9022
Far Cry 2
  • SZilaJMaGGoT
    #3693
    Időnként amikor kinyitod a térképed, láthatsz egy villogó zöld fényt a gps-en. Ez mutatja a gyémánt helyét a közeledben. Amikor odaértél a helyhez a fény nem villog hanem megáll és úgy marad. kb így, ha szar javítsatok nyugodtan...
  • xido
    #3692
    próbáld meg a szokásos trükköt...hardweres gyorsítást vedd le minimumra..
  • zzeN
    #3691
    ha elkezd villogni a zöld fény gps jobb felső sarkában, az azt jelenti h a közelben van egy gyémánt, ha full zöld akkor nagyon közel vagy hozzá

    zinaj: fordulj balra és ments
  • Gabisan
    #3690
    Hello All!

    Nincsen semmi hang a jatekban.Mitol lehet??Audigy4-em van,a tobbi az alairasomban.
  • Zinaj
    #3689
    itt mit?:(
  • strebacom
    #3688
    Segitsetek nekem légyszi ez mit jelent mit kell tennem????


    Köszönöm szépen...
  • tarjani
    #3687
    nem enyire nem fehér:D sőt valami gáz van a gépednél sztem vid kari driver
  • Prince23
    #3686
    az elején vagy nem? maláriás vagy, azé talán.
  • Zinaj
    #3685
    nalatok is ien feher a kép?
  • Synchronous
    #3684
    Nekem 2 kártyám van, Gf 8800GT és Sapphire HD 3870. Mindkettő 1 GB-os, és azon morfondírozok, melyik lenne jobb a Far Cry-hoz? Melyik tudna nagyobb teljesítményt elérni? Most a 8800gt van benn, de ha valaki szerint jobb hozzá a 3870, azzonal kicserélem.
  • fixpont
    #3683
    Tudja valaki a valaszt #3646-ra?
  • SZilaJMaGGoT
    #3682
    Az AI azért buta, mert ezek buta benszülöttek akik a fegyót még villámlóbotnak hívják, és a vadászat is abban merül ki, h addig kergetik az állatot még az össze nem esik... XD
  • fixpont
    #3681
    A fokarakternek, amivel jatszotok nalatok van arnyeka? Ultra Highra tettem es nalam nincs. Egyebkent van valami kulonbseg a jatekban attol fuggoen melyik karaktert valasztom az elejen?
  • Bucser
    #3680
    Ki hol vette meg itthon?

    Igazából leszarom a magyar feliratot meg kézikönyvet az érdekel, hogy most hol szerezhető be leggyorsabban ésszerű áron.
  • tobias88
    #3679
    Így 4 óra játék után szerintem össze sem hasonlítható a Crysis-sal, annyival jobb! Optimalizáltabb, és ez miatt nálam például jóval szebb is! AI sokszor csinál hülyeséget, azon kívül isteni játék!
  • gduck
    #3678
    Settings: Demo(Ranch Small), 1280x1024 (75Hz), D3D10, Fixed Time Step(No), Disable Artificial Intelligence(No), Full Screen, Anti-Aliasing(4x), VSync(No), Overall Quality(Ultra High), Vegetation(Very High), Shading(Ultra High), Terrain(Ultra High), Geometry(Ultra High), Post FX(High), Texture(Ultra High), Shadow(Ultra High), Ambient(High), Hdr(Yes), Bloom(Yes), Fire(Very High), Physics(Very High), RealTrees(Very High)

  • Prince23
    #3677
    Az elején vagyok... és mikor kijövök a kollegáktól, azt írja nyomjak 5-öst, ez eddig ok, de vmi light-fényességet akar. Mondjuk éjszaka van... itt mit kell csinálni?
  • PrisonMan
    #3676
    Majd 3 óra után 12%? Na végre nem egy 5-6 óra alatt végigvihető játék!

    Egyébként szerintetek hangulatilag és történetileg Far Cry vagy Far Cry 2 a jobb?
  • grebber
    #3675
    1280*1024 minden very high és ami lehet ultra high 2xAA benchmark.
    178.13-as driverrel.


    Holnap letesztelem majd az új 180.42.es driverrel is.
  • marco2
    #3674
    hogy kell felrobbantani azt a viskót azt az órát akármerre állitom nem történik semmi köszönöm
  • strebacom
    #3673
    Ja és még csak meg sem terheli a GPU-t max 59-65C auto ventiszabályzáson.....a Warheadben 70C volt 60%-os ventivel.....ja az auto 40%....
  • ewuk
    #3672
    ez a játék tök olyan lett, mint régen a boiling point, nem vitték túlzásba az újításokat.
  • strebacom
    #3671
    Ja full 1920*1200 GTX280EVGA-most e van- nagyon faxa....isten király game....
  • NeBby
    #3669
    Ha uninstallal szeded le , akkor nem!
  • antos
    #3668
    Konfigom: C2D 8400, Radeon 4850 2*1 gb RAM WinXP oprendszer, kodeket már leszedtem. Mégsem megy a game, csak fekete képernyő
  • Zinaj
    #3667
    kajakra 5xor lehet csak feltelepiteni vagy mi?
  • NeBby
    #3666
    Igen
  • grebber
    #3665
    Van benne becsúszás is.Gyorsfutás közben C és már csúszik is!

    Így állok jelenleg:


    kb 13 megtalált gyémántom van eddig.
  • Szolnokboy1
    #3664
    pozitívumokhoz még: térkép fergeteges és a buddy-help HATALMAS ötlet! :D
  • Szolnokboy1
    #3662
    mini jellemzés 3 órányi játék után:

    pozitívumok: csodaszép grafika, remekül optimalizált motor, színtiszta animációk (fegyverberagadás rulez), küldetésrendszer, környezet
    negatívumok: járművezetés kicsit fura (plusz túl lassan mennek a kocsik), az ellenfelek buták és nem reális h kb 5 golyó után fekszenek ki, a hangok úgy zusammen nem a legjobbak, de nagy probléma nincs velük,a feliratozás borzalmas, a legnagyobb negatívum pedig: nem lehet ugy eljutni A-ból Bbe, hogy az úton ne lőjenek rád ezren.
  • marco2
    #3661
    hogy kell felrobbantani azt a viskót azt az órát akármerre állitom nem történik semmi
  • SZilaJMaGGoT
    #3660
    Szőrszálhasogatás... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #3659
    ez botrány...
  • NeBby
    #3658
    Hehe , most vettem észre , hogy nem vált a kocsiban , ha a kezedben van a térkép ,és úgyis tudsz tolatni
    Deszaaaar....!
  • rumkola
    #3657
    VGA teszt
  • bertino
    #3656
    csak egy alreg, bannolhatnák már igazán a gecibe.
  • xido
    #3655
    neki majd Fekete Pákó fan-fordítása jó lesz
  • Bokafix2
    #3654
    Te még magyarul se tucc komám
  • mNzJean
    #3653
    jajajaj ide talált
  • Tommy093
    #3652
    nekem nagyon teccik a játék szép grafika ,jo kis fegyok rakéta vető odabasz nagyon :D ha tul közelre lvööd össze vissza pattog meg minden.. a fizika sem olyan rossz egyébként szerintem