9022
Far Cry 2
  • zorrobomber
    #3855
    mind veled együtt örülünk
  • zorrobomber
    #3854
    kár hogy tényleg kb 5méterenként van egy poszt :/
  • chalezlopez
    #3853
    1280x1024 Minden max, kivéve az árnyék, az csak very high.
    AA nélkül.

    Average Framerate: 50,75
    Max. Framerate: 69,05
    Min. Framerate: 39,74
  • zorrobomber
    #3852
    nekem is ilyen érzéseim vannak
  • Prince23
    #3851
    ambx effekt
  • Nathan66
    #3850
    Ha RBR-t játszol elfogsz halálozni akárcsak Ő:))(RIP)
  • XeroX
    #3849
    Én is 4 magos procival tolom, Vista32bit + Sp, 4Gb ram, alapból használja mind a 4 magot (max42% robbanás közben) , fullos grafon hiba nélkül fut, 6 másdperc alatt betölti be a mentett állást (na de ilyet ).
  • Harry Seldon
    #3848
    Ja, utána tovább gondoltam magamban és rájöttem, hogy esetleg nem Richard Burns Rallyt kéne nyomnom az utakon, mert így simán belerohanok ezekbe az arcokba.

    Legközelebb taktikusabban állok a kérdéshez.
  • Nathan66
    #3847
    Ha ésszel viszed és felméred a trepet nempedig száguldva beléjük rohansz esélyük sincs ellened. A sniper kötelező hozzá:)
  • xido
    #3846
    na első benyomások végre...m.helyen megnéztem egy igen minimum gépen,amíg ki nem vágott,hogy is néz ki a táj...az volt egy P-celeron 3g proci,1g ram,7600GT..de futott,ez volt a főpróba...itthon most olyan bőséges fél órát,talán 45 percet is..1024*768(annál nagyobban nem szoktam,régi CRT nem bír többet),minden very high...megcsináltam a safehouse-t,meg a túszhaver kiszabadítást..hát gyerekek,csillagos 5ös,ha a többi része is ilyen,tuti vétel lesz 2 hét múlva...gerillázás felsőfokon,mint anno FC1-nél az elején,a hajóig..stukkerrel gyönyörű 1 találatos fejlövéseket megeszik,hardcore fokozaton szivatnak és szivathatóak...hátulról a susnyásból mentem az épületek mögött,csóka kiszúr,lődöz,mondom gránát neki..pukk..közel megyek,csóka ház sarkából lő majd eltűnik...géppityu vállhoz,szem elé,guggolva közeledek..sehol..megyek arrébb..ott sincs...tekeredek a fedezék mögé,csóka előttem megjelenik,nekem háttal kikukucskálva ház sarka mellől,dobja a gránátot oda,ahonnan én dobtam nemrég...közben stukker-csere és fejen lövöm..gyönyörű volt és igazi M.I.!!!...szóval nagyon bejött...a grafika tetszik,a hangulat meg eddig..amit reméltem...lopakodós szivatós
  • Borg
    #3845
    Távcsövezés arra jó, hogy lásd hányan vannak, melyik merre... vannak e autón... honnan támadj hogy mind meglegyen... volt olyan, hogy csak egy gránát kellett a megfelelő helyre, felrobbant az autójuk rajta 3 emberrel, mellette meg a gázpalack +2 ember, majd a tűz a maradék egyet is kiiktatta. Egy golyót se lőttem ki :)
  • Harry Seldon
    #3844
    Na, megvan az első súlyos negatívum. Öt métert nem tudok úgy lépni, hogy ne szakadjon rám a fél Afrikai Felszabadítási Hadsereg, vagy a Zulu Gerillagorillák Műgyűjtő Egylete. Ez kissé frusztráló és hát eléggé meg tudja kajálni a játékélményt. :( Azért megpróbálkozom a kerülésükkel, hátha...
  • Borg
    #3843
    Én a rakétavetővel jártam így.
  • zorrobomber
    #3842
    elvileg f-el de én hiába nyomkodtam
  • smusher
    #3841
    Jó kérdés, tudja valaki?
    Egyébként hogy kell a gránát és a molotov közt váltani, ha mindkettő van?
  • zorrobomber
    #3840
    pfuh, akkor csak gyúrni kellesz ezekre a fightokra, általában frontálisan ütközök minden járművel, aztán csak annyit veszek észre hogy 6 felől lőnek
    a távcsövezés csak annyiban segít gondolom hogy minden megjelenik a térképen
  • Nathan66
    #3839
    olyan is volt hogy felrobbant a Sniper a kezemben:) Aztán már nemis volt meg:(
  • Borg
    #3838
    Pont igy jártam én is :D A váras rész után... ott szenvedtem a puskával az út közepén, azok meg csak jöttek rám...
  • Rage47
    #3837
    amBX mit jelent a game optionsban?
  • Borg
    #3836
    Már hogyne lehetne elkerülni. Fogod azt nagy ivben körbeautózod őket a szavannán. De minek? :D

    Közelmész, 5-el elő a térképet, aztán jobbklikk közben az a távcső. Kifigyeled őket, aztán támadás. Ha mindenki meghalt az ellenőrző ponton, akkor odamész a fegyverhalomhoz, és felveszel valami lőszert. Ekkor irja ki, hogy semlegesitetted a pontot. De vigyázni kell, mert vannak járőrözők is. És ha azt nem nyirod ki, visszatérnek újra benépesítik a pontot. Sőt, van hogy megérkezésedkor páran direkt elhúznak kocsin. Érdemes kilőni őket gyorsan, vagy lehet flangálni utánuk...
  • Nathan66
    #3835
    mióta megtaláltam a Jeep*et nemhagyom, hogy lezúzzák a szembejövő idióták akik kika arnak nyírni/el akarnak gázlni. Mindig szépen leparkolom egy szila vagy bokor mögött és felmérem a terepet Sniperrel:)) Csak az a szar érzés, amikor jön szembe a tag kocsival vagy 100al feléd és beregad a Mesterlövész puska:O
  • zorrobomber
    #3834
    én normalon nyomom és rohadt nehéz, tény hogy nem vagyok nagy fps-es de akkor milyen feljebb? az MI is elég táp, röhögve osonnak el mellettem és vesznek körbe :/
  • Borg
    #3833
    Asszem R-el lehet nagyitani, meg kicsinyiteni a térképet (amit 5-el hozol elő).
  • Rage47
    #3832
    R bötű
  • zorrobomber
    #3831
    ezek szerint akkor az ellenőrző ponton levő katonákat nem lehet elkerülni, mindet le kell hentelni?
  • grebber
    #3830
    Hotfixet tedd fel majdnem dupla annyi fps-ed lesz.Haveromnál sokat számitott a hotfix neki is 4870-es van!
  • rumkola
    #3829
    FC2 bench: 1680*1050, minden ultra high, 9800GT giga 740/1850/2200, C2D 7200@3800Mhz

    * Average Framerate: 33,52
    * Max. Framerate: 51,93
    * Min. Framerate: 20,90
  • grebber
    #3828
    Nincs valami mód arra hogy az egész pálya térképét láthassuk??
    Mert elfogyott gyógyszerem és oda kéne menni ahol adnak de hiába járkálok már vagy 30 perce egyik helyszínről a másikra csak nem találom meg.Így nagyon szar barangolni ide oda.
  • Wanted
    #3827
    4870-el milyen fps-el fut a benchmark? A min fps lemegy 18-ra is nálam.
    Minden maxon, 4X aa és 1240*1024 felbontásnál, dx9-el.
  • Nathan66
    #3826
    Én is alig bírtam abbahagyni:)) De már ragadt a szemem... Nagyon eltalálták!!!
  • gduck
    #3825
  • Borg
    #3824
    Nem, mert a gnu vékonyabb. Ez tehén szerű. Talán bölény, vagy ilyesmi.
  • Borg
    #3823
    De nem is akarom tudni :)
    Leszarom.
    Jól megy és kész.
  • gduck
    #3822
    "Nem tudom hány fps"

    consoleba beírod hogy: showFPS
  • PunkZoli
    #3821
    gnu?:D
  • Borg
    #3820
    Nem ugrik be mi a nevük, iylen barna, és kis szarva van, és akkora mint egy tehén, és csordában vonultak :DD
  • lac coo
    #3819
    "....tehén szerű cuccokat....." LOOOOL !
  • Borg
    #3818
    Durva ez a játék :) 3 órája nyomom, alig birtam abbahagyni.
    És a legszebb benne, hogy minden highon (de hdr off) 1280x1024-ben tökéletesen megy a gépemen. Nem tudom hány fps, de full játszható, és messze simábban fut mint a crysis. (c2d 2.8ghz, hd2600xt, 2gb ram, vista) Úgy láttam még van 2 graphics level a high fölött is, azokat ki se próbáltam, mert így is bazi jól néz ki az egész, és szépen fut. Kiirta hogy rakjam fel az sp1-et, de simán megy nélküle. Updatelt valamit a dx-en, meg a .net 2.0-n aminek behalt az installere, szal end programra kellett böknöm és úgy fejezte be az installt... Ja, és úgyérzem OpenAL a game. Elsőre megy az 5.1, méghozzá nagyon jól pozicionálja a hangokat. Rengeteget kellett rá hagyatkoznom, hogy halljam honnan jönnek dzsippel, vagy ilyesmi.

    A játékmenet jó. Nem tökéletes, de jobb mint a crysis. Nem olyan egysíkú. Ugyanakkor pl néha a semmiből foglalnak vissza egy-egy útellenőrzési pontot... vagy pl találtam egy várat, bementem, irtottam ki mindenkit, már nem volt senki, de még kiabáltak. Aztán a végén nekem kellett megtalálni hol van még 1 vagy 2 ember, mert nem jöttek rám... Az AI sokszor simán átlát a bozóton, sokszor meg azt se veszi észre ha 1 méterre állok.

    A terület hatalmas, de kissé unalmas a sok mászkálás. Egyébként van állat dögivel. Találtam már birkákat, valami nagyobb tehén szerű cuccokat, zebrákat, meg ilyesmiket. Ami még vontatottabbá teszi, hogy a fegyverdealerhez is járni kell, meg gyógyszerért is járni kell...

    Egyébként easyn kezdtem el, és úgy veszem észre itt szépen realisztikusan sebez az én fegyverem :) Az övék persze nem, de ahányan ahány oldalról támadnak néha, meg rejtőznek, elég húzós lehet normalon, hát még hardon. Úgy aztán tényleg egy év lenne végigjátszani, annyit kéne taktikázni mindenhol. Igy is volt ahol kinyirtak. A sniper igy is majdnem megöl 1 lövéssel pl. A rangeroveres vadászok is elég keményen támadnak, megpróbálnak elütni, és kőzben még lőnek is. Aztán mikor közvetlen mellettem vannak, akkor megállnak és próbálnak leugrálni az autóról, hogy gyalog lőjenek le. Na ekkor szoktam alárakni az autójuknak gránátot. Emberbe 1HS=kill (kispisztolyból 2), ide-oda belelövök akkor vagy meghal vagy nem, meg van hogy sniperrel ellövöm a lábát, aztán még ott fetreng nekem. Vagy hasba lövöm és ott gubbaszt a földön. Látom hogy nyúlna a pisztolyáért, és akkor késsel kivégzem :) Ezt jól kitalálták, van hogy elvágja a torkát, vagy hasbaszúrja... meg az is állati jó, ahogy felgyullad a szavanna. Mittomén alárakok molotovval vagy gránáttal a járőr rangerovernek, és repülnek le az emberek, a maradék meg elég a tűzben :) Volt olyan táboruk amit úgy pucoltam ki, hogy bebasztam 5 molotovot, és a tűz intézte a dolgokat. Még a fák is lángot fognak, lombkorona is leég. Csak gyakran futni kell, mert gyorsan terjed felém is a tűz :) Meg is haltam egyik helyen, mert volt egy propán tartályuk, ami először golyót fogott, és lövelni kezdett a gáz belőle egy lángcsóvával. Aztán berobbant...

    Találtam szép vízeséses helyet is, meg tavat, folyót, hegyre felmásztam valami antennához... szal elég változatos.
    Az irányítást szokni kell, szerintem kicsit konzolos beütése van. Sokmindent ugyanazokkal a gombokkal kell csinálni (helyzettől függően), de ezt az első szakaszban a tutorial jól elmondja.

    Összességében szerintem az utóbbi idők legjobb játéka. Crysis ehhez képest béna techdemo.
  • Rage47
    #3817
    nekem meg vmelyik medipacknál kékhalálozik, nem értem :|
  • lac coo
    #3816
    Hangkártyával nekem is gondja volt, lefagyott rögtön ahogy a játék betöltődött.. De minimumra véve a hardveres gyorsítást megy minden jól ....