9022
Far Cry 2
  • HarryProf
    #2143
    Hát az elején nekem is, de pont az utolsó pár percnél járt már akkor az óra, és megvártam, jött a következő, léptem és megöltem. Aztán jött a következő és a következő és egy darabig gyorsan ment nem is kellett várni, csak pár percet, de most megint várnom kell, ráadásul a pontjaim eltűntek meg minden
  • gduck
    #2142
    És hogy éred utól? Mert én léptem egyet és kiírta hogy 10 óra múlva van a következő "turn" Na én ehhez a játékhoz gyagya vagyok :D
  • HarryProf
    #2141
    Ezt nem értem, most lenullázódott a High scores és eltűntek a pontjaim is :(
  • HarryProf
    #2140
    Én 4. helyen vagyok a toplistában cevys néven :D
    Hát én a többi bábuval nem foglalkozom, szerintem ők játékosok. Jelenleg 5 játékos aktív azt írta, gondolom én és a másik 4 játékos akiket a színek jelölnek, de a színek mindenkinél másak, csak megkülönböztetésre vannak. Utolérem akit kell, és megölöm, szerencsére engem még nem öltek meg :D
  • gduck
    #2139
    Hát nem igazán értem :( Léptem egyet és a következő "turn"-nél már azt írta ki hogy kampec :(
  • NeBby
    #2138
    Valaki magyarázza már el , hogy melyik színű bábu mit jelent? Piros akire vadászok , én a sárga , addig megvan...
  • NeBby
    #2137
    Fasza lesz , már a legelején is csalnak
    Bááár... nagyon csábító az a laptop , igen ütős darab!
  • gduck
    #2136
    JÓ VADÁSZATOT!
  • grebber
    #2135
    Akkor még várok hogy letisztázódjon!
  • gduck
    #2134
    Ez van írva, szal tényleges rendelés előtt még lesz bővebb infó:
    "Ez egy értesítés kérési lehetőség. A játék megjelenésekor e-mailt küldünk, mely segítségével a tényleges megrendelés leadható lesz majd."
  • grebber
    #2133
    Tényleg amúgy ha most rendelem elő akkor mit rendelek elő a magyar nyelvűt vagy az angolt vagy hogy van ez?
  • mikisanzi
    #2132
    Szerintem ennél az árnál még a 240 körüli eur-al számoltak. nem leszek kicsit sem meglepve, ha egy ezrest felmenne. mellesleg örvendetes lenne ha maradna itt az ár, mert akkor biztos hogy sokkal többet el tudnak adni belőle. És akkor talán bekövetkezne uaz mint a dvd filmeknél. 900 tól max 2500. Na ennyiért nem is lesz. de mondjuk, az jó lenne ha egy új game megjelenéskor 7000ft majd 3 hónap múlva 3000 ft lenne.
  • Tib
    #2131
    Nem értetted a lényegét annak amit mondtam...
    A FC2 szerintem azért sem 6000 Ft-os játék lesz, mert nem rövidre tervezett a játékmenete, valamint a Te szavaiddal élve ez új engine és a 0-ról fejlesztették.
    Soha de soha nem fogják a magyarok pénztárcáját szem előtt tartani, mert a készítőknek nem hángöri a terítésre szánt piac... Ez a hardware-re is értendő. Amúgyis nyugathoz viszonyítva átlagon vagy az alatt vagy a magyar gamer átlag gépkonfigja.
    Ha a gyártó nem adja olcsón, a kereskedő meg azért nem fogja levinni az árát, mert neki nem lesz haszna... szerintem.
  • bertino
    #2130
    csak egy kiegészítés egy játékhoz, nem pedig teljes játék 0áról fejlesztve.
  • gduck
    #2129
    Nekem 10 felett volt Igaz az összes pályát jól bejártam
  • Snexi
    #2128
    2,5 óra?volt az 3,5 is xD
  • NeBby
    #2127
    Valószínűleg rájöttek , hogy szegények a magyarok és máshogy nemtudják eladni a játékokat...
  • gduck
    #2126
    Az Ubinál ~8e Ft, szal én reálisnak látom a magyar árat ;)

    UI: a trailer nagyon jóóóó :D
  • Tib
    #2125
    Ma hírözön volt nálam
    Na és a legutóbb feltett trailer... óriási!
  • Tib
    #2124
    Nézz meg egy külföldi oldalt. Ott forintra átszámolva 10.000-12.000 Ft az ára. Meglepődnék ha itthon fele annyiba adnák... Ráadásul komolyabbnak is látszik, mint a 2,5 óra alatt végigvitt Crysis Warhead...
  • elitehun
    #2123
    De minden előrendelhető játéknál ugyanezt az üzenetet írja ki és lehet hogy már megkapták a rendes árát és csak külön ennek nem fognak csinálni új üzit
  • elitehun
    #2122
    ok
  • Tib
    #2121
    Itt olvastam: http://cdgalaxis.hu/ertesites?id=14900
    Itt a játék ára alatt a Értesítés kérés – Nyilatkozat rész 3. bekezdése...
  • gduck
    #2120
  • bertino
    #2119
    jolvanna, csak vicceltem :)
  • gduck
    #2118
    Miért? 65nettó sztem szar fizetés Az elmúlt 2 évben ezekkel játszottam és vettem meg : TDU, Orange box, Crysis, Crysis Warhead. Ehhez jön még a FC2 és talán az új NFS Sztem 2 év alatt ez nem nagy kiadás!
  • elitehun
    #2117
    Eléggé
  • bertino
    #2116
    én is megveszem már ami tetszik, de te azért vastag vagy szarásig ugy veszem észre
  • elitehun
    #2115
    Mármint az a szöveg
  • elitehun
    #2114
    De melyik oldalon? Mert a CD Galaxis-on nincs fent
  • gduck
    #2113
    45font~15e Ft-ot vontak le a számlámról
  • NeBby
    #2112
    Szerintem nem lehet kapni , csak nyerni lehet a CE hez kapott piros kővel... (2db lesz)
  • Shep
    #2111
    Egyébként mennyit kérnek el egy ilyen "dobozért"?
  • grebber
    #2110
    Ezt mindig odaszokták írni az előrendelhető game-ekhez.
  • elitehun
    #2109
    Te ezt hol olvastad?
  • grebber
    #2108
    Ezek általában nemszoktak változni.Így legalább a magyarok is vesznek gameket ilyen áron szal ennyi lesz tuti!
  • Tib
    #2107
    2. hely holtversenyben :)
  • Tib
    #2106
    Aki a hatezer-párszáz forintos árban reménykedik, az szerintem nagyon is jóhiszemű...
    "A jelzett ár, tervezett megjelenés dátum és egyéb adatok tájékoztató jellegűek, azok a megjelenésig még változhatnak."
  • grebber
    #2105
    Akkor várok nekem a feliratos kell mindenképpen ,addig tolom majd a ...ez verziót!
  • gduck
    #2104
    Úgy látom már kaptak vmi infót, de még mindig nem teljesen tiszta a dolog :)
    Úgy látszik alapból nem lesz magyar feliratos verzió, szal az valószínűleg akkor csak később jelenik meg :(

    UI: Én már megrendeltem a fadobozt