9022
Far Cry 2
  • Adam II
    #2860
    NEM LOPNÁL AUTÓT

    NEM ERŐSZAKOLNÁL MEG NŐKET

    NEM GYILKOLNÁL GYERMEKEKET

    AZ ILLEGÁLIS LETÖLTÉS BŰN

    A BŰN TÖRVÉNYELLENES
  • Tommy093
    #2859
    ha utána megveszed akkor csak ejnye-ejnye
  • Gunner
    #2858
    de hát azt tiltja a törvény
  • Tommy093
    #2857
    ezaz....
  • Adam II
    #2855
    Vejoszijaptor?
  • Gunner
    #2854
    de egyes fórumozók szerint raptorok fognak ránk vadászni... ez mégiscsak crytek beütés :D
  • Bokafix2
    #2853
    Ha megfigyelted a Crytekesekre jellemző ez a fajta stílus. Mivel a 2. rész már nem az ő gondozásukban kerül ki, így nem kell félni, hogy elrontják a hangulatot ilyen szedett-vetett szörnyek, mutánsok meg hobbitkák.
    A Crysis - amit szintén a Crytek alkotott - is ilyen stílusra épül mint a Far Cry 1. része, hogy először emberi ellenfelek ellen kell harcolni, utána meg mutáns szörnyek ellen. A Crysis esetében meg földönkívüliek ellen. Én nem gondolom, hogy azért raktak volna az első részbe ilyen génszabályozott úriembereket, mert nem volt mit kitalálniuk, hanem mert úgy gondolhatták, 20 pályán keresztül kicsit unalmas lesz Krieger professzor zsoldosainak végeláthatatlan hadait leabálni.
    Crysisban ugyanez a koncepció csak kicsit eredetibb megvalósításban. Itt sem akarták, hogy kizárólag koreaiakat lődözzünk, netán még elmélyülnének a faji előítéleteink.
    Viszont ez a 2. Far Cry epizód nem Crytek-es találmány, közvetkezésképpen nem kell attól tartani, hogy a meglőtt színes bőrű milicista bőre alól zöld trutyi folyik majd, vagy hogy ellenfeleink 3 méteres ugrásokkal közelednek felénk, hogy aztán két könnyed vágással csináljanak belőlünk saslikot.
    Sőt még űrhajót sem fogunk látni, sem űrpolipokat akik - 200 fokos fagyasztósugárral igyekszenek majd kellemes perceket szerezni, kompenzálva az 50 C fokos kánikulát.
    Szal, ebben a játékban csak emberi ellenfelek lesznek, méghozzá nemcsak a háromnegyedéig.
  • Leky
    #2852
    Az első rész csak abban hasonlít a 2.-ra, hogy az is és ez is FPS aztán ennyi. A Far Cry 1-et a Crytek (Crysis) készítette míg a kettőt nem csak a kiadó ugyanaz (Ubisoft). Egyébként az Far Cry 1-et csak a szörnyek megjelenéséig játszottam.
  • adammmmmmm
    #2851
    Plusz egy a ráadás
  • Tommy093
    #2850
    hali
    Na márcsak három nap három a maygar igazság
  • Adam II
    #2849
    Én is így érzek. Amúgy sem tudtam túl komolyan venni az első részt (egy hawaii inges fickó izomagyú zsoldosokat lövöldöz) aztán meg jöttek azok az izék áhhh.
    Persze a második részben is egyszemélyes hadsereg leszünk de valahogy az egész hihetőbben van tálalva. Nekem a videók a Blood Diamond és a Lord of War filmek hangulatát idézi. Afrika, fegyverek, buli junta.
  • Gunner
    #2848
    én picit röhejesnek tartottam az első rész mutált gyerekeit... nekem az jött le h nem volt mit kitalálniuk... az a játék engem nem fogott meg emiatt
  • Adam II
    #2847
    Persze!? Amúgy jó, hogy ebbe nem tesznek szörnyeket (remélem) mint az első részbe.
  • NeBby
    #2846
    Most olvastam , hogy állítólag majd kiadás után DLC be tesznek letölthető predatorokat és azok vadásznak majd ránk
  • grebber
    #2845
    Én sem láttam majmot!Mondjuk nem is kell ez nem állatkert szimuláció!
  • Pokerface86
    #2844
    Zsiráf, elefánt, oroszlán, majom van a játékban?
    Mert én eddig a videók alapján csak zebrát + antilopot láttam!
  • elitehun
    #2843
    Ez már ősrégi
  • Hellsing47
    #2842
    ez a 3nap lesz a legnehezebb :)
  • The Protector
    #2841
    Ezt a 3napot fél lábon is kibírjátok.
  • tmisi
    #2840
    Trailer
    Ha már volt akkor bocs.
    Viszont ott figyel a végén az október 22.
  • Tib
    #2839
    Kedves mucsácsó!
    Köszi a kritikát, részben jogos is volt: a retail tényleg kereskedelmi forgalomba kerülőt jelent. Rosszul tudtam, ennyi. Gondolom Te soha nem tévedsz. Akkor javítom a kedvedért a hivatalos levélben írtak alapján: "an early code"
    Másrészt köszönöm a véleményt az oldalamra. Bár szerintem olyan fikázzon, aki jobbat csinál... mert a lehetőség adott.
    ...valamint egy negatív reklám is reklámértékű Köszi
  • Hellsing47
    #2835
    hát akkor te szerencsés vagy
    vagy csak pont egy futár cég mellett laksz :) én még sosem kaptam meg semmit aznap, pedig nem lakok messze pesttől
  • SötétBarom
    #2834
    Nem tudom mit pánikoltok. Szépen nyomjátok a warezt, amíg az origi oda nem ér az ajtótokhoz..
  • Neton
    #2833
    Ezt a 3.5 napot kibírni marha nehéz lesz. Bár ha ezt a pár hónapot kibírtam, ez már semmi, de a tűkön ülés annyira rossz... :)
  • NeBby
    #2832
    Nemtudom , szerintem csak azért írták , hogy még véletlenül se reklamáljanak , hogy aznap nem ért oda. Már vettem párszor eredeti játékot tőlük és eddig mindig megkaptam a kiadás napján!
  • grebber
    #2831
    "Cégünk munkanapokon ad fel csomagot (jellemzően 16 óra körül), és az aznap feladott csomagokat GLS a következő munkanap szállítja ki várhatóan Önhöz."

    Szóval a házhozszállítás lehet mégsem olyan jó,mivel ha 22.-én jön akkor23.-án hoznák,de akkor nem szállítanak mert ünnepelnek :(
    Maradt a felmenetel.
  • NeBby
    #2830
    Igazad van , ha megrendeled előtte és bemész , akkor jársz a legjobban , úgy értettem azt a 300Ft ot , ha nem rendeled meg előtte. De igazad van , bocs.
  • Hellsing47
    #2829
    biztos hogy van rá kedvezmény
    amikor a warheadet vettem akkor sem volt kiirva sőt még a telefonban is 8ezret mondtak, aztán mikor kihozták akkor már csak 7300at kelett fizetnem
  • grebber
    #2828
    Márha 22-én valóban a boltokban lesz!
    Szó nincs 300FT-ról: A csomagküldés díja súlytól, értéktől és a kiszállítási címtől függetlenül 990
    Akkor lehet házhoz hozatom mert fel Pestre a busz/vanat jegy oda vissza az is 1000 ft kb.
  • NeBby
    #2827
    Attól függetlenül a játék október 22. én jön , nem 23.án ! Ha pedig te nem tudsz bemenni érte az egyéni szociális probléma (De + 300Ft ért házhozviszik neked még aznap!)
  • grebber
    #2826
    Azt nem tudom felkell őket hívni bár ott nincs 700FT kedvezmény ha neten rendeljük
  • Hellsing47
    #2825
    vajon 576-nál is 4 napos lesz az ünnep?
  • Eisenhower
    #2824
    nem döglött az meg csak elájult. lefejelet a kocsit mint kezdő sellő a korallzátonyt
  • grebber
    #2823
    Na cdgalaxisnál én is feliratkoztam.
    De csak később lesz ebből game:
    Október 23-26. között zárva tartunk.
  • gduck
    #2822
    Az oldal színvonalával semmi baj nincs !!!

    UI: Letölthető egy 41 oldalas FC2 magazin, nézzétek meg És gyertek egyenlőre a Crysis Wars-al multizni
  • Bokafix2
    #2821
    A gnu csak megszívatta a srácot és úgy tett mintha elpatkolt volna, ugyanis észrevette hogy a kölyök meg akarja késelni.
  • Adam II
    #2820
    Szerintem nem rosszabb mint bármelyik másik játék. Valószínű a srác könnyű fokozaton játszhat mert azért ott a hídnál már illet volna meghalnia .
  • Shep
    #2819
    Sehova, de én a videon látottakról beszélek.
  • Adam II
    #2818
    SG
  • Freddycom
    #2817
    Na ja,majd fizetek azért, h szerkeszthessem a hsz-em