni sem XP, sem Vista alatt, biztos tele lesz majd bug-gal, biztos buta lesz az AI, de ha futni is fog, akkor majd biztos , hogy Grebber gépén akadni fog mint az állat
  • grebber
    #2171
    Nem tudjuk nem vagyunk jósok.
  • Tommy093
    #2170
    Mit gondoltok mennyivel fog jobban futni mint crysis
  • Tommy093
    #2169
    hali
    Én ugy tudom hogy a fejlesztők a crysist is butitották, mivel ha megnézed a legelső videókat jungle fight meg stb.. még szebb a grafja de senkinek nem metn volna jácchatóan ezert belenyultak
  • snowkid16
    #2168
  • Synchronous
    #2167
    lol... a part 1-ben, 0:24-nél mikor egy számítógépekkel teli terem belsejét mutatja, hirtelen azt hittem az is a játékból van.
    Ugrásszerűen fejlődött volna a grafika?
  • grebber
    #2166
    Ha már voltak bocsi!

    Far Cry 2 All Access Trailer Part 1
    Part 2
    Part 3
  • Bokafix2
    #2165
    Neheztelnék ha nem.
  • VRSDM
    #2164
    nincs gond a grafikával, tökéletesen élvezhető, több nem kell.

    az más kérdés hogy a bereklámozott hipertextúrák, meg fejleszett fény-tükrözés-törés lesz-e...
  • snowkid16
    #2163
    Én is letöltöttem . Nagyon jó tettem. Főleg mikor a nap felkelt!
  • extra sensory
    #2162
    Crysis tényleg üt grafika szintjén, meglehet hogy nem lesz überelve az FC2 által, ha tényleg igaz, hogy rondul a grafikája. Másrészt mióta a Crysishoz letöltöttem a Natural mod 2.0-át hát azóta még szebb lett, sokkal hidegebbek a színek és a fényhatások is jobbak, egyszóval valóban reálisabb lett, mert a környezet színei pont olyanok mint egy valós helyszín esetében.
  • snowkid16
    #2161
    :DDD, Kicsit műanyag igen. Crysis valami csoda szép, mikor Mesa-nál multiban nukleáris fegyóval nyomolunk, és ott a grafikaa robbanásnál . Fájt a szemem.
  • Shep
    #2160
    Hát ebben szerintem is van valami, gondolom rájöttek ,hogy marha szépek a korai képek, de nincsen hozzá megfelelő gép ami elfogadható sebességgel futtatná, hát kissé lebutították az egészet. Nekem túlságosan műanyagosnak tűnik az egész, a Crysis grafja valahogy életszerűbb, a fegyverek is úgy néznek ki mintha műanyagból lennének, és az ellenség, hát az valami vicc. Persze ettől még a játék remélhetőleg atomzsír lesz és ilyen apróságok felett el fogunk siklani.
    Grebber majd szidja helyettünk is :)
  • snowkid16
    #2159
    1024 simán-.-'
  • Bokafix2
    #2158
    FC2-t maxon? Akkor meglátod a fűben a hangyát. Tán még a mosolyát is.
  • snowkid16
    #2157
    DE, nem is láttál olyan (kivéve Assassin's Creed) Gyönyörű szép gépatomerőmű zabáló játékot Ubitól. 1024 játszani fogok Max-on FC2 nVidia 9600GT (Crysis is ment)
  • JSbyMSI8800
    #2156
    Áhhh... Nem hinném hogy olyan optimalizálatlan lesz mint a Crysis, én még nem láttam olyan Ubisoft-os játékot ami nagyon optimalizálatlan volt.
  • elitehun
    #2155
    Ja ne olyan legyen mint a crysis. bár nekem az is 1280x1024-es felbontáson és közepes/magas graffal nem szaggatott csak az első 5 mp-ben
  • Tigristank
    #2154
    Szerintem jó lesz ez, és inkább legyen csúnyább, de jobban optimalizált, minthogy atomerőmű kelljen hozzá.
  • snowkid16
    #2153
    Hajrá 12 nap van hátra
  • snowkid16
    #2152
    9600Gt-vel kiváncsi leszek
  • Synchronous
    #2151
    Én a Sapphire 4870 X2-t szeretném a megjelenésig beszerezni. Na az már 2 Gb rammal és 2 db GPU-val elég szépen eltologatná a játékot. Csak hát sok píz a...
  • grebber
    #2150
    Ezzel a kijelentéssel várjuk meg a megjelenést,mert nem hiszem hogy maxon menne 8800GT-vel.
  • elitehun
    #2149
    A tiéden sztem tuti maxon fog menni de az enyémen nem
  • grebber
    #2148
    Ezek nem az én szavaim azért írtam info : Hardwired ott írták.
    Nekem egyelőre videókon nincs bajom a graffal majd ha már tolni fogom akkor alázom ronggyá
  • Bokafix2
    #2147
    "A grafika a megjelenéshez közeledve mintha egyre csúnyább lenne,..."

    ehe... lol, de szép szavakkal biztatsz minket. Még kiderül, hogy mire megjelenik nem lesz szebb, mint a Quake 3, és a futtatáshoz tökéletesen elég lesz egy Gefore 6600 is, mert az is fél karral leszámol( ) a feléje érkező poligonáradattal. Dx 10-ről szó sincs, még a 9-et is csak félve emlegetik majd, mert valójában dx 7-re épül.
    Ennyit a virtuális Afrika kalandról. Aki tényleg Far Cry-ozni akar Afrikában annak ki kell mennie Kenya környékére, mert még (szerencsére) tart a polgárháború.
  • grebber
    #2146
    Hova húzzuk le?
  • Mr Bishop
    #2145
    Tökmind1 milyen játék lesz, úgyis lehúzzátok.
  • grebber
    #2144
    Azt hiszem ez még nem volt! Új Trailer

    Hangulatos Far Cry 2 trailer érkezett egyenest a TGS-ről. A grafika a megjelenéshez közeledve mintha egyre csúnyább lenne, de mit sem számít ez, ha olyan hangulatos lesz a játék, mint a mostani és az eddig közzétett trailerek.

    info: Hardwired