9022
Far Cry 2
  • strebacom
    #3734
    Amúgy ATI-n érezhetö a DX10.1....vagyis milyen???
  • MerlinW
    #3733
    Oázishoz menjetek el, zseniális helyszín:)
  • SZilaJMaGGoT
    #3732
    Ez eddig minden játékban így volt... :D
  • MerlinW
    #3731
    Hárman is leírtuk mit kell csinálnod. Ennél nem tudjuk érthetőbben leírni.
  • strebacom
    #3730
    Húúú köszi szépen az infót......a gyémántos dologról...
  • Prince23
    #3729


    itt vagyok
  • xido
    #3728
    na..ez jó hír legalább,hogy szintenként fejlődik az ellen..akkor irány a legutolsó fokozat,szeretem,az értelmes Rambózást
  • Nathan66
    #3727
  • grebber
    #3726
    Nem gyémántot kell keresned? Kezedben van ugye egy készülék ami zölden villog.Na ha a villogás megáll a közelben lesz egy aktatáska benne egy gyémánttal.
    Játék során sok ilyen lesz mert 221 gyémánt van! Ezzel lehet fizetni a fegyverekért stbkért.
  • MerlinW
    #3725
    Ha pislog a zöld forogj lassan, valahol meg fog állni a vilogás. Abban az irányban találod a gyémántos táskát. Az első egyébként az egyik vagonban van.
  • mila69en
    #3724
    meg kell keresni a gyémántot a gps antennáján villog kis zöld lámpa ha világit folyamatosan ott a gyémánt
  • MerlinW
    #3723
    Azzal alszol. A és D-vel tekered, E-vel pedig nyugtázod.
  • Prince23
    #3722
    Csak nekem nem tudtok segiteni :(
  • grebber
    #3721
    Térképen keress felkiáltójeles helyeket ott adnak küldetést!
  • MerlinW
    #3720
    Be kell menni a szemközti házba, a térkép jelöli.
  • MerlinW
    #3719
    Aki az AI miatt rinyál az ne easy-n játszon. Máris értelmesebbek lesznek:)
  • Nathan66
    #3718
    Na végre volt egy kis időm részletesebbeen kipróbálni. Nagyon tetszik még mindig, de elakadtam:S Megcsináltam a training-et, átadtam a kazettát a fekete tagnak, de most meg nincs feladat. Csak szaladgálok összevissza. Pls help!!!
  • grebber
    #3717
    Mi kellene csinálni lol.Tekerni amerre akarod és akkor addig pihen majd utánna lehet menteni!
  • marco2
    #3716
    Segítsetek már azzal az orával mit kell csinálni? Óriási játék
  • kakaoskalacs
    #3715
    vmi cheat a jatekhoz letezik? :D
  • Prince23
    #3713
    Novmeber közepe
  • Bence937
    #3712
    magyar verzió mikor lesz??
    am nagyon nagy játék!!!!!!
    csak kár h nem magyar
  • Harry Seldon
    #3711
    Ez a játék így első ránézésre valami embertelen nagy! Most szabadítottam ki egy hapsit, ez a második küldim volt.

    A megjelenés: Perfekt. 1680-ban játszom, DX10, VH minden és egy 8800GT-vel olyan szépen fut, hogy öröm játszani. Mindemellet a látvány az valami kegyetlen. Annyiban tér el a Crysistól, hogy itt nem hajolnak meg a levelek amikor átmész egy bokron, és leszakítani is csak vékony bokor ágakat lehet lövésekkel. Amúgy szerintem úgy összességében hozza a Crysis szintjét 90%-ban.

    A játékmenet: Eddig sokat nem tudtam leszűrni, de free roam van, az már most látszik.

    Első ránézésre minden a helyén van, ezzel a játékkal az Ubi rohadt nagyot tehet le az asztalra. Persze még korai az ömlengésem, hiszen alig játszottam vele háromnegyed órát, de eddig csillagos ötös!

    A magyar terjesztő pedig rohadjon meg.
  • HeadHunter86
    #3710
    amBX Gameplay beállításnál mire jó?
  • dronkZero
    #3709
    És mi is a sztori? Most hoznak egy buzibárból, ahol egy tucat néger és két gorilla seggberakott? Esetleg súlyos aranyér-műtéten vagyok túl, amit egy rozsdás vasfűrésszel végeztek? Vagy mi magyarázza azt a testtartást, a hátsó ülésen az intróban? :P
    Lenéztem véletlenül, aztán azóta ezen röhögök... Nagyon csúnya baki. :)
  • ben89
    #3708
    nekem egy olyan érdekes kérdésem lenne h ha a telepítője magyar tehát amikor betöltöm a cdt és az a része magyar akkor a játéknál nm lehetne előcsalni h magyar legyen?mert néztem de sehol nincs nyelvválasztás,viszont a cdn találtam egy hungarian vmilyen fájltípust...
  • kuci06
    #3707
    8600GT -vel tolom, 1024-ben medium-high körül jól megy :)
  • gduck
    #3706
    Ha jól tudom még sehol nem kapni, nekem is külföldről jött!
  • Prince23
    #3705
    Van egy rész, ahol írja, h nyomjak 5-ös gombot, és valami diamond lightsot kell csináljak.. pls mit kell csinálni?
  • xido
    #3704
    még külföld,itthon nov.eleje
  • zzeN
    #3703
    csak külföldről egyenlőre
  • dronkZero
    #3702
    Aztakurva, beszarok, hogy van benne egy magyar zsidó játszható karakter... :D

    Ez most elég nagy dilemma elé állított... :P :D
  • Magh
    #3701
    Bocs a láma kérdésért de meg lehet-e venni most Mo.-on a játékot, vagy csak külföldről rendelhetek?
  • xido
    #3700
    Assassin's creed-nél is volt ilyen....meg másoknál még előfordul más játéknál is,ha nem is teljes némaság,de hang-kihagyások...
  • grebber
    #3699
    Na 3 órányi game után leírom a véleményemet a gameről.

    Mint már mondtam nekem nem tetszik a fizika,mert az hogy csinálnak terjedő tüzet és azt hiszik ezzel le van tudva a dolog akkor nagyot tévedtek.
    Pl a tűz terjed felmászik a fára az leég leesenek az ágai elkormosodik ez eddig szép és jó ,de azt már nehéz lehetett megcsinálni hogy a fadobozok is elégjenek amik a tűz útjába kerülnek.
    Növényzetnél amikor átmegyünk rajtuk érdekesen mintha gumiból lennének visszaállnak eredeti állapotukba.A másik meg fegyverrel le lehet lőni a leveleket pl a lapulevelekről de a kés suhintgatására nem reagál mert minek.
    Robbanásra csomo dolog nem úgy reagál ahogy kéne pedig semmiből nem tartott volna megcsinálni hogy egy csíra funérbodá szétessen robbanás hatására.

    Gépi inteligencia erre mondtam már pár példát. (És nem azért reagálnak későn mert lehetne velük haverkodni.Mivel ha fegyvertelenül megyek akkor is rámtámadnak a safehausoknál)

    Küldetések játék hosszuságára való tekintettel. Persze hogy hosszú és végre nem 6 órás átlag fps ahogy sokan istenitik.Persze mivel a majd kb az akár 60 óra gameből megcsinálod azt a pár küldetést ami van ebből olyan 55 óra csak a bolyongás a nagyon nagy terep miatt.

    Amit pozitívumként tudok felhozni a FC2 mellett azok a következőek:

    -Nagyon nagy pálya ellenére sehol nincsen töltés bármerre menjek
    -A kinézetéhez képest barátságos optimalizáció szerintem (azért szerintem mert eddig még nem láttam olyat aki pl 8600GT kröüli VGA val tolná és neki is jól futott volna)
    - tűz terjedése

    Nálam max 85%-ot ér ez a game.Azt hogy megveszem-e hát nemtudom...
  • Bucser
    #3698
    Újra beteszem a kérdést:

    Ki hol vette meg itthon?

    Igazából leszarom a magyar feliratot meg kézikönyvet az érdekel, hogy most hol szerezhető be leggyorsabban ésszerű áron.
  • Gabisan
    #3697
    Koszi igy mar van.De ez normalis?Mas jatek OK.
    Csak ennel nema .
  • xido
    #3696
    Látatlanban FC2-t mondok..a lineáris szörnyhentelős történetektől a hideg kiráz mindig,plusz a küldetésjellegű játékok mindig jobban vonzottak a GTA-k és különböző rpg-k miatt:)
  • strebacom
    #3695
  • strebacom
    #3694
    Áááá köszi!!!