9022
Far Cry 2
  • Prince23
    #3225
    Ezek szerint holnaptól magyarul tolhatjuk?
    Far cry 2 magyar felirat
  • Scouser
    #3224




    Nem tudom ki mondta, hogy ez nem szép...
  • Scouser
    #3223
    Engem már a map editor meggyőzött, igaz ott nem lehet a fákat széjjel lőni, legalábbis nekem nem sikerült. Egyberaktam 4 hatalmas tartályt és mellé 10 dzsippet, hatalmasat robbant és nem esett le az 30 fps alá. Igaz 4850HD-m van, de csak egy 4800+amd muzsikál alatta, szal nem olyan rossz. És iszonyat szép a játék, nagyon hangulatos. Csak lehetne már megvenni:)
  • saxicola
    #3222
    Marha jó a magyar oldala a FarCry 2-nek. Gratulálok!
  • nono55
    #3221
    Itt a teljes térkép.Map
  • priluki
    #3220
    aha,de nem ujratölti hanem elöször egy fasza animácioval orvosolja a problémát,sztm marha jo :)
  • koschwarz
    #3219
    ha beragad a stuki mit kell csinálni? újratöltés mint a stalkerben?
  • bertino
    #3218
    fasza...
  • Encore
    #3217
    Honnan érdemes megrendelni? game.couk? Mert itthon azt írják csúszik novemberig,
  • fer007
    #3216
    Az amazon.com már nincs is raktáron!23-án lesz újra kapható!
  • Maxtreme
    #3215
    na igen. Nagyon becsülendő hogy Ubiék nem 11-12kért szórják a játékaikat, mint az agyhalott EA...
  • nono55
    #3214
    Arról nem is beszélve, hogy 6990 Ft-ért még a multit is belecsempészték a játékba :)))))))))))
  • nono55
    #3213
    Tegnap egy jóbarátomnál töltöttem az estémet, X360-aztunk...de nem ez a lényeg. Überkonzolos sráccal folytatott kommunikácijukat ügyesen kihallgatva, arra a kérdésre, hogy mikor lesz kapható a gém X360-ra (mert 2 hete megrendelte és érdeklődött), azt a választ kapta, hogy lehet hogy ma, lehet, hogy holnap, de lehet, hogy csak NOVEMBER ELEJÉN szállítanak Magyarországra. No, de nem akarom az ördögöt a falra festeni, csak ha egy ezzel foglalkozó jó magyarszki kereskedő sem tud konkrét időpontot mondani, akkor valami nagy trükközés megy a háttérben... Vagy ez is csak a marketing része, hogy mégjobban felcsigázzák az érdeklődőket...Az biztos, hogy nálam tuti vétel az FC2.
  • Tib
    #3212
    3.1 GB-t telepít fel
  • NeBby
    #3211
    Hű , szépen telibekaptad
  • Gabe18
    #3210
    Na most lehet hogy xar a fizika ,én nem tudom,de még a lerobbanó motorháztetőt is el lehet lőni a levegőben.A második lövés után egyértelműen megváltozik a pörgése.




    Ettől még persze lehet rossz a játék...
  • pacclacc
    #3209
    Thx kiprobálom :)
  • NeBby
    #3208
    Manual szerint 6 , internet szerint 12 , szerintem 3.16GB !
  • Bokafix2
    #3207
    Kb. 8 GB hely kell neki.
  • pacclacc
    #3206
    Gb ra gondoltam bocs.
  • pacclacc
    #3205
    mekkora ez a játék pcre?
  • Bokafix2
    #3204
    Sztem ha lesz legalább olyan mint az 1. részé, akkor már elég jó lesz. Lehet valami törzsi dobszóló fog menni, amilyen afrikai tájon megszokott zene. Bár ez csak feltevés, én nem játszottam vele, nem tudom pontosan.
  • Shep
    #3203
    Ez eddig jó, csak nehogy a nagy hosszúságban ellaposodjon a dolog.
  • mNzJean
    #3202
    A zenéről nem nagyon esett szó ,milyen? A crysis-nél nagyon bejött nekem a hangulatfokozó interaktív zene, szerintem sokat dob egy játékon a jó háttér zene, na meg a hangok.
  • rage
    #3201
    :-)
  • Scouser
    #3200
    Mi van neked sem elég a sacred2?:)
  • rage
    #3199
    Na, ez egy érdekes vélemény volt, ilyesmi jöhet még bőven :)
  • kill3r21
    #3198
    És akkor még nem is beszéltem az árnyékokrol meg a napszakváltozásokról! :)
    az hogy a karorádon állitod be hogy mikor akarsz kelni az meg már csak apróság...este 8 kor lefekszel és reggel 8 kor kelsz addig látod a tájat felgyorsitva....eszméletlen :)
  • dienesoft
    #3197
    Én is jelen.
  • bordy
    #3196
    hát ezt lehetett tudni hogy semmi köze az fc-hez hiába a név. de ez nem baj. nem szeretem a szörny hentelést egyáltalán mára. én még meg is előgeztem a jó játékot mert általában ubitól jó cucc jön ki, és ez csak megerősít ebben.
  • Mr Bishop
    #3195
  • kill3r21
    #3194
    ÉN azt a sok lámát rühellem aki aztmondja hogy húde keveset hoztak ki ebböl a Cryengine 2 öböl ....a vicc az hogy nem is az hehe! :) ha véleményemre vagytok kiváncsiak akkor a crysis szebb, de holvan abba ennyi minden? ott max a játékidö alig több 12 oránál :) szal nem is érdemes a kettöt összehasonlitani :)
  • Balumann
    #3193
    Nah, most már tényleg kiváncsi vagyok a játékra.
  • kill3r21
    #3192
    hát ezért nem is igen tértem ki a grafikára...mert abba beleköt még majd a joisten is...:) pont annyira kellemes a graf mint ami kell ehhez a játék élményhez :)
  • lac coo
    #3191
    Valami ilyesmit vártam, nem agyonbumpolt faleveleket ! ;)
  • Kandurex
    #3190
    jól hangzik!
  • kill3r21
    #3189
    Hát gyerekek, egy 6 órányi játék után azt kell mondjam, ez igen über game..lesznek itt viták hogy grafika ide grafika oda blabla...nemtom a pcs mien lesz, de ha csak a játékot nézzük engem letaglozott..gamer nyelven egy far cry fps van összegyurva egy GTA szerü mission rendszerrel..safe house meg hasonlok..nekem nagyon bejön hogy menni kell a küldetésért adott emberekhez és közben telefonon jöhet mellékküldetés (ala GTA), ne adj isten véletlenül találsz egy mappát ami szintén egy feladat...:) Egy szó mint 100 aki azt vája mint az FC 1 az bebukta..aki meg jot akar játszani az jol járt :) játkidö a játék méretével ellenben elég komoly lesz (6 ora játék után mindössze 8% a Stat, és nem koboroltam sokat nyomattam a küldiket) hogy szó essen a grafról is xbox360on eszméletlen , de mivel én is pc hiv vagyok remélem hogy pc-n szebb lesz! A Fizika nagyon komoly, robbanások belengetik még az isten......t is:) levelek repkednek stbstb..pl nekem nagyon tetszett amikor benyook egy gánátot az ellen felé és ott a környéken van löszer tartalék azok elkezdenek felrobbanni mint a petárdák és ez még nem semmi sebez is akár engem is :) ott a készitöknél a pont....a jármüvek kellemes irényitással vannak megáldva :) a fegyverek élethüek...és a legfontosabb számomra nagy ujitás legalábbis sehol nem találkoztam hasonlovan a fenyák elhasználodnak...elöször csak be -be ragadnak aztán eccer csak huss lövés közbe kettéreped :) aztán a száraz plcra dobott molotov leégeti a környéket az megint piros pont...szal nmálam ez a game hangulatba csillagos 5ös...és ez a vélemény csak 6 ora játék után....akkor milesz még amit még én nem láttam? nah Peace emberek és bocs hogy leirtam a véleményem, de legalább nem arrol van szo hogy mikor jön hanem hogy kb mire számitsatok :) Ha megköveztek mert a boxos vezröl irtam hát igy jártam....peace :)
  • Bokafix2
    #3188
    Hát az már tényleg hamar itt van, de mi lesz ha lejár a számláló? Ha lenullázódik akkor majd azt kezdi el mérni, hogy a játék megjelenésétől mennyi idő telt már el? Akkor 4 nap múlva ugyanitt fog tartani, csak akkor már előre fele megy.
  • Freddycom
    #3187
    stagnál
  • norbi56
    #3186
    Na most mivan a játékkal h ennyi hsz jön?