9022
Far Cry 2
  • JSbyMSI8800
    #2234
    Szerintem se.
  • elitehun
    #2233
    Sztem ez a graf. egyáltalán nem mű
  • The Protector
    #2232
    Nem azt mondtam h ugyanolyan.Hanem h mind a 2mű.Mintha élettelen legófák közt mennél.De attól még szép.
  • Bokafix2
    #2231
    Szerinted ahhoz hasonlít? Akkor ki lesz itt mindenkivel tolva, mert speciel a SoF: Playback grafikáját sokan szidják. Sztem a Playbacknál némileg ütősebb lesz a külcsín mert mégis csak Far Cry-ról van szó nem pedig valami "b" kategóriáról.
  • elitehun
    #2230
    Eddig a legrosszabb konzol átirat a: Iron Man The Game volt. egyszerűen hánytam tőle
  • Synchronous
    #2229
    Hát, van amikor az xbox kapja a pofont. A pc-s változatok szinte csak akkor szoktak csúnyábbak lenni, ha konzolátiratok. Mert hát nem lehet pontosan visszaadni ugyanazt a minőséget. Pl. The suffering.
    Viszont ami a Far Cry-t illeti, tőlem lehet jobb az xbox, nekem nincs összehasonlítási alapom, mert soha nem érdekelt a konzol, szal ezt is pc-n akarom általvinni.
  • JSbyMSI8800
    #2228
    Jajj.. Bocs rosszul értelmeztem a kérdést
    Én eddig már elég sok xbox-os játékot láttam, aminél a Pc-s változatba jobb volt, és volt olyan is amiben fordítva.
  • JSbyMSI8800
    #2227
    A Brothers in Arms-ban pedig így van
  • mikiking
    #2226
    fifa 09 :D
    még véletlenül sem mindegyikben igy van,attol hogy te most felsoroltál egyet
  • JSbyMSI8800
    #2225
    Én am. úgy vettem észre, hogy xboxon mintha minden játékban egy kicsit rosszabb lenne a graf mint PC-n. PL.: a Brothers in Arms Hell's Highway-ban.
  • elitehun
    #2224
    Igen. A boxos graf kicsit mű de pc-n sztem nagyon jó lett
  • NeBby
    #2223
    Csak az xboxos mű kicsit , de a PC-s szerintem egyáltalán nem mondható annak...
  • The Protector
    #2222
    A garfikáról annyit h nagyon mű.Megdöbbentően hasonliít a Soldier of Fortune Payback dzsungeles részeihez.
  • gduck
    #2221
    Már aki látta :(
  • snowkid16
    #2220
    De mi azért, jót szórakoztunk XD
  • Bokafix2
    #2219
    Mert linkelve kellett volna beszúrnod. Szal, kicsit így offnak számít. Merhát mégsem national geographics topik ez.
  • grebber
    #2218
    Nem vagyok mindenható de ha egyszer kivan írva hogy a felesleges off hozászolások törölve lesznek akkor törölve is lesznek.
  • snowkid16
    #2217
    Grebber, Tib eddig nem nagyon segített. Én ahhoz hülye vagyok mlapon. :(
  • snowkid16
    #2216
    Az ajánlotton is túl ment . Nem vagyok én hülye XD. Minimum...100% , h fog menni, most fogom előrendelni a játékot :D.
  • Mr Bishop
    #2215
    Látom, mindenható házigazda, hogy törölted a képes hozzászólásomat.
    Lelked rajta, ha nem értékeled a humor eme megnyilvánulását.
    A házigazda titulus remélem nem a "GOD" kifejezés mindenkori jelentése lesz számodra, kedves grebber barátom.
  • grebber
    #2214
    Volt már,de emlékezetfrissítésnek jó
  • Nathan66
    #2213
    Beújítok még egy 9800GTX be ha márjön lssan ez is. Jön a gamma szezon amúgy is 1hnap múlva és ezzel a vga-val lehet, hogy kitörölhetem
  • Szasza20
    #2212
    Új Trailer
    Na akinek ez nem tetszik az játszon Wolfeinstein 3D-vel :D
  • MerlinW
    #2211
    Onnan, hogy a Sysreqlab is a kiadó által kiírt speckók alapján írja neked az okosságot. Nameg ott is az ajánlottat kell nézni nem a minimumot, hiszen az csak a létfeltétele a játéknak. Aztán ott a júzer szétgányolt windows-a, az "olcsó" hardvere, a BIOS beállítások, egyebek. Mindenki csak kb.-re fogja megmondani ami lehet akár +-20FPS is.

    Azért vannak a demo-k, vagy a warez h kipróbáld. Utána meg belátásod szerint megveszed, vagy nem.
  • snowkid16
    #2210
    Ja, a lett volna már a sz*r, mész egyszer csak újra ott vannak az ellenségek.
    Syns* ejnye te kis rasszista XD (vicc) :D
  • Synchronous
    #2209
    Ebben is lesznek szörnyek. Mutáns négerek, üres alumínium edénnyel gyilkoló etióp kisfiúk, zombi oroszlánok, és persze banánnal dobáló psziho majmok.
  • Louis Cyphre
    #2208
    Egyébként többek közt az is szimpatikus volt az első játékban, hogy nem voltak újratermelődő ellenfelek. Remélem megtartják ezt a jó szokásukat a készitők, hogy ebbe se tesznek ilyet!
  • snowkid16
    #2207
    Grín písz fele, 3/4-e!
  • snowkid16
    #2206
    Nem lesznek, én az eslő részben majd bef*stam, mikor elémugrott egy aztán a többi XD
  • Bokafix2
    #2205
    A Grin písz-esek fele tuti játszani fog a játékkal, sőt még bölényeket is fog gyújtogatni. Poligonbölényeket.
  • Louis Cyphre
    #2204
    Nagyon remélem, hogy ebben a játéban nem lesznek "szörnyek" mint az első részben!
  • snowkid16
    #2203
    Uhhh ezért biztos kapok. FC2-t már nagyon várom, meg is rendelem...
  • snowkid16
    #2202
    Azok is egy kalap f*s, nagyon -ök tudnak lenni...
  • Prince23
    #2201
    Majd a Green Peace meg Állatvéfdelem ezt a játékot is beperli, mint a GTA-t.
  • snowkid16
    #2200
    Ez Alacsony beállítás, egy kalap f*s...
  • snowkid16
    #2196
    Én ezt Augusztusba vettem :D a mostani gépet. Amikor nem jött ki az Ati 4800 széria XD
  • inter94
    #2195
    karácsonyra nekem is jólenne beujitani egy új procit:D
  • snowkid16
    #2194
    Lol, az tény, hogy bugos, mint állat XD. én is 5 csíkot kapok 9600GT-vel XD. Amúgy azért kap sztem kevés pontot, mert nincs benne a mostani támogatott kütyükbe, és régebbi karinak veszi.
  • NeBby
    #2193
    Ja , csak szerinte a VGAm (9800GTX+) épphogy átmegy a minimumon (3csík) , a 88GT pedig 5 csíkot kap a 6 ból
  • snowkid16
    #2192
    Am Athlon64 X2 6000+-m van xD