9022
Far Cry 2
  • NeBby
    #2359
    Szerintem se túlnagy amúgy , legalábbis első ránézésre , majd meglássuk' ! De azért az érdekes volt , mikor a főbácsi mondta egyik videóban , hogy már 2 éve tolja és még mindig van olyan terület , amit nem látott még soha
    (Vagy csak nem mindenki kocka??! )

    xido:
    San Andreas térképének fele víz
  • xido
    #2358
    mekkora volt San Andreas teljes térképe?..na..oda neki egy timesync modot,hogy valós idejü legyen a játék és séta egyik végéből a másikba,aztán lehet átlagolni Afrikára:)
  • gduck
    #2357
    Ezért nem játszottam végig Warhead-ot 2 óra alatt "A terület túlnagy"-ra válaszoltam picit "túlzó" stílusban, mert sztem nagy, de nem túl nagy Ami abból közvetkezik, hogy egy játékterület sohasem lehet túl nagy Remélem érted a célzást

    UI: nekem 3 km 25-30 perc, lehet gyorsan gyalogolok ?
  • NeBby
    #2356
    "7km kényelmes tempóban is kevesebb mint 1 óra"
    Na , azt megnéztem , ha te 7km-t legyalogolsz kényelmes tempóban 1 óra alatt
    Én már párszor gyalogoltam hazafelé teljesen egyenes útón (egy bekötőút) , 2km az út , a gyaloglásom kicsit sietős és úgy volt 25 perc az út. Kényelmes tempóban kb 1.5 óra az a 7km! Semmiképpen nem kevesebb , mint 1 óra. (Játékban lévő gyaloglással viszont kb annyi , igen)

    Amúgy , ha a 7×7es ből legyaloglod azt a 7 kilómétert , ott csak egy max 500m es körzetet látsz , és még akkoris 14 szer végig kell járnod , ami alapból minimum 14 óra , de inkább több (gyalog)! És akkor ez még csak a 7×7es volt , 50×50 be , körülbelül 100-150 órába telne bejárni az egész területet (úgy , ha folyamatosan gyalogolsz , nem nézelődsz) és akkor még csak a legjobb esetet néztük!
  • Synchronous
    #2355
  • gduck
    #2354
    kifli: A látvány nem minden, de a képek/videók alapján ez is nagyon szép ;) Amúgy 50 km2 sztem nem nagy! Pl. 7x7km-nek vegyük. Egyből a pálya szélén vagy, 7km-ert legyalogolni se nagy dolog :D

    Snexi: nem 1 óra volt! A gyerek lehet hogy a megjelenéstől próbálkozott! Persze könnyű volt 1-2 nappal később azt mondani, hogy 1 órája fogott hozzá Amúgy meg nem érdekel a warez, meglesz eredetiben :D

    priluki: 7km kényelmes tempóban is kevesebb mint 1 óra :D
  • NeBby
    #2353
    Map editor preview:
  • Djemba
    #2352
  • kifli
    #2351
    stalker clear sky meg kb 3 napig tartott
  • Snexi
    #2350
    2 nap?crysis warhead-en kb 1 óra volt mire feltörték
    szólt a fickó (Darkcoder) hogy elkezd dolgozni az ügyön,1 óra múlva már volt is crack
  • priluki
    #2349
    hát 50 négyzetkilométer elég nagy,sött ha egyik feléböl a másikba csak elsétálsz,tegyük fel 5 km/h val mész akkor is 10 orára van szükség...
  • xido
    #2348
    oóóó..1.részben sose fogom elfelejteni,órákat töltöttem el a legelején,míg a tábor minden katonáját leRambóztam kis lopakodós szivatással...amit kb 20 perc alatt meg lehetett volna csinálni:))
  • Djemba
    #2347
    legrosszabb esetben 2 nap alatt feltörik
  • netmester
    #2346
    a szövegben csak a másolásvédelmet amit programokkal néztek meg. de akik nagyban tolják azok nem programmal csinálják
  • Prince23
    #2345
    de ők lehet nem tudnak erről
  • Snexi
    #2344
    securom támogatás
    nem értem minek raknak rá ilyet,ezt is felszokták törni hamar
  • elitehun
    #2343
    Asszem kicsit nagyobb mint a san andreas
  • Bokafix2
    #2342
    50 négyzetkilométer olyan nagy? Hát mondjuk kocsival nem lenne, bár inkább jobb a gyaloglás, hiszen mégiscsak Afrikában játszódik. Ki akarja olyan hamar végigvinni a játékot.
    Emlékszem, az 1. részben is kb. vagy 15 percet csak azzal töltöttem, hogy az első pályán a mólóról a vízbe ugrálgattam, meg a víz alól bámultam az átszűrődő napfényt.
    Egy későbbi pályán meg már a szerencsétlen vaddisznók felkutatása és levadászása kötötte le a figyelmemet, mert teccett ahogyan eldűltek.
    Sztem ez a rész még több látnivalót és érdekességet tartalmaz majd, tehát nem kell azonnal igyekezni végigvinni, inkább kutatgassunk, nézelődjünk, fedezzük fel a pálya minden zegét-zugát.
  • Freddycom
    #2341
    Igen-igen, úgy már kéne mennie...
  • kifli
    #2340
    max ha crossfire-be megy az a 4870x2 mert azért abbol kell 2
  • extra sensory
    #2339
    2x QuadCore 3,87 GHz 12 GB RAM Sapphire 4870X2 2 GB Ezen fog menni?
  • kifli
    #2338
    ja igen és nem azt mondom ezzel hogy nem szép a graf szerintem nagyon ott van meg nem is ez alapján szoktam megítélni egy játékot...
  • kifli
    #2337
    szerintem a videók alapján a crysis szebb (nem a konzolos videókra hanem a nemrég belinkelt pc-s videóra gondolok) de majd meglátjuk. Egy hét és már meg is nézhessük a dolgokat. Gondolom telel lesz a net összehasonlító videokkal. Far cry egy nagyon tetszett remélem ez sem okoz majd csalódást. A bejárható területtem szerintem viszont túl nagy lett. Remélem nem kell majd egy-egy küldetésnél sokat menni, és az akkor lesz majd szívás ha a kocsid meghalálozik :)
    de asszem fölösleges még ilyenekről gondolkodni majd meglássuk. Egy warhead féle hangulatos kis szinkronnak azért örültem vólna.
  • Synchronous
    #2334
    Miért kell ezzel jönni mindig hogy "ezen a konfigon fog menni?". Meg kell nézni a rendszerkövetelményeket és összehasonlítani. Még itt is többször leírták már a hivatalos gépigényt. Pl. #2245.


    Jacksparrow: Ő most tudta meg, hogy gépén nem fog futni a Far Cry 2?
  • bertino
    #2332
    :DDDDDDDDdddd

    hát igen.
  • NeBby
    #2330
    Jaj ne , kezdődik....
  • iván1000
    #2329
    Core 2 Duo 2.53GHz 2 Gb Ram NVidia 9600GT 512MB.fog menni?
  • gduck
    #2328
    De bíztató, ha a Crysist megfogta neki a 30FPS, ez meg stabil 45+ :D Ezek szerint jóval jobban fut mint a Crysis ;)
  • NeBby
    #2327
    Igaz azt nem írja , hogy milyen graf. szinten
  • gduck
    #2326
    Láttam visszaestél, de jelenleg megint a 3. helyen vagy!!! HAJRÁ!
  • gduck
    #2325
  • NeBby
    #2324
    45+ FPS 1920x1200 4xAA, Q6600, 4GB RAM, 3870x2 VGA

    EZ KOMOLY?
    link plz...
  • gduck
    #2323
    Állítólag 5 aktiválást bír ki a SERIAL, akár 3 különböző gépen is (gépenként
    tehát 5-5) Ezután megy a kukába és lehet telefonon intézkedni.
    forrás: ubisoft fórum

    45+ FPS 1920x1200 4xAA, Q6600, 4GB RAM, 3870x2 VGA
  • kirol
    #2322
    Na pont máshol kérdeztem, de tessék.
    PS3-at se tudjdák feltörni évek óta.
  • Freddycom
    #2321
    Asszem a blue-ray lemezekre, vagy talán a Vista másolásvédelméről is azt mondták, h évekig feltörhetetlen lesz. Na aztán tessék...
  • kirol
    #2320
    Ez mehetne a humoros topikba! Nagyon LOL! :D
  • Bokafix2
    #2319
    Később vettem észre.
  • NeBby
    #2318
    PCGamer:
    " It's also uniquely absorbing - it's a game you'll find very , very hard to stop playing. Once you're in , you'll not leave until forced, for a number of resons"
  • Newfronter
    #2317
    LOL 2002-es hír. Jól vagy ember? :D
  • Bokafix2
    #2315
    Azt hiszed ezt feltörik?